Punk zine..!
                Recenze              

CONQUESTIO / SOBRAS DEL DESCONTENTO - split LP

        Info o koncertech:       

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 7

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

NBDY - No scene / No problem MC
WEAK TIES - s/t LP
ACxDC / DISPARO - split EP
Sedmipalec švédských BOMBANGREPP - Foradd Av Samhallet je od pátku minulého týdne venku. V přípravě jsou dvě alba opět kapel ze Švédska. Prvním je debutní deska BROTTSKOD 11 - Demokratisk Kontroll, ze které si můžete poslechnout tři vály na labelovém bandcampu. Druhou velkou deskou bude také debutní album kapely IRRITATION (se členy Passiv Dödshjälp, Asylium nebo Kronisk Misantropi v sestavě) s názvem Nattsvart Framtid a první hlukové ukázky budou pověšeny k poslechu během příštího týdne.
http://www.phobiarecords.net
http://phobiarecords.bandcamp.com
17. září započne kalifornská čtveřice RESIDUAL ECHOES svoji první pouť Evropou. Na tu se vydala až po 10ti letech existence, za kterou kapela stihla vydat čtyři dlouhohrající nahrávky a tu poslední z nich, "The Middle Path" vypustí ku příležitosti nadcházejícího turné, info zde.
Prázdniny, svátky chlastu a zevlingu skončily, návrat do reality ukázal že ediční plán PHR se jako každý plán musí obměnit. Takže, právě vychází UK SUBS - Riot (jediná studiová nahrávka Subs - 1997- nikdy nevydaná na vinylu). V říjnu bude venku GBH - Perfume and Piss (původně 2010 jen na CD na Hellcatu!), v listopadu nějaké ryby z místních potoků a řek čili legendy DAVOVÁ PSYCHÓZA / ZEMĚŽLUČ na split LP.
www.phr.cz
Dalším titulem na Phobia Records je debutní singl švédských BOMBANGREPP - Foradd Av Samhallet EP. Oficiální den vydání je pátek třináctého, takže poprvé k dostání na strahovské Sedmičce v rámci letošního druhého ročníku Enemy Of The Sun Festivalu. Objednávky / rezervace můžete posílat na e-mail: order@phobiarecords.net.
http://www.phobiarecords.net
6. ročník hudebního festivalu Mrkvancore je zde. Těšit se můžete na dva dny plné zábavy a několika hudebních žánrů od popu přes punk a hardcore až po drumm and base či hip hop. I letos se bude festival prezentovat multi-žánrem a hudební pestrostí. Na co se můžeme těšit  - pražští Unholy Preachers a jejich výbušný rock and roll punk. Hardcore legenda z Vysočiny - Straight v nové sestavě. AfaRastafa a jejich pohodový hip hop reggae a samozřejmě další. Na místě bude dostatek občerstvení alko a nealko, jídlo vegetariánské a nevegetariánské, stolní fotbálky atd. V Dj Stanu se můžete těšit na Keramzit sound systém, Dj Strejda Filí(kdo jiný než Efko z Pio Squad), Dj Mazuch a další.Nedělní afterparty obstará polenská disco legenda  Dj Dzogy a to v hospodě u Berana. Více na:
www.mrkvancore.cz 
Důstojnickou čapku a černou uniformu, poznávací znamení brněnské punkové kapely BOY, nosí od srpna nový bubeník Vinca. Zkušený hudebník, který zároveň působí v kapele Pipes and Pints, nyní nahrává s BOY desku. Na koncertě se poprvé představí 30. listopadu v olomouckém klubu S-cube. Vinca měl původně pro BOY pouze nahrát bicí, kapela ho však natolik oslovila, že se k ní připojil trvale. Za bubny střídá odcházejícího bubeníka Martena. „Začal jsem o vstupu do kapely uvažovat až ve studiu. Kluci jsou mi velmi sympatičtí, ví co chtějí a jdou si za svým snem. To se mi líbí. Natáčení bylo hrozně příjemné, určitě je na co se těšit. Až uslyšíte  skladbu Never Break Me Down, pochopíte proč," říká Vinca. Deska vzniká v brněnském studiu Sonidos, má pracovní název Darkest visions a už v první polovině natáčení se na ní podíleli hudebníci jako je Shawn Smash z Total Chaos či Ronnie King, který spolupracoval s NOFX, Distillers, Pennywise i například s The Offsping. „Na desce rozhodně nebudeme šetřit, chceme do ní dát všechno. I ve druhé polovině nahrávání s námi budou spolupracovat uznávaní muzikanti a už teď můžu prozradit, že pro ČR chystáme speciální edici desek. Něco takového doma rozhodně ještě nemáte," naznačil překvapení zpěvák kapely Martino. Podle původních předpokladů by deska měla být hotová do Vánoc.
Dont Cry for heroes... Po více než 12cti letech aktivního hraní jsme se rozhodli vyvěsit bílou vlajku a odebrat se z koncertních bojišť do zapomnění - budeme rádi když se s námi přijdete rozloučit na posledních pár koncertech které máme naplánovány do konce roku - smuteční pochod tak završíme 27.10 v Libereckém Azylu!!! Děkujeme všem kteří nám pomohli dostat se až sem a díky všem kteří nás měli rádi !!! Stay Punk Stay Free !!! Nahodili jsme na bandzone profil naši poslední věc - Slepá budoucnost, která vyjde u německého labelu Pogohai records na 2LP kompilaci HC a punk kapel z celého světa, např: Purgen (Rusko), Acidez (Mexiko), Besthoven (Brazílie).
http://www.bandzone.cz/climax
Od 1. září 2013 startuje nový server Vlčí bouda, zaměřený na sci-fi, fantasy a horor. Ať už je to literatura, komiks nebo  film a TV, vždy se můžete těšit na bohatou nadílku recenzí, úvah, postřehů a rozhovorů. Hlavním znakem Vlčí boudy jsou měsíční témata, zaměřená na konkrétní událost, osobnost nebo fenomén. Prvním tématem je světoznámý autor komiksů, spisovatel a scénárista Neil Gaiman. Vlčí bouda - server pro všechny ze smečky.
www.vlcibouda.net
Jak to zní když se spojí PIPES AND PINTS, LAHAR a JUST FOR BEING? "Jedna zkouška, pět songů. Druhá zkouška rovnou v Golden Digital studiu, kde jsme to za pomoci Amáka nahráli". Tak by se dala charakterizovat nová kapela s výmluvným názvem HANBA!
http://www.youtube.com/watch?v=8jtrlytlzoY
http://www.youtube.com/watch?v=43MsLYKxcAI
http://hanba.bandcamp.com/
Pozvánka na koncert kolumbijských CARNIVORE DIPROSOPUS, kteří vystoupí společně s EPICARDIECTOMYFEEBLE MINDED 12. září 2013 v Plzni v Divadle Pod lampou, info v článku.
           Novinky v distru:          

RZ 023 VIOLENCE JUNKIE / CRY OF HUMANS - Fuck control split MC
KOSI IDINA – s/t MC
DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC
BLIND PRIDE – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one