Punk zine..!
               Na cestách:             

MALLORCA, GR 221: 19. - 26.12. 2020

                Recenze:               

END RESULT – Hellfire EP

WARCOLLAPSE – Bound To Die EP

                Reporty:               

27 Lecie rozbratu 10 - 11. 9. 2021

       Pozvánky na akce:       

METALURGIA FESTIVAL vol. 2

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / FARŠAS - split EP
SPAZZ - La Revancha MC
HORROR VACUI - Living For Nothing... MC
Pro ty, kteří by chtěli pomoct dál rozvíjet tenhle web nebo jen něco jednorázově zveřejnit stačí napsat na mail: trojka007@seznam.cz
***

Omlouvám se za otravně zkurvenou reklamu všude na stránkách, neustále se to zhoršuje, ale platit za web bez reklam se mi nechce. Díky za pochopení, nr.3.
Kids and Heroes letos slaví své 18. narozeniny, na papíře ale vychází teprve podruhé. 130 stran plných autorských textů a originálních ilustrací se bude křtít v pražském Rock Café 2. 12. 2021, kde proběhne pouštěčka vinylových desek – nosiče, jemuž se věnuje značná část zinu. Těšit se můžete také na rozhovor s Henry Rollinsem z legendárních Black Flag, s bratislavskou kapelou Davová psychóza nebo s kytaristou Georgem Ragerem z kalifornských Neighborhood Brats. Domácí scénu reprezentuje povídání s Radkem Pavlovičem (Decultivate, SoundCzech, …), Mirkem Vokálem z labelu Phobia Records, Radkem Šedivým z Nežfaleš či ilustrátorkou říkající si Divá Bára.  Řada článků se věnuje i nehudebním tématům, jako fotbal a rasismus, polyamorie, rychlá móda, zvířata, komiksy, pivo nebo temná turistika. A ani tentokrát nechybí povídky a poezie. Objednávat můžete na: www.kidsandheroes.com/zine2
Voltage records se po dlouhé době vrací s dalším vypečeným titulem. Tentokrát si pro vás nachystali nové album amerických punks BAD ENGRISH, kteří jsou známí svou bezmeznou oddaností své kapele a divokým koncertům. Ve státech deska vyjde za spolupráce Joe Pogo recs., Just Fucking pogo recs. a Rebel Sound recs., evropský press má pod palcem Voltage records. Deska oficiálně vychází 25. prosince, ale už teď je spuštěn preorder, k dostání jak na černém, tak na barevném vinylu.
https://www.voltagerecords.eu
Po více jak patnácti letech ponořených v podzemí s několika demo nahrávkami a split EP vyplouvá na povrch první dlouhohrající album holandské blackened speed/thrash jednotky VULCAN TYRANT - "Vulcanocide". Deset nových vypalovaček v tradici kapel jako ABIGAIL, BATHORY, DESTRUCTION, SODOM nebo TOXIC HOLOCAUST. Nahrávalo se pěkně postaru, analogově na tape rekordér. Obal nakreslil Daniel Shaw (obaly např. TOXIC HOLOCAUST, INSECT WARFARE nebo P.L.F.). Kazeta vychází právě nyní na Vulcan Tyrant records.
https://vulcantyrant.bandcamp.com/album/vulcanocide
Nová recenze na singl “Hellfire“ americké d-beat / raw punk kapely END RESULT, šest válů ve stylu D-CLONE či GLOOM.  Evropský pres má pod palcem Phobia Records. Recenze k přečtení zde.
Byl spuštěn preodrer na další luxusní kazetový boxset, který vydává label 783punx 26. 11. 2021. Po 3-way splitu PSYCHONEUROSIS / HERIDA PROFUNDA / SUFFERING QUOTA a samostatné kazetě EXTINCTION OF MANKIND je tady kompilační, benefiční kazeta na Hunt Saboteurs Association. Kazeta je zabalena do pizza boxu velikosti sedmipalce, 28 stránkový booklet, celo-potištěná kazeta, FOXPACK kovový odznáček, samolepky, limitovaný náklad 100ks - ručně číslováno. Kapely na kompilaci: LIBERTY, BURNT CROSS, VIRUS, THE DOMESTICS, CRESS, ARMOURED FLU UNIT, CONTEMPT, OI POLLOI, ANTHRAX a ACTIVE SLAUGHTER. Unboxing video: https://youtu.be/0UzXH8m2EkE
https://783punx.bandcamp.com/album/foxpack-hunt-saboteurs-association-benefit-limited-tape-boxset
www.huntsabs.org.uk
Přidány zápisky z loňského přechodu stezky GR 221 - Ruta de Pedra en Sec na Mallorce, v probíhajícím sychravém počasí dozajista zahřejí. Cestopis vyšel původně v Noise Masteru numero 36. Do čtení se můžeš pustit tady.
První singl “Otcové a dějiny“ představuje druhou samostatně dlouhohrající vinylovou desku PRŮMYSLOVÉ SMRTI, která vyjde na přelomu zimy a jara 2022 na labelu Papagajův hlasatel records. Poslech možný na bandcamp nebo lyrics video na FB.
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/pedagogika-pora-en-ch
https://www.facebook.com/watch/?v=448384166624900
https://phr.cz
Po dvou letech nečinnosti přichází potrhlá synth-noise banda z Berlína VVRNGDNG s novým EP, které mělo spatřit světlo světa v roce 2020. Z původní trojice zbylo už jen duo, které se chystá příští týden provětrat ušní bubínky i v našich končinách: 17. 11. – Praha (Underdogs), 18. 11. – Ostrava (Jeden Tag), 19. 11. – Opava (Matiční dům), 20. 11. – Olomouc (SF MINI Spot), 21. 11. – Brno (Bajkazyl). Na Fluff festu 2018 naprosto výborný, nelze než doporučit navštívit jednu z akcí!
https://vvrngdng.bandcamp.com/album/2020
Asi není náhoda, že první československá hardcore kapela vznikla právě v Havířově. Nejmladší město republiky vybudované v regionu pyšnícím se především tvrdou prací bylo vlastně taky takovým socialistickým hardcore. Z kraje osmdesátých let byla zdejší životní úroveň poznamenána vším, co pobyt v hornickém kraji obnášel. Právě tehdy vznikla kapela, která následně ovlivnila mnoho dalších. A pojmenovala se podle oblíbené značky piva – RADEGAST. Ovlivněn americkou hardcore školou hrál Radegast už od začátku hlavně rychle, krátce a nahlas. Jen občas se délka jejich skladeb přehoupne výrazně nad minutu. Rannou fázi kapely zachycuje první demo z roku 1986, ještě se zpěvačkou Danou Kalousovou. Druhé demo natočené v roce 1989 je pak ostré jako břitva, a představuje kapelu ve vrcholné formě. Většina textů uvrhává posluchače až někam za hranici beznaděje. Díky tomu je i dnes z nahrávek cítit nefalšovaný duch doby. Doby, v níž musela mládí trávit jedna otrávená havířovská generace. O tom, jaké to z pohledu skupiny skutečně bylo, si můžete přečíst v obsáhlém pojednání od Milana Jonšty uvnitř desky. Na všem zmíněném je navíc krásně vidět, že Radegast byl vlastně stejný, jako kraj, ze kterého pochází – s ničím se nemazlil! Obě kompletní dema nyní vychází vůbec poprvé na vinylu a za notné spolupráce kapely. Tak si užijte autentický československý hardcore!
www.phr.cz
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/demos-86-89
Po delší době větší aktualizace distra, nějaký novinky, něco znovu skladem a v neposlední řadě, desky, který jsou výborný i po letech. K dispozici stále dostatečný počet LP TERLARANG – Forbidden (fastcore/thrashcore Malajsie), na cestě čerstvá novinka split LP SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA! Objednávej na: trojka007@seznam.cz.

LP: LUCIFER EFEKT/PSI – split, MATRAK ATTAKK - What The Fuck Is Under The Spotlight?, PESTPOCKEN - Another world is posible, RISPOSTA – Zaplať Si Sám, SCUMGUTS – s/t, SPOTS / INTERPUNKCE – split, SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben, TERLARANG - Forbidden 10“: FISSURE / SHACKLES – split, SPEED!! NOISE!! HELL!! / MIR – split EP: KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti!, NESOUČÁST STROJE – s/t, ORBAN / CARL GUT – split, RV-4 – Názor, VA - Hladový Pes Žere Svého Pána, WARCOLLAPSE – Bound To Die MC: BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20, GORC / HAEXLER - split

Kompletní seznam věcí v distru:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
           Novinky v distru:          

MATRAK ATTAKK - What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG - Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
SPEED!! NOISE!! HELL!! / MIR – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20 MC
GORC / HAEXLER - split MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one