Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
CD je v duchu DIY hc / punku. Česky zpívané politické texty nekompromisně tepou do neutěšené reality tohodle světa. Ženský naléhavý zpěv Ivety je v kontrastu s doprovodnými vokály, ale přitom to k sobě prostě sedí jak zadek na prkénko. Kapela hraje tvrdě, ale přitom má vynikající kytarové nápady a vyhrávky především kytaristy Travexe, který je znám také z The Breed. Bubeník Kraťas to drhne v Midnatt Dod a Disfunkci Mysli takže jako kapela nejsou žádní zelenáči. Přirovnávat je k ničemu nebudu, ale já tam cítím La Fraction nebo Post Regiment. Čeká Vás 10 písní od téhle sympatické party, která má na prvním místě hudbu, kamarádství, pomoc potřebným...a někde na konci peníze. CD můžete pořídit za 100,-Kč + pošta. Na mailu: bravogril@seznam.cz.
www.cecek.com
www.bandzone.cz/humanfault
Dneska jsem byl na poště vyzvednout balík od španělského labelu NOISE OF HELL records... přibylo pár nových věcí v RAW ZINE distru. EP: TIMEKILLER - Bleed Out EP, DISPAIR - Future is for sale EP, APPÄRATUS - Degenëration ovërdrive EP, CRUTCHES - Demo EP, IRRITATION - Socialrealismen EP, RAGEOUS INTENT / GREED - Circulo de muerte EP ZINY: WSCIEKLIZNA MACICY #4 zine. V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz. Kompletní seznam věcí:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Pozvánka na Tradiční besídku vol. 2, která se odehraje 20.12. v Sušickém Tradičním kloubu za účasti kapel MORTIFILIA, MARCH OF THE HORDES, IMPURITUM, VIOLENCE BY NATURE. Bližší info v článku.
MEČEM NAPLOCHO - nová banda extrémního punku. Hurbý hc-punk se špinavým zvukem, zahraný ve vysokém tempu, s nekompromisním dívčím vokálem, to musíš slyšet! Celé demo k poslechu zde:
https://www.youtube.com/watch?v=n-M56SK8OVo
Na aktivním holandském labelu Inverted Inhumation vychází EP DEVÄSTAR, což je prdel nakopávající power-violence z Chile. Na první straně najdeš pět songů z jejich CD-r (2011) a na druhé straně po pěti kusech z roku 2012. Pokud patříš mezi fandy power-violence, sáhni po tom. Vyšlo v nákladu 300ks za spolupráce několikero labelů: Cro-Magnon Distro, Inverted Inhumation, Anarchotic, Noisemongers, Get Pissed Stay Pissed, Dente Pôdi, Crit De Fastic, Pogohai, Gozer Records, Fucking Kill! Records a Subzine Records. Cena je 5€ + doprava nebo možnost výměny.
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
Po třech letech od „Záškubů chaosu“ a dlouhých šestnácti od vůbec první nahrávky GRIDE vydané skrz Insane Society je prachatická power gride core úderka zpět a servíruje 7 songů sonického fastcore / grind šílenství. Celou nahrávku pak korunuje bonusová „Masáž“, zřejmě nejbláznivější song v diskografii kapely vůbec! SIDETRACKED z americké Tacomy mají za sebou hromadu desek a stále se drží hesla „Krátce, rychle a hlasitě“ - jejich strana, na kterou zvládli nasekat 15 skladeb to jen dokazuje. Krátké, výbušné kompozice inspirované první vlnou power violence kapel. Deska jako celek je pak zřejmě nejnáročnější projekt v DIY historii Insane Society. Obal v pěti barevných variantách, rozevírací vnitřák – vše tištěno ručním sítotiskem, ručně bigováno, nařezáno. K poslechu zde:
http://www.insanesociety.net/eshop/sonic.cgi?templ=index&page_include=p_eshop_zbozi_det&id_eshop=6670
Přidány tři nové recenze... československé split LP ROZPOR / ZLÁ KREV, CD od brněnských HIGH PURITY "Z euforie vězení" a megatučná TRHAVINA #4.
Plzeňská hc-punk kapela DEMÖRALYZÉR zveřejnila na svém BZ profilu šest nových skladeb. Songy by se měly objevit na plánovaném splitu s pražsko-plzeňskými oi punx ACULEOS.
http://bandzone.cz/demoralyzer
Po přesně deseti letech přichází DAVOVÁ PSYCHÓZA se zbrusu novou nahrávkou. Ta nejen stylově, ale i opětovným spojením starých přátel navazuje na původní split EP se Zeměžlučí z roku 2001. Kde jinde než opět u PHR vychází nový split. Tentokrát na LP a obsahuje po pěti nových válech od každé kapely. Podobně jak předchozí EP je i obal ztvárněn na téma Československo. Obě kapely patří k pevným stálicím české a slovenské scény a tak jejich spojení na jedné desce je naprosto logické. Davová Psychóza v nových skladbách pokračuje v tradici svých starších desek a opět tu máme kousavý punkrock, tentokrát navíc i jeden nečekaný cover. Pro ZEMĚŽLUČ jde po flexi singlu o první větší nahrávku v nové sestavě opět plnou jedovatých textů a divokých melodií. Vedle nové desky vychází na PHR dolis beznadějně vyprodaného vinylu Kríza vedomia, jiná barva vinylu – aqua blue, ale opět bohatě vypravena v otevíracím obalu s plakátem. Nové album volně k poslechu najdete zde:
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/split-4
www.phr.cz
THE UNSEEN, bostonská klasická streetpunkovová parta, co tlačí svou káru už více než 20 let je zpět! Po pauze a v plné síle! Právě teď vychází u PHR records, ve spolupráci s Hellcat records, na vinylu jejich prozatím poslední řadová nahrávka „Internal Salvation“ z roku 2007. Tahle deska zachytila kapelu v plné parádě. Rychlost, melodie a nasranost vyrytá do drážek vinylu.  Album vychází ve třech barevných variantách a vaší pozornosti nesmí uniknout ani parádní obal.
http://www.youtube.com/watch?v=coXkcd4AH8U
http://phr.cz
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one