Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
 KDY  KDE  KDO  VSTUP
18.06. Olomouc (SF Mini) Hisataka (Jap), Massola, Prügelknabe, Chorobopop  
19.06. Plzeň (DPL) Cardio radio, Lakka, Kosi idina  
21.06. Domažlice (Moskyto) Benefit pro psí útulek
Discruelity, Löst, Animal hate, Vzteklec
100kč
21.06. Brno (Kabinet Múz) Korrosive (USA), Coffin Varnish  
22.06. Vraclav (Absolutely free) Locura, Sicherhatesystem, Sagvan Töfi 100kč
22.06. lesní divadlo Řevnice ŠLINC FEST 2019
FVTVRE, ★HISATAKA★ (JP), Thanx, Hydrauliter, Controlled Existence, Lakka, Murder Inc., Sekeromlat
250kč
22.06. Žabčice u Brna Antitrend open air festival vol. 15
TEETHGRINDER (NL), DEVANGELIC (ITA), SKINNED (USA), SPASM, MINCING FURY a.G.C.o.Q.D., ANÜS (SWE), URTIKARIAANAL (MEX), CONSUMED BY VULTURES (SUI), BRUTALLY DECEASED, BOUND TO PREVAIL (MLT), GRIMAZE (BG), INVIDIOSUS (USA), KANDAR, SUBURBAN TERRORIST (SK), PRŮMYSLOVÁ SMRT, BURST (Nová Kaledonie), MARANA (CZ/DE)
 
25.06. Praha (Underdogs) Eine Stunde Merzbauten, Drén, Uncle Grasha's Flying Circus  
27.06. Praha (Besední) Ean lord (BRA), Sweeps 04  
27.06. Brno (Vegalité) Amenazas (Col), Abuso (Col), Brünner Todesmarsch, Orban  
28.06. Strakonice Sobras del Descontento (Chile),Conquestio, Dezinfekce, Interpunkce, No More Hiroshima  
29.06. Praha (Eternia) Ecowar (Aus/Hol), Ctib  
30.06. Plzeň (Garáž - Bory) Ecowar (Europe/AUS), S.O.F.A., Cry of humans  
30.06. Praha (Mayapur pokojíček) Polikarpa Y Sus Viciosas (Kolumbie), Ginnungagap, Death Wish Kids, Vole, 2 gramy v mrazáku  
07.07. Praha (Modrá vopice) La Fiesta Del Ruido
Cryptic Void (USA), Suppression (USA), LxPxPx (Kor), Tantalum (USA), Makkmat (Nor), Controlled Existence
 
08.07. Praha (Modrá Vopice) Full of Hell (USA), The Body (USA)  
09.07. Plzeň Orbit cinta benjamin (Malajsie), Flirt (DE)  
25. - 28.07. Rokycany (Letiště) FLUFF fest 2019
Ceremony (USA), Uniform (USA), Thou (USA), Leechfeast (Hol), Birds In Row (Fra), Graf Orlock (USA), Tørsö (USA), Moloch (UK), Wake of Humanity (USA), Fredag den 13:e (Swe), Rotten Mind (Swe), The Body (USA), Bystander (USA), Listener (USA), Øjne (Ita), State Faults (USA), Shirokuma (Swe), Disavow (Swe), Chaviré (Fra), The Seeker (Ita), Sharp Knives (Por), Tengil (Swe), Astrid Lindgren (Pol), Bad Breeding (UK), Cuntroaches (Ger), Deszcz (Pol), Eat My Fear (Ger),  Faim (USA), Heavy Heart (Fra), Sport (Fra), Life In Vacuum (Can), Litovsk (Fra), Red Gaze (At), The Pau (Pol), Yc-Cy (Swi), You (Mak), Interpunkce, Or, Entrails Massacre (Ger), Herida Profunda (Pol), Kluvim (Isr), Jodie Faster (Fra), Hordür (Fra), Low Standarts (Pol), Gall (Ger), Ill! vs. ANF (Ita / Ger), The Seeker (Ita), Mental Hygiene Terrorism Orchestra (Fra), Kaosquad, Blues For The Red Sun, Same River Twice, Jakubysko (Sk), Controlled Existence
 
27.07. Vodňany (Sokolská louka) Festa De La Pohoda
Butcher Baby (UK), Telex 2019, Svině!, Dezinfekce, Lahar, K.Z.O., Autonoe, Restriction, Lucifer Efekt, The Wilderness (Sk)
 
06.08. Brno (Vegalité) Prescriptiondeath (SWE), Peasant (JAR), ShitSystem  
07.08. Plzeň (Belfast) Prescriptiondeath (SWE), Peasant (JAR), ...  
23. - 24.08. Podbor (Hřiště) MORE NOISE FOR LIFE vol. 13
Bakounine (Fra), Krush (Hol), Cluster Bomb Unit (Ger), Ultimo Gobierno (Spa), Dozix (Ger), Herida Profunda (Pol), Blitzed (Pol), Humus (Ita), Scum System Kill (UK), Terminátor 1 (Hun), Hellknife (Ger), Gipsy SS (Hun), Slavery, Moribund Scum (Ger), Usa La Tua Rabbia (Fra), Active Minds (UK), K.Z.O., Per Capita (Ger), Pisscharge (Ger), Polis-Äckel (Ita), Selkäsauna (Swe), Đornata (Slo), Infekcja (Pol), Močový Khameni, Human Fault, Uncle Grasha´s Flying Circus, Postea
 
14.09. Sokolov (Akryl) Falcon Burns fest
Oddism (Fra), The Wilderness (Sk), 0100, See You In Hell, Fvtvre, Herese, Prograss, Lakka, Rana (Sk), Zmar, Tukan, Nicota, Velo, Löst
 
21.09. Němčice u Kdyně Raw 32 nr.:4
Disavoir vivre, Interpunkce, Vzteklec, Kosi idina, Discruelty, Caca de luna (DE), Delirium tremens (DE), DIS-K47
 
28.10. Praha (007) Victims (SWE), Svalbard (UK)  
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDS



MAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)



Punk.cz - vše o punku




TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one