Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
BUTTERFLY KILLERS (Hradec Králové) - temné distorzní blues v podání královéhradeckého all stars teamu členů NVÚ, Thema Eleven a Elektročas. Foukací harmonika, podladěná kytara a nekompromisní bicí. DROM (Liberec) - valivá melodičnost, občas podpořena vybrnkávaným základem, strojově přesné bicí a monotónní riffy spolu s precizní basovou linkou dávají dohromady atmosféricky hutnou porci postu s temnou příchutí blacku. To vše v zbrusu novém klubu Rock Café Marylin v Nové Pace.
Finská grind/hc kapela NOTHING MORE TO EAT, kterou jsi mohl vidět minulý rok v Praze v rámci jejich tour s FEASTEM vydala nové album, které můžeš poslechnout zde.
V úterý pátého března zavítají od ostravského klubu Barrák američtí PRO-PAIN, společně s nimi zahrají SIX REASON TO KILL, UNDIVIDED a DON GATTO, info v článku.
Pozvánka na koncert norské black-metalové legendy MAYHEM, který proběhne 3.května v ostravském klubu Barrák, doprovázet je budou ROOT a ADOR DORATH, info v článku.
Punkrocková partička NEŽFALEŠ uveřejnila nový videoklip! Jedná se o „hymnu" pro legendární pražský klub Modrá Vopice, který letos slaví 20 let své existence a ve kterém nekonečná řada punkerů zažila své první koncerty či první alkoholové večírky až do rána.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UadP_g_emKE
Příští týden vyjde u Phobia records limitované demo pražské crust kapely BLINDED. 50 ks kazet s netradičním přebalem a nášivkou jako bonus.
http://www.phobiarecords.net
Únorové novinky Hluboké orby, info o chystaných koncertech pod hlavičkou United crusties, koncerty SYIH, recenze, info v článku.
Už po šesté tu máme anketu o nejlepší tuzemský vinyl uplynulého roku, tedy za rok 2012. Hlasovat můžete ve dvou kategoriích o velký vinyl (LP - 12") a o malou desku (SP/EP - 7" & 10" & 12"). Hlasování probíhá po celý měsíc únor 2013, tedy od 1. 2. 2013 do 28. 2. 2013. Bližší info o anketě a způsobu hlasování najdeš zde:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2012.htm
Debutní album "Bir Devrin Sonu" od tureckého oldschool grindocre tria SAKATAT, je nyní volně ke stažení na: sakatatgrindcore.com, kde můžete omrknout i video z jejich koncertu. "Bir Devrin Sonu" je stále k dispozici na jednostranném 12" nebo CD, které seženeš u Bringer of gore a Everydayhate
Přidány nové recenze na stále ještě čerstvý matroš... psí split EP BLONDIE & THE...(NOBODY) / LEG LIFTERS, EP "Žízeň po životě" od Sázavských PROPAGANDA, velká deska brněnských MACGYVER a nemůže chybět i nějaký to počteníčko, NOISE MASTER #25.
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one