Punk zine..!
               Naš akce:              

sobota 12.10.19
Plzeň (Garáž)
NBDY, VIOLENCE JUNKIE // CRY OF HUMANS collab.,
PAREGORIK, URKHAGAAN, DIMMACHERUS>>>info ZDE<<<
                Recenze              

CONQUESTIO / SOBRAS DEL DESCONTENTO - split LP

        Info o koncertech:       

SPEED METAL INVASION 2

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 7

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACxDC / DISPARO - split EP
GRAF ORLOCK - Examination Of violent cinema vol. 1 LP
GETS WORSE - Snubbed LP
INSECT ARK - sólo projekt Dany Schechter z Brooklynu, známé z BEE AND FLOWER a M. Gira's Angels of Light (Swans). Samply, baskytara, klávesy a nástroje, které ani nevím jak se jmenují. Vše pěkně temně a pomalu. Zvuky, co nejdou do uší, ale vpijí se rovnou do žil. Jesu a Neil Young si nad ránem dávají poslední absinth, potichu svítá a pro poslední cigáro jdeš ty. UNKILLED WORKER - srdcem i duší krotitel hluku ve své něžnější podobě, také sólař, profesionální textař dopisů na rozloučenou.
http://insectark.bandcamp.com/
http://www.silver-rocket.org/kapely/unkilled-worker
Přidán report z letošního FLUFFu, kde si během čtyř dnů mohl schytat tyhle výprasky: Coke bust, Violent reaction, Marytrdöd, Citizens patrol, Gride, Sectarian violence, Gride, Stolen lives, Holy a spotu dalších, repor k přečtení zde.
Již druhý ročník festivalu ENEMY OF THE SUN se uskuteční v Praze ve dnech 13. - 15.9.2013. Letošní ročník bude ve znamení kultovních švédských d-beat / crust kapel MEANWHILE a DISCHANGE, které jsou koncertně již téměř neaktivní. Nenechte si proto ujít jedinečnou příležitost vidět legendy švédského hardcoru naživo (plus samozřejmě hromadu dalších neméně kvalitních kapel). Festival proběhne ve třech dnech na dvou odlišných místech, bližší info zde.
Dvě francouzské kapely hledají koncert na sobotu 27.října v Plzni. ONE THOUSAND DIRECTIONS punk-rock z Nantes a SANTA CRUZ ze stejného města, kteří mastí punk se závanem 80´s HC, pokud bys měl zájem ozvi se na mail: onethousandirections@gmail.com.
http://onethousandirections.bandcamp.com/
http://santacruz44.bandcamp.com/
Nějaký info ohledně dnešního koncertu v garáži: bubeník z NUCLEAR BASTARDS si zlomil ruku, takže nezahrají. Kapely ČLOVĚKOK, SHITBURGER a THE… (…) platí, tak zvedni prdel a přijď, od 16:00 grilovačka, pití/jídlo sebou! Počasí sice moc hezký vyhlídky nenabízí, ale dáme to i tak!!!
Po delší době pořádáme koncert... z nedostatku místa, kde bych chtěl dělat koncert je na čase vzít to do vlastních rukou, bez předražených drinků a pryč ze zakouřených prostor… punx for punx not for businessman! Koncert proběhne 9.8., místem konání je Plzeň - Újezd (komplex garáží u Hlavní ulice, mezi zastávkami "Újezd, rozcestí" a "Bukovec" autobusu č. 28), zahrají: ČLOVĚKOK, NUCLEAR BASTARDS, SHITBURGER, THE… (…), info najdeš zde.
Během několika dní spatří světlo světa nové album švédských PASSIV DÖDSHJALP s názvem "Kollektiva Mönster", na kterém se podílí také Phobia Records. K dostání bude limitovaná edice na "swampgreen" vinylu. Předobjednávky budou spuštěny koncem tohoto týdne. Zatím si můžete poslechnout několik válů na labelovém bandcampu. Dalším titulem, který vyjde v půlce srpna bude debutní sedmipalec švédských BOMBANGREPP - "Foradd Av Samhället". Hrubá crust core bruska ve stylu Krigshot / Skitsystem. Opět si můžet několik songů poslechnout na labelovém bandcampu. Snad ještě tento týden budou do lisovny odeslány další nahrávky, které vyjdou snad v průběhu podzimních měsíců. Půjde konkrétně o:
FEAR OF EXTINCTION / MARCH OF THE HORDES split EP
BLINDEAD - Demo EP
KAKOFONI - "s/t" EP
http://www.phobiarecords.net/
HC/punková kapela RATS GET FAT ze Slovenska vyráží koncem srpna na tour CZ/GER/DK a shánějí koncerty v ČR na 01.09.,02.09. a 08.09. Potřebují nějaké peníze na benzín, ubytování pro 6-7 osob a vege jídlo. Vezou sebou backline (1x kytarový box, 1x basový box a bicí), všechno bude k dispozici. Pokud bys měl zájem udělat jim koncert napiš na: mutant.agency@gmail.com.
http://ratsgetfat.bandcamp.com/
V plně rozjeté okurkové sezóně vychází nové album rožnovských UŠTKNI. Nahrávka, vydaná pouze na vinylové desce, obsahuje jak starší materiál z CD Protijed, tak i novinku Oči šelem. Uštkni nezapadají do žádných běžný hudebních škatulek, přesto v jejich tvorbě lehce rozeznáte onen typický rožnovský sound. V případě Uštkni ještě podtržený větším vlivem starého českého undergroundu. Deska vychází za pomoci PHR Records a ukázky z ní si můžete poslechnout na těchto místech :
http://ustkni.bandcamp.com/
http://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/o-i-elem
Přidán report na desátý ročník PLAY FAST OR DON´T, který proběhnul 19.-20.07. 2013 v Hangáru nr 184 na letišti v Hradci Králové, k přečtení zde.
           Novinky v distru:          

DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC
BLIND PRIDE – Demo MC
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one