Punk zine..!
               Na cestách:             

MALLORCA, GR 221: 19. - 26.12. 2020

                Recenze:               

END RESULT – Hellfire EP

WARCOLLAPSE – Bound To Die EP

                Reporty:               

27 Lecie rozbratu 10 - 11. 9. 2021

       Pozvánky na akce:       

METALURGIA FESTIVAL vol. 2

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / FARŠAS - split EP
SPAZZ - La Revancha MC
HORROR VACUI - Living For Nothing... MC
Oprašujeme sekci recenze a nahazujeme recku na nový čtyř-skladbový sedmipalec WARCOLLAPSE - Bound to Die EP, čti zde.
První listopadový den vyšel ve spolupráci labelů Noise Master Records (rabies-noise@volny.cz), Shitresist (Singapur) a Favela Records (Singapur) flexi EP "State of boredom" od AL DAHAS. Třináct ran do palice, Qatar political punk power violence. Nahrávka původně vyšla na kazetě u Favela Records a Crack Head Records.
O slovo se hlásí druhé pokračování METALURGIA festivalu, které proběhne 17. 12. v Polenském klubu v srdci Vysočiny, zahrají BAHRATAL, EXORCIZPHOBIA, PRŮMYSLOVÁ SMRT, KANDAR a REFORE. Celá pozvánka k přečtení zde.
Po delší odmlce nahazujeme report z koncertu: výroční akce 27 let polského squatu Rozbrat, zahráli kapely Zatrata, Orphanage Named Earth, Wlochaty, The Stubs, Sorrow, Her Side, Castet, Eye For An Eye a Krav Boca. Report k přečtení zde!
Čaroděj z český kotliny užívá toxický rostliny. Festival Šumava Against nejen mně (Berry) představuje nadmíru zajímavé kapely, které – zejména poslední léta – jak mi teď do sebe zapadá – vždy zhruba rok po vystoupení na této akci vychází na vinylu u Magick Disk Musick. Náhoda? Nemyslím si. Kdysi Kaosquad, vloni Brauncholda a nyní... SELFEXILE! Sokolovské služebníky extrémního doomu znají především žánroví die-hard fanoušci roztroušení po celém světě, než doma v České republice, což se tímto vydáním pokusíme trochu posunout a upozornit jím na tyhle svébytné a zaryté postavy starého sabatovského doomu. Tempo skladeb ctí špinavý rock'n'roll, jež je pomalu klížen s důkladným sabatovským válcováním, matérie je pak zdobena sloganovitými českými texty s například astrálně-přírodními tématy. Ve skladbách se stále něco děje, pořád je čemu naslouchat a přísně kývat celým tělem do neutuchajícího, důrazného rytmu v jadrném slova smyslu. Velká vinylová deska se skládá ze dvou posledních nahraných titulů, kterými jsou na straně A třískladbové "EP 2019" a na straně B dvouskladbový singl "Golem". Obě nahrávky byly pořízeny v temném Hellsoundu za dohledu hořících svící a samotného Mistra Kapáka. Černý vinyl je limitován 100 ručně číslovaný kusy určenými výhradně pro soukmenovce doom'n'rollu. Gramodeska je uložena v černo-červeném obalu a doplněna o stylový oboustranný inlay, podélnou poštovní pohlednici s fotografií kapely, černobílý sticker a příslušné download kódy.
https://youtu.be/3dY2L2xPRYY
https://www.madmusick.cz
Konečně oficiálně vychází split LP vranovských spřátelených kapel SYSTEMIC DAMAGE a CONCUSSA. Na jedné straně grindcore punkový základ líznutý death metalem a na straně druhé uvřískaný crust punk. Na černo-bílém gatefoldu tradiční vysoké kvality, jak jsme u vydání z dílny Ultima Ratio zvyklí, plakát A2 a nálepky jako bonus. O svůj kus piš na concussapunx@gmail.com nebo ultima.ratio@seznam.cz.
https://concussa.bandcamp.com/album/split-lp-w-systemic-damage
V první polovině devadesátých let byl teplický ŠANOV 1 na vrcholu své popularity. Kapela, která vznikla v roce 1987 se brzo stala jednou z nejpopulárnějších českých punk kapel. Nebyl snad víkend, aby Šanov nehrál na akcích po celé zemi. Vedle účasti na legendární kompilaci Rebelie vydal Šanov krátce po revoluci i dvě vysoce ceněná alba Konec Světa a On The Shit. Po drobných personálních rošádách se v roce 1995 opět sešla klasická sestava Šantrůček / Kalousek / Pištěk aby natočila své třetí řadové album. Na desce “ESO 55“ začala kapela sice mírně experimentovat se zvukem, ale zachovala si svůj nezaměnitelný styl. V textech se Šanov na albu dostal do těch nejtemnějších poloh – vedle slov plných zmaru a beznaděje tu najdeme i ta poukazující na vystřízlivění z očekávání sametové revoluce (Santa Klaus, Viva velvet revolution). Nechybí ani znova nahraný letitý hit Prasata. Album ESO 55 vychází nyní vůbec poprvé na vinylu u PHR Records.
www.phr.cz
Američtí street-punkáči THE HAVOC se příští rok vrací s novým albem, které po devatenácti letech naváže na desku "Our Rebellion Has Just Begun". První vlaštovku v podobě pilotního klipu ke skladbě "With a Vengeance" můžeš omrknout na youtube. O vydání se postará znovuobnovený Voltage records.
https://youtu.be/IDUsYo7zsSQ
https://www.voltagerecords.eu
Po letech příprav a odkladů konečně vychází velká deska fastcoristů TERLARANG z Malajsie. Kapela hraje od roku 2007, na svém kontě má několik splitů, například s FUCK ON THE BEACH, GODSTOMPER nebo SETE STAR SEPT, takže žádný ořezávátka! Nová nahrávka “Forbidden“ obsahuje šestadvacet záseků na pomezí fastcore / p-v s uvřískaným vokálem ala kačer Donald. Kreslený obal je vyveden v černo-červeno-bílé barvě, který koresponduje s červeno-černým marbled vinylem, náklad 250ks, nášivka s logem kapely. Vychází u Raw Zine recs. v koopearci s labely minoRobscuR, Rest Of Noise Productions, Pasidaryk Pats recs. a ve spolupráci kapely. O svůj kus piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny vítány!
https://terlarang.bandcamp.com/album/forbidden

Kompletní seznam věcí v distru:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Španělská crust-punk sebranka NECROPOLITICA shání labely, které by se chtěli podílet na vydání LP, dvě ukázky najdeš na bandcamp. V kapele se sešli členové ULTIMO GOBIERNO, SINERGIA, RUIDOACTIVO nebo NIGHTSHOT. Chceš-li vstoupit, vejdi na: absurdaexistenciadiy@hotmail.com.
https://necropolitica.bandcamp.com
           Novinky v distru:          

MATRAK ATTAKK - What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG - Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
SPEED!! NOISE!! HELL!! / MIR – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20 MC
GORC / HAEXLER - split MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one