Punk zine..!
              Naš Akce:            

neděle 02.09.
Plzeň - Pohoda
SECT MARK (IT), DZORNATA (SLO), VZTEKLEC

 
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

TRAUMA 84 - Pachuť šílenosti EP
ACTIVE MINDS / LOS REZIOS -  split EP
PILLAGE - s/t EP
 KDY  KDE  KDO  VSTUP
17.08. Praha (Café Na půl cesty) Paura (Bra), Unsolved Case  
21.08. Brno (Vegalité) Procrastinate (Gre), Bricanyl Turbuhaler  
22.08. Praha (007) Morus (Pol), Ginnungagap  
23.08. Praha (Náš klub) AUTOBONECO+< (BRA), RG noise city (BRA), Thereminové kvarteto  
24.08. Újezd u Cerhovic (Hella) Sheeva Yoga, Massola, No God Rhetoric, Johny Foxter, Moral Hangove  
24.08. Hostašovice (Zrzávky) Vzdor Fest IV.
Morus (Pol), Autoboneco+RG Noise City (Bra), Risposta, Non President (Pol), Tummo, Life Scars (Pol), Brunner Todesmarsch, Veto, Kultra!, Aliusterra, Lucifer efekt, Antisocial Skills, DIS-K47, Facan, Hledání, Prach, Blind Pride, Kolektivní vina, Lži, Bastard Instinkt, Continua Recto
 
25.08. Sušice (Santos) Metal Madness 2018
Fleshcrawl (DE), Godless Truth, Poppy Seed Grinder, Mörkhimmel, Asgard, Stolen Lives, Shampoon Killer, Laid To Waste, Kaosquad, Refore
290kč
25.08. Praha (Modrá Vopice) Fekal Party
The Arson Project (Swe), Inhumate (Fra), Feastem (Fin), Chiens (Fra), Teethgrinder (Hol), Inhume (Hol), Sheeva Yoga, Ahumado Granujo, Grog, Perfecitizen, Purulent Jacuzzi, Insistent, Diphteria, Sick Of Stupidity (Hol), Onany Boys
 
27.08. Praha (Underdogs) Scumpulse (Sco), Morkhimmel, Sekeromlat  
27.08. Liberec (Azyl) Trigger (Ger/Cze), Transient, (US), Klinger  
27.08. Olomouc (SF mini) Life Scars (PL), Bastard instinkt  
28.08. Praha (Balada) Gore Boys Warm-up
Trigger (Ger), Transient (USA), Kajse/Kajto, Grindis Khan
 
30.08. Praha (Hospůdka nad Viktorkou) La Festa del Ruido
Warfuck (Fra), Fredag den 13:e (Swe), Sedem minút strachu (Sk), Controlled Existence
 
31.08. Liberec (prostor za Azylem) Drom, Blues For the Redsun, Angel Epilepsia + afterparty: Teknobutcher  
02.09. Plzeň (Pohoda) Sect mark (IT), Dzornata (SLO), Vzteklec 150kč
03.09. Brno (Vegalite) Distress (RUS), Dzornata (SLO), Knifeman (UKR)  
03.09. Praha (Klinika) Sect Mark (Ita), Social Crisis (Pol), Hyle (Ita)  
04.09. Praha (Modrá Vopice) Virus (UK), Hateful Agony (DE), Exorcizphobia  
06.09. Praha (Underdogs) Horror Vacui (IT), The Bellicose Minds (US), Hrobokop, Uncle Grasha's Flying Circus 200kč
08.09. Sušice (Chatová osada LUH) Šumava Against 2018
Östra Torn (Isr), Decultivate, Tummo, Baestien, Hnus umírající, My Hard Lesson, Godsfury, V.O.H., Terror Society
 
08.09. Vranov (Baronka) All You Need Is Noise vol. 2
The Public (SK), Jakubysko (SK), Fat (SK)
 
13.09. Praha (loď Altenburg 1964, Praha-Holešovice) Tragedy (USA), Bahratal 200kč
14. - 15.09. Tři Dvory u Kolína (Hájenka) Punxpiknik č.15
Fate (Pol), Flux (Pol), Awake (Ger), Kontroll, Dáša Fon Fláša (Sk), Komplex viny, Veto, Kultra, Noma, Death Wish Kids, DIS-K 47, MacGyver, Conquestio
 
15.09. Sokolov (Akryl) Falcon Burns fest
Guantanamo Party Program (Pol), Haeresis (Ger), Nikander, Rožava, Rutka Laskier, Empty Hall Of Fame, Weathered Man, GnostaG, Cácory
 
27.09. Písek (Local clubu Pí) Warm up party - Thrash nightmare festival vol. 6
Radiation (SK), Deathly scythe (Chile), Ejecutor (Chile), Laid to waste
200kč
27.09. Praha (Eternia) Drip of Lies (Pol),  Limp Blitzkrieg (Pol)  
12.10. Plzeň (Garáž) Koroze, NBDY, Kult masek, Cry of humans/Reddratt collab.  
12. - 14.10. Praha (Underdogs) Pravěkfest VII.
Altar De Fey, (USA), CALF (GRE), Lords Of The High Ones (GER), FCKN BSTRDS (Nl/international), Røst (AUT), Chamber (GER), Feedbacker (BG), SPOTS, Xindl (AUT), Memero (GER), Němá Barikáda, VAVA (UKR), MNE (MANIFESTONOISESCALATION) (IRL), Feeble Minded, Maläd (UKR), Spreading Dread, Бобрик (UKR), DNO, Galanti, The Prostory Revival, Drén, Nusle Sound Systém, Postea, Bambulkyne Dobrodružstvá, Errantes, Archangel, hy€nxxx, Usmívá se takhle tvoje matka?!, Surfin‘ Bazooka, Penis Vacuated in Bloody Anal Creek, Grindis Khan, Olgoj Chorchoj Sound System DJs, Aisling synthwave , Puštííík
400kč
20.10. Žďár nad Sázavou (Batyskaf) Krátký, rychlý a hlasitý 19
Lycanthrophy, Controlled Existence, Průmyslová Smrt, Needful Things, Sheeva Yoga, No God Rhetoric, Massola
 
27.10. Písek (Divadlo Pod Čarou) Thrash Nightmare vol. 6
Necrodeath (Ita), Sodomizer (Bra), Ravenous (At), Lahar, Prediction (At), Wildhunt (At)
300kč
02.11. Praha (007) Whoresnation (Fra), БУТ, Insistent  
02.11. Vsetín (Tři Opice) Doom (UK), Sebestřet, Risposta  
03.11. Praha (007) Doom (UK), See You In Hell, Encore  
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #11 zine
YOUTH VIOLENCE – Diszkográfia 2010 – 2015 MC
JACK / METH LEPPARD – split MC
POSTHUMAN #10 zine – Jubilee Pack
ACTIVE MINDS / LOS REZIOS - split EP
TRAUMA 84 – Pachuť šílenosti EP
ASO-NAGA / RESTRICTION - split EP
NOISE MASTER #33 zine
PROJECT DEKADENZ - D-Day Apocalypse CD
ELENS #6 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDS



MAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)



Punk.cz - vše o punku




TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one