Punk zine..!
               Naš akce:              

sobota 12.10.19
Plzeň (Garáž)
NBDY, VIOLENCE JUNKIE // CRY OF HUMANS collab.,
PAREGORIK, URKHAGAAN, DIMMACHERUS>>>info ZDE<<<
                Recenze              

CONQUESTIO / SOBRAS DEL DESCONTENTO - split LP

        Info o koncertech:       

SPEED METAL INVASION 2

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 7

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACxDC / DISPARO - split EP
GRAF ORLOCK - Examination Of violent cinema vol. 1 LP
GETS WORSE - Snubbed LP
 
miniDISTRO

V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny jsou vítány! Pokud si z Plzně možnost osobního odběru nebo předání na koncertech VZTEKLEC. Možnost platby předeme na účet nebo dobírka, na ceně poštovného se domluvíme.

English info: …small distribution, vinyls, cassettes, CD´s  and zines. If you interested in some stuff, write on e-mail: trojka007@seznam.cz. Trades are welcome!

EP:

1x ACTIVE MINDS / LOS REZIOS - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Další porce politického hardcore punku z Anglie od neúnavného dua ACTIVE MINDS, která jak textově, tak hudebně navazuje na předchozí vydané tituly. LOS REZIOS z Peru jsou zpátky v plné síle s novou nahrávkou, pro tentokrát inspiraci k Motorhead která sedí do jejich produkce naprosto skvěle, tohle je známý crust punk z Lima s lehce metalickým zvukem.

1x ADDENDA – Esquerdes EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Splašený, epileptický fastcore ze Španělska, který to na živo umí pořádně rozpálit. Jedenáct songů včetně dvou coverů SCHOLASTIC DETH a NO COMMENT, tady není o čem GO!

1x AGATHOCLES / G.A.T.E.S - split EP… 120kč / 5€
(Insane Society) Belgičtí mistři mincecore AGATHOCLES na splitu s nekompromisním japonským metal punkem G.A.T.E.S.

1x BOOM / ERSATZ – split EP… 125kč / 5€
(kooperace labelů) Dvojitá porce francouzského fastcore/crustu na jednom kusu asfaltu. V sestavě BOOM najdeš Davida z FATAL NUNCHAKU, brousí tady kytaru, příklon k p/v je tedy na místě, zvlášť když se můžeš opřít o výborný dívčí vokál. ERSATZ jsou o něco blíže crustu avšak ve splašeném rytmu se špinavým zvukem a zahuhlaným vokálem. Tři tracky, syrovina jak prase!

1x COMMODORE 64 / ROST - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Česko-rakouský split dvou spřátelených kapel, které hrnou nakopnutý oldschool-hc / punk čerpající inspiraci především z východního pobřeží USA v osmdesátých letech minulého století. Vyšlo v nákladu 300ks na černém vinylu. Tohle prostě nemůže uhnout, jízda jak hovado!

1x DEMÖRALYZÉR – Demöralizace EP… 100kč / 4€
Třetí vinylový zářez od neúnavného plzeňského tria DEMÖRALYZÉR. Šest tracků páchnoucích starobou, kolize punk/metal na dva vokály. Opět vydáno vlastními silami, náklad 100ks černý a 30ks bílý vinyl. Kreslený černo-bílý obal obsahující texty.

1x DISFUNKCE MYSLI / BAD AGE – split EP… 90kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě poměrně nové tuzemské hc-punk kapely se potkaly na jednom kusu asfaltu. Znojemská DISFUNKCE MYSLI servíruje dva d-takt válce, ale místy je to víc hc-punk než crust, což dokresluje i vokál, ale proč si lámat hlavu škatulkami, když jedeme z kopce. Na druhé straně prostějovští BAD AGE se třemi songy. Syrový hc-punk, který už moc kapel nehraje, pokud si zaregistroval velkou desku THE BREED, tak tohle bude přesně pro tebe.

1x FILTH x COLLINS / SKINLOVER -split EP... 100kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě nové bandy z Anglie, které to drtí v rytmu power-vioelce / grindcore  a taky trochu sludge, výprask jak hovado! Cover od SPAZZ jako bonus. Obal kreslil Pogger, určitě budeš znát z obalů TAG. Tak pojď do toho!

2x FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP… 125kč / 5€
(Totalitarianism still continues) Nový sedmipalec dvojčlenné pomatenosti alias FYASCO. "Kurva to je tlak / Nech žije smrť!" obsahuje poslední dvě nahrávací session, takže všechny hity pěkně za sebou, tak jak je znáš z koncertů nebo z dřepování před zrcadlem.

1x KAYWINNET - 294km EP… 100kč / 4€
(zilpzalp records) Debutní singl berlínské lo-fi emo / screamo kapely KAYWINNET. V kapele najdeš členy TORPEDO HOLIDAYS nebo TALL AS TREES. Na každé straně po jednom kuse, dohromady cca 11 minut. Název singlu “294km“ je vzdálenost mezi domovi jednotlivých členů kapel.

1x MALCONTENT - A Conclave Of Connivers EP… 100kč / 4€
(Phobia records) Debutní tří skladbové EP stockholmské d-beat/punk úderky MALCONTENT. V sestavě ostřílení borci z DISSEKERAD, MAKABERT FYND, AVSKUM, KAKAFONI nebo HELLKONTROLL. Poctivá dávka švédského kängu, který drtí kosti! (recenze)

1x NESOUČÁST STROJE – s/t EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Po 14 letech vyšla finální nahrávka kapely NESOUČÁST STROJE, která byla zaznamenána v Moc Plevele v roce 2004, aktuální mastering udělal Šaman (Gattaca, Remek, Lakmé) v letošním roce. NESOUČÁST STROJE byli Egy, Oskar, Vumáč a lokalizovaní byli někde kolem Hořovic a okolí. Fungovali v letech 2002-2004 a hráli rychle. Nahrávka, která vychází po velice dlouhé době je pohledem do roku 2004, kdy ukončili svojí existenci. Vychází jako 7“EP v nákladu 260 ks za spolupráce Samuel Records / Nesoučást Stroje / Mur-mur Meteoroid / Krtek.

1x NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP… 125kč / 5€
(kooperace labelů) Poctivá dávka US hardcore od amerických NO MISTAKE, kde hraje Mike Bullshit z legendární NYHC bandy GO! Na druhé straně SICK TIMES z dojčlandu se třemi kusy v podobném duchu. Doporučeno pro fandy NEGATIVE APPROACH, MINOR THREAT, YOUTH OF TODAY apod.

1x RZ 003 HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA - split EP... 100kč / 4€
(Raw zine records a dalších 7 labelů) HIBAKUSHA - Orlovský grind/hc na plný úvazek s pěticí bičů, které pokračují v tradici poslední velké desky. Tenhle grindový válec tě dozajista semele na prach. HIROSHIMA NIGHTMARE je jihočeské komando drhnoucí temný punk se závanem metalu a dívčím vokálem navrch. Jeden dlouhý ponurý song, ze kterého ti bude běhat mráz po zádech. Vyšlo v nákladu 300ks na černém vinylu a barevným obalem.

1x RZ 011 BOMBATÖLCSÉR / CARL GUT - split EP… 100kč / 4€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Brněnští BOMBATÖLCSÉR drhnou tři vály intenzivního brutálního grindcore, zatímco CARL GUT ničí ušní bubínky šesti tracky nekompromisním, energickým grind-violence a cover od TELEX navrch. Průsvitný oranžový vinyl (náklad 500ks).

1x SPLIT VEINS - Out of control EP... 125kč / 5€
(kooperace labelů) Prozatím poslední nahrávka londýnské raw punk / hardcore kapely SPLIT VEINS. V sestavě najdeš členy NAILBITER, DISCUPLE, DISGRACEFUL atd. Hlučná distort jízda nasáklá japonským noise punkem alá CONFUSE / G.I.S.M., okořeněná skandinávským hardcorem. Šest výstřelů včetně coveru od RATOS DE PORAO. Vyšlo v nákladu 500 kusů na černém vinylu.

1x SVAVELDIOXID - Krigets Brutalitet EP… 125kč / 5€
(Phobia records) Repres singlu "Krigets Brutalitet" od švédského d-beat / crust all-star komanda SVAVELDIOXID. Pět válců v klasickém skandinávském raw punk duchu ve stylu Anti-Cimex / Bombanfall. Ex-členové kapel Disfear, Warvictims, Anger Burning and Operation. Žlutý vinyl.

1x THE TRUTH – Tenzija EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) THE TRUTH (Srbsko/Chorvatsko) vyrostli na troskách sXe hc kapely THE TRUTH OF XXX. Debutní sedmipalec z roku 2016 obsahuje šest skladeb nakopnutého old-school hardcore s thrashovou kytarou a politickými texty. Fandové GORILLA BISCUITS nebo YOUTH OF TODAY rozhodně nepohrdnou. DIY hardcore z Balkánu! Vyšlo v nákladu 530ks na černém vinylu.

1x TÖTENTANZ / OMEGA SS – split EP… 125kč / 5€
(Destroy sound recs., 83 recs., Headnoise, recs., No Bread!) Dvojitý d-beat útok z Ruska a Ukajiny. V ruských OMEGA SS hrají členové ANTIMELODIX a bez varování do tebe nasypou tři dávky v podobné kadenci jako známější krajani DISTRESS. Ukrajinští TÖTENTANZ mají o jeden zásek méně a nebojí se zabrousit i do pomalejších stenchcorových vod.

1x TRAUMA 84 – Pachuť šílenosti EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Debutní EP Brněnské hc-punk kapely TRAUMA 84, které navazuje na první demo z roku 2016. V kapele najdeš členy kapel Moral Hangover, Zeměžluč nebo Bombatölcsér. Šest odsýpajících skladeb v rytmu crust-punku s prolínáním dalších stylů a navrch hrubý dívčí vokál.

1x TROPIEZO / LACTEOS - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Split dvou kapel z Portorika. TROPIEZO do tebe nasypou pět hardcore bičů se stopáží kolem minuty, tady se jede na krev. Možná je budeš znát z předchozích split nahrávek s VIVISICK, XTRA VOMIT nebo LA VIRGEN DEL POZO. Druhá strana patří parťákům LACTEOS, kteří tě povozí na vlně melodického 77 punku a donutí tě rozvlnit boky.


10":

1x JOYTHIEF - Crooked Edge Carnivores 10"... 250kč / 10€
(Rip Roaring Shit Storm) Desetipalec od tria z Anglického Portsmouthu, grinding-p/v lehce říznutý metalem na dva vokály. Haluzoidní, provokativní obal. Ke každé desce CD a samolepka jako bonus.

LP:

2x ATOMCK - Every Room In Britain LP... 200kč / 8€ (pomačkaný obal)
(kooperace labelů) Neúnavný grindový válec ATOMCK z UK, který si nebere žádné servítky. Borci to brousí přes deset let a je znát, že svůj osobitý styl posunuli zase o kus dál, ale stále věrni svým kořenům. Splašená jízda, dvacet jedna ran do palice na ploše sedmnácti minut. Kreslený barevný obal. Po cestě z UK se obal lehce pomačkal, pro bližší info o stavu desky piš na mail.

1x BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP… 280kč / 11€
(kooperace labelů) BAKOUNINE je raw d-beat crust destruktivní mašina z Francie. Po nahrávce s DISPOSE přichází s dalším splitem, tentokrát s Maďarskými DISKOBRA, který jsou taktéž věrni hrubému d-taktu. V kapele najdeš ex členy HUMAN ERROR, NORMS nebo S.O.T.E.

1x DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP… 300kč / 12€
(Tankcrimes) Do temna hozený power-violence od členů SPAZZ, BLACK ARMY JACKET, AGENTS OF SATAN, PLUTOCRACY nebo DISCORDANCE AXIS. Nahrávka byla pořízena v Earhammer studio v Oklandu a obal si vzal na starost Mark McCoy (CHARLES BRONSON, FAILURES). Černo-průhledný vinyl, download kód uvnitř.

1x FYPM – Dumbed down LP… 300kč / 12€
(Tankcrimes) FYMP neboli FUCK YOU PAY ME je nakopnutý hc-punk ze států - Cleveland, Ohio. Do mikrofonu tady řve Tony z  9 SHOCKS TERROR, FACE VALUE atd. Z nahrávky je cítit vliv NEGATIVE APPROACH, B.G.K., ale taky DISCHARGE. Mastering má na svědomí Dan Randall (TOXIC HOLOCAUST, GHOUL). Modrý vinyl.

1x KRÜGER - Oblbnuté mozky LP… 250kč / 10€
(kooperace labelů) Debutní album žižkovských punx KRÜGER “Oblbnuté mozky“ ti naservíruje porci nekompromisního d-beat / crust na dva vokály v klasickém skandinávském stylu alá Anti-Cimex / Crude SS. Nahráno ve studiu Hellsound a o artwork celého alba / obalu se postaral Stiv z Visions Of War.

1x KŸHL - Drittweltstrauma LP …250kč / 10€
(kooperace labelů) Nová krev z Drážďan, která drnká emo-hardcore se jmenuje KŸHL. Šesti skladbové EP s černo-bílým sítotiskovým obalem na recyklovaném kartonu, kouřově zelený vinyl, vydáno v nákladu 300 kusů, ručně číslováno. Pokud máš rád kapely AUSSISTÔT MORT nebo třeba MANKU KAPAK, tak rozhodně zklamán nebudeš.

1x PISSCHARGE - Edën LP… 280kč / 11€
(kooperace labelů) PISSCHARGE je novější d-beat/punk banda z Německa s mezinárodní sestavou. Hrubá třinácti-skladbová jízda v tradici brazilských kapel 90. let se slyšitelným vlivem DISCHARGE a výborným dívčím vokálem v mateřské portugalštině se sociálně laděnými texty. Celé album “Edën“ je věnováno Brazilské aktivistce Marielle Franco, která byla zavražděna. Vyšlo v nákladu 500ks.

1x RESURGO – V zajetí myšlenek LP… 220kč / 9€
(PHR, Dis-šröt recs., Elens recs., Apatrida recs.) Brněnští RESURGO hrají s přestávkami a častým střídáním sestavy od roku 2008. Jejich prvotní nahrávkou bylo demo z roku 2013. S původní sestavy zbyl jen Ofca, který se dal dohromady s novými kumpány a výsledkem velká deska “V zajetí myšlenek“. Nahrávka obsahuje deset válu nakopnutého punk s příměsí crustu a texty v rodném jazyce. Barevný kreslený obal.

1x RZ 013 DIS-K47 – Hysterie kolem nás… LP… 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Debutní  album znojemské d-beat / punk kapely DIS-K47 "Hysterie kolem nás...", které obsahuje 8 skladeb. Stranu A tvoří aktuální kapelová tvorba, nahraná v létě 2016 ve vyškovském Davosu. Na straně E pak najdeš starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu, nahrané ve znojemském studiu Giovanni v letech 2013-2014. LP vychází v nákladu 250ks (z toho 50ks limit) a v kooperaci 13 labelů z ČR a Slovenska.

4x RZ 020 DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP... 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Po společném turné, několika společných koncertech a milionu vypitých piv se obě kapely rozhodly stvrdit svoje přátelství na vinylu. 6 válů d-beat/punku ze Znojma proti 7-mi zásekům brněnského hardcore punku spolu s coverem Kritické situace. Deska vychází v nákladu 300ks (200ks černý vinyl a 100ks žlutý vinyl). O povedenou grafiku se postaral Ben. Deska vychází v kooperaci 13-ti labelů. (černý vinyl)

1x RZ 020 DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP... 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Po společném turné, několika společných koncertech a milionu vypitých piv se obě kapely rozhodly stvrdit svoje přátelství na vinylu. 6 válů d-beat/punku ze Znojma proti 7-mi zásekům brněnského hardcore punku spolu s coverem Kritické situace. Deska vychází v nákladu 300ks (200ks černý vinyl a 100ks žlutý vinyl). O povedenou grafiku se postaral Ben. Deska vychází v kooperaci 13-ti labelů. (průhledně žlutý vinyl)

2x THE MILD - Coffin Tree LP... 200kč / 8€ (pomačkaný obal)
(kooperace labelů) Divoké Italské trio z Benátek, které mixuje hardcore na všechny způsoby metal / d-takt / p-v / grindcore - zkrátka a dobře rubačky střídané těžkotonážními výjezdy. Připomíná mi to jejich krajany THE HOLY nebo třeba takový NAILS. Po pěti songách na každé straně. Po cestě z UK se obal lehce pomačkal, pro bližší info o stavu desky piš na mail.

1x ÜTHER - Argitu orduko iluna LP… 250kč / 10€
(kooperace labelů) Jedenácti skladbové LP od španělských výtečníků ÜTHER, které měli sebou při jejich evropských toulkách 2018. Splašená crust-hadrcore jízda s příměsí fastcore, doporučeno pro fandy E-150 nebo MASSGRAV.

1x VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP… 250kč / 10€
(kooperace labelů) Split LP dvou brazilských kapel, které hrnou špinavý black-metal postavený na punkových základech. VAZIO se dali dohromady koncem roku 2016 a najdeš tu členy kapel ARMAGEDOM, SOCIAL CHAOS nebo PR4G4. Nahrávka navazuje na kazetovou prvotinu a může se pochlubit nabušenějším zvukem. DEATH BY STARVATION ze Sao Paulo hrají o tři roky déle, věrni severskému black-metalu. V sestavě členové kapel ABSKE FIDES, INFAMOUS GLORY nebo BLACK COFFINS, takže žádný ořezávátka. Černý vinyl jak noc a pěkná kresba se zvířecí tématikou na přední straně.

1x VICTIMS – Sirens LP… 300kč / 12€
(Tankcrimes) V pořadí šesté a aktuálně předposlední album od legendárních švéďáku VICTIMS, vyšlo v roce 2016, tedy pět let od alba “A Dissident“, které bylo z mého pohledu naprostý propadák bez energie. Na albu “Sirens“ si svojí pošramocenou pověst snaží napravit, nutno podotknout, že se to i daří a dávají vzpomenout na zásadní desky "...In blood" a "Divide and conquere". Připrav se na dvanáct válů stadionového crust kolovratu. Aktuálně je venku nová deska u Relapse “The horse and sparrow theory“ a dle mého jsme zase, tam kde jsme byly, tedy na bodu mrazu. Chceš-li našláplou nahrávku od VICTIMS z poslední doby, ber album “Sirens“.

1x VIVISICK – Nuked identity LP… 300kč / 12€
(Tankcrimes) V pořadí druhá velká deska od japonských hc-punk šílenců VIVISICK. Bláznivá jízda o deseti chodech plná krkolomných zvratů, divných postupů, uječeného vokálu, sborových refrénů a netradičních inter nevyjímaje. Vše podtrhuje kreslený, barevný obal a modrý vinyl navrch. Doporučeno pro fandy vyšinutého fastcore! CD verzi vydal tuzemský Insane Society records. Kapela je v dnešních dnech již žel pod drnem.

MC:

1x BLIND PRIDE – Demo MC… 70kč / 2,70€
Osmi skladbová demo nahrávka ze začátku roku 2018, která vzniknula na trase Brno – Znojmo. HC-punkový spěšný vlak nese název BLIND PRIDE. Kluci a holky více či méně ostřílení z kapel jako D.S.E., DIS-K47, MIDNATT DÖD nebo BAD AGE. (recenze)

2x INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Kapely INSOMNIA ISTERICA a SPOSA IN ALTO MARE rozšiřují svojí početnou diskografií o další zářez na pažbě v podobě split kazety. INSOMNIA ISTERICA ze Švýcarska pokračuje v divoké grind/power-violence plavbě mezinárodními vodami, na druhé straně tě spláchne grindcore tsunami z Itálie SPOSA IN ALTO MARE.  Obě kapely coverují svoje parťáky z druhé strany, což my bylo vždycky sympatický! Plno-barevný obal s texty, průhledná růžová kazeta.

14x RZ 019 DISAVOIR VIVRE / VZTEKLEC - split MC... 70kč / 2,70€
(kooperace labelů) Na západě Čech to ještě úplně nechcíplo, právě vychází kazetový split dvou spřátelených kapel DISAVOIR VIVRE (d-beat/crust Domažlice) a VZTEKLEC (fast-hc Mokrouše/Plzeň). Kazeta vyšla za spolupráce kapel a labelů Raw zine recs., Related crew a Pope's Ass Productions. Náklad 150ks na červené kazetě s rozkládacím černo-bílým obalem obsahujíc texty a samolepky od obou kapel.

2x UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS – Stalinist god MC… 100kč / 4€    
(kooperace labelů) Nový album UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS pojmenovaný “ Stalinist god“ obsahuje dvanáct hlukových výstřelů. Základ alba je ambient temný jak noc v gulagu, k tomu industrial/powerelectronics nálože, ovšem každý track je jiný, kromě drtivých "battle songů" najdete na albu i čisté field recordings minimalismy. Pro každého milovníka nejen vojenské historie, ale i divných a lehce úchylných artworků.

CD:

1x ROZRUCH! - Demo CD-r... dobrovolná cena / voluntary price
ROZRUCH! je Znojemsko-Brněnská punk / Oi! cháska s antifašistickým postojem, v jejíž sestavě najdeš členy MORAL HANGOVER, K.P.D. či DIS-K47. Debutní DIY nahrávka obsahuje devět skladem, zaznamenáno v červnu 2018 v Shaarku.

4x VZTEKLEC – Demo 2018 CD-r… dobrovolná cena / voluntary price
VZTEKLEC - novější banda z Plzeňska, fast-hardcore. Totožný materiál jako na split kazetě s DISAVOIR VIVRE. Dostupné i pro ty, kteří neholdují kazetovému fetiši. Pálené CDečko, deset skladeb plus bonusový track, barevný obal (více barev), samolepka, texty přiloženy.

4x VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD… 50kč a víc / 2€ and more
Benefiční kompilace pro SOL!S (100% benefit for SOL!S)
K příležitosti benefičního koncertu na SOL!S (18. 5. 2019, Plzeň – Garáž) vyšlo v den koncertu kompilační CD THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I. Kompilace složená z kapel, které si měl možnost vidět na benefičních koncertech pořádaných Solidarity crew & Benefit DIY gigs. Všechno dělaný D.I.Y. doma na koleni, potištěné CD s černo-bílým obalem, uvnitř A4 se všemi texty, lístek s historií Solidarity crew & Benefit DIY gigs a info letáček SOL!S. Bordel, prach a vylitý pivo před garážema můžeš teď cítit i ve svém pokojíčku, nebo autě! CD je 100% benefiční pro SOL!S. Kapely: DIS-K47, THALIDOMIDE, KIBERA, FOREST HUM, SEBESTŘET, VZTEKLEC, DISAVOIR VIVRE, KOSI IDINA, PORAJMOS, LÖST, HUMAN BITES, NBDY & COH collaboration.

ZINY:

1x IHMISIÄ KUOLEE #5 zine… 100kč / 4€
Páté pokračování zinu IHMISIÄ KUOLEE je tu! Uvnitř najdete rozhovory s OBERKORPERFREI, CONTORTURE, mini-profil KANÁL, minirozhovory D.S.E. a VETO, foto-report “Hardcore 2004/2005“, koláže, sloupky, hromadu recenzí na desky a filmy atd. “Profi” tisk na 48 stranách A4, černo-bílá cut´n´paste grafika.
 
1x POSTHUMAN #10 zine – Jubilee Pack... 80kč / 3€
K desátému výročí maďarského zinu POSTHUMAN vychází jeho desáté číslo, aby se nám to nepletlo. Anglicky psaný zin, formát A5, 64 stran, černo-bílá cut´n´paste grafika. Rozhovory z DETESTO, WAR DARMEN, DISFIGURED HUMAN MIND, SMALL MAN, MAS//REACTION, PRAVĚK noise, MIXOMATOSIS, nechybí ani recenze, články a mnoho dalšího. Vychází ve dvou verzích jako samostatný fanzin a dále pak Posthuman jubilee pack obsahující POSTHUMAN #10, retrospektivní zin a CD-r M-Wave Destruction.

1x POSTHUMAN #10 zine... 50kč / 2€
K desátému výročí maďarského zinu POSTHUMAN vychází jeho desáté číslo, aby se nám to nepletlo. Anglicky psaný zin, formát A5, 64 stran, černo-bílá cut´n´paste grafika. Rozhovory z DETESTO, WAR DARMEN, DISFIGURED HUMAN MIND, SMALL MAN, MAS//REACTION, PRAVĚK noise, MIXOMATOSIS, nechybí ani recenze, články a mnoho dalšího.
 
PLACKY / NÁŠIVKY / OSTATNÍ:

Placky a nášivky jsou za dobrovolnou cenu, tak se neboj ozvat... peníze půjdou na chod labelu/časáku.


Hrnek s DIY malůvkou (made by Věrka)... 100kč

V případě zájmu, možnost zaslat foto v lepší kvalitě. 
xxx
           Novinky v distru:          

DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC
BLIND PRIDE – Demo MC
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one