Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

SEDITION

                  Akce:                 

???
                 TOP 3:               

CITIZENS PATROL - Demo 2006 EP
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC - split EP
GRIDE - Hluboká temná modř LP
SOCIAL CRISIS / ORTIKA split 12" LP
SOCIAL CRISIS / ORTIKA (Polsko / Belgie) - Venku je split dvou crust punk kapel se sociálně kritickými texty, první jsou celkem dobře známý, aktivní punx z Polska opět s novou nahrávkou s coverem od CONSUME. Protějšek pálí více rozhašený raw-punk se členy MATRAK ATTAKK ve více jazycích včetně italštiny, coveru od staré kapely CONTROPOTERE. Deska vyšla za spolupráce dalších labelů v 500 kusovém nákladu ve dvou edicích, z toho 100 kusů na bílém vinylu. Poslech je možný na bandcampu kapel nebo na profilu labelu. https://socialcrisispunx.bandcamp.com/album/split-lp-with-ortika
https://ortika.bandcamp.com/album/split-lp-with-social-crisis

LOCURA | debut 7" EP
LOCURA (Česká Republika) - Jejich první vinylový zářez je venku o rozloze 15 autentických hc/grind rozbušek v barevném provedení obalu, pohrobci SHITNOISE, vyšlo 300 kusů v kooperaci labelů. Poslech je možný na bandzone kapely, nebo profilu labelu.
https://bandzone.cz/locura

MNFL vol. 14
Tři dny výplachu se uskuteční 19. - 21. Srpen 2021. MNFL Festival má nový web, kde najdeš veškeré potřebné info, některé kapely jsou již nahozeny a další budou postupem času přibývat.
https://mnflfest.webnode.cz
http://abackdistrorecords.blogspot.com
Hardcore punks BACKFLIPING DOG vydali ve spolupráci s PHR Records nahrávku k příležitosti 17ti let své existence. Limitovaná edice obsahuje nahrávky z průřezu let 2006–2014 a prošla re-masteringem ve vyškovském studiu Davos. Třicet kusů ručně řezaných vinylů tě provede historií tohoto bečvanského punku. Každá deska je očíslovaná, podepsaná členy kapely a obsahuje QR kódy ke stažení digitalní verze. K dispozici u PHR, nebo přímo u kapely na e-mailu: kristofson29@gmail.com.
https://phr.cz
Jak jde dohromady Vrchlabí, KRNAP a sem tam stále jako zjevení působící nabroušená alternativně rocková hudba? Průsečík tohohle všeho je CÉMURŠÁMUR, hudební perla Krkonoš, osmičlenný mini bigband, který hraje odjakživa (rozumějte od roku 1999) až dosud stále po svém, přičemž přirozeně prochází vlastním vývojem svérázné tematické recese a hudebně pokořuje pořád jen zdánlivě nedostižné mety originálně uchopeného žánru, který nyní předkládá klasicky v naprosté tvůrčí svobodě, nicméně v historicky vůbec nejtvrdší verzi. Netřeba sypat řadová alba rok co rok, u Cémurů se tak děje v průměru jednou za čtyři léta, nicméně pokaždé se jedná o událost; od třetího alba "...Japabyne!" z roku 2010 navíc vinylovou! Aktuální deska "V pekle" vychází coby 180 gramový černý kotouč právě nyní a zachycuje kapelu v její naprosto vrcholné formě. Textové, hudební, žesťové a zvukové. Vedle 24 bitového vinylového masteru a zmíněné vinylové gramáži očekávejte barevný obal, černobílý oboustranný inlay s texty, download kód pro ty, kteří se stále bojí s gramofonem do přírody; a toto všechno v klasicky sběratelské, striktně limitované, ručně číslované 100 kusové edici. https://youtu.be/AXuk5zVhHgM
https://www.madmusick.cz
I z pod latexový masky se zipem přes ústa se můžou ozývat zvuky, který tě nejen odešlou do dost podivnýho paralelního vesmíru, ale taky se ti zavrtají do každý mitochondrie, a tvoje buněčná existence už nikdy, ale fakt nebude jako dřív. “Vlasy dievčat“ jsou starobylej archetyp. Není úniku. Vyšlo u Silvert rocket, poslech možný na bandcamp.
https://plesatazpevacka.bandcamp.com/album/vlasy-diev-at
https://www.silver-rocket.org
25. září vychází nová čtyř-tracková nahrávka anglickému harsh noise electronics projektu KNIFEDOUTOFEXISTENCE. Vyjde na kazetě, CD a taky limitovaná tape/CD/zine edice v UK u Outsider Art. První track k poslechu na bandcamp. Krom toho najdeš na banadcamp ke stažení diskografii (15 nahrávek) KNIFEDOUTOFEXISTENCE.
https://knifedoutofexistence.bandcamp.com/album/just-barely
INVERT030 TERRORAZOR (Ger) - Abysmal Hymns Of Disgust MC
Debutní album německé grindcore bandy TERRORAZOR, které původně vyšlo na CD/LP rok 2016/2017 u Selfmadegod recs., se nyní dočkalo kazetového vydání. Devatenáct tracků hrubého grindcore od členů NOCTURNAL. Limitovaná edice 50ks. https://youtu.be/4vVS61ivFmg

NVERT032 VAMPYRES (UK) - Mina, Lucy And Me MC
VAMPYRES je drone noise projekt Lee Stokoe (CULVER) a Martyn James Reid (DEPLETION). Dva nové táhlé tracky drone-noise experiment. Limitovaná edice 50ks.
http://www.invertedinhumation.com
Debutní nahrávka SHRINKWRAP KILLERS z Oaklandu vychází nyní na vinylu u Rockstar recs. Slunce na obloze možná svítí, ale melodie odkazující na osmdesátá léta dark wave/synth punku jsou natolik krásné, aby zatemnily oblohu, nechaly prostoupit paranoiu a spiknutí. Ano, můžeš v tom rytmu tancovat, brečet, pít, ale taky rozvrátit stát. Doporučeno pro fandy kapel THE SPITS, WIPERS nebo BRAT FARRAR. Nahrávka vyšla původně na kazetě u Transylvanian tapes minulý rok. Limitovaná edice na žlutém a regulérní verze na černém vinylu.
https://shrinkwrapkillers.bandcamp.com/album/parents-fbi-cahoots
http://www.rockstarrecords.de
Se zářijovým časem je zde nové číslo oblíbeného "recyklátoru". V tomto čísle naleznete staré a oprášené rozhovory s Born Dead Icons, From Ashes Rise, Palatka, Bolesno Grinje. Dále pak s Rosťou ze Zeleného Provazníčku a docela dlouhý s punks z Bělehradu. Tentokrát opět bez oblíbených "černorudých" článků, ale s jedním krátkým o starých fanzinech. Nechybí ani recenze na fanziny a tradiční distrolist. A jako tradičně opět zadarmo. Vychází 10. září 2020. www.grfrecords.estranky.cz
Po dlouhé době zveřejňujeme převzatý rozhovor - Alex CF, kterého budeš jistě znát z kapel FALL OF EFRAFA, LIGHT BEARER, MORROW, ANOPHELI, CARNIST, ARCHIVIST, ELELETH a MOMENTUM, ale také je to zdatný ilustrátor, spisovatel a sochař. Rozhovor k přečtení zde.
Novější olomoucká chaos-punk sebranka PRISONERS OF WAR shání labely, které by chtěly přihodit nějakou tu kačku na vydání jejich debutního alba “Wrong place/Wrong time“ na vinylu. Dvanáct vzteklých skladeb pouličního punku v tradici kapel jako A GLOBAL THREAT, EVACUATE, OBTRUSIVE nebo CLIT 45. Nahrávka zatím vyšla v limitovaném počtu kusů na CDčku v kartonovém obalu v režii kapely.
https://prisoners-of-war.bandcamp.com/releases
           Novinky v distru:          

HARDCORE / PUNK CALENDAR 2021 by Siki
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC
- split EP
SOCIAL CHAOS – Dia do Óbito LP
NIČITEL/ZOZOO – split 10“
TURTLE RAGE / ILL! – split EP
TURTLE RAGE - Critical Thinking EP
TURTLE RAGE – Contramutagen EP
ARNOxDUEBEL / MEDICATION TIME – split EP
EXORBITANT PRICES MUST DIMINISH / NOTHING CLEAN – split EP
JACK / NIYAZOV – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one