Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

Street Dogs a The Mahones v Ostravě

Pozvánka na koncert amíků Street dogs a kanaďanů The Mahones, akce proběhne 24.1. v Ostravském klubu Marley...Autoři: palovcikm@seznam.cz

Street Dogs (USA) & The Mahones (CAN) & Proti Směru
24.1.2011, Ostrava – Marley

Ostravo, tak na tohle se připrav. V pondělí 24. ledna to totiž bude v klubu Marley pořádné peklo! Zpozornět by měli především fanoušci Dropkick Murphys. Smeadside production a Stanley star promotion se spojili a Ostravu navštíví punkové pojmy STREET DOGS a THE MAHONES, společně s nimi pak vystoupí letitá stálice českého punku PROTI SMĚRU.

Ještě jste neslyšeli o STREET DOGS? Je to parta pěti chlápků z amerického Bostonu (kolébky mnoha výborných kapel), v čele s charismatickým Mikem McColganem. Ten dříve působil například jako frontman v Dropkick Murphys, když ale začínali být slavní, rozhodl se jít ve stopách svého strýce a stal se hasičem. Poté ale od sboru odešel a roku 2002 spolu s dalšími založil Street dogs. Od té doby stihli nahrát celkem pět alb. To poslední je z roku 2010 a nese název “Street Dogs“. Jejich největší hity ale pocházejí převážně ze starších alb, např. “Fading American Dream“. Jejich songy dost často mají sociální podtext a nevyhýbají se ani kontroverznímu tématu války v Zálivu, které se Mike McColgan aktivně účastnil. Těšte se na rychlý energický street punk plný vokálů, který Vás prostě zvedne ze židle!

A vydechnout Vás nenechají ani THE MAHONES. Tato kapela s dívkou ve svém středu právě koncertuje po celém světě v rámci 20th Anniversary World Tour a jeho evropskou část absolvuje právě se Street dogs. Vznikli v Kanadě, kde se také v jedné irské hospodě dali kolem roku 1990 dohromady. Původním záměrem vzniku kapely bylo zahrát na oslavu dne svatého Patrika, ale osud tomu chtěl jinak a 20 let koncertování řada vydaných alb je skutečností. V jejich hudbě je jasně cítit vliv kapel jako The Pogues, Social Distortion nebo The Ramones.

Jako první na podium tento večer vletí opavští PROTI SMĚRU. Ti v příštím roce oslaví 10 let své existence a po půl roce se zase ukážou v Ostravě. Kapela v letošním roce vydala také nové album “Na cestách“, které je do 31. prosince 2010 možné stahovat na jejich Bandzone profilu úplně zdarma a sklízí v recenzích úspěchy.

Vše vypukne kolem 20.00 hodin. Vstupné bude 150 Kč.

www.myspace.com/streetdogs
www.myspace.com/themahones
www.bandzone.cz/protismeru
30.12.10 20:15
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one