Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
Květnové novinky z Hluboké orby…koncerty pod hlavičkou United crusties, ohlasy na Hlubokou orbu #30, koncerty SYIH a distro + 2hand, bližší info v článku.
Dvoučlenná raw crust/grind kapela WEAPON CREAK z Indonésie shání labely pro vydání jejich debutního 12“. Za sebou mají několik kazetových splitů s kapelami jako COMPLUSION TO KILL, CUM SOCK nebo APUTASOS. V případě zájmu piš na mail: beutenx.rawk@gmail.com, stránka o kapele zde.
Nové nahrávky, které v poslední době vyšly na tuzemském, aktivním labelu RAUHA TURVA:  

- kazeta HEURISTIK - MONEY POWER CONTROL
dbeat/crust Indonesie 4 skladby na 9 minut

- kazeta JAHAT - LIVE STUDIO IN HELL
dbeat/crust Indonesie 5 skladeb na 9 minut ala Doom/ENT

- kazeta ANKYLYM - VOLK
art chaos folk s Ruska, v distru taky k dostani to stejne na 10"
http://ankylym.bandcamp.com/album/v-lk
http://rauhaturva.blogspot.com
Přidán report z již 6. ročníku Asta pes party, který se konal v Podluhách u Jackyho, tak jako až na vyjímku z minulého roku, všechny předchozí ročníky. Součástí byl benefiční bazárek, jehož výtěžek, spolu s penězma za guláš putoval na konto Eko centra Zvířecí pohoda v Bzové. K přečtení zde.
Pozvánka na koncert ve spolupráci Místní borci a Soul at zero, který se odehraje ve čtvrtek 08.05 2014 v plzeňském klubu Pohoda za účasti kapel: EAGLE TWIN (US), INDUSTROIKA (BE), LE BAIN MAID a UNDERGROUND THEATRE, info zde.
Pozvánka na koncert TIM KASHER (US) a BLACK TAR JESUS v režii Místních borců, který proběhne v plzeňské Pohodě 07.05. 2014, bližší info zde.
Právě vyšlo LP BLOOD IN OUR WELLS - ECHOES OF DESOLUTION. Na LP najdeš 6 skladeb, které jsou mixem pomalého atmosférického black metalu a temného hardcoru punku. Depresivní náladou načichlé texty tě nenechají na pochybách, že přicházející jaro je jenom Omyl přírody. Vychází na čirém vinylu s download kartou v 300 kusové edici, za pomocí 3 labelů: Waking the dead, Forced expression a Truemmer pogo z Německa. Celý materiál k poslechu na:
bloodinourwells.bandcamp.com nebo
wakingthedeadrecords.bandcamp.com

Zároveň vyšlo i debutní CD kapely DEKASTA - VOLBY BEZ VOLBY. Kapela je poskládaná z členů MGP, IDIOTI NOVÉ DOBY, a dalších smeček ze Slovácka. Hrne ostrý hardcore punk s výrazným zpěvem a melodickýma vyhrávkama. Na potištěném CD najdeš 10 válů s textama kritizující dnešní vrtochy společnosti. Vychází v papírovém obalu. Celé album můžeš slyšet na:
http://bandzone.cz/dekasta
http://www.wakingthedead.cz
Další titul u Phobia Records venku - BRING THE DRONES - Bordello Hospital EP. Jenom pár slov nebo spíš jenom line-up bude v případě téhle kapely dostačující. Zpěv - Dennis (Doom), kytara - Ted (Gamla Pengar), bicí - Charlie (Anti Cimex)... čtyři zbrusu nové vály v klasickém skandinávském hardcore duchu. Pro fanoušky Anti Cimex / Discharge povinnost!
http://www.phobiarecords.net
Nejdřív to byl jenom nápad, ale pak se tenhle celý projekt rozpohyboval pekelným tempem. A doufejme, že další díly téhle série (vždy po 4 kapelách) budou následovat. Takže tohle je první díl. DISTORTED MINDS IN A SICK WORLD. Zúčastněné kapely: KRÜGER - pražské d-beat / crust komando, DISKOBRA - dis-punk z Maďarska, FEAR OF EXTINCTION - další pražská d-beat / crust sebranka a čtvrtým do party je španělský raw punk / crust kolovrátek FINAL SLUM WAR. O obal (přední strana) se postaral Marek Bakteria. O finální mastering Hellsound. A celé to vyšlo v DIY spolupráci několika labelů i jednotlivců. Punk!
http://www.phobiarecords.net
Pozvánka na dva koncerty, které pořádají Místní borci v Plzni. Ten první je v klubu Pohoda 30.04.14, zahrají: GATTACA, REMEK, IT´S EVERYONE ELSE (SLO) a N´TOKO (SLO). Druhý pak o den později, tedy 01.05.14 v Divadle pod lampou za účasti kapel: NESSERIA (FR), ISACAARUM a ZUBATHAA. Pozvánky k přečtení tady:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/clanky-a-info/30-04-14-plzen-pohoda-remek
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/clanky-a-info/01-05-14-plzen-dpl-nesseria-fr
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one