Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC

The (Intercontinental) Harsh Collision

Že je Japonsko domovem toho nejkvalitnějšího noisu není tajemství a jména jako Merzbow nebo Keiji Haino už dávno překročila hranice noisové scény. 14. října navštíví Pražský klub Punctum další velká osobnost japonské extrémní hudby, KAZUMOTO ENDO, který je na krátkém evropském turné společně s projekty FACIALMESS, PURGIST a MAA. Krom toho je ještě nachystán kolaborační set NBDY/TALK=TROUBLE/NOITT...
 
Autor: Vitamín
Mezinárodní noisové špičky zahltí hlukem pražské Punctum

Prvotní inspirace Kazumota Enda vedou ke kapelám jako Big Black nebo Pussy Galore, ale jeho přelomovým zážitkem byl poslech jednoho z alb od Merzbow. Na přelomu 80. a 90. let si tedy nakoupil první efekty a začal experimentovat se zvukem pod jménem Killer Bug a později se stal jedním z předních intepretů harsh noisové scény. Za více než 20 let vydal řadu nahrávek na vydavatelstvích rozesetých na různých kontinentech a přestože nejčastěji vystupuje v Japonsku, odehrál řadu koncertů i v USA.

Facialmess je harsh noisové alter ego Kenny Sandersona, angličana, kterého k extrémní hudbě přivedla ostrovní grindcore legenda Napalm Death. Před 22 lety ale přesídlil do Japonska, kde propadnul kultuře zvukových experimentů. Od roku 1997 vydal před 50 nahrávek (nejnovější z nich vychází na labelu Opal Tapes) a za sebou má řadu kolaborací například s Bastard Noise. Stejně jako Kazumuto Endo vystupuje hlavně v Japonsku a v USA a toto bude jeho vůbec první evropské turné.

Purgist je projekt v současnosti nejvýraznější osobnost polské noisové scény, Dawida Kowalskiho. Kombinuje mohutné cinematické ambientní plochy s harshovými záchvaty a ve svých vystoupeních používá vlastnoručně nahrané zvuky, analogové modulační techniky i digitální úpravy zvuku.

Maaaa je čím dál známější jmého Varšavské experimentální scény. Skrývá se za ním ruský emigrant Sergei Hanolainen, jehož velmi silnpou stránkou je soustředěné kombinování hlubokých drone meditací s extrémním noisem.

Čtveřici na pražském koncertu doprovodí kolaborační set NBDY, Talk=Trouble a Noitt, který nabízí tvrdé industriální beaty namíchané s nekompromisním noisem.

V rámci The (Intercontinental) Harsh Collision vyjde společná kolaborace NBDY/Talk=Trouble/FIZÍK/ŠKROB na kazetě. Malé namlsání zde: https://soundcloud.com/talkistrouble/talktroublenbdyskrobfizik-hotel-purpur-outtake

14.10.2017, 20:00
Punctum – Krásova 27, Praha 3

https://www.facebook.com/events/1960724064247175

 
10.10.17 16:53
trojka
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one