Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Pozvánka na Borský pank, který proběhne 14.9. na pláži u Borské přehrady v Plzni, zahrají: ANOTHER WORLD, THEMPTINESS, LET´S GO, UBOŽÁK, P.V.A. a TARAS BULLBA, info zde.
Srpnové novinky z Hluboké orby, info o koncertech v brně, koncerty SYIH, distro... to vše k přečtení zde.
Po samostatném EP "Ruku v ruke s pokrokom" a split EP s Peruánci LOS REZIOS přichází pražská sebranka KRÜGER zničit vaše ušní bubínky s jejich raw crustem se dvěma vokály na svém druhém samostatném EP bez jména, které vychází za mezinárodní spolupráce 12 labelů včetně RAW ZINE records. Krom výprasku z drážek se můžeš těšit na bílý vinyl a o přední obal se postaral Igel z W.H.A.T., které si měl možnost vidět letos na Punx picnicu. Nahrávka byla pořízena v Hellsoundu. O svojí kopii si napiš na: trojka007@seznam.cz, možnost výměny, aktuální nabídku věcí najdeš zde. Dvě rozbušky k poslechu na bandcamp:
http://krugerpunx.bandcamp.com/album/s-t-ep-out-now
Přidány nové recenze... samostatné EP od slovenských BOLING POINT, které vyšlo ve dvou verzích u DOG LOVERS a ANLAOG FREAKS, oboustranná porce australského grindu split EP CAPTAIN CLEANOFF / THE KILL, jako tradičně nechybí ani zastoupení zinů, SMRT #6 a MALSTRÖM #2.
Přidán report z osmého pokračování MORE NOISE FOR LIFE, které proběhlo v sobotu 17.8., akce se odehrála na fotbalovém hřišti v Podboru za účasti kapel: Disfunkce mysli, Komando kronstadt, Jack, Midnatt död, Los rezios, Earth crust displacement, Guyana deathtape, Victims of classwar a Alert, report  přečtení zde.
Na youtube se objevily tři videa z předposledního koncertu BARREL, který se odehrál 16.2. v plzeňském Parlamentu, jedná se o songy "Hlavou mezi půlky", "Což takhle partička šachu?" a "Zpověď":
https://www.youtube.com/watch?v=4ZfSE3JtrDQ
https://www.youtube.com/watch?v=_lFBDTQgHH8
https://www.youtube.com/watch?v=_XYjolZ3d9s
Dejme náckům jasně najevo, že je v Plzni nechceme! Dejme hlasitě najevo, že stoupenci a obdivovatelé nacismu, lidé, kteří hrdě ve svých projevech posílají druhé do plynu nemají v našem městě místo! Věříme, že tací by měli sedět doma a stydět se za své názory, namísto toho, aby pochodovali po ulicích našich měst s cílem napadat své odpůrce, sociálně vyloučené a slabší.
https://www.facebook.com/events/582804348425216/
www.romea.cz/cz/kalendar-akci/v-plzni-se-lide-v-sobotu-postavi-neonacistum
Československá anarchistická federace (ČSAF) vydává nový leták, který reaguje na zcestné anticiganistické nálady ve společnosti a přidává se k výzvám, které volají po hlasitém odporu vůči rasistickým pochodům. Leták a bližší info najdeš zde:
http://www.csaf.cz/index.php?clanok=1478
Dalším titulem na Phobia Records je nové album švédských crusterů PASSIV DÖDSHJÄLP - Kollektiva Mönster. Devět songů hrubého d-taktu ve stylu Skitsystem / Wolfbrigade. Jde o již třetí velkou desku této poměrně aktivní kapely, která svoje předchozí alba vydala u Power It Up či Halvfabrikat Records. Členové PD působí také v kapelách jako Kronisk Misantropi, Irritation nebo Asylium. Album vychází v nákladu 500 ks (400 ks černý vinyl a 100 ks swampgreen vinyl) ve spolupráci čtyř labelů z Evropy a Jižní Ameriky s parádním plnobarevným obalem. Ukázky z alba si můžete poslechnout na Phobia Records bandcampu. K dostání je stále ještě také limitovaná edice na swampgreen vinylu plus několik barevných variací a speciálních setů v kombinaci s trikem s motivem z obalu.
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/passiv-d-dshj-lp-kollektiva-m-nster-lp
http://www.phobiarecords.net/
Ve čtvrtek 26.září proběhne v Brně ve Vagalité koncert frantíků VILE INTENT, kteří mastí power-violence, s nimi zahrají tuzemské grupy SEE YOU IN HELL, PRŮMYSLOVÁ SMRT a BAD AGE, bližší info v článku.
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one