Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
 
miniDISTRO

V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny jsou vítány! Pokud si z Plzně možnost osobního odběru. Možnost platby předeme na účet nebo dobírka. Doprava: Česká pošta, Zásilkovna.

English info: …small distribution, vinyls, cassettes, CD´s  and zines. If you interested in some stuff, write on e-mail: trojka007@seznam.cz. Trades are welcome!

EP:

1x ACTIVE MINDS / LOS REZIOS - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Další porce politického hardcore punku z Anglie od neúnavného dua ACTIVE MINDS, která jak textově, tak hudebně navazuje na předchozí vydané tituly. LOS REZIOS z Peru jsou zpátky v plné síle s novou nahrávkou, pro tentokrát inspiraci k Motorhead která sedí do jejich produkce naprosto skvěle, tohle je známý crust punk z Lima s lehce metalickým zvukem.

1x AGATHOCLES / G.A.T.E.S - split EP… 120kč / 5€
(Insane Society) Belgičtí mistři mincecore AGATHOCLES na splitu s nekompromisním japonským metal punkem G.A.T.E.S.

1x ANTI-METAFOR / SCARED EARTH - split EP… 125kč / 5€
(Phobia records) Dvojitý d-beat / raw punk útok ze Švédska v podání ANTI-METAFOR (ex HONNÖR SS) a SCARED EARTH (se členy DISSOBER, SVART PARAD v sestavě).

1x COFFIN VARNISH – Hajzle EP… 130kč / 5€
(CVpunks, Ultima Ratio) Debutní sedmipalec brněnské chásky COFFIN VARNISH – Hajzle, který následuje po prvotním demu “Gumo“. Nakopnutý syrový hc-punk od členů BRÜNNER TODESMARSCH a EVIDENCE SMRTI, který prostě valí jak sviň! Deska vyšla v kooperaci kapely s brněnským vydavatelstvím Ultima Ratio Records. Černý vinyl, náklad 300ks. Nahrávka byla pořízena v Davosu - zaznamenal, míchal a masteroval Jindřich Tománek. Obal kreslil Tomáš Mitura.

1x COMMODORE 64 / ROST - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Česko-rakouský split dvou spřátelených kapel, které hrnou nakopnutý oldschool-hc / punk čerpající inspiraci především z východního pobřeží USA v osmdesátých letech minulého století. Vyšlo v nákladu 300ks na černém vinylu. Tohle prostě nemůže uhnout, jízda jak hovado!

1x DISFUNKCE MYSLI / BAD AGE – split EP… 90kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě poměrně nové tuzemské hc-punk kapely se potkaly na jednom kusu asfaltu. Znojemská DISFUNKCE MYSLI servíruje dva d-takt válce, ale místy je to víc hc-punk než crust, což dokresluje i vokál, ale proč si lámat hlavu škatulkami, když jedeme z kopce. Na druhé straně prostějovští BAD AGE se třemi songy. Syrový hc-punk, který už moc kapel nehraje, pokud si zaregistroval velkou desku THE BREED, tak tohle bude přesně pro tebe.

2x EXORBITANT PRICES MUST DIMINISH / NOTHING CLEAN - split EP… 130kč / 5€
(kooperace labelů) EXORBITANT PRICES MUST DIMINISH je nová akvizice s bubeníkem THE AFTERNOON GENTLEMEN, rockin blast-beats grindcore ze Švýcarska na splitu s ostrovní fast stálicí ala DESPISE YOU – NOTHING CLEAN s lidma z MANGLE, NAZI KILLER DIET & HANGOVER HEARTATTACK.

1x FAMINE / ART OF BURNING WATER - split EP… 130kč / 5€
(Dead Heroes recs., SuperFi recs.) Leeds versus Londýn, grinding power-violence versus temný energický hardcore, po třech skladbách do každé kapely.

2x GODOT YOUTH – Prostředí EP… 120kč / 4,50€
(Ultima Ratio, Noise Mafia) První vinylový počin brněnské hardcore-punk  kapely GODOT YOUTH. Kapela poskládaná ze členů RAPSÖD, BAD AGE nebo ALIUSTERRA. Sedm skladeb navztekaného hardcore s žensko-mužským vokálem.

3x IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC - split EP… 130kč / 5€
(Psychocontrol recs., Hecatombe recs.) Dvojitá dávka poctivého grindcore z českých luhů a hájů. Duo IMPULSEALER (členové HIBAKUSHA a BOWELFUCK) do tebe vysype pět čerstvých trax v té nejlepší tradici old-school grindcore! Na straně druhé zběsilý útok o devíti dějstvích od NO GOD RETHORIC. Tady nám to načichlo trochu p/v rétorikou, v sestavě členové JOHNY FOXTER, ORBAN nebo PŮMYSLOVÁ SMRT.

1x INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP… 120kč / 5€
(kooperace labelů) Šest tracků od Švýcarů INSOMNIA ISTERICA, který tě zadupou do země, dřív než řekneš grindcore, šílené blastbeaty se střídají s pomalejšími mincecore party, vokál v italštině, to nemůže uhnout! Frantíci GROSSEL na druhé straně odpovídají neméně hrubou grind/mincecore rubačkou.  V sestavě se sešli ostřílení borci z WHORESNATION, DOOMSISTERS, SATAN, BLACK CODE atd. Parádní kreslený obal od Huere Giulio.

2x JACK / NIYAZOV - split EP… 150kč / 6€
(kooperace labelů) JACK to je nekompromisní grindcore atak z Maďarska od roku 1996, určitě už si to musel pocítit i na vlastní kůži. Pět nových trax, který tě sestřelí dřív, než řekneš TERRORIZER. Na druhé straně NIYAZOV ze Srbska se svojí porcí crust-hardcore, čtyři energické výstřely na dva vokály, kolize EXTREME NOISE TERROR / LIMP WRIST.

1x KAOSQUAD - Institute for mental decay EP… 130kč / 5€
(Magick disk musick) Z jihočeské Blatné do okolního světa štěká trojhlavý pes grind coru na osm? KAOSQUAD! Pěti skladbové EP nekompromisně diktuje kalný a hnilobný old school grind core, a sice v podobě 4 autorských skladeb a jedné cover verze. Limitovaná, ručně číslovaná edice 237 kusů obsahuje černý vinyl, stylový černobílý obal s fotografií kapely a kompletními texty uvnitř plus vložený pohled dokumentující útěk z institutu, ze kterého prakticky není návratu. Převážně o tom pojednávají i neveselé texty, jejichž jedinou realitou je naprosté šílenství popisující jedince - kterým může být každý z nás třeba hned zítra - na scestí života a běžné reality.

1x KAYWINNET - 294km EP… 100kč / 4€
(zilpzalp records) Debutní singl berlínské lo-fi emo / screamo kapely KAYWINNET. V kapele najdeš členy TORPEDO HOLIDAYS nebo TALL AS TREES. Na každé straně po jednom kuse, dohromady cca 11 minut. Název singlu “294km“ je vzdálenost mezi domovi jednotlivých členů kapel.

2x KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti! EP… 130kč / 5€
(Ultima Ration) KULLERVO punx si vydali na Ultima Ratio první dvanácti-skladbové hlukové demo EP. Hudebně rychlý hlučný punk hraný lidma, co se podíleli či podílí na existenci kapel jako AGE OF DEATH, ALKALMOTLANKODIK, BASTO, FESTA DESPERATO, EVIDENCE SMRTI, MORSA, KORUBO, POCHYBNÁ EXISTENCE, RAZIE, REAKCE NA ZMĚNU, SCARTO. Zabaleno v několika panelovém kolážovém rozkládacím černobílém obalu s modrým pruhem a českými i anglickými texty.

1x LOCKHEED / AFFECT - split EP… 150kč / 6€
(Phobia recs., Blown Out Media) Dvojitý americko-švédský atak a jak už obal naznačuje, jedná se o poctivou dávku d-beat / raw-punku v tradici DISCLOSE nebo FRAMTID, distortiony jedou na max, ušní průplach zaručen!

1x MALCONTENT - A Conclave Of Connivers EP… 100kč / 4€
(Phobia records) Debutní tří skladbové EP stockholmské d-beat/punk úderky MALCONTENT. V sestavě ostřílení borci z DISSEKERAD, MAKABERT FYND, AVSKUM, KAKAFONI nebo HELLKONTROLL. Poctivá dávka švédského kängu, který drtí kosti! (recenze)

1x NESOUČÁST STROJE – s/t EP… 125kč / 5€
(kooperace labelů) Po 14 letech vyšla finální nahrávka kapely NESOUČÁST STROJE, která byla zaznamenána v Moc Plevele v roce 2004, aktuální mastering udělal Šaman (Gattaca, Remek, Lakmé). NESOUČÁST STROJE byli Egy, Oskar, Vumáč a lokalizovaní byli někde kolem Hořovic a okolí. Fungovali v letech 2002-2004 a hráli rychle. Nahrávka, která vychází po velice dlouhé době je pohledem do roku 2004, kdy ukončili svojí existenci. Vychází jako 7“EP v nákladu 260 ks za spolupráce Samuel Records / Nesoučást Stroje / Mur-mur Meteoroid / Krtek.

1x NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP… 125kč / 5€
(kooperace labelů) Poctivá dávka US hardcore od amerických NO MISTAKE, kde hraje Mike Bullshit z legendární NYHC bandy GO! Na druhé straně SICK TIMES z dojčlandu se třemi kusy v podobném duchu. Doporučeno pro fandy NEGATIVE APPROACH, MINOR THREAT, YOUTH OF TODAY apod.

1x ORBAN / CARL GUT – split EP… 130kč / 5€
(Ultima Ratio) ORBAN čerstvá power-violence krev z Brna. V sestavě členové BOMBATÖLCSÉR, NO GOD RETHORIC, DROP THE BOMB atd. Posmrtná nahrávka od grindcore mistra CARL GUT, čest jeho památce.

1x PAUCITIES / CHULO - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě grindcore brusky, které mixují grind s power-violence, se potkaly na jednom asfaltu. PAUCITIES jsou z Chicaga (US), možná se ti vybaví jedna z jejich prvních nahrávek, kterou bylo split s ATOMCK. Oproti výše zmíněné desce se kapela lépe sehrála, zapracovala na zvuku, přeřazení na vyšší rychlostní stupeň a důkazem je pětice krátkých bičů na jejich straně. CHULO jsou z Kolumbijské Bogoty, na kontě mají několik split nahrávek, včetně té s RABIES. Pět kratičkých grind/violence válců s coverem ASSÜCK navrch.

1x RZ 021 NOLL IQ - Ricky Bruch EP… 130kč / 5€
(Raw zine records a dalších 10 labelů) Power-mangel ze Švédska v té nejlepší tradici kapel jako KRIGSHOT nebo MASSGRAV, se svojí osobitou fast splašeností. Na straně A najdeš čtyři nové kusy, na straně B pak čtyři nově remasterované skladby, které již dříve vyšly na kompilaci “Dimmorna Skingras Vol 4.“ Včetně coveru od MDC.

1x SPLIT VEINS - Out of control EP... 125kč / 5€
(kooperace labelů) Prozatím poslední nahrávka londýnské raw punk / hardcore kapely SPLIT VEINS. V sestavě najdeš členy NAILBITER, DISCUPLE, DISGRACEFUL atd. Hlučná distort jízda nasáklá japonským noise punkem alá CONFUSE / G.I.S.M., okořeněná skandinávským hardcorem. Šest výstřelů včetně coveru od RATOS DE PORAO. Vyšlo v nákladu 500 kusů na černém vinylu.

1x SVAVELDIOXID - Krigets Brutalitet EP… 125kč / 5€
(Phobia records) Repres singlu "Krigets Brutalitet" od švédského d-beat / crust all-star komanda SVAVELDIOXID. Pět válců v klasickém skandinávském raw punk duchu ve stylu Anti-Cimex / Bombanfall. Ex-členové kapel Disfear, Warvictims, Anger Burning and Operation. Žlutý vinyl.

1x SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP… 125kč / 5€
(Phobia records) Dvojitý d-beat / raw punk útok. Tentokrát jde o švédské maniaky SVAVELDIOXID a kanadskou old school d-beat brusku z Kanady SKELETON. 8 válů, nekompromisně, hrubě, špinavě!

1x TRAUMA 84 – Pachuť šílenosti EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Debutní EP Brněnské hc-punk kapely TRAUMA 84, které navazuje na první demo z roku 2016. V kapele najdeš členy kapel Moral Hangover, Zeměžluč nebo Bombatölcsér. Šest odsýpajících skladeb v rytmu crust-punku s prolínáním dalších stylů a navrch hrubý dívčí vokál.

1x TROPIEZO / LACTEOS - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Split dvou kapel z Portorika. TROPIEZO do tebe nasypou pět hardcore bičů se stopáží kolem minuty, tady se jede na krev. Možná je budeš znát z předchozích split nahrávek s VIVISICK, XTRA VOMIT nebo LA VIRGEN DEL POZO. Druhá strana patří parťákům LACTEOS, kteří tě povozí na vlně melodického 77 punku a donutí tě rozvlnit boky.

2x VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP… 130kč / 5€
(Ultima ratio) Split tří brněnských kapel, které hrají rychle, nasraně a krátce. MORSA jsou nástupci AGE OF DEATH a už ani jedna z kapel momentálně nefunguje, nahrávky jsou z roku 2013 a 2008. V obou případech se jedná crust-grindovou rubačku s dívčím vokálem. BRÜNNER TODESMARSCH - tři hrubé výstřely s příchutí finopalu nahrané v roce 2013. Nádherně zpracovaný vícestránkový obal na černém lesklém papíře.

1x WARCOLLAPSE – Bound To Die EP… 130kč / 5€
(Phobia recs., ByeBye prod.) Čtyři nové vály od legendárních švédských crusterů WARCOLLAPSE nahrané ve Wolfden Studiu. Černý vinyl, plakát A3 a samolepka. Stoned crust!

10":

1x FISSURE / SHACKLΣS – split 10“ …250kč / 10€
(Dead Heroes recs.) Na jedné straně poctivá dávka divokého fastcore/p-v z Orange County, Kalifornie. FISSURE to jsou zběsilé kytarové rify, silné basové linky, nekompromisní salva bicích a vokály ostré jak břitva. Na straně druhé australští kolegové ve zbrani SHACKLΣS, neustálý tlak na pomezí power-violence / grindcore s přidušeným vokálem, brutální zvuk, velcí oblíbenci. Artwork má pod palcem Mark (SHACKLΣS). Výborná deska, nelze než doporučit!

LP:

1x ADRESTIA / ENCORE – split LP… 250kč / 10€
(kooperace labelů) ADRESTIA ze Švédska do tebe se zasekne crustovou sekeru ušpiněnou o švédský old-school death metal, v sestavě najdeš členy SHADES OF GREY, MASSMORD, FUTURE RUINS, atd. Tuzemští kolegové z druhé strany ENCORE to hrnou o poznání přímočařeji, nekompromisní d-beat / punk útok. V kapele se sešli členové GORC, CAPSAICN, JONESTÖWN, atd.).

1x ATOMCK - Every Room In Britain LP... 200kč / 8€ (pomačkaný obal)
(kooperace labelů) Neúnavný grindový válec ATOMCK z UK, který si nebere žádné servítky. Borci to brousí přes deset let a je znát, že svůj osobitý styl posunuli zase o kus dál, ale stále věrni svým kořenům. Splašená jízda, dvacet jedna ran do palice na ploše sedmnácti minut. Kreslený barevný obal. Po cestě z UK se obal lehce pomačkal, pro bližší info o stavu desky piš na mail.

1x BAESTIEN ‎– Ritual LP… 350kč / 14€
(Alerta antifascista recs.) Druhá velká deska od Sokolovských BAESTIEN – “Ritual“, na každé straně po jednom songu temného post-metal-crustu. Doporučeno pro fandy FALL OF EFRAFA, AMENRA. Nahráno ve vlastním studiu/zkušebně v dubnu 2019. Černý vinyl je ukryt v šedo-černém gatefoldu.

1x BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP… 280kč / 11€
(kooperace labelů) BAKOUNINE je raw d-beat crust destruktivní mašina z Francie. Po nahrávce s DISPOSE přichází s dalším splitem, tentokrát s Maďarskými DISKOBRA, který jsou taktéž věrni hrubému d-taktu. V kapele najdeš ex členy HUMAN ERROR, NORMS nebo S.O.T.E.

1x DERBE LEBOWSKI - s/t single-sided LP… 300kč / 12€
(Dead Heroes recs., Spastic Fantastic recs.) Tři roky od prvního alba “Broken Glass“ (2014) vydali DERBE LEBOWSKI z Berlína devíti-skladbové jednostranné LP, 15 minut někde mezi hardcore, power-violence a fastcore. Kapela ze stejné rodiny jako HENRY FONDA, HATEHUG a FEMME KRAWALL.

1x GRIDE - Hluboká temná modř LP… 320kč / 13€
(Insane society recs.) Finální nahrávka “Hluboká temná modř” ve staré sestavě jihočeských GRIDE se dočkala vinylu. Jednostranné LP se sítotiskových potiskem na druhé straně je zabaleno do obalu s výřezem, modrý vinyl.

1x HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP… 325kč / 13€
(Aback distribution records) Po letech hraní vychází tuzemské bandě HUMAN FAULT první vinyl zářez, na němž najdeš 11 hc/punk ostrých výstřelů do lidské rasy s kritickými texty, který mají co říci především v téhle ultra uspěchané době zasraných celebrit a konzumu kde jsou na prvním místě zisky korporací. V muzice se prolíná vliv předrevolučních, československých kapel 80. let chytlavých vyhrávek a sborových zpěvů. Červeno-černý splatter vinyl.

1x KŸHL - Drittweltstrauma LP …250kč / 10€
(kooperace labelů) Nová krev z Drážďan, která drnká emo-hardcore se jmenuje KŸHL. Šesti skladbové EP s černo-bílým sítotiskovým obalem na recyklovaném kartonu, kouřově zelený vinyl, vydáno v nákladu 300 kusů, ručně číslováno. Pokud máš rád kapely AUSSISTÔT MORT nebo třeba MANKU KAPAK, tak rozhodně zklamán nebudeš.

1x LUCIFER EFEKT / PSI – split LP… 300kč / 12€
(Ultima Ratio) Obojí neskutečně chytlavý, tepající punk. Punk, husí kůže, mráz po zádech. Jedna kapela hrající druhá nikoliv. Nahrávky drtící, valící se punk nářez, skvělá hudba, skvělé texty. Obě strany desky neskutečná atmosféra, autenticita, naléhavost, tlak. Tahle deska tě dokáže přitáhnout k punku, i kdyby si nechtěl. V sestavách najdeš lidi, co hrávali nebo hrají v COMPLICITÉ CANDIDE, VÝBOR VEŘEJNÉHO BLAHA, 77, TELEFON, UŠTKNI, CATHEAD. Nahrávku PSI můžeš znát z kazetové nahrávky s TRAGIEDIA co vyšla kdysi na Malarie Records. Černá deska v žluto, černobílém obalu s vloženým textovým listem.

3x MATRAK ATTAKK - What The Fuck Is Under The Spotlight? LP… 300kč / 12€
(kooperace labelů) V našich končinách dobře známý crustový ansámbl MATRAK ATTAKK, aktuálně usazený ve Francii, který túúúruje víc než dost. Po několika splitech samostatná dlouhohrající deska o jedenácti chodech.

1x PESTPOCKEN - Another world is posible LP… 325kč / 13€
(kooperace labelů) Čtvrtá řadová deska německý street-punk smečky PESTPOCKEN, která šlape jako dobře namazaný stroj plný vzteku a sborových vokálů, který tě nutí zatnout pěst! Nahrávka vychází po osmi letech od posledního alba “No love for nation“. Červený vinyl s černo-bílými cákanci a masivní booklet k tomu.

1x PIG SWEAT - s/t LP… 300kč / 12€
(Incredible noise recs., Rinderherz recs., Goodwill recs.) Poctivá dávka osmdesátkového hardcore od PIG SWEAT ze Švýcarského Bernu. Fandové BLACK FLAG, POISON IDEA nebo GERMS nastrašte uši. Černo-bílý kreslený obal s příslušníkem v nafukovacím kruhu to nemůže uhnout!

1x PISSCHARGE - Edën LP… 280kč / 11€
(kooperace labelů) PISSCHARGE je novější d-beat/punk banda z Německa s mezinárodní sestavou. Hrubá třinácti-skladbová jízda v tradici brazilských kapel 90. let se slyšitelným vlivem DISCHARGE a výborným dívčím vokálem v mateřské portugalštině se sociálně laděnými texty. Celé album “Edën“ je věnováno Brazilské aktivistce Marielle Franco, která byla zavražděna. Vyšlo v nákladu 500ks.

2x RISPOSTA - Zaplať si sám LP… 300kč
(Ultima ratio) V pořadí třetí velká deska od crusterů RISPOSTA, která byla nahrána v roce 2014 v Hellsoundu po obměně sestavy ještě s Klobim na postu druhé kytary. Deset nových tracků hrubé crustové vřavy z Přísnotic. Rozkládací obal na lesklém papíře.

1x RZ 013 DIS-K47 – Hysterie kolem nás… LP… 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Debutní  album znojemské d-beat / punk kapely DIS-K47 "Hysterie kolem nás...", které obsahuje 8 skladeb. Stranu A tvoří aktuální kapelová tvorba, nahraná v létě 2016 ve vyškovském Davosu. Na straně E pak najdeš starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu, nahrané ve znojemském studiu Giovanni v letech 2013-2014. LP vychází v nákladu 250ks (z toho 50ks limit) a v kooperaci 13 labelů z ČR a Slovenska.

19x RZ 017 TERLARANG - Forbidden LP… 325kč / 13€
(Raw zine recs., minoRobscuR, Rest Of Noise prod., Pasidaryk Pats recs.) Po letech příprav a odkladů konečně vychází velká deska fastcoristů TERLARANG z Malajsie. Kapela hraje od roku 2007, na svém kontě má několik splitů, například s FUCK ON THE BEACH, GODSTOMPER nebo SETE STAR SEPT, takže žádný ořezávátka! Nová nahrávka “Forbidden“ obsahuje šestadvacet záseků na pomezí fastcore / p-v s uvřískaným vokálem ala kačer Donald. Kreslený obal je vyveden v černo-červeno-bílé barvě, který koresponduje s červeno-černým marbled vinylem, náklad 250ks, nášivka s logem kapely.

1x RZ 020 DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP... 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Po společném turné, několika společných koncertech a milionu vypitých piv se obě kapely rozhodly stvrdit svoje přátelství na vinylu. 6 válů d-beat/punku ze Znojma proti 7-mi zásekům brněnského hardcore punku spolu s coverem Kritické situace. Deska vychází v nákladu 300ks (200ks černý vinyl a 100ks žlutý vinyl). O povedenou grafiku se postaral Ben. Deska vychází v kooperaci 13-ti labelů. (černý vinyl)

3x RZ 022 NONSANTO - Enslaved by the grind LP… 300kč / 12€
(Raw zine records a dalších 6 labelů) Právě vyšla velká deska polského grindcore komanda NONSANTO s názvem "Enslaved by the Grind". V kapele najdeš členy EVIL, O.D.R.A., USELESS a další. Patnáct chodů hrubého old-school grindcore, který tě semelou jako mlýnek na maso. Vyšlo v kooperaci sedmi labelů včetně RAW ZINE records, náklad 350ks na černém vinylu.

15x RZ 024 RABIES / GARAPAL - split LP… 300kč / 12€
(Raw zine records a dalších 9 labelů) V únoru 2022 vyšlo po nekonečných covidových průtazích společné 12“LP, domluvené již po Singapur/Malajsie turné RABIES v roce 2020. Na této nahrávce si můžeš poslechnout 17 skladeb od jihočeských vytrvalců extrémního hardcore-violence RABIES, jejichž skladby vyšly v Singapuru ke zmíněnému turné na split kazetě RABIES/CHRUP avšak s odlišným zvukem. Singapurští GARAPAL mají venku zatím jen jednu nahrávku, kterou ale vydali v několika formátech a která sráží na kolena všechny, kteří jí slyšeli. Na tomto vinylu mají 9 exkluzivních skladeb a připravte se na parádní porci poctivého power-violence. Celou nahrávku masteroval mistr Šaman. Vychází v limitované ručně číslované edici 269 kusů.

1x SCUMGUTS – s/t LP… 300kč / 12€
(T.V.G. records) Debutní eponymní album australského grind / power violence komanda SCUMGUTS z roku 2016, ničivých deset ran do palice s masteringem z Mammoth Sound studia.

1x SOCIAL CHAOS – Dia do Óbito LP… 280kč / 11€
(kooperace labelů) Druhá velká deska “Dia do Óbito“ od brazilského komanda SOCIAL CHAOS. Hrubá crust-grind jízda se zápachem death-metalu, doporučeno pro fandy ARMAGEDOM, RATOS DE PORAO. Nahrávka původně vyšla v roce 2014 a o tři roky později se dočkala i téhle vinylové verze s gatefold obalem.

2x SPOTS / INTERPUNKCE - split LP… 280kč / 11€
(kooperace labelů) Split LP dvou pražských kapel INTERPUNKCE (nakopnutý hardcore-punk) a SPOTS (anarcho-punk s klávesami, hrající od roku 1995). Od každé kapely po šesti skladbách, zabaleno ve slušivém černo-rudém obalu se dvěma inserty.

1x SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP… 300kč / 12€
(Phobia recs.) Švédské d-beat monstrum SVAVELDIOXID (ex-DISFEAR, WARVICTIMS) a jejich nové album “Första Dagen Efter Sista Bomben” o deseti dějstvích včetně coveru. Černý vinyl, plakát A3 a samolepka.

2x SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split LP... 400kč / 16€
(Ultima Ratio) Slovenské split LP dvou spřátelených kapel z Vranova SYSTEMIC DAMAGE a CONCUSSA. Na jedné straně grindcore-punkový základ se zápachem death-metalu s odkazem na švédské hvozdy a na straně druhé crust/punk s uvřískaným vokálem. Masivní černo-bílý gatefold, plakát A2 a samolepky jako bonus.

1x THE MILD - Coffin Tree LP... 200kč / 8€ (pomačkaný obal)
(kooperace labelů) Divoké Italské trio z Benátek, které mixuje hardcore na všechny způsoby metal / d-takt / p-v / grindcore - zkrátka a dobře rubačky střídané těžkotonážními výjezdy. Připomíná mi to jejich krajany THE HOLY nebo třeba takový NAILS. Po pěti songách na každé straně. Po cestě z UK se obal lehce pomačkal, pro bližší info o stavu desky piš na mail.

1x ÜTHER - Argitu orduko iluna LP… 250kč / 10€
(kooperace labelů) Jedenácti skladbové LP od španělských výtečníků ÜTHER, které měli sebou při jejich evropských toulkách 2018. Splašená crust-hadrcore jízda s příměsí fastcore, doporučeno pro fandy E-150 nebo MASSGRAV.

1x VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP… 250kč / 10€
(kooperace labelů) Split LP dvou brazilských kapel, které hrnou špinavý black-metal postavený na punkových základech. VAZIO se dali dohromady koncem roku 2016 a najdeš tu členy kapel ARMAGEDOM, SOCIAL CHAOS nebo PR4G4. Nahrávka navazuje na kazetovou prvotinu a může se pochlubit nabušenějším zvukem. DEATH BY STARVATION ze Sao Paulo hrají o tři roky déle, věrni severskému black-metalu. V sestavě členové kapel ABSKE FIDES, INFAMOUS GLORY nebo BLACK COFFINS, takže žádný ořezávátka. Černý vinyl jak noc a pěkná kresba se zvířecí tématikou na přední straně.

MC:

1x BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20 MC… 130kč / 5€
(Šváb recs.) Diskografie brněnského válce BRÜNNER TODESMARSCH obsahuje songy z nahrávek CD-r Demo I, 7“ kompilace Hladový pes žere svého pána, 7“ split EVIDENCE SMRTI, 10“ Ilegální lágry, ilegální lidé, 7“ Karneval kolapsu a droga kontroly, 7“ kompilace na plné oprátky, 7“ 20:20, celkem 46 hřebíků do rakve.

1x DIE PUPEN AUGEN - Umři štěně oči MC… MC 70kč / 2,70€
(S kudlou v zádech) Nová akvizice z Práglu DIE PUPEN AUGEN servíruje debutní krkolomnou nahrávku, mix noise-punk-emo-violence s nervní atmosférou. Růžová kazeta.

2x FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC… 80kč / 3€
(No Name Distro/Label) FUGA (Santa Ana, California, USA) drhnou raw hardcore punk s texty ve španělštině, které tomu dodávají na živelnosti. Šest divokých tracků nahraných v roce 2018.

2x GORC / HAEXLER - split MC… 100kč / 4€
(Šváb recs.) Split kazeta mezi tuzemskými GORC d-beat violence z Ledče nad Sázavou ex-MEČEM NAPLOCHO a HAEXLER z Lipska, který hrnou temný p-v / grindcore. Zelená kazeta.

2x HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED – split MC 70kč / 2,70€
(Rauha Turva & SAORS) HARSH SUPPLEMENT z kanady se na tomto splitu prezentují čistě noisovou tváří. Na straně druhé tuzemští NAPALMED – noise industrial, snad netřeba představovat. Živák z Chomutova 27/08/2011.

2x HEX CYSTS - Demo MC… 80kč / 3€
(No Name Distro/Label) Popiska blackened pogo/hardcore punk from San Jose/USA sedí jako prdel na hrnec, při poslechu mysli na kapely jako DAWN OF HUMANS nebo CRAZY SPIRIT, dřevními rytmy zatuchlý hardcore s všudypřítomný blackened odérem.

2x LAHAR / NESOUČÁST STROJE – split MC… 70kč / 2,70€
Dnes už legendární nahrávka mezi LAHAR a NESOUČÁST STROJE z roku 2004. LAHAR se na svojí straně prezentují dvaceti třemi thrashcore záseky v zakládající sestavě kapely. Nahrávka předcházela debutní desce “Oběti doby“, takže si asi dokážeš přestavit jakej je to maglajz, pro mě osobně je to nejlepší období LAHAR. Na druhé straně NESOUČÁST STROJE se svým fast chaotic hardcore, ve své době velmi aktivní kapela kolem Hořovic (Hella). Členové aktuálně působí v bandách PORAJMOS, SAY//RAID.

2x PLASMA - s/t MC… 80kč / 3€
(No Name Distro/Label) Nabušený d-beat hardcore z Jacksonville, Florida. Jednoduchý černo-bílý obal s DISCHARGE fontem a lebko-smajlíkem na přední straně.

2x RAW BREED – Demo MC… 80kč / 3€
(No Name Distro/Label) Špinavý, pouliční NYHC z Amerického Denveru, to jsou RAW BREED a jejich čtyř skladbové demo z roku 2018. Špinavější verze CITIZENS ARREST nebo NEGATIVE APPROACH s hrubým vokálem. Artwork Dan Rossiter, nahrál Joey Hidalgo, master Will Killingsworth.

4x RZ 019 DISAVOIR VIVRE / VZTEKLEC - split MC... 70kč / 2,70€
(kooperace labelů) Na západě Čech to ještě úplně nechcíplo, právě vychází kazetový split dvou spřátelených kapel DISAVOIR VIVRE (d-beat/crust Domažlice) a VZTEKLEC (fast-hc Mokrouše/Plzeň). Kazeta vyšla za spolupráce kapel a labelů Raw zine recs., Related crew a Pope's Ass Productions. Náklad 150ks na červené kazetě s rozkládacím černo-bílým obalem obsahujíc texty a samolepky od obou kapel.

1x RZ 023 VIOLENCE JUNKIE / CRY OF HUMANS - Fuck control split MC... 70kč / 2,70€
(Raw zine recs. a Violent oppression recs.) Split dvou tuzemských, ortodoxních hlukařů. Na jedné straně má každý po jednom pětiminutovém tracku a na straně druhé neprostupná kolaborační hluková bouře. Vyšlo v nákladu 30-ti kusů na červené kazetě.

2x STAGGER - Thermobaric Blues MC… 80kč / 3€
(No Name Distro/Label) Distort hardcore v podání čtyřčlenné bandy STAGGER z Philadelphie. Hrubý atak na tvoje ušní bubínky, výrazná basa a hlavně non-stop distortion vysavač a pískání, ale nechybí ani výrazné punkové melodie. Doporučeno pro fandy CONTRAST ATTITUDE nebo ZYANOSE.

2x SUB-LEGALS - Bastard Beat MC… 80kč / 3€
(No Name Distro/Label) SUB-LEGALS (Florida, USA) - z řetězu utrženej, nátlakovej hardcore, kterej je špinavej až běda, co taky čekat od lidí z kapel ARMOR, PROTOCOL nebo PLASMA.

2x UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS – Stalinist god MC… 100kč / 4€    
(kooperace labelů) Nový album UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS pojmenovaný “ Stalinist god“ obsahuje dvanáct hlukových výstřelů. Základ alba je ambient temný jak noc v gulagu, k tomu industrial/powerelectronics nálože, ovšem každý track je jiný, kromě drtivých "battle songů" najdete na albu i čisté field recordings minimalismy. Pro každého milovníka nejen vojenské historie, ale i divných a lehce úchylných artworků.

CD:

9x VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD… 50kč a víc / 2€ and more
K příležitosti benefičního koncertu na SOL!S (18. 5. 2019, Plzeň – Garáž) vyšlo v den koncertu kompilační CD THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I. Kompilace složená z kapel, které si měl možnost vidět na benefičních koncertech pořádaných Solidarity crew & Benefit DIY gigs. Všechno dělaný D.I.Y. doma na koleni, potištěné CD s černo-bílým obalem, uvnitř A4 se všemi texty, lístek s historií Solidarity crew & Benefit DIY gigs a info letáček SOL!S. Bordel, prach a vylitý pivo před garážema můžeš teď cítit i ve svém pokojíčku, nebo autě! CD je 100% benefiční pro SOL!S. Kapely: DIS-K47, THALIDOMIDE, KIBERA, FOREST HUM, SEBESTŘET, VZTEKLEC, DISAVOIR VIVRE, KOSI IDINA, PORAJMOS, LÖST, HUMAN BITES, NBDY & COH collaboration.

ZINY:

1x NOISE MASTER #37 zine… 110kč / 4€
Numero třicet sedm čítá 126 stran typického NM střihu, tentokrát opět z tiskárny. Rozhovory: GARAPAL (Singapur), Petr Válek, BAD IDEA (Malajsie), kratší představovací rozhovory GORC, FORREST X TRUMP, SIXTH DIMENSION, ČLOVĚK V PLÍSNI, LIFE INSIDE OUT, NOTHING TO ME, FORCE OF HELL, TERMINAL, AUTONOÉ, ANTIGEN, LOCURA, HATERS. Biografii iránské kapely INTEGRAL RIGOR, spoustu recenzí na kazety, vinyly, fanziny a nechybí poohlédnutí za koncerty převážně z roku 2020.

PLACKY / NÁŠIVKY / OSTATNÍ

Placky a nášivky jsou za dobrovolnou cenu, tak se neboj ozvat... peníze půjdou na chod labelu/časáku.


 
xxx
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one