Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SCYTHE - s/t MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
Pražská hc/punk/metal/crust kapela V.O.H. právě vydala nové CD "Hledat odpověď". Najdete na něm 9 skladeb, intro a cover Nailbomb, v délce cca 30 minut. Tři ukázky jsou k poslechu v přehrávači na www.bandzone.cz/voh, kde je rovněž klip k titulní skladbě. mCD vyšlo u Cecek records. K dostání je buď přímo u kapely na jejím bandzonu, nebo na stránkách vydavatele (www.cecek.com). Cena je 100 Kč plus poštovné.
Následující titulem na Gas Mask Records bude singl běloruských raw punx MASSPOLLUTION, na bandcamp jeden song k poslechu, pro všechny fans Disclose jistě vítaná novinka.
http://masspollution.bandcamp.com

EVIDENCE SMRTI usilovně ladí zvuk nově nahraného 19 minutového materiálu. Nahrávalo se ve studiu kytaristy My Dead Cat, o mix a závěrečný master se s největší pravděpodobností definitivně postará Peter z Tretradrot Studio. Nahrávka čítá 5 původních skladeb a I.C.B.M. od AMEBIX, kde na klávesy hostovala Veronika (ex. Machinarium). Některé skladby budou použity na split s raw punks Brünner Todesmarsch, další plány jsou prozatím v jednání. Dvě skladby z hrubého mixu jsou k poslechu na bandzone kapely.
http://bandzone.cz/evidencesmrti
www.maskcontrol.com
Do velkoskladu PHR (phr.cz) dorazil dotisk posledního čísla (27) NOISE MASTERU. A nějaký kusy najdeš taky tady: rabies-noise@volny.cz. Spousta stran, rozhovory KLUTZ, RAWZINE, DIS-K47, KAAR a KUBAAJZEM. Report z Barcelony, Recenze / Reporty, Cyklovýlet Anglie-Maroko od Zbyňi a spousta biografii od CELULA, CHAOS, KHAMENURD, WARTILLERY, FOSA COMUN, MISANTHROPHIC NOISE, BAZOOKA, GENE SPLIT, MELLOW HARSHER, BRIDGE a CRUTCH. …kdo zaváhá, nečte.
Přibylo několik nových věcí do RAW ZINE distra… Ziny: HLUBOKÁ ORBA #30, HLASATEL vol. 2, SPÁLENÁ RAMENA #3, NOISE MASTER #27 EP: KRÜGER / KNARK - split EP, EMPTY HALL OF FAME - The road EP, CONTRAST ATTITUDE - Black or White EP, HIROSHIMA NIGHTMARE / LIVER GARNISH - split EP, KAKAFONI - Seizures EP LP: VA - TRIBUTE TO PALLASIT LP, BRIVIDO / PUBLIC DISGRACE - split LP, ARMAGEDOM - Dez Mil Anos De Terror – LP. Kompletní seznam věcí:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Dvě kapely na společném turné DEPRAVATION z Německa a IRON HEEL z Rakouska shánějí koncert v ČR 29. Července. Potřebují peníze na benzín, jídlo a spaní. Vezou sebou celou backline, možnost půjčit dalším kapelám. Pokud bys jim chtěl udělat koncert napiš na mail: depravation.band@gmail.com.
http://music.iron-heel.com
http://depravation.bandcamp.com
Britští progresivní post rockeři LOST IN THE RIOTS zavítají společně s nejen stylově spřízněným LAST OF MY KIND z Prahy 11.6. do Plzeňské Pohody na venkovní podium útulné zahrádky! Bližší info v článku.
Právě vyšla online verze FAKNÉ nahrávky na Chyba bandcampu, takže pokud se ti líbí dřevní rapy na beaty z jůtůbu s myšlenkou a názorem, tak sosej/poslouchej!
http://chyba.a-punk.cz/fakne-fakne

Volně k poslechu a ke stažení vyšlo pár novejch flákot z jihlavské dílny Kolony. Po rozpadu Křikzticha tento solo přerod navazuje na zhudebněný společenský jevy, o beaty se zde postaral BongoKat (Afarastafa) a DJ JD (KZT), na featu Eia (Tabula Rasa, Cácory).
http://chyba.a-punk.cz/kolona-flakoty
http://kolona.musicforliberation.com

Salónní kryptoskinhead a levicový povaleč OIOI PIRATOI vydává první nahrávku, kterou si je možné za dobrovolný příspěvek nebo zadara stáhnout na benefičním labelu Coffee Breath Records. První mixtape by se dal heslovitě charakterizovat takto: akustická kytara, vykradený songy, trocha humoru, trocha politiky a hlavně akordeon a featuring děčínských CÁCOR.
https://coffeebreathrecords.bandcamp.com/album/prvn-mixtejp
Všech 103kusů druhého čísla RAW ZINU je rozebraných/po vyměňovaných, ale nezoufej, pokud si to nestihnul, tak se dá sehnat, hned v několika distrech:
http://www.popesass.cz
http://abackdistrorecords.blogspot.cz
http://www.insanesociety.net
http://www.phobiarecords.net
http://pureheart.czechcore.cz
http://phr.cz
a v dalších.
U PHOBIA records vychází další titul a to split LP dvou kanadských kapel. ANHA produkuje crust s death metal vlivy. Hrubá valivá špinavá nahrávka ve stylu prvních nahrávek Bolt Thrower. Sluší se připomenout, že tahle kapela má za sebou již několik nahrávek (dvě desky, split EP s Contorture atd. atd.). CETASCEAN po samostatném sedmipalci a desetipalci přináší další porci dobře namíchaného stenchcoru alá Deviated Instinct s občasnými výjezdy do skandinávského hardcoru alá Avskum / Skitsystem. Přímočařejší nářez oproti kolegům z druhé strany. Temná fošna s ještě temnější opět hodně politickou a radikální lyrikou!
http://www.phobiarecords.net
Uvnitř najdeš rozhovor s portugalskou kapelou THE SKROTES a slovinskými R.O.W. skateboards. Dále historii slovenského skateboardingu. Výlet do Budapešti za účelem betonování. Mini cestopisy respektive přiživování se na kamarádech přes víkendy a mnoho jiného. To všechno za asistence analogových fotek a ručně dělaného dizajnu! Oficiálně vychází v pátek 13.06. 2014, 32 stran, ručně tištěná obálka, která se právě vyrábí. SKETORD seženeš za jednou euro v KZN skateparku, koncertech, možná v nějakém distru  a na každé skejtové akci na Slovensku. Vyšlo ve 100 kusovém nákladu. O svoji kopii si piš na: peter.kocis@outlook.com. Skejtuj!
           Novinky v distru:          

PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
VILE SPIRIT – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one