Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SCYTHE - s/t MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
Dva nové tituly, které vyšli u Holandského labelu INVERTED INHUMATION recs:

PAUCITIES / CHULO (US/Col) - 7"EP
Mincecore v podání Chicagských PAUCITIES ve stylu AGATHOCLES a UNSEEN TERROR. V kapele najdeš členy SICK/TIRED a WINTERS IN OSAKA. CHULO na straně druhé valí grindcore/powerviolence s coverem od ASSÜCK navrch. Vyšlo v kooperaci několika labelů včetně tuzemského Pope´s Ass recs, vylisováno 600ks. Cena je 5€ + pošta.

NUCLEAR DEVASTATION / RAMLORD (Hol/US) - 7"EP
NUCLEAR DEVASTATION z Amsterodamu přináší zbrusu novou skladbu "Wolves of Hades" a RAMLORD z New Hampshire taktéž prezentují nejnovější materiál, který se jmenuje “The Breaking Of Swans † The Eulogy Of Crows“. Zabijácký zvuk, špinavý crust a black stenchpunk. O artwork se postaral Stiv (VISIONS OF WAR). K dostání na černém nebo na zeleném vinylu plus nášivka. Cena je 5€ + pošta (černý vinyl) nebo 7€ + pošta (zelený vinyl/nášivka).
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
V úterý 03.06.14 proběhne v plzeňském klubu Pohoda koncert amíků WEIRD OWL, společnost jim budou dělat dvě tuzemské kapely HISSING FAUNA a BUGMEN, bližší info zde.
15.6. nás čeká v pravdě výjimečnej večer. Budou tu hrát dvě kapely, který jsou na sebe navázaný, jako takřka každej jeden jejich člen je navázanej na Česko. AUXES, který jsou známý množstvím koncertů jak v Čechách tak na Moravě, tu vydali několik kolaboračních desek (zpěvák Dave Laney ještě s Milemarker spolupracoval s Day after; Auxes pak split na Silver rocket) a Tim Remis (bejvalej bubeník Auxes), kterej se teď(mimo jiné) věnuje sólový tvorbě (10“ na Lokal rekorc), zpívá a hraje na basu v SWEET COBRA. Někdo možná viděl Tima loni v létě hrát na divadelňáku ulici na svý banjo. Tak teď máte možnost ho zažít trochu jinak. S kapelou za zády a s novou deskou (nahrává allmighty Kurt Ballou z Converge) v ruce.
http://auxes.com
http://sweetcobra.bandcamp.com
Představovat ADICTS je asi trošku zbytečné. Každý toto punkové varieté z Anglie zná a každý ho má rád, protože už od puberty nám v hlavě duní hitovky jako "Viva La Revolution", Joker in the Pack" nebo "Songs of Praise". BOY - Domácí partička v černém. Nedávno vydali svoji debutovou desku "Darkest Visions". SOUR BITCH - Večer otevřou divoký pražandy, který se s tím opravdu nepářou. Po dvou letech v Brně! Kdy: 20.7. 2014, Kde: Melodka, Brno, Kounicova 20/22, Start: 19:00.
HANBA - kapela se členy Pipes & Pints, Lahar a Repelent ss zveřejnila nový song "Mělký hrob" z připravované desky, která vyjde během léta u Damage Done records na vinylu i CD.
https://www.youtube.com/watch?v=77vmdgwPk2g
https://hanba.bandcamp.com
Přidány tři nové recenze... na čtvrté číslo švédského fanzinu DISTORTION FAITH psaného v angličtině, třetí vydání D.I.Y. hc/punk fanzinu MALSTRÖM a páté pokračování Adrikovo PREDČASNÉ VZBURY.
Nový pěti skladbový (čtyři vlastní plus cover od Motörhead) singl švédské kapely SUFFER THE PAIN právě venku u Phobia Records! Z recenze na jejich split EP s Bombs Of Hades: "Když maj punkáči rádi death metal a navíc už maj nějaký ty hudební zkušenosti za sebou (v případě STP je to kapela Slaktrens nebo třeba Fromtheashes) a jako bonus pocházej ze Švédska, nemůže to dopadnout jinak než výsledná produkce Suffer The Pain. Výbornej mix starýho severskýho death metalu s crust /d-beat rytmikou. Tři songy STP vám v pár minutách přinesou závan prvních desek Entombed zahraný ve zkušebně Anti Cimex." Vyšla i limitovaná edice na barevném vinylu s plackou navrch.
http://www.phobiarecords.net
1. EVIDENCE SMRTI se v září chystá na EU/UK tour společně s bratry ve zbrani BRÜNNER TODESMARSCH. U té příležitosti vyjde i společný 7" ve spolupráci Miruus Levyt. Obě kapely právě nahrávají nebo dodělávají nahrávky ve studiu. Dvě skladby z hrubého mixu od E//S si můžete poslechnout na bandzone.cz/evidencesmrti. Během měsíce snad k dostání nová trika a nášivky Evidence Smrti - náhled též na bandzone. 2. Pokud máš zájem odebírat MAXIMUM ROCKNROLL stále jsou volné kusy, piš na mail: order@maskcontrol.com. Cena za jeden výtisk je rovných 100 kč. 3. V průběhu června pod hlavičkou 4 labelů vyjde - 7" běloruským obdivovatelům Disclose - MASSPOLLUTION. Nástřel si můžete poslechnout zde:
https://soundcloud.com/zhenya-masspollution/masspollution-blade-of-war
http://www.maskcontrol.com
Ve středu 28.5. se chystá v Plzeňské Pohodě mezinárodní párty. Ze tří světových stran přijedou avantgardně jazzový SVIN z Dánska, jazz core MOSCA VIOLENTA z Francie a nakonec sludge post metal MORO MORO LAND z Ruska! Bližší info zde.
Během poslední doby vyšly na tuzemského labelu MAGICK DISK MUSICK dva nové tituly. Šesté řadové album MASTER'S HAMMER "Vagus Vetus" v podobě digipack CD (vinyl vyjde - podle zájmu o album - na podzim) a split 7" singl MASTER'S HAMMER "Pod vrstvou prachu" | BLACKOSH "6,66 promile".
http://www.madmusick.cz
           Novinky v distru:          

PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
VILE SPIRIT – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one