Punk zine..!
              Recenze:              

HUMAN FAULT – Zjevné předurčení LP

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

HATED YOUTH / ROACH MOTEL - split LP
UNA BESTIA INCONTROLABLE - Metamorfosi LP
MORAL HANGOVER / DIS-K47 / BAD AGE / ILUZE SVOBODNÉ VŮLE - 4-way split MC
Na Holandském labelu INVERTED IMHUMATION records vyšlo CD holandskému triu VILLAINY. Debutní album obsahuje devět metalických songů s vlastním ksichtem, stará metalová škola s chytlavými rify a občasnými thrash výjezdy. O obal se postaral Szymon Siech. Cena je 5€ + pošta, pokud máš label/distro možnost výměny. Pár songů k poslechu na bandcamp:
http://villainyofficial.bandcamp.com/album/villainy-i
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
Lednové novinky z Hluboké orby… Hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 3 + křest Hluboké Orby č. 30, miniturné PIG//CONTROL v Březnu, koncerty SEEYOU IN HELL, distro + 2nd hand, info v článku.
„Tohle jsme neměli vidět!“ Rozum zůstával stát nad jeho vyděšeným výrazem. „Anebo si to nenechávat pro sebe - nejsem si jistej, jestli s tímhle tajemstvím dokážu žít.“ Oba si slíbili, že o ničem, co spatřili tu noc o úplňku na půdě svý tety, nikomu neřeknou ani slovo. Tížilo to, všichni ostatní žijí tak klidný životy a zrovna oni dva museli být svědky takový události. Jeden by raději chodil každou neděli do kostela, než tohle! Ale udělají to, ostatně oba se cítí jako dospělí a nemají z toho slova strach jako ostatní, kteří jej časem svým nudným životem naplní po okraj. Na tý půdě bylo něco prazvláštního, tvářilo se to jako těžká kašírovaná pozůstalost, ale rozhodně to tam nebylo dlouho. Dali by na to krk, jako byli jednou provždy němými svědky vraždy ve starý hvězdárně za městem. Ten parchant Joe má i v tomhle prsty! Než tenhle dům lehne jejich rukama popelem, stráví tři čtvrtě hodiny v jeho tajemným sklepení plným harampádí, kde kromě bible, zbraní, hlavolamu a amuletu objevili klíč - starý zaprášený gramofon s úplně novou přenoskou.* Ferrari Berry, vystavovatel fyzických úmrtních oznámení všemu konformismu světa ve společnosti Magick Disk Musick.

* Dodatek ke smlouvě s peklem: Tahle hra měla svý znechucený publikum a to chtělo vrátit vstupný. Obstarávejte číslované důkazy přes e-mail vinyl[at]madmusick[dot]cz   >>> [at] = @, [dot] = .
www.madmusick.cz

Za několik dnů odstartuje INSANIA své avizované turné k novému albu „Zapal dům poraž strom…“. Série koncertů s názvem „Božská komedie Tour“ odstartuje 24.1. v Bruntále a završí se 11.4. v domovském Brně v klubu Favál.
Zin je rozdělen do několika sekcí a to: Cesty, Kapely, Lidi, Povídky, Recenze. V sekci cesta se sešly tour reporty Empty hall of fame (Anglie, Německo, Belgie), Climax (Francie, Anglie, Belgie) microtour A.Brigade/Thalidomide/Scalp (Sk a ČR), zápisky z cest a zahraničních festivalů (Monsterbash Munchen a Killed system festival – Glauchau). V sekci “Kapely“ se sešly rozhovory se zahraničními Instinto (Španělsko), NoWhiteRag (Itálie), Danny Trejo (Itálie), z českých luhů a hájů pak přispěli Fasteratu, Aorta a BOB. Další rozhovorová část zinu obsahuje interview s výtvarníky, dobrodruhy, aktivisty FNB a muzikanty. (Jan Švankmajer, Yvona Kovářová, Saon, Albi, Brian D.) V zinu se dále nalézá postapokalyptická povídka Torsten, recenze na hudební nosiče a podzemní tiskoviny, úvahy a článek věnující se problematice Biotechnologických společností a genetických modifikací organismů. Zin je vyveden v lepené vazbě a profi tisku. Obsah je vměstnán do 96 stran a formát je v klasický A4. Kontakt: anemuzetobytmartin@seznam.cz.
 
Kraťasovi ze Znöjma je asi má málo hrání ve třech kapelách (MIDNATT DÖD, DISFUNKCE MYSLI, HUMAN FAULT) a tak založil svůj one-man projekt DIS-K47. Co čekat jiného než hrubý d-beat/punk, ala BESTHÖVEN. Právě vlastním nákladem vydal samostatné CD “Naše lhostejnost, jejich bezcitnost!“, které můžeš celé poslechnout na BZ nebo si napsat o vlastní kopii (CD 25kč + pošta 18kč): martinkz@seznam.cz.
http://bandzone.cz/disk47
Už je tomu nějaký ten pátek co vyšlo první číslo tištěného fanzinu RAW ZINE, které se věnuje hc-punkovému dění v Plzni. Rozhovory s ██████, ČLOVĚKOK, DEMÖRALYZÉR, K-LXM, SUNSTROKE, TARAS BULLBA a THEMPTINESS, ohlédnutí za koncerty v Plzni, články, anketa, skate příloha… Nastal čas nebo spíš jsem se konečně dokopal k tomu, abych dal časák volně ke stažení v PDF formátu. Momentálně se poctivě pracuje na druhém čísle, v tenhle okamžik je hotovo dvanáct stránek připravených k tisku, zbytek jejich je rozpracovaných nebo zatím nenapsaných, vydání je v plánu jaro/léto 2014, náklad 103ks. První číslo ke stažení zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/download
Příští týden vyjde u Phobia Records velká deska švédských IRRITATION - Nattsvart Framtid LP. Hrubá palba ve stylu starých dobrých Skitsystem nebo Martyrdöd. Line-up Irritation je složený ze členů Passiv Dödshjälp nebo death metalové kapely Asylium. Záruka kvality! Tři vály si můžete poslechnout již teď na labelovém bandcampu!
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/irritation-nattsvart-framtid-lp
Přihazuji čtyři nové recenze ve vyváženém poměru 2 (LP) : 2 (ziny)... poslední dva tituly, které vyšli u tuzemského INSANE SOCIETY records: ARMAGEDON - 10 Mil anos de terror LP a HAZARDER - Against his-story, against leviathan! LP, z fanzinů, které jsem za posledních pár dní přečet, to jsou BLACK BLOCK DOG #4 a SPÁLENÁ RAMENA #3.
Zbrusu nový a dlouho plánovaný singl pražských d-beat / crusterů FEAR OF EXTINCTION se slavonickou death / crust sebrankou MARCH OF THE HORDES je venku! Dva vzteklé d-beat biče od FOE a jeden pětiminutový death / crust opus od MOTH. Vylisováno bylo 300 ks na několika barevných vinyl variacích a ve spolupráci několika labelů.
http://www.phobiarecords.net
21.2. se v píseckém Divadle pod čarou uskuteční koncert maďarských old-school kapel MÖRBID CARNAGE (thrash) a  GRAVECRUSHER (death), které doplní domácí LAHAR, info zde.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one