Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)



INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. 1

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
EXTORTION - Loose screws 10"
CREVASSE / V0NT - split LP
 KDY  KDE  KDO  VSTUP
05.03. Praha (Café Na půl cesty) Tides Denied (Ger), Recognize (Ger)  
05.03. Praha (Clown and Bard) Parnepar (Cro), Material Girls (USA), Vole!  
08.03. Třebín 10 let HIROSHIMA NIGHTMARE
Gibbus, Violence by nature, Hiroshima nightmare, K.Z.O., Rabies
 
09.03. Žamberk (U Kance) Kanäl Fest #4
Drom, Decultivate, Kannout, Bi-La Kaifa, Postea
 
09.03. Brno (Kabinet Múz) Povodí Ohře, Pitva (At/CZ), Science Killer  
09.03. Prostějov (Echo) Massola, Zabloudil-a, 3 Onany boys, Vadamateriálu  
15.03. Liberec (zkušebna Široká ul.) Bizarro Masacra Violento Tortura Festa #16
Mincing Fury and G.C.o.Q.D., Onanizer, Perverse (Pol), Amoclen
 
15.03. Praha (Fuchs2) Bad Co. Project (Ger), Lion´s Law (Fra), La Inquisición (Spa)  
16.03. Brno (Yacht) Víc než hudba, víc než móda – hc/punk proti konzumu a komerci Vol. 8
Ruidosa Inmundicia (At), Nuclear Cult (Ger), Abortion (Sk), Vole, Slavery, Kutya Harap, See You In Hella
 
16.03. Praha (Brouk) Deuforia (Chile), Scalp, V.O.H.  
19.03. Liberec (komunitní zahrada LIAS) Baestien, Antisocial Skills  
20.03. Brno (Bajkazyl) Thrash Back In Town
Black Sachbak (Isr), Crippled Fox (Hun), Blind Rättvisa (Sk), Deadly Sadistic Experiment
 
22.03. Brno (Kabinet Múz) 3-5-7 fest
Esazlesa, Pacino, Rutka Laskier, Kannout, Kruhy
 
23.03. Písek (Divadlo pod čarou) HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. 1
Air raid (SWE), Liquid steel (AT), Roadhog (POL), Tension (DE), Savager (POL)
250kč
23.03. Brno (Sibiř) Kulturní strava
Earth Crust Displacement ( Ger), Disease (Mak), Svart Ut (Ger), Coffin Varnish, Ctib
 
24.03. Liberec (zkušebna Široká ul.) Crippled Fox (Hun), Kajse//Kajto  
28.03. Brno (Kabinet Múz) Violent Definition (Gre), Rapture (Gre), Stolen Lives, Kronstadt  
29.03. Liberec (zkušebna Široká ul.) M.A.C. of Mad, Fasteratu, Lex, Prezident Lourajder + DJ Noname afterparty  
30.03. Brno (Kabinet Múz) Kabinet MÚZ má narozeniny
Gospel Of The Future, Kovadlina, Sheeva Yoga, Tummo
 
27.04. 2019 Praha (Eternia) Eternal Noise Misery vol. 2
SxOxTxEx (Hun), Repuked (Swe), Ancient Emblem (Spa), Karak (Hun), Lycanthrophy, Sedem minút strachu (Sk), Kulma, Sick Destroyer + další
 
30.04. Plzeň (Anděl) Electronic witchcraft
Nordra (US), V0NT, Koroze, Jáchym Vágner, Cry of humans, Kult masek, NBDY
 
04.05. 2019 Praha (Eternia) Spring Zine Party vol. II
Mališa Bahat (Cro), No More Waiting (Fra), Nulajednanulanula
 
18.05. Plzeň - Újezd (Garáž) Benefit na SOL!S
Baestien, Domluva, Interpunkce, Disavoir vivre
 
24. - 25.05. 2019 Praha (Modrá Vopice) Fear Fest 2019
Deviated Instinct (UK), Extinction of Mankind (UK), Honnör SS (Swe), Agnosy (UK), Slutet (Swe), Systemic Violence (Por), Pisscharge (Ger), Brink Of Despair (Ger), Aterfall (Swe), Panikattack (Swe), Killbite (Ger), Terrorvälde (Swe), Antigen (Cz/Ger), Death Culture Deprivation, Encore, Capsaicin
 
31.05. Praha (007) Gets Worse (UK), Průmyslová smrt, Controlled Existence, Onanizer  
07. - 08.06. Zruč nad Sázavou (Pallasit) Pallasit fest 2019  
08.07. Praha (Modrá Vopice) Full of Hell (USA), The Body (USA)  
25. - 28.07. Rokycany (Letiště) FLUFF fest 2019  
23. - 24.08. Podbor (Hřiště) MORE NOISE FOR LIFE vol. 13
Bakounine (Fra), Krush (Hol), Cluster Bomb Unit (Ger), Ultimo Gobierno (Spa), Dozix (Ger), Herida Profunda (Pol), Blitzed (Pol), Humus (Ita), Scum System Kill (UK), Terminátor 1 (Hun), Hellknife (Ger), Gipsy SS (Hun), Slavery, Moribund Scum (Ger), Usa La Tua Rabbia (Fra), Active Minds (UK), K.Z.O., Per Capita (Ger), Pisscharge (Ger), Polis-Äckel (Ita), Selkäsauna (Swe), Đornata (Slo), Infekcja (Pol), Močový Khameni, Human Fault, Uncle Grasha´s Flying Circus, Postea
 
14.09. Sokolov (Akryl) Falcon Burns fest
Oddism (Fra), The Wilderness (Sk), 0100, See You In Hell, Fvtvre, Herese, Prograss, Lakka, Rana (Sk), Zmar, Tukan, Nicota, Velo, Löst
 
21.09. Němčice u Kdyně Raw 32 nr.:4
Disavoir vivre, Interpunkce, Vzteklec, Kosi idina, Discruelty, Caca de luna (DE), Delirium tremens (DE), DIS-K47
 
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDS



MAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)



Punk.cz - vše o punku




TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one