Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SCYTHE - s/t MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
Právě vychází československé split LP ZLÁ KREV / ROZPOR, které si kapely vydaly ve vlastní režii. Těšit se můžeš na modrý vinyl, kreslený obal od Datry a jako bonus plakát A3. ZLÁ KREV na svojí stranu vtěsnala osm hc-oi!-punk songů, včetně coveru od kapely NOC BARIKÁD. Slovenští ROZPOR si připravili šest energií nabitých street punkových skladeb. O svou kopii napiš přímo kapelám.
http://bandzone.cz/zlakrev
http://rozpor.sk
Experimentálně psychedeličtí GUARDIAN ALIEN z New Yorku, vydávající na Thrill Jockey vystoupí pod vedením legendárního bubeníka Grega Foxe z Liturgy poprvé v Plzni a podruhé v České republice společně s NEGERO a AMBIENT THEATRE v Plzeňské Pohodě! Bližší info zde.
Přidán report ze sobotního programu tradičního PUNX PICNICU v Siřemi u Blšan, k přečtení zde.
Na Phobia Records bandcamp bylo nahozeno zdarma ke stažení celé EP SUFFER THE PAIN - "Face Of Doom". Dále si tamtéž můžeš poslechnout i čtyři songy z připravovaného split LP PASSIV DÖDSHJÄLP / ACHILLES, které vyjde příští týden!
http://phobiarecords.bandcamp.com
Při všech těch “fanzinech“, které připomínají bible, encyklopedie nebo telefonní seznamy, na Slovensku vychází šesté číslo papírového plátku PREDČASNÁ VZBURA, která obsahuje cestopisy KUMURU a SOUND OF QUALM po střední Evropě, HUMAN HUMUS v Rusku, deset dní toulání se po Německu, Obscene extreme Austrálie 2014, rozhovory s VOICE FROM INSANE z Ukrajiny a BLASTASFUK records z Austrálie, anketa o zahrádkářství, cenu nelidský hajzl z historie vyhrál Shiro Ishii s jeho pokusy na lidech a závěr klasicky patří recenzím na ziny a knihy. 36 stran A5 na recyklovaném papíře za 1.50€ na punkgen@gmail.com!
Pražská hc/punk/metal/crust kapela V.O.H. právě vydala nové CD "Hledat odpověď". Najdete na něm 9 skladeb, intro a cover Nailbomb, v délce cca 30 minut. Tři ukázky jsou k poslechu v přehrávači na www.bandzone.cz/voh, kde je rovněž klip k titulní skladbě. mCD vyšlo u Cecek records. K dostání je buď přímo u kapely na jejím bandzonu, nebo na stránkách vydavatele (www.cecek.com). Cena je 100 Kč plus poštovné.
Následující titulem na Gas Mask Records bude singl běloruských raw punx MASSPOLLUTION, na bandcamp jeden song k poslechu, pro všechny fans Disclose jistě vítaná novinka.
http://masspollution.bandcamp.com

EVIDENCE SMRTI usilovně ladí zvuk nově nahraného 19 minutového materiálu. Nahrávalo se ve studiu kytaristy My Dead Cat, o mix a závěrečný master se s největší pravděpodobností definitivně postará Peter z Tretradrot Studio. Nahrávka čítá 5 původních skladeb a I.C.B.M. od AMEBIX, kde na klávesy hostovala Veronika (ex. Machinarium). Některé skladby budou použity na split s raw punks Brünner Todesmarsch, další plány jsou prozatím v jednání. Dvě skladby z hrubého mixu jsou k poslechu na bandzone kapely.
http://bandzone.cz/evidencesmrti
www.maskcontrol.com
Do velkoskladu PHR (phr.cz) dorazil dotisk posledního čísla (27) NOISE MASTERU. A nějaký kusy najdeš taky tady: rabies-noise@volny.cz. Spousta stran, rozhovory KLUTZ, RAWZINE, DIS-K47, KAAR a KUBAAJZEM. Report z Barcelony, Recenze / Reporty, Cyklovýlet Anglie-Maroko od Zbyňi a spousta biografii od CELULA, CHAOS, KHAMENURD, WARTILLERY, FOSA COMUN, MISANTHROPHIC NOISE, BAZOOKA, GENE SPLIT, MELLOW HARSHER, BRIDGE a CRUTCH. …kdo zaváhá, nečte.
Přibylo několik nových věcí do RAW ZINE distra… Ziny: HLUBOKÁ ORBA #30, HLASATEL vol. 2, SPÁLENÁ RAMENA #3, NOISE MASTER #27 EP: KRÜGER / KNARK - split EP, EMPTY HALL OF FAME - The road EP, CONTRAST ATTITUDE - Black or White EP, HIROSHIMA NIGHTMARE / LIVER GARNISH - split EP, KAKAFONI - Seizures EP LP: VA - TRIBUTE TO PALLASIT LP, BRIVIDO / PUBLIC DISGRACE - split LP, ARMAGEDOM - Dez Mil Anos De Terror – LP. Kompletní seznam věcí:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Dvě kapely na společném turné DEPRAVATION z Německa a IRON HEEL z Rakouska shánějí koncert v ČR 29. Července. Potřebují peníze na benzín, jídlo a spaní. Vezou sebou celou backline, možnost půjčit dalším kapelám. Pokud bys jim chtěl udělat koncert napiš na mail: depravation.band@gmail.com.
http://music.iron-heel.com
http://depravation.bandcamp.com
           Novinky v distru:          

GO AND KILL #5 zine
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
VILE SPIRIT – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one