Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (DIY garáž)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)
                 TOP 3:               

ORBAN / CARL GUT – split EP
L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP

The (Intercontinental) Harsh Collision

Že je Japonsko domovem toho nejkvalitnějšího noisu není tajemství a jména jako Merzbow nebo Keiji Haino už dávno překročila hranice noisové scény. 14. října navštíví Pražský klub Punctum další velká osobnost japonské extrémní hudby, KAZUMOTO ENDO, který je na krátkém evropském turné společně s projekty FACIALMESS, PURGIST a MAA. Krom toho je ještě nachystán kolaborační set NBDY/TALK=TROUBLE/NOITT...
 
Autor: Vitamín
Mezinárodní noisové špičky zahltí hlukem pražské Punctum

Prvotní inspirace Kazumota Enda vedou ke kapelám jako Big Black nebo Pussy Galore, ale jeho přelomovým zážitkem byl poslech jednoho z alb od Merzbow. Na přelomu 80. a 90. let si tedy nakoupil první efekty a začal experimentovat se zvukem pod jménem Killer Bug a později se stal jedním z předních intepretů harsh noisové scény. Za více než 20 let vydal řadu nahrávek na vydavatelstvích rozesetých na různých kontinentech a přestože nejčastěji vystupuje v Japonsku, odehrál řadu koncertů i v USA.

Facialmess je harsh noisové alter ego Kenny Sandersona, angličana, kterého k extrémní hudbě přivedla ostrovní grindcore legenda Napalm Death. Před 22 lety ale přesídlil do Japonska, kde propadnul kultuře zvukových experimentů. Od roku 1997 vydal před 50 nahrávek (nejnovější z nich vychází na labelu Opal Tapes) a za sebou má řadu kolaborací například s Bastard Noise. Stejně jako Kazumuto Endo vystupuje hlavně v Japonsku a v USA a toto bude jeho vůbec první evropské turné.

Purgist je projekt v současnosti nejvýraznější osobnost polské noisové scény, Dawida Kowalskiho. Kombinuje mohutné cinematické ambientní plochy s harshovými záchvaty a ve svých vystoupeních používá vlastnoručně nahrané zvuky, analogové modulační techniky i digitální úpravy zvuku.

Maaaa je čím dál známější jmého Varšavské experimentální scény. Skrývá se za ním ruský emigrant Sergei Hanolainen, jehož velmi silnpou stránkou je soustředěné kombinování hlubokých drone meditací s extrémním noisem.

Čtveřici na pražském koncertu doprovodí kolaborační set NBDY, Talk=Trouble a Noitt, který nabízí tvrdé industriální beaty namíchané s nekompromisním noisem.

V rámci The (Intercontinental) Harsh Collision vyjde společná kolaborace NBDY/Talk=Trouble/FIZÍK/ŠKROB na kazetě. Malé namlsání zde: https://soundcloud.com/talkistrouble/talktroublenbdyskrobfizik-hotel-purpur-outtake

14.10.2017, 20:00
Punctum – Krásova 27, Praha 3

https://www.facebook.com/events/1960724064247175

 
10.10.17 16:53
trojka
           Novinky v distru:          

ORBAN / CARL GUT – split EP
LAHAR / NESOUČÁST STROJE – split MC
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one