Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
Byl spuštěn preorder kompilačního dvoj LP/CD “The Aftermath“ amerických crust-sludge  válečníků DYSTOPIA, které obsahuje 12 tracků z nahrávek “The Aftermath“  jednostranné LP, “Backstabber“  EP, split se SKAVEN a SUFFERING LUNA. Vyjde na průhledném vinylu s 16-ti stránkovým bookletem a download kartu u Tankcrimes recs.
https://downloads.tankcrimes.com/album/the-aftermath
Čtveřice starých známých existencí z Bratislavy – bráchové Ján a Jakub Hrčkovi, Alex Oplt a Dafy spojila své síly a v roce 2018 společně vytvořila skupinu PARKETOVÝ LEV. Debutové album přišlo na svět už do roka od založení kapely. Nahrávka vydaná původně pouze na CD aktuálně vychází také ve své vinylové podobě v limitované ručně číslované edici sto kusů. Deska obsahuje 11 skladeb plných punkové energie, kterým dává potřebnou pestrost hudební přesah do rock’n’rollu i blues rocku. I přesto, že jde o novou kapelu je výsledkem silná a hudebně vyzrálá deska. Však také hlavně bratři Hrčkovi nejsou žádní nezkušení mladíčcí a mají dlouhodobé zkušenosti z bratislavských kapel. Vedle svého sólového akustického projektu jsou také základem kapely Sveťo Korbel & Personál. Autentickému zvuku nahrávky pomohlo i to, že není natočená ve sterilním studiu, ale přímo v bratislavském klubu MMC. Vinylová verze alba vychází u PHR Records.
www.phr.cz
https://www.youtube.com/watch?v=z1vCsBHG7zg
Právě vyšlo EP “Sacrifice in Czechoslovakia“ od UGFC s přispěním Pana NBDYho. Vychází na slovinském labelu Debila recs. v limitované edici 50 mini CD. Zde ho můžeš slyšet:
https://unclegrashasflyingcircus.bandcamp.com/album/sacrifice-in-czechoslovakia
V kooperaci labelů právě vychází split EP dvěma potrhlým bandám z Itálie BEELZEBEAT/CIBO. BEELZEBEAT jsou z Padovy, na své straně mixují grindcore, psychobilly a rock'n'roll. CIBO z Turína na to jdou podobně jako kolegové z druhé strany, jen s tím rozdílem, že psychobilly vyměnili za hardcore. Od každé kapely po dvou songách, doporučeno pro fandy Povídání o pejskovi a kočičce.
https://beelzebeat.bandcamp.com/album/beelzebeat-cibo-7-split
https://cibo.bandcamp.com/album/beelzebeat-cibo-split
Nová kapela punkových veteránů přichází se svou druhou nahrávkou. BRATISLAVSKÉ DIEVČATA hrají sice od roku 2016, ale muzikanti za sebou mají dlouholeté zkušenosti z různých bratislavských punkových kapel (mj. Zóna A, Lord Alex, Krach, Barbus...). Trojice pánů, kterým čtyřicítka v občance dávno vybledla, už svou první deskou před třemi lety rozvířila vody. Jejich deska se stala jediným debutovým albem v historii PHR, které se po bleskovém vyprodání dočkalo vinylového dolisu. Nová nahrávka pokračuje ve stopách svého předchůdce a sype silné melodie jednu za druhou. Snad by se dalo říct, že je i o něco kompaktnější a vyzrálejší. Muzikanti z Bratislavských Dievčat jednoduše vědí, co chtějí hrát a patří v tom k aktuální špičce. Dávno jsou pevně zakořeněni v sedmdesátých letech a rozkročeni mezi britský a americký punkrock, kterému dělají skvělé jméno. Album vychází na CD i vinylu u PHR records.
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/bratislavsk-diev-at
www.phr.cz
Pravděpodobně už si zaregistroval, že je venku druhé číslo fanzinu B.I.T.CH. Někteří už možná zaregistrovali i problémy s prvním vytištěným nákladem, tady je vysvětlení. Z tiskárny přišel celý náklad zinu s tiskovou chybou (chybou je myšleno, že zine není takový, jaký měl být, ale dá se v pohodě přečíst, akorát některé fotky a černé podklady jsou s pruhy). Na chybu se přišlo po Popradském koncertu a tak jsou už některé kopie s chybným tiskem v oběhu, ale odezva od lidí je dobrá, dá se to v pohodě přečíst a většině lidí to nevadí. Na základě toho, došlo k rozhodnutí, že se chybné kopie budou dále distribuovat za nižší cenu. S tiskárnou je dohodnuto asi nej(eko)logičtější možné řešení, a to, že chybné kopie zůstanou. Místo reklamace a skartování celého nákladu, vytiskne tiskárna polovinu nákladu na jejich náklady. Polovina nákladu s bezchybným tiskem je již připravena k distribuci. Možno objednat na mailu bxixtxchxzine@gmail.com a pro české objednávky piš Masskillahovi do Prahy na mail masskillah@gmail.com. V případě objednání chybné kopii na tebe čeká mini překvapení.
Právě vyšlo 24. číslo BURYZONE zine. V něm najdete na 136 stranách formátu A5 rozhovory s INSISTENT (grindcore), IDIOCRACY (power violence), Deadly Storm zine, MURDER RAPE AMPUTATE (gore grind), PURE (grindcore), CHOROBOPOP (pop-punk), Áda (MASSOLA), LUCIFER EFEKT (punk), CONQUESTIO (crust) a PRACH (punkrock/SK). Dále mini-info-rozhovory s PROLAPSED (death metal), ZATRATA (crust/PL), CONCQUEROR WORM (grindcore/UK), HACK JOB (power violence/UK), EMBRIONAL (death metal/PL), PRASELIZER (gore grind), tour reporty UŽ JSME DOMA Japan tour 2019, BETON Mexiko tour 2017, HIBAKUSHA England tour 2019, cestopisy Maroko 2019 a Thajsko 2016, ankety “Hardcore over 40“ a “Hardcore domovarnictví“ a recenze na ziny, filmy a nahrávky. V blízké době k dostání u spousty distributorů za 140Kč nebo rovnou piš na: buryzone@seznam.cz
www.bandzone.cz/fan/buryzone
Pozvánka na malý nezávislý DIY hardcore/punk festival SUMMER MOSHPIT PÁRTY, který se odehraje 1. 8. 2020 na kultovním místě na Vysočině - statek u Bílků s hospodou u Tadeáše ve Věžničce u Polné, zahrají: GOSPEL OF THE FUTURE, KURVY ČEŠI, PRŮMYSLOVÁ SMRT, NO GOD RHETORIC, LÁJE, PROLETÁŘI VŠECH ZEMÍ, MULLETHEAD, TERMINAL, MANGO SHEIKH. Bližší info zde.
Během května-června dorazilo pár menších zásilek s čerstvým matrošem do distra, jmenovitě tradiční ziny: Šakalovo NOISE MASTER #35 a v těsném závěsu Adrikovo PREDČASNÁ VZBURA #14 společně s ŽENSKOU VZBUROU. Z nahrávek je to finální dvoj-kazeta orlovské crust-grind fašírky HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 a debutní vinylový zářez vyškovského hc-punku HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP. Na cestě je horká novinka COFFIN VARNISH - Hajzle EP, tak buď ve střehu!

Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Právě vychází historicky první CD release anglickému noisu KNIFEDOUTOFEXISTENCE pojmenovaný “A Fragile Future“. Nahrávka spojuje dvě již vyprodané EP “The Future Grows Beneath My Skin” a “Fragility”, ale také tam najdeš track ze splitu s PLAGUE MOTHER. Celý materiál dostal nový mastering, o který se postaral Foul Prey. Profi-tištěné CD s čtyř panelovým bookletem a novým artworkem, vyšlo u Outsider Art.
https://knifedoutofexistence.bandcamp.com/album/a-fragile-future
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one