Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

SYIH/Solid decline turné

Pozvánka na tour německých Solid decline, bok po boku s nimi pojedou See you in hell, zastávky jsou následující: Brno, Rožnov pod Radhoštěm, Hradec Králové a Praha.


Autor: Filip (orba@seznam.cz)

*SEE YOU IN HELL/SOLID DECLINE turné *

Třetí srpnový víkend se našimi končinami přeženou berlínští SOLID DECLINE (myspace.com/soliddecline) a to na pozvání a za doprovodu brněnských SEE YOU IN HELL (myspace.com/seeyouinhellthrash).

*SOLID DECLINE* u nás moc známí nejsou, fandové extrémního HC si ale možná vzpomenou na kapelu s podivným názvem Y, která patřila po skoro celá 90. léta k tomu nejlepšímu z německého fastcore a dotáhla to i na desky na Sound Pollution Rec. a na americké turné. Členové obou kapel jsou prakticky totožní, ale SOLID DECLINE znějí trochu jinak - mixují ve své hudbě vlivy japonského, norského anebo starého amerického hardcore/punku s max. nasazením a solidními nápady/melodiemi. Co zůstalo po Y, jsou inteligentní politické texty, často doplněné komentáři na deskách. Těch vydali SOLID DECLINE už několik a to na labelech
*Heartfirst Rec*. a *Thought Crime Rec.* (label basáka Thomase) = samostatný singl, split singl se STRONG INTETION, double singl a nejnověji split LP s *RUIDOSA INMUNDICIA*.

V případě *SEE YOU IN HELL* bude tenhle výlet jednou z mála možností jak nás během léta a podzimu vidět na živo v ČR na prknech, která neznamenají nic - v říjnu odlétáme na druhé brazilské turné.

čt 13. 8. Brno - Vegalité (+ DE TIEMPO PESTE)

pá 14. 8. Rožnov pod. Radhoštěm -- Vrah/Setkání svobodných duší (+
TELEFON, DAŠA VON FLAŠA)

so 15. 8. Hradec Králové - La Putika (+ SICHERHATE SYSTEM, SAY WHY?)

ne 16. 8. Praha - Motoráj (+ BANDANOS, V.O.H.)


Koncert v Brně je ve vegetariánské restauraci Vegalité (vegalite.cz) a svůj premiérový koncert tam odehrají DE TIEMPO PESTE, což jsou 3/4 REAKCE NA ZMĚNU + zpěvák z RESURGO = nová krev brněnského fastcore!

Rožnovské Setkání svobodných duší není jen o hudbě a veškeré informace o něm najdete na vrah.cz. Kapela pod názvem TELEFON (telepunk.wz.cz) je opravdu ten samý TELEFON, co hrával po celá 90. léta, vydal skvělou LP desku "Háková panenka" a co se před pár měsíci znovu obnovil - tohle byla jedna z nejlepších domácích punkových kapel všech dob a vidět ji znovu v plné síle bude rozhodně stát za to!

V Hradci se hraje v bývalém El Diablu přejmenovaném na La Putika (laputika.cz) a dalšími účastníky večera jsou nesmrtelní východočeští raw punx SICHERHATE SYSTEM a ultrarychlé komando SAY WHY? (myspace.com/saywhy).

A konečně v Praze je to na trochu míň tradičním místě a to sice na periférii ve Vysočanech v klubu Motoráj (motorajclub.cz) a kromě domácích hardcore/punx V.O.H. (bandzone.cz/voh) tady vystoupí i brazilští crossover/thrasheři BANDANOS (myspace.com/bandanos), což je úderka ze Sao Paula poskládaná z veteránů místní scény (vč. ex-basáka ROT Alexe), která musí 100% ukojit všechny fans SUICIDAL TENDENCIES, ACCÜSED, CRYPTIC SLAUGHTER anebo DRI!


11.08.09 11:00
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one