Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), ???
***info brzy***
        Info o koncertech:       

FEAR FEST 2019

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

JÁCHYM VÁGNER - Aberration MC
HORROR VACUI - In darkness you will feel alright LP
CAUSTIC CHRIST - Can't Relate  LP
 
miniDISTRO

V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny jsou vítány! Pokud si z Plzně možnost osobního odběru nebo předání na koncertech VZTEKLEC. Možnost platby předeme na účet nebo dobírka, na ceně poštovného se domluvíme.

English info: …small distribution, vinyls, cassettes, CD´s  and zines. If you interested in some stuff, write on e-mail: trojka007@seznam.cz (info about prices in euros). Trades are welcome!

EP:

1x ACTIVE MINDS / LOS REZIOS - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Další porce politického hardcore punku z Anglie od neúnavného dua ACTIVE MINDS, která jak textově, tak hudebně navazuje na předchozí vydané tituly. LOS REZIOS z Peru jsou zpátky v plné síle s novou nahrávkou, pro tentokrát inspiraci k Motorhead která sedí do jejich produkce naprosto skvěle, tohle je známý crust punk z Lima s lehce metalickým zvukem.

1x ADDENDA – Esquerdes EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Splašený, epileptický fastcore ze Španělska, který to na živo umí pořádně rozpálit. Jedenáct songů včetně dvou coverů SCHOLASTIC DETH a NO COMMENT, tady není o čem GO!

1x AGATHOCLES / G.A.T.E.S - split EP… 120kč / 5€
(Insane Society) Belgičtí mistři mincecore AGATHOCLES na splitu s nekompromisním japonským metal punkem G.A.T.E.S.

1x BOOM / ERSATZ – split EP… 125kč / 5€
(kooperace labelů) Dvojitá porce francouzského fastcore/crustu na jednom kusu asfaltu. V sestavě BOOM najdeš Davida z FATAL NUNCHAKU, brousí tady kytaru, příklon k p/v je tedy na místě, zvlášť když se můžeš opřít o výborný dívčí vokál. ERSATZ jsou o něco blíže crustu avšak ve splašeném rytmu se špinavým zvukem a zahuhlaným vokálem. Tři tracky, syrovina jak prase!

1x COMMODORE 64 / ROST - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Česko-rakouský split dvou spřátelených kapel, které hrnou nakopnutý oldschool-hc / punk čerpající inspiraci především z východního pobřeží USA v osmdesátých letech minulého století. Vyšlo v nákladu 300ks na černém vinylu. Tohle prostě nemůže uhnout, jízda jak hovado!

1x DEMÖRALYZÉR – Demöralizace EP… 100kč / 4€
Třetí vinylový zářez od neúnavného plzeňského tria DEMÖRALYZÉR. Šest tracků páchnoucích starobou, kolize punk/metal na dva vokály. Opět vydáno vlastními silami, náklad 100ks černý a 30ks bílý vinyl. Kreslený černo-bílý obal obsahující texty.

1x DISFUNKCE MYSLI / BAD AGE – split EP… 90kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě poměrně nové tuzemské hc-punk kapely se potkaly na jednom kusu asfaltu. Znojemská DISFUNKCE MYSLI servíruje dva d-takt válce, ale místy je to víc hc-punk než crust, což dokresluje i vokál, ale proč si lámat hlavu škatulkami, když jedeme z kopce. Na druhé straně prostějovští BAD AGE se třemi songy. Syrový hc-punk, který už moc kapel nehraje, pokud si zaregistroval velkou desku THE BREED, tak tohle bude přesně pro tebe.

1x FILTH x COLLINS / SKINLOVER -split EP... 100kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě nové bandy z Anglie, které to drtí v rytmu power-vioelce / grindcore  a taky trochu sludge, výprask jak hovado! Cover od SPAZZ jako bonus. Obal kreslil Pogger, určitě budeš znát z obalů TAG. Tak pojď do toho!

1x ILUZE SVOBODNÉ VŮLE - Všem Duším Posedlým EP... 100kč / 4€
(kooperace labelů) Debutní sedmipalec od crust-punk tria z Jeseníku ILUZE SVOBODNÉ VŮLE. Průhledný lathe-cut s kresleným obalem, obsahuje pět fláků a celá nahrávka nese název “Všem duším posedlým”.

1x KAYWINNET - 294km EP… 100kč / 4€
(zilpzalp records) Debutní singl berlínské lo-fi emo / screamo kapely KAYWINNET. V kapele najdeš členy TORPEDO HOLIDAYS nebo TALL AS TREES. Na každé straně po jednom kuse, dohromady cca 11 minut. Název singlu “294km“ je vzdálenost mezi domovi jednotlivých členů kapel.

1x MALCONTENT - A Conclave Of Connivers EP… 100kč / 4€
(Phobia records) Debutní tří skladbové EP stockholmské d-beat/punk úderky MALCONTENT. V sestavě ostřílení borci z DISSEKERAD, MAKABERT FYND, AVSKUM, KAKAFONI nebo HELLKONTROLL. Poctivá dávka švédského kängu, který drtí kosti! (recenze)

1x NESOUČÁST STROJE – s/t EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Po 14 letech vyšla finální nahrávka kapely NESOUČÁST STROJE, která byla zaznamenána v Moc Plevele v roce 2004, aktuální mastering udělal Šaman (Gattaca, Remek, Lakmé) v letošním roce. NESOUČÁST STROJE byli Egy, Oskar, Vumáč a lokalizovaní byli někde kolem Hořovic a okolí. Fungovali v letech 2002-2004 a hráli rychle. Nahrávka, která vychází po velice dlouhé době je pohledem do roku 2004, kdy ukončili svojí existenci. Vychází jako 7“EP v nákladu 260 ks za spolupráce Samuel Records / Nesoučást Stroje / Mur-mur Meteoroid / Krtek.

1x NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP… 125kč / 5€
(kooperace labelů) Poctivá dávka US hardcore od amerických NO MISTAKE, kde hraje Mike Bullshit z legendární NYHC bandy GO! Na druhé straně SICK TIMES z dojčlandu se třemi kusy v podobném duchu. Doporučeno pro fandy NEGATIVE APPROACH, MINOR THREAT, YOUTH OF TODAY apod.

1x RZ 003 HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA - split EP... 100kč / 4€
(Raw zine records a dalších 7 labelů) HIBAKUSHA - Orlovský grind/hc na plný úvazek s pěticí bičů, které pokračují v tradici poslední velké desky. Tenhle grindový válec tě dozajista semele na prach. HIROSHIMA NIGHTMARE je jihočeské komando drhnoucí temný punk se závanem metalu a dívčím vokálem navrch. Jeden dlouhý ponurý song, ze kterého ti bude běhat mráz po zádech. Vyšlo v nákladu 300ks na černém vinylu a barevným obalem.

1x RZ 011 BOMBATÖLCSÉR / CARL GUT - split EP… 100kč / 4€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Brněnští BOMBATÖLCSÉR drhnou tři vály intenzivního brutálního grindcore, zatímco CARL GUT ničí ušní bubínky šesti tracky nekompromisním, energickým grind-violence a cover od TELEX navrch. Průsvitný oranžový vinyl (náklad 500ks).

1x SPLIT VEINS - Out of control EP... 125kč / 5€
(kooperace labelů) Prozatím poslední nahrávka londýnské raw punk / hardcore kapely SPLIT VEINS. V sestavě najdeš členy NAILBITER, DISCUPLE, DISGRACEFUL atd. Hlučná distort jízda nasáklá japonským noise punkem alá CONFUSE / G.I.S.M., okořeněná skandinávským hardcorem. Šest výstřelů včetně coveru od RATOS DE PORAO. Vyšlo v nákladu 500 kusů na černém vinylu.

1x SVAVELDIOXID - Krigets Brutalitet EP… 125kč / 5€
(Phobia records) Repres singlu "Krigets Brutalitet" od švédského d-beat / crust all-star komanda SVAVELDIOXID. Pět válců v klasickém skandinávském raw punk duchu ve stylu Anti-Cimex / Bombanfall. Ex-členové kapel Disfear, Warvictims, Anger Burning and Operation. Žlutý vinyl.

1x TÖTENTANZ / OMEGA SS – split EP… 125kč / 5€
(Destroy sound recs., 83 recs., Headnoise, recs., No Bread!) Dvojitý d-beat útok z Ruska a Ukajiny. V ruských OMEGA SS hrají členové ANTIMELODIX a bez varování do tebe nasypou tři dávky v podobné kadenci jako známější krajani DISTRESS. Ukrajinští TÖTENTANZ mají o jeden zásek méně a nebojí se zabrousit i do pomalejších stenchcorových vod.

1x TRAUMA 84 – Pachuť šílenosti EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Debutní EP Brněnské hc-punk kapely TRAUMA 84, které navazuje na první demo z roku 2016. V kapele najdeš členy kapel Moral Hangover, Zeměžluč nebo Bombatölcsér. Šest odsýpajících skladeb v rytmu crust-punku s prolínáním dalších stylů a navrch hrubý dívčí vokál.

1x TROPIEZO / LACTEOS - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Split dvou kapel z Portorika. TROPIEZO do tebe nasypou pět hardcore bičů se stopáží kolem minuty, tady se jede na krev. Možná je budeš znát z předchozích split nahrávek s VIVISICK, XTRA VOMIT nebo LA VIRGEN DEL POZO. Druhá strana patří parťákům LACTEOS, kteří tě povozí na vlně melodického 77 punku a donutí tě rozvlnit boky.

1x VA ‎– Latino & Czech Compilation 2017 EP... 120kč / 5€
(kooperace labelů) Kompilační sedmipalec, na jedné straně kapely z Brazílie / Argentiny a na straně druhé tuzemské sebranky. Náklad 519 kusů, černý vinyl, matná papírová obálka s úvodní kresbou od Záviše, vložené 2 vnitřáky. Zúčastněné kapely: AGROTOXICO (BRA), TEST (BRA), GERK (ARG), GINNUNGAGAP, KUNTA KINTE, MEČEM NAPLOCHO, SVINĚ.

10":

1x JOYTHIEF - Crooked Edge Carnivores 10"... 250kč / 10€
(Rip Roaring Shit Storm) Desetipalec od tria z Anglického Portsmouthu, grinding-p/v lehce říznutý metalem na dva vokály. Haluzoidní, provokativní obal. Ke každé desce CD a samolepka navrch.

LP:

2x ATOMCK - Every Room In Britain LP... 200kč / 8€ (pomačkaný obal)
(kooperace labelů) Neúnavný grindový válec ATOMCK z UK, který si nebere žádné servítky. Borci to brousí přes deset let a je znát, že svůj osobitý styl posunuli zase o kus dál, ale stále věrni svým kořenům. Splašená jízda, dvacet jedna ran do palice na ploše sedmnácti minut. Kreslený barevný obal. Po cestě z UK se obal lehce pomačkal, pro bližší info o stavu desky piš na mail.

1x CREVASSE / V0NT - split LP... 300kč / 12€
(kooperace labelů) CREVASSE je kapela poskládaná ze členů FINISTERRE, LAWINE, LEACHFEAST, LANDVERRAAD a další. Jejich strana obsahuje dlouhej heavy track se spoustou samplů. Naléhává temná linka plná vzteku. V0NT servírují dva tracky temné elektroniky plynule navazující na předchozí nahrávky. V kapele najdeš členy REMEK, GATTACA nebo MARNOST. Master pro stranu V0NT dělal Will Killingsworth (AMPERE, NO FAITH, ORCHID, VACCINE, FAILURES).

1x KŸHL - Drittweltstrauma LP …250kč / 10€
(kooperace labelů) Nová krev z Drážďan, která drnká emo-hardcore se jmenuje KŸHL. Šesti skladbové EP s černo-bílým sítotiskovým obalem na recyklovaném kartonu, kouřově zelený vinyl, vydáno v nákladu 300 kusů, ručně číslováno. Pokud máš rád kapely AUSSISTÔT MORT nebo třeba MANKU KAPAK, tak rozhodně zklamán nebudeš.

1x RESURGO – V zajetí myšlenek LP… 220kč / 9€
(PHR, Dis-šröt recs., Elens recs., Apatrida recs.) Brněnští RESURGO hrají s přestávkami a častým střídáním sestavy od roku 2008. Jejich prvotní nahrávkou bylo demo z roku 2013. S původní sestavy zbyl jen Ofca, který se dal dohromady s novými kumpány a výsledkem velká deska “V zajetí myšlenek“. Nahrávka obsahuje deset válu nakopnutého punk s příměsí crustu a texty v rodném jazyce. Barevný kreslený obal.

1x RZ 013 DIS-K47 – Hysterie kolem nás… LP… 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Debutní  album znojemské d-beat / punk kapely DIS-K47 "Hysterie kolem nás...", které obsahuje 8 skladeb. Stranu A tvoří aktuální kapelová tvorba, nahraná v létě 2016 ve vyškovském Davosu. Na straně E pak najdeš starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu, nahrané ve znojemském studiu Giovanni v letech 2013-2014. LP vychází v nákladu 250ks (z toho 50ks limit) a v kooperaci 13 labelů z ČR a Slovenska.

2x THE MILD - Coffin Tree LP... 200kč / 8€ (pomačkaný obal)
(kooperace labelů) Divoké Italské trio z Benátek, které mixuje hardcore na všechny způsoby metal / d-takt / p-v / grindcore - zkrátka a dobře rubačky střídané těžkotonážními výjezdy. Připomíná mi to jejich krajany THE HOLY nebo třeba takový NAILS. Po pěti songách na každé straně. Po cestě z UK se obal lehce pomačkal, pro bližší info o stavu desky piš na mail.

1x ÜTHER - Argitu orduko iluna LP… 250kč / 10€
(kooperace labelů) Jedenácti skladbové LP od španělských výtečníků ÜTHER, které měli sebou při jejich evropských toulkách 2018. Splašená crust-hadrcore jízda s příměsí fastcore, doporučeno pro fandy E-150 nebo MASSGRAV.

MC:

1x BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ - The Wrath of Grandpa Joseph MC… 80kč / 3€
(Pravěk noise section) První, čtyř skladbová nahrávka pražské chrocht´n´rollové bandy BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ. Doporučeno pro všechny gore tanečníky.

22x RZ 019 DISAVOIR VIVRE / VZTEKLEC - split MC... 70kč / 2,70€
(kooperace labelů) Na západě Čech to ještě úplně nechcíplo, právě vychází kazetový split dvou spřátelených kapel DISAVOIR VIVRE (d-beat/crust Domažlice) a VZTEKLEC (fast-hc Mokrouše/Plzeň). Kazeta vyšla za spolupráce kapel a labelů Raw zine recs., Related crew a Pope's Ass Productions. Náklad 150ks na červené kazetě s rozkládacím černo-bílým obalem obsahujíc texty a samolepky od obou kapel.

4x UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS – Stalinist god MC… 100kč / 4€    
(kooperace labelů) Nový album UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS pojmenovaný “ Stalinist god“ obsahuje dvanáct hlukových výstřelů. Základ alba je ambient temný jak noc v gulagu, k tomu industrial/powerelectronics nálože, ovšem každý track je jiný, kromě drtivých "battle songů" najdete na albu i čisté field recordings minimalismy. Pro každého milovníka nejen vojenské historie, ale i divných a lehce úchylných artworků.

1x VA - Grind Makes Sludge compilation MC… 100kč / 4€
(Postuham production, Sekac recs.) Koncem roku 2018 spatřila světlo světa kazetová kompilace Grind Makes Sludge, která obsahuje dvanáct songů od kapel GROSSEL, ALEA IACTA EST, FREEDOM IS A LIE, MATKA TERESA, DISTURBANCE PROJECT a ENTRAILS MASSACRE. Každá kapela má po dvou výstřelech, 1x faaast grind vs. 1x sludge bahno. Fialová kazeta ve speciálním ručně vyráběném obalu s plackou a insertem.

CD:

2x DISAVOIR VIVRE / INTERPUNKCE – split CD… 80kč / 3€
(kooperace labelů) Split CD dvou spřátelených kapel INTERPUNKCE (hc-punk, Praha) a DISAVOIR VIVRE (crust-punk, Domažlice) pojmenované "Máme, co jsme chtěli?!". Vyšlo též na kazetě.

1x ROZRUCH! - Demo CD-r... dobrovolná cena / voluntary price
ROZRUCH! je Znojemsko-Brněnská punk / Oi! cháska s antifašistickým postojem, v jejíž sestavě najdeš členy MORAL HANGOVER, K.P.D. či DIS-K47. Debutní DIY nahrávka obsahuje devět skladem, zaznamenáno v červnu 2018 v Shaarku.

6x VZTEKLEC – Demo 2018 CD-r… dobrovolná cena / voluntary price
VZTEKLEC - novější banda z Plzeňska, fast-hardcore. Totožný materiál jako na split kazetě s DISAVOIR VIVRE. Dostupné i pro ty, kteří neholdují kazetovému fetiši. Pálené CDečko, deset skladeb plus bonusový track, barevný obal (více barev), samolepka, texty přiloženy.

ZINY:

1x ARCH VILE #4 zine… 80kč / 3€    
Čtvrté číslo maďarského plátku ARCH VILE stylově zaměřeného na grindcore/powerviolence/noise. Anglicky psaný fanzine, černo-bílá grafika, padesát dva stran, formát A5. Obsahem čísla jsou recenze, rozhovory s NAPALMED, NASGHUL, SxOxTxEx, NARCOLEPSIA records, BLAST fanzine, TAKASHI OHKAWA a další čtení. Dizajn celého čísla je věnován počítačové hře Alien trilogy.

2x EXISTENCE #2/2018 zine… 45kč / 1,70€
Letní číslo anarchistické revue Existence se obsáhle věnuje bouřlivému roku 1968. V České republice je tento rok tradičně spojován s invazí vojsk Varšavské smlouvy. Jedenadvacátý srpen se tak stal jedním ze svátků primitivního antikomunismu, takže se už tolik nemluví o tom, co tomuto vpádu tanků „spřátelených“ armád předcházelo, v čem spočíval tehdejší reformní proces a jaké byly důsledky skutečnosti, že byl vlastně veden shora dolů a mnozí jeho populární protagonisté z řad vládnoucí komunistické strany nemohli tváří v tvář reakci z Moskvy naplnit očekávání do nich vkládaná… dále zbylo místo na historické ohlédnutí za kořeny machnovského hnutí na Ukrajině, v rubrice Anarchistické federace report z jarního sjezdu, setkání se zástupci sesterských federací v Aténách. Seznámení s knižními novinkami, které nakladatelství AFED připravilo na letošní Anarchistický festival knihy. Reportáže z Anarchistického festivalu knihy, Prvního máje, akcí antiautoritářského hnutí v uplynulých měsících a nakonec texty z nástěnných novin A3.

1x IHMISIÄ KUOLEE #5 zine… 100kč / 4€
Páté pokračování zinu IHMISIÄ KUOLEE je tu! Uvnitř najdete rozhovory s OBERKORPERFREI, CONTORTURE, mini-profil KANÁL, minirozhovory D.S.E. a VETO, foto-report “Hardcore 2004/2005“, koláže, sloupky, hromadu recenzí na desky a filmy atd. “Profi” tisk na 48 stranách A4, černo-bílá cut´n´paste grafika.

1x NOISE MASTER #34 zine… 60kč / 2,30€
Poslední dubnový den roku 2019 spatřilo světlo světa 34 číslo xeroxovaného fanzinu, NOISE MASTER. Na 116 stranách jsou rozházeny rozhovory (DISCOMFORT OF EXISTENCE – Švýcarsko, STENCH CONSULTANTS – USA, IMPULSEALER – CZ, SLUND – Slovinsko, SCUTTER – Nepál, DOUPOV – CZ a KEWAL – Nepál), biografie kapel KLAVIUM – Trinidad a Tobago, SCHIZOID – Nikaragua, EXCIMER – Egypt a NEPAL – Argentina. V každém NOISE MASTERu nesmí chybět recenze na muziky a čtivo a také reporty z koncertů. Od -273,15Zbyni je článek s názvem 4 australské elementy (smrti). Texty kapely NEZAPOMEŇ a upoutávka na vodňanskou Festu de la Pohodu 2019. Neměnná grafická úprava č/b provedení, chaos a hluk.
 
1x POSTHUMAN #10 zine – Jubilee Pack... 80kč / 3€
K desátému výročí maďarského zinu POSTHUMAN vychází jeho desáté číslo, aby se nám to nepletlo. Anglicky psaný zin, formát A5, 64 stran, černo-bílá cut´n´paste grafika. Rozhovory z DETESTO, WAR DARMEN, DISFIGURED HUMAN MIND, SMALL MAN, MAS//REACTION, PRAVĚK noise, MIXOMATOSIS, nechybí ani recenze, články a mnoho dalšího. Vychází ve dvou verzích jako samostatný fanzin a dále pak Posthuman jubilee pack obsahující POSTHUMAN #10, retrospektivní zin a CD-r M-Wave Destruction.

1x POSTHUMAN #10 zine... 50kč / 2€
K desátému výročí maďarského zinu POSTHUMAN vychází jeho desáté číslo, aby se nám to nepletlo. Anglicky psaný zin, formát A5, 64 stran, černo-bílá cut´n´paste grafika. Rozhovory z DETESTO, WAR DARMEN, DISFIGURED HUMAN MIND, SMALL MAN, MAS//REACTION, PRAVĚK noise, MIXOMATOSIS, nechybí ani recenze, články a mnoho dalšího.
 

PLACKY / NÁŠIVKY / OSTATNÍ:

Placky a nášivky jsou za dobrovolnou cenu, tak se neboj ozvat... peníze půjdou na chod labelu/časáku.


Hrnek s DIY malůvkou (made by Věrka)... 100kč

V případě zájmu, možnost zaslat foto v lepší kvalitě. 
xxx
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #34 zine
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one