Punk zine..!
               Naš akce:              

sobota 12.10.19
Plzeň (Garáž)
NBDY, VIOLENCE JUNKIE // CRY OF HUMANS collab.,
PAREGORIK, URKHAGAAN, DIMMACHERUS>>>info ZDE<<<
                Recenze              

CONQUESTIO / SOBRAS DEL DESCONTENTO - split LP

        Info o koncertech:       

SPEED METAL INVASION 2

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 7

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACxDC / DISPARO - split EP
GRAF ORLOCK - Examination Of violent cinema vol. 1 LP
GETS WORSE - Snubbed LP
Dejme náckům jasně najevo, že je v Plzni nechceme! Dejme hlasitě najevo, že stoupenci a obdivovatelé nacismu, lidé, kteří hrdě ve svých projevech posílají druhé do plynu nemají v našem městě místo! Věříme, že tací by měli sedět doma a stydět se za své názory, namísto toho, aby pochodovali po ulicích našich měst s cílem napadat své odpůrce, sociálně vyloučené a slabší.
https://www.facebook.com/events/582804348425216/
www.romea.cz/cz/kalendar-akci/v-plzni-se-lide-v-sobotu-postavi-neonacistum
Československá anarchistická federace (ČSAF) vydává nový leták, který reaguje na zcestné anticiganistické nálady ve společnosti a přidává se k výzvám, které volají po hlasitém odporu vůči rasistickým pochodům. Leták a bližší info najdeš zde:
http://www.csaf.cz/index.php?clanok=1478
Dalším titulem na Phobia Records je nové album švédských crusterů PASSIV DÖDSHJÄLP - Kollektiva Mönster. Devět songů hrubého d-taktu ve stylu Skitsystem / Wolfbrigade. Jde o již třetí velkou desku této poměrně aktivní kapely, která svoje předchozí alba vydala u Power It Up či Halvfabrikat Records. Členové PD působí také v kapelách jako Kronisk Misantropi, Irritation nebo Asylium. Album vychází v nákladu 500 ks (400 ks černý vinyl a 100 ks swampgreen vinyl) ve spolupráci čtyř labelů z Evropy a Jižní Ameriky s parádním plnobarevným obalem. Ukázky z alba si můžete poslechnout na Phobia Records bandcampu. K dostání je stále ještě také limitovaná edice na swampgreen vinylu plus několik barevných variací a speciálních setů v kombinaci s trikem s motivem z obalu.
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/passiv-d-dshj-lp-kollektiva-m-nster-lp
http://www.phobiarecords.net/
Ve čtvrtek 26.září proběhne v Brně ve Vagalité koncert frantíků VILE INTENT, kteří mastí power-violence, s nimi zahrají tuzemské grupy SEE YOU IN HELL, PRŮMYSLOVÁ SMRT a BAD AGE, bližší info v článku.
Právě se do Čech dostala Česko / Německá LP kompilace Interkomunikativní pomoc vydaná na labelu Bolzcore. Deska nemá oficiální obal, jen motiv (obrázek) titulní i zadní strany. V Německu si svoje kusy natiskly sítotiskem na obaly od starých desek. Sem většina desek dorazila bez obalů a tak se zrodil nápad je na festiválku More Noise For Life v Podboru vyrobit. Většina kusů je ve stejném duchu jako původní idea, tedy sítotiskem na obaly od starých (u nás popových) desek. Deset kusů bylo natisknuto na kartonové rozkládací obaly, které zbyly po výrobě kompilace Tribute to Pallasit (stále k dostání). Dalších deset kusů bylo vytvořeno z kompilace Tribute to Pallasit, kdy se titulní strana IP natiskla na zadní stranu Pallasitu a zadní dovnitř, takže vznikla dvoj LP kompilace. Jedna zajímavost: na 2LP má kapela Konfident na obou deskách stejný song (na IP ještě jeden navíc), to se moc nevidí... Za Německo Koexistenz, B.C.M., Guts & Guns, za Čechy Mörkhimmel, Gomora, Climax, Risposta, Konfident. Desku seženete u Pope's Ass nebo u Úchylneho koše.
http://www.popesass.cz/
Hned několik UK hardcore/punk legend se sešlo při tomto už 31.čísle Artcore zinu, kterej vychází neuvěřitelných skoro 30let. Velkej respect patří týpkovi, kterej se za tímto veledílem skrývá. Tim je Welly, majitel Ghost City shopu v Cardiffu {ex Damaged records} a frontmanovi punkových Four letter Word. Mezi ty další legendy bych s klidným srdcem zařadil členy obou kapel na split 7"EP desce, která je součástí novýho čísla. K VIOLENT ARREST stačí zmínit jen slovo Ripcord, kapela v které členové V.A. působili dlouhá léta. No a ENDLESS GRINNING SKULLS ti zase účinkovali/jí ve spolcích jako Heresy, Geriatric Unit, Hard to Swallow, Army of the Flying Robots, Dead in the Woods a milionech dalších kapel. Už několik předešlých čísel Artcoru vyšlo s bonusem vinylové desky, ale todle je mé asi nejbližší. Violent Arrest - poctiví přímočaří punkáči částečně ovlivněni i oi, vydávající na Deranged records/Grave Mistake. Jejich strana tohoto šedýho vinylu obsahuje dva songy "Sharp Knife, Short life" a "Shattered" s texty, který mi nahánějí husí kuži. Endless Grinning Skulls z Nottinghamu přicházejí s jednou working-class skladbou "Jackal". Kapela mixuje vlivy starýho Švédska, Anglii, Japonska ale i Rudimentary Peni, Crucifix nebo Siege. V každým případě super split deska, která dává tomuto legendárnímu zinu další dimenzi. No a co říct k zinu? Klasická grafika a typickej formát A4 {todle číslo se 40 stranama}, obsah tradičně nadprůměrný rozhovory s Yhteiskunnan Ystavat?, Endless Grinning Skulls, Conquest for Death, Chuck Dukowski {Black Flag/SST records}, OFF!, Rough Kids + obsáhlý info o Italský scéně 80tých let, recenze a mnoho dalšího. Svoji kopii si můžeš zabookovat u dead heroes - www.deadheroes.cz, deadheroes@centrum.cz, desky jsou na cestě do ČR. Nebo si zine objednej přímo u Wellyho. Cena je 160kč + pošta.
www.artcorefanzine.bigcartel.com
www.artcorefanzine.co.uk
I když je parný léto, tak pro Vás mají brněnští BOY ochutnávku nové skladby "PARTY TIME", která se objeví na tradiční americké kompilaci "CASHING IN ON CHRISTMAS vol. 5" za účasti legendárních kapel jako Menace(uk), Peter & The Test Tube Babies(uk), Defects,(uk), Noi!se, Warriors, Bad Engrish, Bonecrusher, Pennycocks(sp), Splodgenessabounds(uk), Harrington Saints a mnoho dalších! Deska jako tradičně vyjde na barevném vinylu v rozevírácím gatefoldu u Black Hole records. Deska vyjde koncem listopadu a pár kusů bude k dostání na koncertech. Song k poslechu na Bandzone profilu.
www.bandzone.cz/boy
Zbrusu novej split dvou výbornejch UK grind-core kapel. OBLIVIONIZED z Londýna se dvěma záseky brutálního technickýho death grindcoru. O nahrávku se postaral kytarista kapely Sammy Urwin {sám obstaral i basu}, mastering pak Scott Hull {Pig Destroyer}. Kapelu možná někteří znají z jejich letošního vystoupení na OEF. Na splitu je doplňují Bristolští HUMAN CULL, kteří svůj hatred grindcore ženou d-beat/crust špinavější cestou - silný vlivy kapel jako Phobia, Extreme Noise Terror, Insect Warfare,... lepší se od koncertu ke koncertu. Obě kapely předvedly o víkendu {10.-11.8.} hodně solidní sety na Bleh festu v Londýně. Přední stranu obalu nakreslil Luis Sendon {dvorní malíř Obscene Extreme festu} a vnitřní Arif Rot {Wormrot}. Deska vychazí v několika barevných variacích. Dead Heroes mají dvě verze - průhlednej krystal vinyl a limitovanej žlutej vinyl od Human Cull. Jinak Human Cull připravujou velkou 12"LP "Stillborn Nations" {obal od Stiva z Visions of War je hotovej}, takže pokud někdo chce pomoct z vydáním určitě se obraťte na Edda {boss kapely}: bloatedcorpseofpunk@hotmail.com.
www.humancull.bandcamp.com
www.oblivionized.bandcamp.com
THE BREED - Nová nahrávka jedovatého hc/punku s trashovým nábojem přichází s prvním vinylovým zářezem v podobě 12" LP. Zaručeně zaznamenáno slušný kila v kytarách s odstřelujícím, srozumitelným zpěvem, šílenou burácející basou, válcujícími bicími s celkově masivním zvukem, lehce ovlivněný americkým hardcorem zachycující až nenávistnou lyrikou této na prach zkorumpované společnosti o představách nad životní úrovní, úrovní peněz. Jedenáct řezů do vinylu včetně dvou coverů od TELEX, PROUDZ - zpívaný v Bulharštině dávají nezkrotný náboj a zároveň schopnost přirovnat přímočařejší jízdu k těmto spolkům z 80. a nultých Let. Kapela je z Vyškova - Moravy, jenž je jasným důkazem a kvalitou moravského podhoubí, celková nahrávka pochází z našláplého studia Davos. Deska vychází na černém vinylu s červenými cákanci (červemé cákance jsou vidět pouze pod světlem) v plnobarevném, rozkládacím obalu, vše zabaleno v igelitovém pouzdře v nákladu 525 kusů. Pro objednání za kus můžeš použít shnilý peníz 250,- plus poštovné. Vinyl vychází u ABACK distro records. Nahrávku můžeš poslechnout na jejich Bandcampu. Dále je v přípravě druhé, Evropské turné pro jaro 2014 čítajících 17 dní, rovněž proběhne křest desky na Garáži ve Vyškově v pátek 23.8.2013 za účasti dalších kapel. Nahrávka bude prvně k dostání 17.8. na MORE NOISE FORLIFE VOL.8, o svůj kus piš na mail: peta.aback@centrum.cz.
http://abackdistrorecords.blogspot.cz
Asi před hodinou jsem se vrátil z garáže, byl jsem tam poklidit, pobrat věci a přitom jsem vzpomínal na včerejší koncert, který byl jedním slovem MASAKR!!! Respekt, velký dík kapelám a všem, který přišli na tohle špinavý, odlehlý místo i v nepřízni počasí, ale přesto s dobrou náladou a nadšením, které bylo cítit po celý večer. Slibovaná grilovačka proběhla pod přístřeškem a každý tak dostal možnost rozfoukat si svůj gril, haha. Pořád jsem nadšený z toho jak to včera proběhlo, někdy si to dáme znovu, co ty na to?!
…tady ještě pár fotek od Matěje:
http://foto.mattesh.com/2013-08-09-garaz
           Novinky v distru:          

DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC
BLIND PRIDE – Demo MC
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one