Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC

Thrash nightmare v Písku

Pokud máš rád thrash metal, nemůžeš v polovině listopadu chybět v Písku. THRASH NIGHTMARE bude večer plný energie, kytarových riffů, stage divingu a divokého mosh pitu. Peklo se rozpoutá v sobotu 16. listopadu v Divadle Pod Čarou. Vlez činí krásných 199Kč a odpal bude v 19:00. Tak vezmi kámoše, přišij nášivky na svojí roztrhanou džísku, ohni kšilt a skoč po hlavě do pitu. Tahle old school sestava v čele s RADIOLOKÁTOR a LAHAR se jen tak nevidí! Těžko lze na naší scéně sestavit lepší thrash metalový line-up!

Autor: Peťan (petan@fobiazine.net)

THRASH NIGHTMARE (16.11. 2013 - Písek, Divadlo Pod Čarou)

RADIOLOKÁTOR - old school southczech thrash metalové komando složené ze členů Lahar, Gride a Avenger. Radiolokátor drtí zatraceně rychle covery starých thrashovek (Arakain, Debustrol, Kryptor, Sodom, Kreator, …) a vše prokládají svou vlastní tvorbou, která musí rozebrat každého staromilce na kousky. Na kontě mají tři výborná splitka. Koncert v Písku bude první po dlouhé, rok a půl trvající pauze!
http://doomentiarecords.bandcamp.com/album/split-4

LAHAR - má cenu tuhle bandu ještě někomu představovat? Ultra rychlý thrash metal s vlivem hardcoru za poslední roky semlel stovky fans v kotli nevídanou vlnou energie a nejinak tomu bude v Podčáře. Přesně před rokem Lahar právě zde oslavili 10 let na scéně a kdo byl, ví dobře, co to bylo za masakr. Česká thrash metalová jednička navíc připravuje společné split album s trutnovskou partou Exorcizphobia, takže se můžeme těšit na nové vály!
http://laharthrash.bandcamp.com

CATASTROFY
- také u našich východních sousedů na Slovensku je thrash v kurzu a představitelé tamní scény Catastrofy zavítají do Písku. Vokál v mateřském jazyce, chrastivé kytary a mladá krev. Catastrofy zahrají nejen vály ze svého zatím posledního počinu „Tento štát sa musí zničit!". Je třeba se připravit na nefalšovanou porci poctivého metalu z Bratislavy.
http://bandzone.cz/catastrofy

EXORCIZPHOBIA - našlápnutá thrashová smečka z Trutnova se po roce vrací do Písku. Chlapci odkojení Krakonošem nasypou skladby ze své výborné desky „Something Is Wrong" a také určitě nebude chybět nový materiál ze splitka s Lahar. O kvalitě této party svědčí fakt, že si Exorcizphobia zahrála po boku takových velikánů jako Voivod, Artillery, Gama Bomb a nebo na festivalu Obscene Extreme. Na stejném festu si lídr kapely Skoří zahrál s legendárními  D.R.I.. Připravte se na Mosh!
http://bandzone.cz/exorcizphobia

PUSTINA - raw black metalový projekt členů Lahar, Mother a Thema 11. Black metal v té nejryzejší, nejsyrovější a nejšpinavější podobě.  Obrácené kříže a peklo otevírá své brány. Neznabozi z Pustiny se v Písku postarají o zpestření jinak výhradně thrash metalové sestavy kapel. Předtucha nastávající zimy!
http://www.youtube.com/watch?v=Bn4HCr3uqII

KAAR - poslední článek do mozaiky Thrash Nightmare je pražská thrashová úderka Kaar. Tihle kluci se řadí k nastupující vlně thrash metalu u nás a především jejich koncerty stojí za to. Pěkně kousající thrashing si můžete poslechnout na jejich aktuálním albu „Kaarokalypsa". Kaar fungují od roku 2005 a ve čtyřčlenné sestavě rozsekají i Divadlo Pod Čarou!
http://bandzone.cz/kaar

29.09.13 18:07
trojka
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one