Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
30. číslo brněnského D.I.Y. hardcore/punk fanzinu Hluboká Orba je venku a to na 200 stranách formátu A4 v knižní brožované vazbě. Uvnitř najdeš: rozhovor s předrevolučním pražským pankáčem Honzou Trantou, který emigroval do Západního Berlína a odtud po r. 1989 podporoval vznikající anarchistické hnutí v ČR, detailní hudebně-politický scene report z Vídně od Paayi z FESTY DESPERATO, 18 sloupků od starých i nových autorů, tour reporty GRIDE (USA), GATTACA/REMEK (Evropa), NEKROMANTIKER (USA), TUMMO/SHEEVA YOGA (Československo) a SEE YOU IN HELL (USA), dále dva obsáhlé rozhovory o exotických punkových scénách s Lukem Haasem (label Tian An Men 89) a Jasonem Flowerem (label Supreme Echo), rozhovory s NO SIR, I WON'T (USA), dvojrozhovor CONTRAST ATTITUDE/ACROSTIX (Japonsko), YARVAR COCHA (Valašsko), BANRAN (Jižní Korea), STRANGE FACTORY (Japonsko), BRÜNNER TODESMARSCH (Brno), ENDLESS GRINNING SKULLS (Anglie) a TOTAL BANXAT (Indonésie), rubriku "Kulturní kamikadze hardcore/punkového undergroundu": koncerty venku (Praha), klub Futra (Orlová), historie Setkání svobodných duší (Rožnov pod Radhoštěm), Infošop Pelech a Kulturní kolektiv (Brno) a historie pořádání koncertů v Žiaru nad Hronom, dále rozhovor o samozásobitelství a pěstování, čtenářský koutek, 217 recenzí na hardcore/punkové hudební nosiče a nakonec ohlédnutí za koncerty United Crusties v Brně za poslední rok a půl. Obálku vyrobil Paaya. 150 kusů čísla vychází ve speciální edici s dvoubarevnou obálkou, plakátem formátu A2 a samolepkou. Cena regulérní edice je 140 Kč, speciální edice je za 150 Kč. Orba bude poprvé v prodeji o víkendu 21. 3. - 23. 3. (koncerty: 21. 3. Jihlava/Chilli bar - EARTH CRUST DISPLACEMENT a spol., 22. 3. Brno/Yacht - Hardcore/punk proti konzumu a komerci, 23. 3. Praha/Nad Viktorkou - EARTH CRUST DISPLACEMENT a spol.). Od pondělí 24. 3. už by měla být k dostání u většiny obvyklých dister (Day After, Insane Society, Malárie, PHR, Phobia, Dead Heroes, Gasmask, Hitching To Revolution, Olga Hepnarová, Rauha Turva, Ultima Ratio, Psychocontrol atd.), v Brně bude v prodeji ve Vegalité, Indies a knihkupectví Skleněná Louka, v Praze v Rekomandu. Na Slovensku ji distribuují Totalitarianism Still Continues a Heavy Metal Vomit Party. Při odběru pěti a více kusů je na každým 30 Kč sleva, kontakt: orba(a)seznam.cz.
Právě v těchto dnech vyšel repress THE AFTERNOON GENTLEMEN "pissedograhpy" LP na německé labelu TVG records. Limitovaná 100 kusová várka vyšla ve třech barevných provedeních (fialová, bílá a červená) s plakátem ve formátu A3 navrch.
http://www.t-v-g-a-x.de
Právě vyšlo split MC WINDS OF GENOCIDE / ABIGAIL (Eng/Jap) - Satanik Apokalyptic Kamikaze Kommandos na holandském labelu INVERTED INHUMATION recs. Apokaliptický death crust z Anglie vs. kamikadze metal z Japonska. Kazeta obsahuje dva bonusové songy od ABIGAIL, které se neobjevily na CD z roku 2012. Vychází v limitovaném, ručně číslovaném nákladu 200 kusů. Cena je 3 €uro + pošta, pokud máš distro/label neváhej napsat o výměnu.
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
V sobotu 16.8. proběhne deváté pokračování tradičního MORE NOISE FOR LIFE Podboru (u Hrochova Týnce) za účasti kapel: HUMAN FAULT, JAGERNAUT (GR), SOCIAL CRISIS (PL), HOW LONG?, HELL DIVISION (ESP), ACRID SUNDAY (SLO), ZAPRTI ODDELEK (SLO) a BESTIAL VOMIT (IT, Peru, BRA), bližš info v článku.
V pátek 21.3. proběhne na strahovském kopci, v klubu 007 dlouho očekávaný chaos-punkový mejdan. Na jediný koncert v ČR dorazí mexická partička ACIDEZ, která nyní brázdí Evropu se svojí zbrusu novou deskou „Beer Drinkers Survivors“, která vyšla u Voltage records, k dostání na koncertě. Podle informací jsou zatím všechny koncerty ACIDEZ beznadějně plné a divoké, takže se máme na co těšit! Zcela ojediněle z děr vylezou brněnští MAD PIGS, kteří si nyní dávají pauzu, ale svoje vystoupení berou jako benefit na zdravotní výdaje manželky Mika Viruse – více v události nebo na jejich FB profilu. Celý večer otevře hradecká partička SARCASTIX. Vstup na místě: 280,-, start: 18:30.
Další koncert v plzeňské garáži, taktéž spojený s grilovačkou... z nedostatku místa, kde bych chtěl dělat koncert je na čase vzít to do vlastních rukou, bez předražených drinků a pryč ze zakouřených prostor… punx for punx not for businessman! Koncert proběhne 12.04.14, místem konání je Plzeň - Újezd (komplex garáží u Hlavní ulice, mezi zastávkami "Újezd, rozcestí" a "Bukovec" autobusu č. 28), zahrají: DISFUNKCE MYSLI, LIFE POSSESSION, DEMÖRALYZÉR, bližší info zde.
Na bandcamp profilu Phobia recs. můžeš poslechnout nové songy z připravovaných EP DISSEKERAD (se členy Makabert Fynd, Totalitär a Avskum v sestavě) a KAKAFONI (se členy Makabert Fynd, Hellkontroll, Gasmiasma a Eyehategod v sestavě), obě nahrávky by měli vyjít do konce března. DISSEKERAD - Attack EP vychází v celkovém nákladu 500 ks (350 černý vinyl & 150 růžový vinyl). Limitovaná edice bude obsahovat sítotiskový obal a nášivku, předběžná cena je cca 160 káčé. KAKAFONI - Seizures EP vychází ve 300 ks nákladu (200 ks černý vinyl & 100 ks barevný vinyl). Limitovaná edice na barevném vinylu bude obsahovat nášivku,předběžná cena je cca 120 káčé. Předobjednávky limitovaných kusů můžeš posílat na e-mail: order@phobiarecords.net.
http://phobiarecords.bandcamp.com
http://www.phobiarecords.net
Už po sedmé můžeš hlasovat o nejlepší tuzemský vinyl uplynulého roku v anketě Best Czech Vinyl Disk 2013. Stejně jako roky před tím se hlasuje ve dvou kategoriích, velký vinyl (LP - 12") a o malou desku (SP/EP - 7" & 10" & 12"). Veškeré info o anketě najdeš zde:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2013.htm
"Kočky z ulice" je název nového videoklipu Frýdecko-Místecké punkové kapely BLACK AND BLUE, který můžeš omrknout na jejich youtube kanálu. Klip vznikal jak v České republice, tak i v Kanadském Edmontonu, kde momentálně žije a působí frontman kapely Tommy Trump. Black and blue, sice v této době nekoncertují, ale i přesto nezahálí a mají napilno. V současné době připravují BAB několik dalších projektů, které spatří světlo světa až uzraje jejich čas. Písnička samotná vyšla jako jeden ze singlů Black and blue v roce 2013. Nahráno a zmástrováno Kájou Maříkem v H4V Sound, pod producentským dohledem Rudeeho Adamíka, leadra Ostravské skupiny Degradace. Výrobu a režii videoklipu má na svědomí Kurt z Dioxine Records.
http://www.youtube.com/watch?v=_uMA1dBZIiU
Minulý rok jsme se s Věrkou rozhodli, že bychom mohli vyrazit na pár dní do Londýna. Během čtrnácti dnů jsme si všechno připravili, domluvili a mohli jsme vyrazit za turismem, pár řádků o tom jak to dopadlo najdeš tady.
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one