Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

VILE INTENT v Brně

Ve čtvrtek 26.září proběhne v Brně ve Vagalité koncert frantíků VILE INTENT, kteří mastí power-violence, s nimi zahrají tuzemské grupy SEE YOU IN HELL, PRŮMYSLOVÁ SMRT a BAD AGE...Autor:Filip (orba@seznam.cz)
United Crusties present:
čtvrtek 26. září Brno - Vegalité, start 20:00

VILE INTENT (Montreal, Kanada) - Kanaďani zavítají do Brna v rámci svého prvního evropského turné, během kterého odehrají několik koncertů v Čechách, na Moravě a na Slovensku a soudě dle nahrávek to bude určitě stát za to! VILE INTENT jsou sice u nás skoro neznámou kapelou (ostatně jako skoro všechny lepší hardcore/punkové kapely ze všemožných koutů světa za posledních pět let), ale to je jedno - brousí zlý a špinavý power violence/hardcore s jasnou inspirací u zakladatelů žánru, jakými byli v ranných 90. letech CROSSED OUT, INFEST nebo NO COMMENT = bleskové kulometné výsypy se střídají s brutálními těžkotonážními pasážemi s dominantní basou a do toho jede agresivně-zoufalý řev... husté a autentické! Kapela nepoužívá myspace/facebook/bandcamp, turné si organizuje sama a preferuje hrát mimo klasické komerční kluby na DIY/politicky orientovaných místech. Vše, co zatím vydali, můžeš stáhnout tady:
http://vileintent.likeweeds.org

SEE YOU IN HELL (Brno) - domácí kamikadze hardcore tým na domácí půdě, jeden z mála podzimních tuzemských koncertů na zahřátí před zámořským výletem na konci roku (www.seeyouinhell.cz)

PRŮMYSLOVÁ SMRT (Jihlava) - grinding thrash/punk zběsilost od téhle nesmrtelné party z Vysočiny a trochu i z Brna (http://bandzone.cz/prumyslovasmrt)

BAD AGE (Prostějov) - klasický československý hardcore punk ve stylu 80./90. let, tj. v skoro přesně v duchu zaprášených demáčů kapel jako KRITICKÁ SITUACE, ZELENÍ KANIBALOVÉ nebo TELEX (http://bandzone.cz/badage)

Koncert bude nekuřácký, začne přesně ve 20:00, skončí do 23:00 a zvučit ho bude Tom/Yacht Club (takže zvuk bude masakr!).

Vegalité, Slovákova 10: www.vegalite.cz, United Crusties: www.seeyouinhell.cz

21.08.13 19:25
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one