Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), ???
***info brzy***
        Info o koncertech:       

FEAR FEST 2019

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

JÁCHYM VÁGNER - Aberration MC
HORROR VACUI - In darkness you will feel alright LP
CAUSTIC CHRIST - Can't Relate  LP
Právě vychází třetí číslo fanzinu SPÁLENÁ RAMENA, který vydává Erik z BOMBATÖLCSÉR, 32 stránek, netypický formát A5 s ručně dělanou obálkou, co výtisk, to originál. Fanzine je psaný v angličtině a najdeš v něm rozhovory s RAUHA TURVA (CZ), CHIENS (FRA), TOTÄLICKERS (ESP), PSYKOANALYYSI (FIN), HELLSOUND studio (CZ) plus speciální rozhovor se čtyřmi novými kapelami z Brna (ALIUSTERRA, BRÜNNER TODESMARSCH, ALKALMATLANKODIK a MACHINARIUM. Krom toho recenze na nahrávky, ziny a reporty z koncertů. Spolu s fanzinem vychází i kompilační DIY kazeta s devatenácti zářezy, kde najdeš kapely: HIGH PURITY, TOTÄLICKERS, JACK, PSYKOANALYYSI, ALIUSTERRA, ALEA IACTA EST, RIVERS RUN DRY, BRÜNNER TODESMARSCH, HUMAN ERROR, DISFUNKCE MYSLI, HUMAN HUMUS, A.R.S.E.L, CHIENS a AVENGER. Fanzine a kazetu můžeš pořídit za 80 kaček nebo zvlášť po čtyřiceti korunách, o svojí kopii piš na: spalenaramena@gmail.com.
http://spalenaramena.blogspot.cz/
Na youtube můžeš omrknout nový videoklip od pražských THE UNHOLY PREACHERS. Stejně jako první desku Troublemakers, i klip ke stejnojmennému songu provázelo pár drobnějších průtahů, ale trpělivost nakonec přinesla ovoce. Režíroval ho Caesar Mendoca, student FAMU původem z Brazílie, který dal dohromady i scénář.
http://youtu.be/zDc-RN5g0Go
Přidány reporty ze tří koncertů v Plzni, které proběhly během listopadu ve třech různých klubech, zahrály kapely: Kraost, Standart 13, Strain Through, Dr.Living dead (SWE), Brutally deceased, Lahar, Jonestöwn, Demöralyzér a Člověkok, k přečtení zde.
Slovenský label Totalitarianism still continues dnes vydal split 7" GRIDE / ABORTION. Česká fast core špička versus praotci slovenského grindcore. Limitovaná edice o 100 kusech s ručně číslovaným, trojbarevným vinylem s nálepkami, zbylých 600 kusů je na modrém vinylu. O svojí kopii piš na: punkgen@gmail.com!
http://label.punkgen.sk/label.php
Právě vychází osmé studiové album „Zapal dům poraž strom…" diverzantů INSANIA, a to pod labelem XProduction/Redblack (vinyl na značce Magick Disk Musick vyjde koncem listopadu). Novinka bude pokřtěna ohněm v brněnském klubu Fléda 22.11. (host: Tisíc let od ráje) a v pražském Rock Café 26.11. (host: Jolly Joker & Country Metal of the Universe). Ještě předtím však kapela vyšle fanouškům vzkaz v podobě videoklipu ke skladbě „Božská komedie", jehož premiéra by měla proběhnout 21.11.
http://insania.cz
Snad neexistuje jediný punker, hardcorista, nebo zkrátka kdokoliv kdo by měl blízko k punkové subkultuře, který ještě neviděl logo GBH. Ať už na staré kožené bundě, potrhaném tričku nebo jako nášivku na vytahaných riflích. Po více jak 30 letech, hromadě desek a odehraných koncertů a hektolitrech vypité chlastu se GBH v roce 2010 vrátili s novou nahrávkou. A opět jsou to oni GBH jak je známe ze starší tvorby - drsní, špinavý a přitom čitelní a po prvních tónech rozeznatelní. Takhle kapela bývá oprávněně označována za ikonu druhé vlny punku společně s THE EXPLOITED  nebo CHAOS UK a je vidět, že ani 3 křížky na krku jim neubrali nic z jejich mladického elánu. Album Perfume And Piss obsahuje další songy, které se už stihli definitivně zařadit do jejich koncertního programu. GBH tentokrát desku nahráli pro americký label Hellcat records a tak není divu, že se mixu ujal sám Lars Frederiksen z Rancid! Ovšem prozatím chyběla vinylová verze desky, ta tak vychází až nyní na PHR Records v exkluzivní limitované edici 1000ks licencované přímo od Hellcat records.
http://gbhuk.com
http://www.phr.cz
WxTxZ jsou z Ruska, hrají intensivní thrascore s ženským vokálem, TROPICAL YOUTH z Brazílie hrají to samé s punkovějším odérem. Kazeta obsahuje booklet, je zabalena do speciálního textilního obalu, vyšlo v nákladu 200 kusů u Maďarského POSTHUMAN PRODUCTIONS. Cena je 3€, k dispozici jsou i nášivky za 1€. V přípravě je split MC KARAK / SICK GORE SUFFER.
http://posthuman.hu/music%20releases.html
V sobotu sedmého prosince proběhne v Plzeňské Jabloni benefiční koncert na Food not bombs Plzeň, zahrají: CÁCORY - holky z Děčína (TABULA RASA/FINIS AFEMIE), hrají akusticky, THE NOBODY - toulavý, černý voříšek produkující zvuky/hluky a NOISEBURGER - SHITBUGER bez zpěvu, klasická chodská tancovačka v krojích, zlatá éra psohlavců. V Jabloni je nekuřácké prostředí, přislíbeno je vegan občerstvení od FNB. BENEFIČNÍ SEKÁČ - vemte věci, co se vám doma válí a práší se na ně, třeba někomu udělají radost a výtěžek půjde pro FNB, takže proberte trička, desky, kazety, céda, atd. 
Na novém holandském labelu INVERTED INHUMATION RECORDS právě vyšel singl THE NEFARIOUS INTEGRATION - Articles Of Execution EP. Čtyři syrové songy slušně odsýpajícího metal/crustu z Rotterdamských kanálů. O obal se postaral Nabbe The Bastard (SKULLHOG, BLIND TIO FAITH atd.), limitovaný 200 kusový press na černém vinylu. Jeden song k poslechu na bandcamp. Cena za EP je 5 €uro + doprava. V přípravě je split kazeta WINDS OF GENOCIDE / ABIGAIL a  sedmipalec MASSPOLLUTION.
http://thenefariousintegration.bandcamp.com
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
Čekání na nový NOISE MASTER fanzine (#27) je možný nyní přečkat četbou starších čísel, které byly rychle rozebrány ihned po vydání, díky velkému zájmu! Jedná se konkrétně o číslo 25 (CHULO, CULTURE OF DEATH, CELLGRAFT, CONTROLLED EXISTENCE, recenze a reporty) a číslo 26 (PxNxGx, SEE YOU IN HELL, RAGEOUS INTENT, KUTYA HARAP, KUZIMU MABAYA, anketa o labelech, cyklovýlet po Skotsku, recenze a reporty). Fanziny byly dotištěny po 25ks od každého čísla! Při této příležitosti byla dotisknuta kniha JIŽNÍ AMERIKA 2007 (včetně fotografické CDr přílohy). Kniha je tentokrát vytisknuta na formátu A4 a bez titulní barevné obálky! Kniha byla dotištěna ve 14ks! Kdo zaváhá, nečte! V případě zájmu pište na: rabies-noise(A)volny.cz.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #34 zine
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one