Punk zine..!
              Recenze:              

HUMAN FAULT – Zjevné předurčení LP

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

HATED YOUTH / ROACH MOTEL - split LP
UNA BESTIA INCONTROLABLE - Metamorfosi LP
MORAL HANGOVER / DIS-K47 / BAD AGE / ILUZE SVOBODNÉ VŮLE - 4-way split MC
Další nahrávka u agilního labelu Phobia records DISSEKERAD - Attack EP. Sedmipalec švédské all-star kapely, ve které působí členové Avskum, Totalitär, Institution a Makabert Fynd. Pět bičů v tradičním skandinávském podání, které má nejblíže právě tvorbě např. Totalitär. Vychází v nákladu 500 ks (350 černých a 150 růžových vinylů).
http://www.phobiarecords.net
Dalším titulem, který vychází na Phobia Records je debutní album švédského d-beat tsunami CRUTCHES s názvem Lurad. Totální jízda ve stylu Framtid / Disclose s energií a nasraností Anti Cimex / Mob 47. V kapele působí členové Project Hopeless nebo Ursut. O artwork se postaral Stiv. Album je již nyní ke stažení zdarma na labelovém bandcampu!
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/crutches-lurad-lp
http://www.phobiarecords.net
Ortodoxní thrash-metalové smečky: MAJSTER KAT, 1000 BOMBS, RADIATION a BAJONET vyráží na společnou CZ/SK štaci, která čítá šest zastávek (4.4. Praha, 5.4. M. Boleslav, 11.4. Bratislava, 12.4. Brno, 2.5. Svitavy a 3.5. Trenčín). Slovenská invaze se uskuteční na podporu nového, dlouho očekávaného alba Majster Kat - Memento a EP Radiation - Plutonium Overdose. Bajonet se poprvé vytasí s novými vály z připravované desky Acuto Klinic a 1000Bombs ukážou, jaký thrash-metalový duch tlí v útrobách legendárních Trollech. Thrash till Death! Upoutávka na youtube:
http://youtu.be/c1wVqa3zSaU
Přidán report z třetího pokračování Víc než hudba, víc než móda III. - Hardcore / punk proti konzumu a komerci, fiesta se odehrála 22.3. na Brněnském Yachtu za účasti kapel: Mururoa, Rapsod, Tummo, Kaosquad, Angry brigade, See you in hell, Kultra!, Earth crust dispacement (DE), Sheeva yoga, Dios injusto, k přečtení zde.
Žádný kecy nejsou třeba. NOISE MASTER fanzine #27 je venku. Rozhovory s KLUTZ, DIS-K47, KAAR, Kubaajzem a s RAWZINE. Krátký biografie s CELULA, CHAOS, KHAMENURD, WARTILLERY, FOSA COMÚN, MISANTHROPHIC NOISE, BAZÖOKA, GENE SPLIT, MELLOW HARSHER, BRIDGE, CRUTCH. Pár drobků ze sekce recenzí a reportů. Od Zbyni první část cyklovýletu Anglie – Maroko a report z Barcelony od Peťana. Všechno natěsnáno do 128 stran. Xerox. Zkus napsat na rabies-noise@volny.cz.
30. číslo brněnského D.I.Y. hardcore/punk fanzinu Hluboká Orba je venku a to na 200 stranách formátu A4 v knižní brožované vazbě. Uvnitř najdeš: rozhovor s předrevolučním pražským pankáčem Honzou Trantou, který emigroval do Západního Berlína a odtud po r. 1989 podporoval vznikající anarchistické hnutí v ČR, detailní hudebně-politický scene report z Vídně od Paayi z FESTY DESPERATO, 18 sloupků od starých i nových autorů, tour reporty GRIDE (USA), GATTACA/REMEK (Evropa), NEKROMANTIKER (USA), TUMMO/SHEEVA YOGA (Československo) a SEE YOU IN HELL (USA), dále dva obsáhlé rozhovory o exotických punkových scénách s Lukem Haasem (label Tian An Men 89) a Jasonem Flowerem (label Supreme Echo), rozhovory s NO SIR, I WON'T (USA), dvojrozhovor CONTRAST ATTITUDE/ACROSTIX (Japonsko), YARVAR COCHA (Valašsko), BANRAN (Jižní Korea), STRANGE FACTORY (Japonsko), BRÜNNER TODESMARSCH (Brno), ENDLESS GRINNING SKULLS (Anglie) a TOTAL BANXAT (Indonésie), rubriku "Kulturní kamikadze hardcore/punkového undergroundu": koncerty venku (Praha), klub Futra (Orlová), historie Setkání svobodných duší (Rožnov pod Radhoštěm), Infošop Pelech a Kulturní kolektiv (Brno) a historie pořádání koncertů v Žiaru nad Hronom, dále rozhovor o samozásobitelství a pěstování, čtenářský koutek, 217 recenzí na hardcore/punkové hudební nosiče a nakonec ohlédnutí za koncerty United Crusties v Brně za poslední rok a půl. Obálku vyrobil Paaya. 150 kusů čísla vychází ve speciální edici s dvoubarevnou obálkou, plakátem formátu A2 a samolepkou. Cena regulérní edice je 140 Kč, speciální edice je za 150 Kč. Orba bude poprvé v prodeji o víkendu 21. 3. - 23. 3. (koncerty: 21. 3. Jihlava/Chilli bar - EARTH CRUST DISPLACEMENT a spol., 22. 3. Brno/Yacht - Hardcore/punk proti konzumu a komerci, 23. 3. Praha/Nad Viktorkou - EARTH CRUST DISPLACEMENT a spol.). Od pondělí 24. 3. už by měla být k dostání u většiny obvyklých dister (Day After, Insane Society, Malárie, PHR, Phobia, Dead Heroes, Gasmask, Hitching To Revolution, Olga Hepnarová, Rauha Turva, Ultima Ratio, Psychocontrol atd.), v Brně bude v prodeji ve Vegalité, Indies a knihkupectví Skleněná Louka, v Praze v Rekomandu. Na Slovensku ji distribuují Totalitarianism Still Continues a Heavy Metal Vomit Party. Při odběru pěti a více kusů je na každým 30 Kč sleva, kontakt: orba(a)seznam.cz.
Právě v těchto dnech vyšel repress THE AFTERNOON GENTLEMEN "pissedograhpy" LP na německé labelu TVG records. Limitovaná 100 kusová várka vyšla ve třech barevných provedeních (fialová, bílá a červená) s plakátem ve formátu A3 navrch.
http://www.t-v-g-a-x.de
Právě vyšlo split MC WINDS OF GENOCIDE / ABIGAIL (Eng/Jap) - Satanik Apokalyptic Kamikaze Kommandos na holandském labelu INVERTED INHUMATION recs. Apokaliptický death crust z Anglie vs. kamikadze metal z Japonska. Kazeta obsahuje dva bonusové songy od ABIGAIL, které se neobjevily na CD z roku 2012. Vychází v limitovaném, ručně číslovaném nákladu 200 kusů. Cena je 3 €uro + pošta, pokud máš distro/label neváhej napsat o výměnu.
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
V sobotu 16.8. proběhne deváté pokračování tradičního MORE NOISE FOR LIFE Podboru (u Hrochova Týnce) za účasti kapel: HUMAN FAULT, JAGERNAUT (GR), SOCIAL CRISIS (PL), HOW LONG?, HELL DIVISION (ESP), ACRID SUNDAY (SLO), ZAPRTI ODDELEK (SLO) a BESTIAL VOMIT (IT, Peru, BRA), bližš info v článku.
V pátek 21.3. proběhne na strahovském kopci, v klubu 007 dlouho očekávaný chaos-punkový mejdan. Na jediný koncert v ČR dorazí mexická partička ACIDEZ, která nyní brázdí Evropu se svojí zbrusu novou deskou „Beer Drinkers Survivors“, která vyšla u Voltage records, k dostání na koncertě. Podle informací jsou zatím všechny koncerty ACIDEZ beznadějně plné a divoké, takže se máme na co těšit! Zcela ojediněle z děr vylezou brněnští MAD PIGS, kteří si nyní dávají pauzu, ale svoje vystoupení berou jako benefit na zdravotní výdaje manželky Mika Viruse – více v události nebo na jejich FB profilu. Celý večer otevře hradecká partička SARCASTIX. Vstup na místě: 280,-, start: 18:30.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one