Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Snad neexistuje jediný punker, hardcorista, nebo zkrátka kdokoliv kdo by měl blízko k punkové subkultuře, který ještě neviděl logo GBH. Ať už na staré kožené bundě, potrhaném tričku nebo jako nášivku na vytahaných riflích. Po více jak 30 letech, hromadě desek a odehraných koncertů a hektolitrech vypité chlastu se GBH v roce 2010 vrátili s novou nahrávkou. A opět jsou to oni GBH jak je známe ze starší tvorby - drsní, špinavý a přitom čitelní a po prvních tónech rozeznatelní. Takhle kapela bývá oprávněně označována za ikonu druhé vlny punku společně s THE EXPLOITED  nebo CHAOS UK a je vidět, že ani 3 křížky na krku jim neubrali nic z jejich mladického elánu. Album Perfume And Piss obsahuje další songy, které se už stihli definitivně zařadit do jejich koncertního programu. GBH tentokrát desku nahráli pro americký label Hellcat records a tak není divu, že se mixu ujal sám Lars Frederiksen z Rancid! Ovšem prozatím chyběla vinylová verze desky, ta tak vychází až nyní na PHR Records v exkluzivní limitované edici 1000ks licencované přímo od Hellcat records.
http://gbhuk.com
http://www.phr.cz
WxTxZ jsou z Ruska, hrají intensivní thrascore s ženským vokálem, TROPICAL YOUTH z Brazílie hrají to samé s punkovějším odérem. Kazeta obsahuje booklet, je zabalena do speciálního textilního obalu, vyšlo v nákladu 200 kusů u Maďarského POSTHUMAN PRODUCTIONS. Cena je 3€, k dispozici jsou i nášivky za 1€. V přípravě je split MC KARAK / SICK GORE SUFFER.
http://posthuman.hu/music%20releases.html
V sobotu sedmého prosince proběhne v Plzeňské Jabloni benefiční koncert na Food not bombs Plzeň, zahrají: CÁCORY - holky z Děčína (TABULA RASA/FINIS AFEMIE), hrají akusticky, THE NOBODY - toulavý, černý voříšek produkující zvuky/hluky a NOISEBURGER - SHITBUGER bez zpěvu, klasická chodská tancovačka v krojích, zlatá éra psohlavců. V Jabloni je nekuřácké prostředí, přislíbeno je vegan občerstvení od FNB. BENEFIČNÍ SEKÁČ - vemte věci, co se vám doma válí a práší se na ně, třeba někomu udělají radost a výtěžek půjde pro FNB, takže proberte trička, desky, kazety, céda, atd. 
Na novém holandském labelu INVERTED INHUMATION RECORDS právě vyšel singl THE NEFARIOUS INTEGRATION - Articles Of Execution EP. Čtyři syrové songy slušně odsýpajícího metal/crustu z Rotterdamských kanálů. O obal se postaral Nabbe The Bastard (SKULLHOG, BLIND TIO FAITH atd.), limitovaný 200 kusový press na černém vinylu. Jeden song k poslechu na bandcamp. Cena za EP je 5 €uro + doprava. V přípravě je split kazeta WINDS OF GENOCIDE / ABIGAIL a  sedmipalec MASSPOLLUTION.
http://thenefariousintegration.bandcamp.com
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
Čekání na nový NOISE MASTER fanzine (#27) je možný nyní přečkat četbou starších čísel, které byly rychle rozebrány ihned po vydání, díky velkému zájmu! Jedná se konkrétně o číslo 25 (CHULO, CULTURE OF DEATH, CELLGRAFT, CONTROLLED EXISTENCE, recenze a reporty) a číslo 26 (PxNxGx, SEE YOU IN HELL, RAGEOUS INTENT, KUTYA HARAP, KUZIMU MABAYA, anketa o labelech, cyklovýlet po Skotsku, recenze a reporty). Fanziny byly dotištěny po 25ks od každého čísla! Při této příležitosti byla dotisknuta kniha JIŽNÍ AMERIKA 2007 (včetně fotografické CDr přílohy). Kniha je tentokrát vytisknuta na formátu A4 a bez titulní barevné obálky! Kniha byla dotištěna ve 14ks! Kdo zaváhá, nečte! V případě zájmu pište na: rabies-noise(A)volny.cz.
Třicátý sedmý titul na německém labelu TVG records je právě v lisovně, jedná se o split EP dvou rychlích spolků xKATExMOSHx / FxAxSxTx. Venku by měl být během čtyř týdnů, krom klasické verze bude k dispozici i limitovaná edice s barevným vinylem a se speciálním obalem, už teď si můžeš předobjednat svůj kus.
http://xkatexmoshx.bandcamp.com/track/feel-the-heat
http://fxaxsxt.bandcamp.com
http://www.t-v-g-a-x.de
Listopadové novinky z Hluboké orby… poslední LP SEE YOU IN HELL "Jed" vyšlo na CD, tento měsíc vychází i americký press u SPHC, pozvánky na koncert RUIDOSA INMUNDICIA, KYLMÄ SOTA a jedenáctý ročník Killed by Brno, koncerty SYIH, distro, info zde.
Přidány tři nové recenze... CD-r od znöjemských raw/hardcore punx DISFUNKCE MYSLI - Jaký si uvnitř? ...nezájem!, čtvrté číslo GO AND KILL zinu a deváté pokračování CHYBA zinu.
V září jsem to s koncerty odfláknul a tak jsem se to během října snažil napravit... po dvou koncertech v Praze a dva v Plzni, pár keců o kapelách: Black pus (US), Les homosexuels, Zyanose (JAP), Evidence smrti, Stagewar (DE), Mortifilia, 1000bombs, Kill Kill Kill a Six-score (AUT). Reporty k přečtení zde.
Hc-punková kapela ONE BURNING MATCH z Francie, která vznikla minulý rok v květnu z ex-členů RADIO MAQUIS, nahrála jejich první dlouhohrající album. Deska by měla vyjít 16. listopadu na Histrion records (THE BORING, THE CAPACES, RADIO MAQUIS,…),  o nahrávání se postaral Laurent Saussol (SOFY MAJOR…), mixoval Andrew Schneider (CAVE-IN, CONVERGE, UNSANE,…) a mastering obstaral Carl Saff (UNSANE, TOUCHE AMORE, OFF,…). Některé songy jsou k poslechu na bandcampu kapely. Po vydání alba, kapela chystá několik koncertů po Francii a během dubna/května 2014 je v plánu tour po východní Evropě.
http://oneburningmatch.bandcamp.com/album/self-titled
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one