Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
Už je tomu nějaký ten pátek co vyšlo první číslo tištěného fanzinu RAW ZINE, které se věnuje hc-punkovému dění v Plzni. Rozhovory s ██████, ČLOVĚKOK, DEMÖRALYZÉR, K-LXM, SUNSTROKE, TARAS BULLBA a THEMPTINESS, ohlédnutí za koncerty v Plzni, články, anketa, skate příloha… Nastal čas nebo spíš jsem se konečně dokopal k tomu, abych dal časák volně ke stažení v PDF formátu. Momentálně se poctivě pracuje na druhém čísle, v tenhle okamžik je hotovo dvanáct stránek připravených k tisku, zbytek jejich je rozpracovaných nebo zatím nenapsaných, vydání je v plánu jaro/léto 2014, náklad 103ks. První číslo ke stažení zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/download
Příští týden vyjde u Phobia Records velká deska švédských IRRITATION - Nattsvart Framtid LP. Hrubá palba ve stylu starých dobrých Skitsystem nebo Martyrdöd. Line-up Irritation je složený ze členů Passiv Dödshjälp nebo death metalové kapely Asylium. Záruka kvality! Tři vály si můžete poslechnout již teď na labelovém bandcampu!
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/irritation-nattsvart-framtid-lp
Přihazuji čtyři nové recenze ve vyváženém poměru 2 (LP) : 2 (ziny)... poslední dva tituly, které vyšli u tuzemského INSANE SOCIETY records: ARMAGEDON - 10 Mil anos de terror LP a HAZARDER - Against his-story, against leviathan! LP, z fanzinů, které jsem za posledních pár dní přečet, to jsou BLACK BLOCK DOG #4 a SPÁLENÁ RAMENA #3.
Zbrusu nový a dlouho plánovaný singl pražských d-beat / crusterů FEAR OF EXTINCTION se slavonickou death / crust sebrankou MARCH OF THE HORDES je venku! Dva vzteklé d-beat biče od FOE a jeden pětiminutový death / crust opus od MOTH. Vylisováno bylo 300 ks na několika barevných vinyl variacích a ve spolupráci několika labelů.
http://www.phobiarecords.net
21.2. se v píseckém Divadle pod čarou uskuteční koncert maďarských old-school kapel MÖRBID CARNAGE (thrash) a  GRAVECRUSHER (death), které doplní domácí LAHAR, info zde.
Mr.Šakala sepsal pár řádků o cestě po Provance s návštěvou Monaka, které může přečíst buď přímo zde na webu nebo na jeho BZ profilu (bandzone.cz/fan/sakalos), kde je navíc nahráno několik málo fotografií pro lepší představu o tom, jak je tato část Francie krásná.
V sobotu 22.3. proběhne v Brněnském Yachtu třetí pokračování "Víc než hudba, víc než móda, Hardcore/punk proti konzumu a komerci", za účasti kapel MURUROA, RAPSÖD, TUMMO, KAOSQUAD, ANGRY BRIGADE, SEE YOU IN HELL, KULTRA, PIG//CONTROL (DE), SHEEVA YOGA, DIOS INJUSTO, bližší info v článku.
Nové video k „protest songu“ Bangkok, THE FIALKY tím vtipně poukazují na jeden z největších nešvarů České společnosti: Všichni odsuzujeme zloděje, ačkoliv stát se jimi by chtěl každý. Klip realizoval nadaný garafik Robert H., který již s kapelou spolupracoval na videích This is England a  Punkrock hooligans. Mimo to The Fialky pro své fanoušky nahráli svá kompletní alba na youtube.
Klip:
http://www.youtube.com/watch?v=oNxok19onoo&feature=share&list=UUG2ym5RgU0x0Z13-CBsvYVw
Celá alba k poslechu:
http://www.youtube.com/user/kluk77
Nikdo nevěřil, nikdo nedoufal, ale venku je páté číslo papírového fanzinu PREDČASNÁ VZBURA! 36 stran A5 v sobě ukrývá cestopisy z polského DIY hrad core punk festu, chorvatského Monte paradiso, německého Killed system festu, flákaní Sebastiana po Evropě, německé tour RAPSOD a STOLEN LIVES, Východní Slovensko scene report, rozhovory s pamětníkem Yannem z Undislessed records a Anvarom z Uzbekistánu, hromadná anketa na vyřezávání vinylů, “osobností“ čísla je N.A. Frenkel – tvůrce gulagů v ZSSR a nakonec klasicky recenze na knihy, fanziny, ale i seriály. Vytištěno na recyklovaném papíře s přílohou 200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek. Komu by to nestačilo, k fanzinu dostaneš hudební přílohu v podobě flexi EP THE CITADEL. Za 2€ na punkgen@gmail.com! Vyšlo v nákladu 100 kusů.
Poslední zpráva od ATOMIC VISION v tomto roce patří samostatnému EP slovenských thrasherů RADIATION s názvem “Plutonium Overdose“. Na desce najdeš pět nových songů ve stylu běsného thrash/death metalu s texty plnými apokalyptických vizí a strachu z nukleární katastrofy. Deska vyšla v kooperaci s českými  a slovenskými UG labely Skaven records, T.S.C. records a Slave of Beerfoam v nákladu 500ks. Cena je 3,5€ + pošta.
www.atomicvisionprods.blogspot.com
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one