Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Pád na dno, zhýralost, výtržnosti, policie, exekuce, pokus o sebevraždu, blázinec,... to všechno uvidíš v klipu od pražské metalové kapely Spreading Dread, který má velký potenciál oslovit punk/metalovou scénu. Promyšlený napínavý a hlavně autentický děj popisuje čirý underground a brilantním způsobem se prolíná s kapelou hrající na vrakovišti i přímo na koncertě. Celé dílo má silnou atmosféru ,pořádnej drive a hlavně punc opravdovosti jelikož hlavní aktér Šimon Kotrč ve videoklipu hraje sám sebe!
http://www.youtube.com/watch?v=Rmh5yrmPB7g
Kapela Uštkni z rožnovského Vraha zveřejnila první ukázku z nové desky Oči šelem, která vyjde u PHR. Píseň ODSOUZENÍ si tedy můžete poslechnout zde nebo zde. Další informace i ukázky lze očekávat v nejbližší době. 
DOG BLESS YOU RECORDS hrdě oznamuje, že na svět se blíží nové 7" štěně. Během pěti týdnů se v boudě narodí sedm úžasných songů žhavých jako John Travolta v Horečce Sobotní noci. Duo Hot Nerds Vás donutí tančit, hrát na imaginární nástroje, dělat circle pit a tančit hada ve vašem obýváku. Nathan „BONK" Joyner (ALL LEATHER, SOME GIRLS, LEG LIFTERS, ESE´ & ZAIN) a Alia Jyawook (TINY TELEPHONES, VAGINALS , KATA) spojili své mocné síly a vyčarovali luxusní dance punk, který tě rozhýbe i na pohřbu. 7" EP vychází jako limitovaná edice 130 ks, v luxusním handmade obalu ve třech různých rozevíracích verzích! Každá deska je číslována a vše je vyrobeno s láskou a psem za zády. Celou tuhle parádu můžeš mít za 150 kč plus pošta. Po poslechu tohohle EP budeš mít náladu jak po nejlepším sexu na světě!  Pes Ti žehnej.
1. května má do Česka namířeno legenda bristkého metal-punku - BROKEN BONES, kteří měli také opravdu velké slovo ve vývoji Trash-metalu, info v článku.
Pozvánka na koncert SPECTRES (CAN), VOYVODA (BG) a SHEMALE ZERO (BG), který proběhne 28.4. v pražském klubu XT3, bližší info najdeš tady.
Osmé pokračování MORE NOISE FOR LIFE se uskuteční 17.8. v Podoboru na fotbalovém hřišti (u Hrochova týnce), info o kapelách zde.
V pátek 14.6. zahrají v Brněnském Yachtu APPÄRATUS a ATOMIC DEATH z Malajsie, BLACK HOLE OF CALCUTA (US), LYCANTHROPHY, ZKAŽENÁ MYSL a MORSA, pozvánka zde.
Dlouho očekávaný split sedmipalec je konečně venku. Dva vály od slavonického death / crust komanda MARCH OF THE HORDES ve stylu starých dobrých Entombed nebo Dismember s punkovou dravostí alá Usurpress nebo Bombs Of Hades či Bastard Priest vás připraví na odvetný útok z druhé strany vinylu. Otrokovická sebranka TOMORROWS HELL se zde také prezentuje dvěma vály hrubého střednětempého crust core, který frčel v 90. letech ve Švédsku a okolních krajinách. Takže vás určitě první napadnou jména jako Warcollapse, Bombraid, 3 Way Cum nebo Wind Of Pain. Vychází v limitované edici 300 ks jejíž součástí je několik barevných vinyl verzí.
http://www.phobiarecords.net
PHR Records odhalují své vydavatelské plány pro letošní rok. Tradice posledního období pokračuje, čili i tentokráte můžete u PHR Records počítat pouze s produkcí vinylových desek. Připraveno je opět několik nahrávek ze země, odkud se punk rozšířil na vítěznou cestu světem, tedy z Anglie. Samozřejmě nechybí ani nové tuzemské tituly. Tento soupis je pouze malou ukázkou toho, na čem v současné chvíli pracujeme. Stále chystáme nové tituly, další várka novinek proběhne někdy začátkem podzimu, a bude to ZLO! Takže na co se krom jiného můžete těšit?
UK SUBS - Riot (LP) Poslední velká deska UK Subs, která doposud nikdy nevyšla na vinylu.
CITIZEN FISH - Dancing On Spikes (LP) Nová deska anglických ska-punkerů.
RETROPROTEST (LP) - První album nejlepší jihočeské cover kapely.
RISPOSTA / KUTYA HARAP (LP) - Split dvou crustovek z Vranovic/Brna a Valašska.
UŠTKNI (LP) - Unikátní spojení punku a alternativy, nezaměnitelný sound rožnovské scény.
E!E - Poslouchej (LP) - Konečně taky na vinylu, druhá deska E!E.
NAŠROT - Totálně našrot (LP) - První demo Našrot na vinylové desce!
DAVOVÁ PSYCHÓZA - Nakŕmte prežratých (LP) - Poslední řadová deska Davovky poprvé na vinylu!
19. dubna vychází split 12" LP Tomorrow´s Hell a Tummo.  Na fialovém vinylu je vyrytých sedm výstřelů temnoty, zimy, vzteku, nenávisti a bolesti. Celý obal je ručně kreslený a podívat se na něj můžeš zde. Nahráno, mix a master ve studiích Hellsound, Jámor (Ondra Ježek) a Shaark, součástí pressu je download karta. Split vychází v DIY kooperaci Aback distribuce, Dead Heroes rec., Nuclear Madness rec., Phobia rec., Rarach Katus rec., Slave of Bearfoam rec., Svoboda records a Waking the Dead records. Jeden vál z této split LP je k poslechu od každé z kapel na jejich stránkách:
www.bandzone.cz/tomorrowshell
www.tummo.bandcamp.com
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one