Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Na letošním Play Fast Or Don´t festivalu bude poprvé k dostání nové, čtvrté číslo hardcore punk fanzinu GO AND KILL. Tradiční formát A4, lepená vazba, offset tisk a a 100 stran věnovaných internacionálnímu hardcore punku. Rozhovory s americkou grind core jednotkou BLOODY PHOENIX, s burning spirit hardcore kapelou z Japonska FORWARD, agilním italským vydavatelstvím AGIPUNK, s Matějem o VEGAN FOOD CREW a o (koncertech, dnes festu) Proti proudu a velmi obsáhlý interview s rakouským extrémním hardcorem COLD WORLD, který popisuje i stav rakouské HC scény v ´90 letech. Osmdesát recenzí převážně na vinyly, dále sloupky od tradičních/netradičních přispivatelů, tour reporty (NEEDFUL THINGS/TURBOKRIEG USA tour, LYCANTHROPHY/PRŮMYSLOVÁ SMRT Euro/UK tour, IDIOTS PARADE/TOTAL FUCKING DESTRUCTION Euro tour, téma „Zapojení automobilky SCION v hardcore scéně, foto stránka od Smrčáka, reklamy a něco navíc...cena je striktně za náklady na tisk, 80,-Kč + pošta (piš na fastcore@centrum.cz). Distributoři pište! DIY OR DIE.
Na youtube můžeš poslechnout novu nahrávku od maďarských LECSA PUNK, které se jmenuje "Warfare", od splitu ze ZEMĚŽLUČÍ se toho hodně změnilo, tak se nelekni.
V nejbližší době by měly vyjít dva nové tituly u slovenského labelu ATOMIC VISION, jedná se o split kazetu GATES OF PTULAH / VEHEMENTER, death/black metal ze Slovenska a na druhé straně thrash/black metal ze Srbska, kazeta bude obsahovat demo nahrávky od obou kapel. Druhý titulem je debutní EP od Slovenských thrasherů RADIATION - Plutonium overdose EP, která vychází v kooperaci několika labelů.
http://atomicvisionprods.blogspot.cz
Přidány nové recenze... první vinylový zářez od moravských grinderů ŠKODA 120 - Samorost LP, Hranatý anti 7" Dont Lick The Cover od božské noise skupiny POODLE HAIR, psí počtení v podobě BLACK BLOCK DOG #3, slovenský plátek PREDČASNÁ VZBURA #4 a první číslo comics punk fanzine ELENS #1.
Ve čtvrtek 4.7. proběhnul na Pražské sedmičce koncert amíků RETOX, italů ZEUS a české sebranky HLINOMAZ, pár vět o tom jak to celé bylo najdeš tady.
NFBcrew vás zve na v pořadí sedmnáctý ročník Nezávislého festivalu, který se uskuteční v sobotu 20. a v neděli 21. července 2013 v krásném přírodním areálu v Branišovicích. Brána festivalu bude otevřena od sobotní dvanácté hodiny a první kapela odstartuje festival ve 13:00, info v článku.
10. 8. 2013 proběhne již VIII. ročník SmilOff festivalu. Letos bude beneficí pro " Beruška HB " - občanské sdružení, které pomáhá dětem v dětských domovech (http://beruskahb.cz/) Výtěžek z festivalu půjde konkrétně na projekt " Poznej svůj cíl " - dětem do dětského domova v Humpolci. Zahrají: E.D.A.E., FOREVER KRANG, ZLÁ KREV, HEAD & SHOULDERS, AFARASTAFA & JOE D, ZERO NO.1, SQUARE ONE, BURCOVAČKA, URA SOUND SYSTÉM a MC BROKO. Připravený je odpolední program pro děti plný her a soutěží, veganské občerstvení, možnost přespání na místě. Začátek 17.00 hod, vstupné 160 Kč, více na:
www.smilov-festival.cz
Jubilejní desátý ročník slaví tradiční Play Fast, tedy DIY festival, který spíše jak nějaká výročí oslavuje hlavně hluk a internacionální hardcore punk scénu spojenou s různými DIY aktivitami. Jako každý rok, tak i letos se představí standardní třicítka kapel z celého světa, kterou doplní nově i páteční afterpárty s několika zajímavými jmény. Stále se bude hrát krátce, rychle a hlasitě, bez sponzorů, bez ochranky a bez punkových hvězd…Místem konání je opět Hradec Králové a prostory festival parku tamního letiště, info v článku.
ANGSTBREAKER je nová kapela z Lipska, která funguje od roku 2012 a produkuje hc-punk se špetkou melodií. Jejich první demo obsahuje tři songy a vyšlo jako internetový release, který je volně ke stažení na:
http://pcs-records.de/go/pcs021
"Zapal dům poraž strom..." se bude jmenovat již 8. řadové album provokatérů INSANIA. CD vyjde koncem října 013 u labelu XProduction, vinylová verze u Magick Disk Musick. Materiál na nové album vzniká od loňského roku, finální práce probíhají ve spolupráci s producentem Robotomem. Nová deska navazuje zvukem i sarkasmem na předchozí úspěšná alba "Rock'n'Freud" a "Kult hyeny".
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one