Punk zine..!
              Recenze:              

HUMAN FAULT – Zjevné předurčení LP

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

HATED YOUTH / ROACH MOTEL - split LP
UNA BESTIA INCONTROLABLE - Metamorfosi LP
MORAL HANGOVER / DIS-K47 / BAD AGE / ILUZE SVOBODNÉ VŮLE - 4-way split MC
Mr.Šakala sepsal pár řádků o cestě po Provance s návštěvou Monaka, které může přečíst buď přímo zde na webu nebo na jeho BZ profilu (bandzone.cz/fan/sakalos), kde je navíc nahráno několik málo fotografií pro lepší představu o tom, jak je tato část Francie krásná.
V sobotu 22.3. proběhne v Brněnském Yachtu třetí pokračování "Víc než hudba, víc než móda, Hardcore/punk proti konzumu a komerci", za účasti kapel MURUROA, RAPSÖD, TUMMO, KAOSQUAD, ANGRY BRIGADE, SEE YOU IN HELL, KULTRA, PIG//CONTROL (DE), SHEEVA YOGA, DIOS INJUSTO, bližší info v článku.
Nové video k „protest songu“ Bangkok, THE FIALKY tím vtipně poukazují na jeden z největších nešvarů České společnosti: Všichni odsuzujeme zloděje, ačkoliv stát se jimi by chtěl každý. Klip realizoval nadaný garafik Robert H., který již s kapelou spolupracoval na videích This is England a  Punkrock hooligans. Mimo to The Fialky pro své fanoušky nahráli svá kompletní alba na youtube.
Klip:
http://www.youtube.com/watch?v=oNxok19onoo&feature=share&list=UUG2ym5RgU0x0Z13-CBsvYVw
Celá alba k poslechu:
http://www.youtube.com/user/kluk77
Nikdo nevěřil, nikdo nedoufal, ale venku je páté číslo papírového fanzinu PREDČASNÁ VZBURA! 36 stran A5 v sobě ukrývá cestopisy z polského DIY hrad core punk festu, chorvatského Monte paradiso, německého Killed system festu, flákaní Sebastiana po Evropě, německé tour RAPSOD a STOLEN LIVES, Východní Slovensko scene report, rozhovory s pamětníkem Yannem z Undislessed records a Anvarom z Uzbekistánu, hromadná anketa na vyřezávání vinylů, “osobností“ čísla je N.A. Frenkel – tvůrce gulagů v ZSSR a nakonec klasicky recenze na knihy, fanziny, ale i seriály. Vytištěno na recyklovaném papíře s přílohou 200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek. Komu by to nestačilo, k fanzinu dostaneš hudební přílohu v podobě flexi EP THE CITADEL. Za 2€ na punkgen@gmail.com! Vyšlo v nákladu 100 kusů.
Poslední zpráva od ATOMIC VISION v tomto roce patří samostatnému EP slovenských thrasherů RADIATION s názvem “Plutonium Overdose“. Na desce najdeš pět nových songů ve stylu běsného thrash/death metalu s texty plnými apokalyptických vizí a strachu z nukleární katastrofy. Deska vyšla v kooperaci s českými  a slovenskými UG labely Skaven records, T.S.C. records a Slave of Beerfoam v nákladu 500ks. Cena je 3,5€ + pošta.
www.atomicvisionprods.blogspot.com
Z chaosu a nicoty, ze zmatku a prázdnoty přichází “AGAINST HIS-STORY, AGAINST LEVIATHAN!” - debutní album balkánských vlčích kočovníků, anarchohermetického tria HAZARDER. Celá deska k poslechu zde:
http://www.insanesociety.net/eshop/IS-119-HAZARDER-Against-His-Story,-Against-Leviathan-LP-Z5950.html
Po čtyřech letech jsem opět navštívil Brněnskou punkovou fiestu Killed by Brno, kde si zahrálo hned jedenáct CZ/SK kapel, které válčí na poli hc-punk... pár postřehů najdeš tomhle reportu.
Dva roky od poslední reedice a jedenáct let (zní to neuvěřitelně, ale je to tak) od prvního vydání debutní velké desky THE RESTARTS přišel čas udělat nový press. The Restarts se za těch čtrnáct let scéně vypracovali v jednu z nejlepších současných punk kapel a už Slumworld nastavil cestu k tomu co přišlo později. Tuhle desku si pustíte a zůstane sedět s otevřenou pusou, obrovská dávka energie Vás od prvních vteřin přiková do křesla a následně Vás nabije. Nezměnitelný zvuk kytar, nezaměnitelný zpěv a do toho neuvěřitelně chytlavé písničky. Bez Slumworld není žádná sbírka zásadních punkových vinylů kompletní. Nová edice vychází na čistě blankytném vinylu. PHR dolisovali LP londýnských punx  Restarts – Slumworld tentokrát na nebesky modrém neprůhledném vinylu.
phr.cz
Přidány dvě nové recenze... na velkou desku od Vyškovských punkáčů THE BREED - Zeď a na poslední číslo BURYZONE zinu, číslo 19.
Česká kapela BOY představuje svoji první vlaštovku "Drop the Bomb" z připravované desky "Darkest Vision", která vyjde v roce 2014. Ve skladbě hostuje na piano americký producent Ronnie King (Rancid, Offspring, NOFX,...) a ženského vokálu se zhostila Aneta Galisová (Prague Conspiracy). Na album producentsky dohlíží Tommy Akerholdt z norských Turbonegro, kde také proběhne finální mix desky.
http://youtu.be/zgvE6egbws4
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one