Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
Na bandcamp najdeš k poslechu kolaborační track od THE… (NOBODY) & CRY OF HUMANS, který se objeví na připravovaném split EP s OPPENHEIMER, které by mělo vyjít během jara za spolupráce několika labelů včetně RAW ZINE records.
https://mrnbdy.bandcamp.com/track/m-l-n-w
Právě vychází první číslo fanzinu SEBETVOR #1 s odkazem na plzeňské podzemní aktivity. Dvacet dva stran na recyklovaném papíře ve formátu A4. Většina čísla tvoří rozhovory s kapelami, které by měli v nebližší době vystoupit v Plzni. Náklad padesát kusů z toho dvacet kusů limitovaná edice s fotografií od mistra Hoška. O svoji kopii piš na: sebetvor@gmail.com.
Připrav se na totální apokalyptický metal-punk od čtyř kapel z Brazílie. WHIPSTRIKER, těžký, naspeedovaný matal-punk, NUCLËAR FRÖST, raw metal-punk, d-beat, INFAMOUS GLORY, pekelně hutný, staroškolský death metal a STENCH OF DEATH, agresivní crust pro fandy EXTREME NOISE TERROR. Vylisováno tři sta kusů na černém vinylu s artworkem od Jaspera Swertse (Infested Art.). Vyšlo ve spolupráci Inverted inhumation, Vleesklak a Murder records, Pokud bys měl zájem o svůj vlastní kousek (5€) nebo výměnu piš na: invertedinhumation@gmail.com.
http://www.invertedinhumation.com
Pozvánka na koncert, který proběhne druhý dubnový den v plzeňském klubu Anděl, zahrají: VLOŽTE KOČKU, INAU a POTMĚ. Bližší info zde.
U nás dobře známá grindcore bruska JACK z Maďarska shání labely, které by se chtěli podílet na připravovaném 12“. Nové skladby by měly být nahrány a zmixovány do poloviny července. V plánu je osmnáct válců intensivního grindcore cca 20 minut. Zatím svojí účast přislíbily labely: Vleesklak records (BEL), Grind your mind records (BRA), Here and now records (IT), Give praise records (USA). Pokud se chceš zapojit do kooperace, piš na mail: vatai.levente@gmail.com. Na bandcamp najdeš tři demo skladby z letošního roku: http://jackgrindpunk.bandcamp.com
Přidány dvě nové recenze... na poslední velkou desku pražských MÖRKHIMMEL "Ostří černé kosy zní" a na třicáté vydání HLUBOKÉ ORBY.
Poslední jarní deskou u PHR records pro rok 2015 je debutní album této hardcore úderky z Jihlavy, která letos oslaví 12 let existence. Očekávej rychlý hardcore s jasným antikapitalistickým postojem zahraný v typicky „průmyslovým“ fuck you stylu, s mohutným vlivem extreme hardcore a fastcore  a citelným feelingem raných crossover kapel 80. let. První samostatné LP v historii kapely po několika split nahrávkách, účasti na nespočtu kompilací, několika zahraničních turné a hlavně téměř 400 odehraných koncertech vychází v de luxe edici jako jednostranné LP s barevným potiskem na straně B, bukletem formátu A5 a obalem od Vojty Cejnka neboli Tofu Thrashera. 15 vlastních válů v short, fast & loud tradici made by PRÚMYSLOVÁ SMRT. Invaze změn. Hardcore!
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/invaze-zm-n
www.phr.cz
http://bandzone.cz/prumyslovasmrt
Hudba spojuje a nezná hranic. A díky tomu se můžeme těšit na společný koncert Britských DELTA SLEEP a Italských VALERIAN SWING, kteří jedou tour napříč Evropu a zastaví se tak i v Plzeňské Pohodě. No a to je znamení pro všechny fanoušky indie rocku, matyky, progresivních kytar a post rocku nebo jinak řečeno kapel typu Maybeshewill, ASIWYFA nebo TTNG. Bližší info v článku.
Aprílový měsíc s sebou přinese i nekompromisní nářez na oblíbená podia. Sušický Tradiční kloub pohostí v rámci akce True Metal Crush trojici kapel rozličných žánrů, které spojuje jediné – ostrost a síla metalu. Za lidovou stokorunu si tak můžete vychutnat svižný nátěr od COLP, БУТ nebo RETURN TO INNOCENCE. To vše 18. dubna od sedmi večer v již zmíněném Tradičním kloubu v Sušici. Info zde.
Na velikonoční pondělí 06.04.2015 se pražském klubu Exit-us odehraje koncert kapel KLUSTER FUCK (DK), NOLL IQ (SWE), AMOCLEN, KLUTZ a MEČEM NAPLOCHO. Bližší info v článku.
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one