Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), ???
***info brzy***
                 TOP 3:               

JÁCHYM VÁGNER - Aberration MC
HORROR VACUI - In darkness you will feel alright LP
CAUSTIC CHRIST - Can't Relate  LP

Street dogs a The downtown struts v Ostravě

Ostravo, tak na tohle se připrav. V neděli 2. prosince to totiž bude v klubu Barrák pořádné peklo! Zpozornět by měli především fanoušci DROPKICK MURPHYS. Euphory production a Stanley star promotion se spojili a Ostravu navštíví punkové pojmy STREET DOGS a THE DOWNTOWN STRUTS, společně s nimi pak vystoupí skvělí BOMBS FROM HEAVEN a olomoučtí THE BAROCKERS...

Autor:
press@euphoryproduction.cz

STREET DOGS (USA), THE DOWNTOWN STRUTS (USA), BOMBS FROM HEAVEN, THE BAROCKERS

Neděle 2.12.2013
BARRÁK MUSIC CLUB, OSTRAVA

Ještě jste neslyšeli o STREET DOGS? Je to parta pěti chlápků z amerického Bostonu (kolébky mnoha výborných kapel), v čele s charismatickým Mikem McColganem. Ten dříve působil například jako frontman v DROPKICK MURPHYS, když ale začínali být slavní, rozhodl se jít ve stopách svého strýce a stal se hasičem. Poté ale od sboru odešel a roku 2002 spolu s dalšími založil STREET DOGS. Od té doby stihli nahrát celkem pět alb. To poslední je z roku 2010 a nese název Street Dogs. Jejich největší hity ale pocházejí převážně ze starších alb, např. Fading American Dream. Jejich songy dost často mají sociální podtext a nevyhýbají se ani kontroverznímu tématu války v Zálivu, které se Mike McColgan aktivně účastnil. Těšte se na rychlý energický street punk plný vokálů, který Vás prostě zvedne ze židle!

A vydechnout Vás nenechají ani THE DOWNTOWN STRUTS. Tato kapela v poslední době dost často brázdí svět s takovými pojmy, jako jsou Bouncing souls a na své konto si tedy můžou pomalu připsat i turné se STREET DOGS. V Ostravě už jsme měli možnost je vidět v létě a všichni, kteří na tomto koncertě byli, si ho náležitě užili. Jejich účast na turné je jedině plus a máme se na co těšit.

Jedním z předskokanů budou tento večer BOMBS FROM HEAVEN z Brna. BOMBS FROM HEAVEN fungují od září 2010. Snaží se dělat přímočarou muziku na základech punk rocku U.S. střihu ( Rancid, Dropkick murphys, Social Distortion, Flogging Molly...), kterému šlape na paty rock´n´roll, irskej folk, foukací harmonika, nebo banjo a namíchat to s ďábelskou energií.

Jako první na podium tento večer vletí olomoučtí THE BAROCKERS se svým svižným rock´n´rollem a pořádně vás nažhaví na celý večer!

Vše vypukne kolem 20.00 hodin a klub bude otevřen od 19:00.
Vstupné je 400,- na místě. Za 350,- Kč pak pořídíte vstupenky v předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem, za 395,- v síti Ticketpro a za 362,- Kč prostřednictvím E-ticket (více informací na webu klubu).

www.barrak.cz


18.11.12 12:47
trojka
           Novinky v distru:          

VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one