Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SCYTHE - s/t MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
Dalším releasem na Pope's Ass (v kooperaci dalších devíti labelů) je split lp Chorvatů HOMO HOMINI LUPUS a Italů GELO. Crust/grindové HHL asi netřeba představovat, po splitech s Brivido a Aggrenation další deska, kde se o jednu stranu dělí, tentokrát s Gelo, ani to není u nás neznámá kapela, jejich hc/punk/crust se zdejšími kluby také párkrát prohnal. Na této desce je vidět, že se stále dá vyrobit deska, která se může v pohodě prodávat za 200kč...
www.popesass.cz
V sobotu 27.09.14 proběhne třetí pokračování KRAVÁLU V GARÁŽI, který se uskuteční v komplexu garáži Plzeň – Újezd, zahrají dvě thrash sebranky CATASTROFY (SK) a KAAR, tak určitě doraž! Bližší info zde.
Přidány dva nové reporty... z letošního PLAY FAST OR DON´T vol. 11 a 05.07.14 - Újezd u Cerhovic (Hella) - CEDRON (SWE), GOMORA, KRAOST. K přečtení zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/reporty-z-akci/play-fast-or-don-t-2014
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/reporty-z-akci/05-07-14-ujezd-u-cerhovic-hella
Další kapela ze Švédska, která vychází pod hlaičkou PHOBIA records. A další projekt lidí z Passiv Dödshjälp, Irritation nebo Kronisk Misantropi. FÖRGIFTAD. Přímočarej nasranej jedovatej d-beat punk se špetkou Motörhead. Na jedné straně vlastní produkce a strana druhá je cover "Cop Killer" od nikoho jiného než od Body Count převedený do švédského käng stylu. Pecka. Vylisováno pouze 150 ks na průhledném toxickém zeleném vinylu. Ber nebo nech bejt.
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/f-rgiftad-megalomaniacs-inc-ep
http://www.phobiarecords.net
Tak bacha – při vší skromnosti a úctě ke všem kapelám, který letos vydaly/vydají pozoruhodnou (pozoruhodné -  hodné pozoru, zasluhující povšimnutí, budící zájem; zajímavé, významné – výkladový slovník jazyka českého) punkovou nahrávku, je třeba říct, že konkurence je letos více než krutá. Je totiž vůbec možný čelit spojenejm silám dvanácti kapel, který v Československu definovaly pojem hardcore punk a - teď bacha - Bedřicha Smetany? Těžko. Nahráno živě v Rock Biu, nazpíváno a dolazeno v Hellsoundu, takže to maká. A do coverů skladeb, který nám nalajnovaly životní směr, si navíc střihlo svoje party hned osm pěvců původních verzí! Sestava to‘s nežral(a) – Bedřich Smetana (ten nezpíval), Kritická situace, Telex, Hrdinové nové fronty, F.P.B., Našrot, Michael’s Uncle, Davová psychóza, Pražský výběr, Plexis, P.S., Šanov 1 a Zóna A. Převedeno do srozumitelnýho jazyka to znamená asi tohle: U Papagájova hlasatele vychází nejpozoruhodnější česká hardcore punková deska roku 2014 – RETROPROTEST – Nová deska se starym obsahem. Na vinylu verze s původními zpěváky, na Papagájově BandCampu volně ke stažení verze zpívaná Retroprotestními hlasy. Učebnice jsou otevřený a dějiny promlouvaj, stačí jít naproti...
http://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/nov-deska-se-starym-obsahem
http://phr.cz
Před pár dny vyšlo slit EP amíků NO MISTAKE s maďarskými BACK OFF!!. Obě dvě kapely mastí rychlý hardcore v osmdesátkovém stylu, v NO MISTAKE hraje Mike Bullshit z legendární nyhc kapely GO!. Pár kusů dorazilo i do Čech společně se singlem NO MISTAKE - Connect The Dots...Complete The Puzzle, kus stojí 110Kč. V případě zájmu piš na mail: krtektattoo@centrum.cz. Ukázky k poslechu zde:
http://nomistake.bandcamp.com
http://backoffhc.bandcamp.com
Přidány tři nové recenze... promo 2013 CD od jihočeských ÜNFARKT, druhé číslo slovensky psaného skate-punk časáku SKETORD #2 a z hibernace se probudivší CERELITIDA #4.
V úterý 05.08.14 zahrají v pražském klubu Buben američtí punkáči TOTAL CHAOS spolu s tuzemskýma sebrankama HANBA a JUST WÄR. Bližší info zde.
Už tento pátek proběhne jedenáctý ročník DIY festu PLAY FAST OR DON´T v Hradci Králové. Čeká tě třicítka více či méně známých kapel z celého světa, tak to neprošvihni! Bližší info v článku.
Ve čtvrtek 18. září se brněnským vegalité prožene neurvalá mexická jízda MAQUINA MUERTA společně s YARVAR COCHA  a KULLERVO, bližší info v článku.
           Novinky v distru:          

PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
VILE SPIRIT – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one