Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

SEDITION

                  Akce:                 

???
                 TOP 3:               

ARNOxDUEBEL / MEDICATION TIME - split EP
CHIENS - xTrendyxJunkyx LP
NONSANTO - Enslaved by the grind LP
Na světlo světa se vyklubal další počin Chyba Records. Tentokráte splitko dvou riot folkových kapel. CÁCORY jsou holky z Děčína hrající jinak v kapelách Tabula Rasa, Finis Afemie, atd., který předělali některý svý písničky a pár předělávek jiných kapel (Shut Up and Dance, Tyranie Identity,...) do folkový verze a začli hrát i koncerty naživo. Z původní srandy tak vznikla "žádaná" kapela, což nebyl původní záměr, ale kostky jsou vrženy. HLEDÁNÍ je pokračovaní neoblomného Dana z Orlové, kterého s kytarou a trefnýma textama můžete znát z Tyranie Identity, což je vlastně takové pokračování pod novým jménem. Zde: http://chyba.bandcamp.com/album/split-4 je album k poslechu a ke stažení, můžete přispět přes paypal, nebo po zadání "0" stáhnout zdarma. CÁCORY teď jedou na turné do Švédska s Avvikou a až se vrátí tak se začne makat na vydání tohoto materiálu na kazetě. Sledujte Chyba web novinky!
http://chyba.a-punk.cz/cacory-hledani-split
Na bandcamp milevského thrash komanda KRAOST najdeš nové songy, které by snad někdy měly vyjít jako split EP ze Singapurskými XANADOO…  na jejich část nahrávky se stále čeká. KRAOST nahrávali už v záři minulého roku.
http://kraost.bandcamp.com
V neděli 22.června, tě čeká pořádná rána do palice na Brněnský Yacht dorazí japonské komando CONTRAST ATTITUDE, krom toho zahrají i další našláplé kapely jako KONTATTO (IT), SEE YOU IN HELL, MÖRKHIMMEL, BRÜNNER TODESNARSCH a CONCUSSA (SK), info v článku.
Je libo trochu Punku z temných zákoutí pražského Žižkova? Z chladného popela Exekuce, ze žhavých uhlíků Demarche a Climax a z šlehajících plamenů Cripplekorps a Spreading Dread povstává nová smečka, připravená znovu rozsévat děs, výt do temné noci, hnát se vstříc krvavému úsvitu a hrůzným činům... JUST WAR. Lov nekončí - discharged motorheads ze Žižkova nesložili zbraně a zkrvavení, leč nepokoření vrací úder, válečný stroj se točí, láme žebra a vyráží zuby z dásní a dech z plic všem, kdo se mu postaví do cesty... JUST WAR!!!
http://www.bandzone.cz/justwar
CANCER SPREADING / FATUM - split 7" je konečně venku. Za spolupráce labelů Black Dawn, Headnoise Records, Neanderthal Stench, Pogohai Records, Total Punk Records a GAS MASK RECORDS. Cancer Spreading z italské Bologny jedou v neúprosném křižáckém tažení. Nahrávka pro split je pořízena při stejné session jako nahrávka pro split LP s Last Legion Alive, očekávejte jednu těžkou a temnou skladbu nesoucí název Insomnia, nasycenou crustem a prehistorickým death metalem. Moskevská brigáda Fatum se prezentuje dvěma hnilobnýma skladbama plnýma hnusu a jejich dnes již klasickému přístupu k pojetí špíny punku a metalu kráčející věrně v inspiraci původních kapel jako Axegrinder, Deviated Instinct, Hellhamer, Bolt Thrower a Mad Maxe! Mimochodem FATUM jsou tuto sobotu (5.4.) k vidění a slyšení v Pražském klubu nulanulasedm. Doražte!
http://fatumhaarp.bandcamp.com
http://cancerspreading.bandcamp.com
www.maskcontrol.com
Po letech se do Brna (22.4.2014, Favál) vrací naprostá legenda street/chaos punku s jedinou zastávkou v ČR v rámci jejich světového tour, které podporuje jejich poslední desku „Resistance“ z roku 2012. V těchto dnech je kapela na obřím turné, které obsahuje Chille, Brazílii, Rusko, Čínu, USA a také Evropu.THE CASUALTIES bez přestávky fungují od roku 1989 a za jejich bohatou kariéru vydali 9 řadových alb z toho poslední je již zmiňované "Resistance". Večer otevře pražská punk-rock parta KUNG-FU GIRLZ. Nenechte se oklamat názvem. Něžné pohlaví v kapele najdete jen z těží, ale na živo to bude lítat jak kdyby školil sám pan Mijagi. Kapele vévoduje naprosto skvěle hrábnutý zpěvák. Však uvidíte sami, heh. Předprodej: 260, -  VOLTAGE: přes e-mail: info@voltage-shop.com (do poznámky piště: "Casualties v Brne") + poštovné,INDIES: Poštovská 2, Brno + poplatky předprodeje. Na místě: 300,- .
http:// thecasualties.bandcamp.com
http://bandzone.cz/kungfugirlz
Tradiční Fotbal Proti Rasismu (už sedmý ročník) ve Věžničce u Jihlavy se odehraje 10.května v sobotu. Na stránkách visí předběžný program, kde budou postupně přibývat pozvánky a další infa. Pokud byste něčím chtěli do programu přispět (krom kapel), tak pište. Letošní ročník je speciálně věnován i proti mistrovství světa ve fotbale v Brazílii a během festivalu se tématem budeme probírat. Sledujte web:
http://fpr.musicforliberation.com
Další nahrávka u agilního labelu Phobia records DISSEKERAD - Attack EP. Sedmipalec švédské all-star kapely, ve které působí členové Avskum, Totalitär, Institution a Makabert Fynd. Pět bičů v tradičním skandinávském podání, které má nejblíže právě tvorbě např. Totalitär. Vychází v nákladu 500 ks (350 černých a 150 růžových vinylů).
http://www.phobiarecords.net
Dalším titulem, který vychází na Phobia Records je debutní album švédského d-beat tsunami CRUTCHES s názvem Lurad. Totální jízda ve stylu Framtid / Disclose s energií a nasraností Anti Cimex / Mob 47. V kapele působí členové Project Hopeless nebo Ursut. O artwork se postaral Stiv. Album je již nyní ke stažení zdarma na labelovém bandcampu!
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/crutches-lurad-lp
http://www.phobiarecords.net
Ortodoxní thrash-metalové smečky: MAJSTER KAT, 1000 BOMBS, RADIATION a BAJONET vyráží na společnou CZ/SK štaci, která čítá šest zastávek (4.4. Praha, 5.4. M. Boleslav, 11.4. Bratislava, 12.4. Brno, 2.5. Svitavy a 3.5. Trenčín). Slovenská invaze se uskuteční na podporu nového, dlouho očekávaného alba Majster Kat - Memento a EP Radiation - Plutonium Overdose. Bajonet se poprvé vytasí s novými vály z připravované desky Acuto Klinic a 1000Bombs ukážou, jaký thrash-metalový duch tlí v útrobách legendárních Trollech. Thrash till Death! Upoutávka na youtube:
http://youtu.be/c1wVqa3zSaU
           Novinky v distru:          

PODRIDO – A life throw up MC
ADRESTIA / ENCORE – split LP
SPOTS / INTERPUNKCE - split LP
HARDCORE / PUNK CALENDAR 2021 by Siki
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC
- split EP
SOCIAL CHAOS – Dia do Óbito LP
NIČITEL/ZOZOO – split 10“
TURTLE RAGE / ILL! – split EP
ARNOxDUEBEL / MEDICATION TIME – split EP
EXORBITANT PRICES MUST DIMINISH / NOTHING CLEAN – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one