Punk zine..!
               Recenze:              

URSUT – Köp Dig Lycklig LP

WAR//PLAGUE – Into the Depths LP

              Pozvánky:             

NIHIL ROCK MUSIC REVOLUTION

Metal christmas 2018

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ARNO x DUEBEL / THE SEEKER - split EP
ONA SNOP - Geezer LP
VA - FAST FEST - compilation MC
 
miniDISTRO

V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny jsou vítány! Pokud si z Plzně možnost osobního odběru nebo předání na koncertech VZTEKLEC. Možnost platby předeme na účet nebo dobírka, na ceně poštovného se domluvíme.

English info: …small distribution, vinyls, cassettes, CD´s  and zines. If you interested in some stuff, write on e-mail: trojka007@seznam.cz (info about prices in euros). Trades are welcome!

EP:

2x ACTIVE MINDS / LOS REZIOS - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Další porce politického hardcore punku z Anglie od neúnavného dua ACTIVE MINDS, která jak textově, tak hudebně navazuje na předchozí vydané tituly. LOS REZIOS z Peru jsou zpátky v plné síle s novou nahrávkou, pro tentokrát inspiraci k Motorhead která sedí do jejich produkce naprosto skvěle, tohle je známý crust punk z Lima s lehce metalickým zvukem.

1x ADDENDA – Esquerdes EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Splašený, epileptický fastcore ze Španělska, který to na živo umí pořádně rozpálit. Jedenáct songů včetně dvou coverů SCHOLASTIC DETH a NO COMMENT, tady není o čem GO!

2x AGATHOCLES / G.A.T.E.S - split EP… 120kč / 5€
(Insane Society) Belgičtí mistři mincecore AGATHOCLES na splitu s nekompromisním japonským metal punkem G.A.T.E.S.


1x APPÄRATUS - F.k.u. EP… 120kč / 5€
(kooperace labelů) Šest válů totálního d-beat / raw punk hluku v podání APPÄRATUS (Malajsie) vám připomene staré dobré časy, kdy tenhle hudební styl ovládli kapely jako Anti-Cimex, Totalitär, Discharge, Crude SS. Sympatická cháska z jihovýchodní Asie, která rozhodně ještě neřekla poslední slovo.

2x ASO-NAGA / RESTRICTION - split EP…  100kč / 4€
(kooperace labelů) ASO NAGA je vzteklý, kousavý hardcore/punk s dívčím vokálem z Krupky, první vinylový zářez je konečně venku. Druhou stranu okupují nezbedníci z Ostrova nad Ohří RESTRICTION, nakopnutý hc-punk načichlý thrashem. Přátelství bylo zpečetěno společným tour.

1x COMMODORE 64 / ROST - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Česko-rakouský split dvou spřátelených kapel, které hrnou nakopnutý oldschool-hc / punk čerpající inspiraci především z východního pobřeží USA v osmdesátých letech minulého století. Vyšlo v nákladu 300ks na černém vinylu. Tohle prostě nemůže uhnout, jízda jak hovado!

1x CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP… 100kč / 4€
(RSR) CONCUSSIVE – power-violence Martinez/Pittsburg East Bay area, klasika West Coast pé-vé v té nejlepší tradici! SCUM HUMAN – Vancouver, Kanada, p/v výprask ala CROSSED OUT. V kapele najdeš členy OBACHA a SIX BREW BANTHA.

1x DEMÖRALYZÉR – Demöralizace EP… 100kč / 4€
Třetí vinylový zářez od neúnavného plzeňského tria DEMÖRALYZÉR. Šest tracků páchnoucích starobou, kolize punk/metal na dva vokály. Opět vydáno vlastními silami, náklad 100ks černý a 30ks bílý vinyl. Kreslený černo-bílý obal obsahující texty.

1x DISFUNKCE MYSLI / BAD AGE – split EP… 90kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě poměrně nové tuzemské hc-punk kapely se potkaly na jednom kusu asfaltu. Znojemská DISFUNKCE MYSLI servíruje dva d-takt válce, ale místy je to víc hc-punk než crust, což dokresluje i vokál, ale proč si lámat hlavu škatulkami, když jedeme z kopce. Na druhé straně prostějovští BAD AGE se třemi songy. Syrový hc-punk, který už moc kapel nehraje, pokud si zaregistroval velkou desku THE BREED, tak tohle bude přesně pro tebe.

1x FILTH x COLLINS / SKINLOVER -split EP... 100kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě nové bandy z Anglie, které to drtí v rytmu power-vioelce / grindcore  a taky trochu sludge, výprask jak hovado! Cover od SPAZZ jako bonus. Obal kreslil Pogger, určitě budeš znát z obalů TAG. Tak pojď do toho!

1x FYASCO - Pod nechtom býva najväčšia tma EP... 100kč / 4€
(Totalitarianism Still Continues) FYASCO ze Slovenska servírují chaotický hard core / power-violence s přímými texty a dvojsmysly. V kapele se sešli členové DOWNSTREAM, MENTAL TENSION nebo MACUMBA. Vylisováno 203 kusů černých vinylů s č/b obalem a 51 kusů s barevným obalem.

1x KAYWINNET - 294km EP… 100kč / 4€
(zilpzalp records) Debutní singl berlínské lo-fi emo / screamo kapely KAYWINNET. V kapele najdeš členy TORPEDO HOLIDAYS nebo TALL AS TREES. Na každé straně po jednom kuse, dohromady cca 11 minut. Název singlu “294km“ je vzdálenost mezi domovi jednotlivých členů kapel.

1x MALCONTENT - A Conclave Of Connivers EP… 100kč / 4€
(Phobia records) Debutní tří skladbové EP stockholmské d-beat/punk úderky MALCONTENT. V sestavě ostřílení borci z DISSEKERAD, MAKABERT FYND, AVSKUM, KAKAFONI nebo HELLKONTROLL. Poctivá dávka švédského kängu, který drtí kosti! (recenze)

1x MEČEM NAPLOCHO – s/t EP… 100kč
(kooperace labelů) Zběsilá hc-punková jízda s nekompromisně zařvaným dívčím vokálem od party z Prahy. Na EP jsou zachyceny dvě nahrávky z roku 2014 a 2015, které před tím vyšly na CD-r. Pokud máš rád RUIDOSA INMUNDICIA, tak není co řešit!

2x NESOUČÁST STROJE – s/t EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Po 14 letech vyšla finální nahrávka kapely NESOUČÁST STROJE, která byla zaznamenána v Moc Plevele v roce 2004, aktuální mastering udělal Šaman (Gattaca, Remek, Lakmé) v letošním roce. NESOUČÁST STROJE byli Egy, Oskar, Vumáč a lokalizovaní byli někde kolem Hořovic a okolí. Fungovali v letech 2002-2004 a hráli rychle. Nahrávka, která vychází po velice dlouhé době je pohledem do roku 2004, kdy ukončili svojí existenci. Vychází jako 7“EP v nákladu 260 ks za spolupráce Samuel Records / Nesoučást Stroje / Mur-mur Meteoroid / Krtek.

1x RZ 003 HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA - split EP... 100kč / 4€
(Raw zine records a dalších 7 labelů) HIBAKUSHA - Orlovský grind/hc na plný úvazek s pěticí bičů, které pokračují v tradici poslední velké desky. Tenhle grindový válec tě dozajista semele na prach. HIROSHIMA NIGHTMARE je jihočeské komando drhnoucí temný punk se závanem metalu a dívčím vokálem navrch. Jeden dlouhý ponurý song, ze kterého ti bude běhat mráz po zádech. Vyšlo v nákladu 300ks na černém vinylu a barevným obalem.

1x RZ 011 BOMBATÖLCSÉR / CARL GUT - split EP… 100kč / 4€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Brněnští BOMBATÖLCSÉR drhnou tři vály intenzivního brutálního grindcore, zatímco CARL GUT ničí ušní bubínky šesti tracky nekompromisním, energickým grind-violence a cover od TELEX navrch. Průsvitný oranžový vinyl (náklad 500ks).

1x SVAVELDIOXID - Krigets Brutalitet EP… 125kč / 5€
(Phobia records) Repres singlu "Krigets Brutalitet" od švédského d-beat / crust all-star komanda SVAVELDIOXID. Pět válců v klasickém skandinávském raw punk duchu ve stylu Anti-Cimex / Bombanfall. Ex-členové kapel Disfear, Warvictims, Anger Burning and Operation. Žlutý vinyl.

1x TÖTENTANZ / OMEGA SS – split EP… 125kč / 5€
(Destroy sound recs., 83 recs., Headnoise, recs., No Bread!) Dvojitý d-beat útok z Ruska a Ukajiny. V ruských OMEGA SS hrají členové ANTIMELODIX a bez varování do tebe nasypou tři dávky v podobné kadenci jako známější krajani DISTRESS. Ukrajinští TÖTENTANZ mají o jeden zásek méně a nebojí se zabrousit i do pomalejších stenchcorových vod.

1x TRAUMA 84 – Pachuť šílenosti EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Debutní EP Brněnské hc-punk kapely TRAUMA 84, které navazuje na první demo z roku 2016. V kapele najdeš členy kapel Moral Hangover, Zeměžluč nebo Bombatölcsér. Šest odsýpajících skladeb v rytmu crust-punku s prolínáním dalších stylů a navrch hrubý dívčí vokál.

1x TROPIEZO / LACTEOS - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Split dvou kapel z Portorika. TROPIEZO do tebe nasypou pět hardcore bičů se stopáží kolem minuty, tady se jede na krev. Možná je budeš znát z předchozích split nahrávek s VIVISICK, XTRA VOMIT nebo LA VIRGEN DEL POZO. Druhá strana patří parťákům LACTEOS, kteří tě povozí na vlně melodického 77 punku a donutí tě rozvlnit boky.

10":

1x JOYTHIEF - Crooked Edge Carnivores 10"... 250kč / 10€
(Rip Roaring Shit Storm) Desetipalec od tria z Anglického Portsmouthu, grinding-p/v lehce říznutý metalem na dva vokály. Haluzoidní, provokativní obal. Ke každé desce CD a samolepka navrch.

LP:

2x ATOMCK - Every Room In Britain LP... 200kč / 8€ (pomačkaný obal)
(kooperace labelů) Neúnavný grindový válec ATOMCK z UK, který si nebere žádné servítky. Borci to brousí přes deset let a je znát, že svůj osobitý styl posunuli zase o kus dál, ale stále věrni svým kořenům. Splašená jízda, dvacet jedna ran do palice na ploše sedmnácti minut. Kreslený barevný obal. Po cestě z UK se obal lehce pomačkal, pro bližší info o stavu desky piš na mail.

1x FATUM – Skverna LP… 250kč / 10€
(Gasmask records) Špinavý stenchcore z Moskvy (Rusko), těžce pod vlivem AXEGRINDER, raných BOLT THROWER či HELLHAMMER. “Skverna“ více jak 500 let staré slovo je výrazem pro něco špatného, zarmucujícího, skvrnou, mizérií, úpadkem... hudba FATUM naprosto odráží význam tohoto slova. Drsný, těžký metal punk, znějící jako předzvěst přicházející temnoty.

1x KŸHL - Drittweltstrauma LP …250kč / 10€
(kooperace labelů) Nová krev z Drážďan, která drnká emo-hardcore se jmenuje KŸHL. Šesti skladbové EP s černo-bílým sítotiskovým obalem na recyklovaném kartonu, kouřově zelený vinyl, vydáno v nákladu 300 kusů, ručně číslováno. Pokud máš rád kapely AUSSISTÔT MORT nebo třeba MANKU KAPAK, tak rozhodně zklamán nebudeš.

1x RESURGO – V zajetí myšlenek LP… 220kč / 9€
(PHR, Dis-šröt recs., Elens recs., Apatrida recs.) Brněnští RESURGO hrají s přestávkami a častým střídáním sestavy od roku 2008. Jejich prvotní nahrávkou bylo demo z roku 2013. S původní sestavy zbyl jen Ofca, který se dal dohromady s novými kumpány a výsledkem velká deska “V zajetí myšlenek“. Nahrávka obsahuje deset válu nakopnutého punk s příměsí crustu a texty v rodném jazyce. Barevný kreslený obal.

1x RISPOSTA - Zaplať si sám LP… 300kč / 11,50€
(Ultima ratio) V pořadí třetí velká deska od crusterů RISPOSTA, která byla nahrána v roce 2014 v Hellsoundu po obměně sestavy ještě s Klobim na postu druhé kytary. Deset nových tracků hrubé crustové vřavy z Přísnotic. Rozkládací obal na lesklém papíře.

1x RZ 012 GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz LP… 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 11 labelů) Po více než sedmnácti letech existence kapely vychází debutní patnácti skladbové LP “Nejsi vítěz“ od žižkovského komanda GINNUNGAGAP. Připrav se na brutálně syrovou punkovou palbu, která tě sedře z kůže. V sestavě najdeš členy kapela jako KRÜGER, SCHEISS BÖHMENN či EL PASO. Náklad 300 kusů na černém vinylu, booklet s texty a samolepka navrch.

2x RZ 013 DIS-K47 – Hysterie kolem nás… LP… 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Debutní  album znojemské d-beat / punk kapely DIS-K47 "Hysterie kolem nás...", které obsahuje 8 skladeb. Stranu A tvoří aktuální kapelová tvorba, nahraná v létě 2016 ve vyškovském Davosu. Na straně E pak najdeš starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu, nahrané ve znojemském studiu Giovanni v letech 2013-2014. LP vychází v nákladu 250ks (z toho 50ks limit) a v kooperaci 13 labelů z ČR a Slovenska.

2x THE MILD - Coffin Tree LP... 200kč / 8€ (pomačkaný obal)
(kooperace labelů) Divoké Italské trio z Benátek, které mixuje hardcore na všechny způsoby metal / d-takt / p-v / grindcore - zkrátka a dobře rubačky střídané těžkotonážními výjezdy. Připomíná mi to jejich krajany THE HOLY nebo třeba takový NAILS. Po pěti songách na každé straně. Po cestě z UK se obal lehce pomačkal, pro bližší info o stavu desky piš na mail.

1x ÜTHER - Argitu orduko iluna LP… 250kč / 10€
(kooperace labelů) Jedenácti skladbové LP od španělských výtečníků ÜTHER, které měli sebou při jejich evropských toulkách 2018. Splašená crust-hadrcore jízda s příměsí fastcore, doporučeno pro fandy E-150 nebo MASSGRAV.

MC:

1x BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ - The Wrath of Grandpa Joseph MC… 80kč / 3€
(Pravěk noise section) První, čtyř skladbová nahrávka pražské chrocht´n´rollové bandy BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ. Doporučeno pro všechny gore tanečníky.

1x CONFINE - C.I.O.D.E. MC... 100kč / 4€
(Rip Roaring Shit Storm) Svižný hardcore z Italského města Venice. Debutní devíti skladbová nahrávka CONFINE se členy SEVENTH v sestavě. Limitovaný náklad padesát dva kusů na žluté kazetě.

1x JACK / METH LEPPARD – split MC… 80kč / 3€
(Posthuman production, Pöwer rangers recs.) JACK je brutální metalický grindcore z Maďarska, to budeš znát, už tu několikrát hráli a taky mají split s BOMBATÖLCSÉR! Na druhé straně tě rozkopou METH LEPPARD z Austrálie, hrubý grindcore, čekal si snad něco jiného? Dvoučlenná kapela se členy POWERXCHUCK a SEMINAL EMBALMMENT. Černo-bílý obal, profi-kazeta, split vyšel i ve formě EP. Obě kapely mají po dvou kusech, které tě rozemelou na prach, poctivá grindcore rubačka!

2x RZ 016 PAREGORIK / CRY OF HUMANS / DRÉN – live split MC…  80kč / 3€
(Raw zine records a obsedante!) Ještě před koncem roku 2017 stačil vyjít dlouho avizovaný live split tří noisových nezbedníků. Na jedné straně kolaborace PAREGORIK / CRY OF HUMANS a na straně druhé noisový GG Allin DRÉN. Záznam byl pořízen 12.11.2016 na společném koncertu v Plzni (Papírna), kde mimo jiné vystoupili PURGIST (PL) a NBDY. Kazeta vychází v nákladu 40ks u Raw zine recs. a obsedante!.

1x RZ 018 DISAVOIR VIVRE / INTERPUNKCE – split MC… 80kč / 3€
(kooperace labelů) Split kazeta dvou spřátelených kapel INTERPUNKCE (hc-punk, Praha) a DISAVOIR VIVRE (crust-punk, Domažlice) pojmenovaná "Máme, co jsme chtěli?!". Kazeta vyšla na 76. výročí dne, kdy Gabík s Kubišem sejmuli arcifašouna Heydricha. Samolepky od obou kapel navrch.

42x RZ 019 DISAVOIR VIVRE / VZTEKLEC - split MC... 70kč / 2,70€
(kooperace labelů) Na západě Čech to ještě úplně nechcíplo, právě vychází kazetový split dvou spřátelených kapel DISAVOIR VIVRE (d-beat/crust Domažlice) a VZTEKLEC (fast-hc Mokrouše/Plzeň). Kazeta vyšla za spolupráce kapel a labelů Raw zine recs., Related crew a Pope's Ass Productions. Náklad 150ks na červené kazetě s rozkládacím černo-bílým obalem obsahujíc texty a samolepky od obou kapel.

4x UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS – Stalinist god MC… 100kč / 4€    
(kooperace labelů) Nový album UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS pojmenovaný “ Stalinist god“ obsahuje dvanáct hlukových výstřelů. Základ alba je ambient temný jak noc v gulagu, k tomu industrial/powerelectronics nálože, ovšem každý track je jiný, kromě drtivých "battle songů" najdete na albu i čisté field recordings minimalismy. Pro každého milovníka nejen vojenské historie, ale i divných a lehce úchylných artworků.

1x VA – Noise cave na Žižkovské noci MC… 50kč / 2€
(Pravěk noise section) Kompilace kapel/umělců, kteří vystoupili na akci Noise cave 19.03.16 v rámci Žižkovské noci. Jak už název napovídá, hudebně se jedná o noise / experimental. Najdeš tu: PHAERENTZ, ASTRÁLNÍ HLEMÝŽĎ, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS, KIKIRIKI (SLO), EINE STUNDE MERZBAUTEN a THE PROSTORY REVIVAL. Kazeta původně měla být k dispozici přímo na koncertu, ale jak už to tak bývá, vydání se protáhlo a tak vychází až teď. (recenze)

2x VYLITÝ BRANÍKY – Odpad patří do přehrávače MC... 70kč / 2,70€
(S kudlou v zádech) Posmrtná deseti skladbová nahrávka od pražských speed punx VILITÝ BRANÍKY. Syrovost, špína, agrese se na tebe vysype jak střepy od lahváče. Občas rozčísnuto saxofonem a podtrženo texty, které napsala sama ulice. Vyšlo na stylové lahvově zelené kazetě v nákladu 49ks, dřevní xerox obal, dlouhej papírek a filtr. Kvalita nahrávky tě vrátí, tak o dvacet let nazpět nebo víc? …ale v dobrým. Braník violence všem!

1x YOUTH VIOLENCE – Diszkográfia 2010 – 2015… 80kč / 3€
(Posthuman production) YOUTH VIOLENCE je pravděpodobně jediná kapela, která drhnula power-violence v Maďarsku. Kapela už je pod drnem, to však nijak nebránilo tomu, aby začátkem roku vyšla kompletní diskografie, kde najdeš všechny nahrávky YOUTH VIOLENCE včetně nevydaného coveru od BLITZ. Součástí kazety je šestnácti stránkový zine s kompletními texty (drtivá většina maďarsky), obaly jednotlivých nahrávek, výčet odehraných koncertů, plakáty a několik fotek.

CD:

2x DISAVOIR VIVRE / INTERPUNKCE – split CD… 80kč / 3€
(kooperace labelů) Split CD dvou spřátelených kapel INTERPUNKCE (hc-punk, Praha) a DISAVOIR VIVRE (crust-punk, Domažlice) pojmenované "Máme, co jsme chtěli?!". Vyšlo též na kazetě.

ZINY:

1x ARCH VILE #4 zine… 80kč / 3€    
Čtvrté číslo maďarského plátku ARCH VILE stylově zaměřeného na grindcore/powerviolence/noise. Anglicky psaný fanzine, černo-bílá grafika, padesát dva stran, formát A5. Obsahem čísla jsou recenze, rozhovory s NAPALMED, NASGHUL, SxOxTxEx, NARCOLEPSIA records, BLAST fanzine, TAKASHI OHKAWA a další čtení. Dizajn celého čísla je věnován počítačové hře Alien trilogy.

1x DENÍK KONFIDENTA - Sergej Gavrilin kniha… 70kč / 2,70€
(AFED) V roce 2009 se na webu objevil následující text: „Jmenuji se Sergej Gavrilin. Je mi 26 let. Žiju v Gomelu. Téměř čtyři roky jsem byl tajným spolupracovníkem běloruské KGB. Byl jsem infiltrován do veřejně-politických kruhů Běloruska s cílem získat informace zajímající KGB a také získat vliv na společensko-politické procesy. Během tajné spolupráce jsem si vedl deník o své činnosti. Z tohoto deníku činím veřejný majetek. Samozřejmě to také znamená, že pro KGB dál nechci pracovat. Prosím, aby byl deník šířen všemi možnými způsoby.“ 148stran, formát A6, brožovaná vazba.

2x DESTRUKTORRR #1 zine… 80kč / 3€
Čtvrtý a finální press fanzinu DESTRUKTORRR vychází po roce a čtvrt v prodeji, téměř 300 prodaných kusech a obsazení druhého místa v hard & heavy anketě Břitva a přichází zpět do akce.  Jestli se chceš dozvědět něco víc o jihlavské hardcore a punk scéně, přečíst rozhovory s kapelou Kovadlina, labelem Deadheroes records a raperem MC Kolona, jestli nevíš, co znamená posedlost růžovými vinylovými deskami a jestli chceš pochopit proč punkáči začínají dělat a hrát country, tak máš jedinečnou možnost. Destruktorrr je zpět, aby naboural tvoje představy o punkrocku, lifestylu a posunul hranice tvého vnímání světa a hudby

2x EXISTENCE #2/2018 zine… 45kč / 1,70€
Letní číslo anarchistické revue Existence se obsáhle věnuje bouřlivému roku 1968. V České republice je tento rok tradičně spojován s invazí vojsk Varšavské smlouvy. Jedenadvacátý srpen se tak stal jedním ze svátků primitivního antikomunismu, takže se už tolik nemluví o tom, co tomuto vpádu tanků „spřátelených“ armád předcházelo, v čem spočíval tehdejší reformní proces a jaké byly důsledky skutečnosti, že byl vlastně veden shora dolů a mnozí jeho populární protagonisté z řad vládnoucí komunistické strany nemohli tváří v tvář reakci z Moskvy naplnit očekávání do nich vkládaná… dále zbylo místo na historické ohlédnutí za kořeny machnovského hnutí na Ukrajině, v rubrice Anarchistické federace report z jarního sjezdu, setkání se zástupci sesterských federací v Aténách. Seznámení s knižními novinkami, které nakladatelství AFED připravilo na letošní Anarchistický festival knihy. Reportáže z Anarchistického festivalu knihy, Prvního máje, akcí antiautoritářského hnutí v uplynulých měsících a nakonec texty z nástěnných novin A3.
 
2x POSTHUMAN #10 zine – Jubilee Pack... 80kč / 3€
K desátému výročí maďarského zinu POSTHUMAN vychází jeho desáté číslo, aby se nám to nepletlo. Anglicky psaný zin, formát A5, 64 stran, černo-bílá cut´n´paste grafika. Rozhovory z DETESTO, WAR DARMEN, DISFIGURED HUMAN MIND, SMALL MAN, MAS//REACTION, PRAVĚK noise, MIXOMATOSIS, nechybí ani recenze, články a mnoho dalšího. Vychází ve dvou verzích jako samostatný fanzin a dále pak Posthuman jubilee pack obsahující POSTHUMAN #10, retrospektivní zin a CD-r M-Wave Destruction.

2x UNCUT REALITY #1 zine… 80kč / 3€
První číslo nového, srbského fanzinu UNCUT REALITY, jehož obsah je věnován především grindcore a noise maniákům. Formát A5, černo-bílá grafika, 66 stran, psáno anglicky, rozhovory, reporty, recenze… Active Stenosis, Autistic Society System Filth Records, Campaign for Musical Destruction, CSMD, Dahmer, Denak, Fecal Vomit, Fuck Yoga Records, Harsh Supplement, Jagernaut, Atrofia Cerebral / Audicion Irritable, Modorra, Morte Lenta, Nihilist Commando, Noise Not War, Noma, Paralyzed Society, Poço Discos, SxOxTxE, Tumor, Vernacvlaar Destrvction, Why Who What.
 
1x VYDĚRAČ #5 zine… dobrovolná cena / voluntary price
Černo-bílý cut´n´paste plátek od Michala / Šváb rec. za dobrovolný příspěvek. Páté číslo obsahuje reporty z koncertů, texty, reporty, představení kapel, rozhovory: COLDBLOODED FISH, retro punk pokec, VYLITÝ BRANÍKY, Amrit Sen, VYCHCANÝ KNEDLÍKY, PRASKLEP.

PLACKY / NÁŠIVKY / OSTATNÍ:

Placky a nášivky jsou za dobrovolnou cenu, tak se neboj ozvat... peníze půjdou na chod labelu/časáku.


Hrnek s DIY malůvkou (made by Věrka)... 100kč

V případě zájmu, možnost zaslat foto v lepší kvalitě. 
xxx
           Novinky v distru:          

ÜTHER - Argitu orduko iluna LP
AGATHOCLES / G.A.T.E.S - split EP
APPÄRATUS - F.k.u. EP
ARROGANT STATE / SLUTET - split EP
SVAVELDIOXID - Krigets Brutalitet EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP
DISAVOIR VIVRE / VZTEKLEC - split MC
VYLITÝ BRANÍKY – Odpad patří do přehrávače MC
DESTRUKTORRR #1 zine
NESOUČÁST STROJE – s/t EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one