Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

Vains of Jenna poprvé v Praze

Pozvánka na koncert Švédské rock´n´rollové kapely Vains of Jenna, který proběhne 20 června v Praze jako doprovod zahrají Bitch and Chips a Reverends...Autor: honza@london77.cz

Vains of Jenna poprvé v Praze!

Příznivci Glam-rocku a rock'n'rollu, držte se! Vůbec poprvé do Prahy zavítá kapela Vains of Jenna (SWE/USA) rozbalit svoji energickou show do klubu GOX (bývalý Bunkr) na Smíchově. Podpoří jí kapely Bitch & Chips (CZ/DE) a Reverends (CZ).

VAINS OF JENNA vznikli v malém švédském městě Falkenberg v roce 2005. Po pár koncertech na severu Evropy a okolí dostali příležitost zahrát si ve slavném Hollywoodském Whisky and GO GO klubu. Místní publikum si okamžitě získali svojí energickou divokou sleazy show ve stylu Guns'n'roses. O čtyři dny později už seděli ve studiu Gilbiho Clarka (ex GNR) a točili demo pod jeho přísným dohledem. Po následném vyčerpávajícím turné po Evropě se VOJ vrátili zpět do USA, kde si jich všimnul Bam Margera (Jackass), který s nimi na místě uzavřel kontrakt a natočil jim debutový klip přímo ve svém domě. Od té doby kapela koncertovala po celých Spojených státech - například jako support pro 55denní turné kapel Poison a Ratt. Sdíleli stage s takovými kapelami jako jsou Wednesday 13, The Donnas, Michael Monroe (Hanoi Rocks), Chelsea Girls, Bullets N’ Octane, Dizzy Reed (Guns n’ Roses), The Last Vegas, Viking Skull, Crashdiet, LA Guns nebo Steel Panther. Po 30 měsících se opět vydali do Evropy, kde odehráli naprosto vyprodané klubové turné, které zakončili v USA 50 koncerty s Kapelou Dirty Penny. V březnu roku 2010 kapela ohlásila odchod frontmana Lizzyho Devine, který byl okamzitě nahrazen skvělým zpěvákem a frontmanem Jessem Forte. Spolu s kytaristy Antonem a Nicky Kinem, basákem JP Whitem a bubeníkem Jacki Stonem je kapela znovu na evropské Tour, v rámci kterého se zastaví i u nás v Praze.

A co si dáte dále? „Nějaký ostřejší koktejl...“ Co třeba BITCH & CHIPS?
Jde o novou speciální atrakci přímo ze srdce Evropy: Rozmixujete syrový zvuk Backyard Babies nebo Buckcherry a na chuť přidáte to nej z klasických ikon jako třeba KISS. Pokud nemáte, postačí například MOTLEY CRUE. Nejlíp tento koktejl umí jen čtyři lidi na světě: Tom LePaul a Peter Kizz (exKiss revival), Captain Cassidy (ex Drunkey Monkeys) a Touby Lane (ex Germany). Míchají ho od roku 2008 a nejlíp chutná naživo. To pak člověku dojde, co je vlastně za tím zvláštním názvem!

Jako další support se představí pražští REVERENDS, kteří hudebně vychází ze skandinávského Rock´n´Rollového stylu (Backyard Babies, Hellacopters), okořeněného prvky klasického hard-rocku (Guns..n..Roses, Motley Crue). Byla založena bývalými členy předních punkových a rockových kapel The Fialky, Nežfaleš, Arogance s cílem posunout hranice českého punkrocku a rock’n’rollu jiným směrem než bylo dosud zvykem… Aneb jak o sobě tvrdí: "... LIKE THE PUNK REVOLUTION WOULD EXPLODE IN SWEDEN…"

Vains of Jenna, Bitch & Chips, Reverends
Praha - Klub GOX (exBunkr), Nádražní 76, Praha 5, Smíchov
vstup: 150,- Kč
start: 20:00

http://www.myspace.com/vainsofjenna
http://www.myspace.com/bitchandchips
http://www.myspace.com/reverendsband


17.06.10 11:25
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one