Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), ???
***info brzy***
                 TOP 3:               

JÁCHYM VÁGNER - Aberration MC
HORROR VACUI - In darkness you will feel alright LP
CAUSTIC CHRIST - Can't Relate  LP

Rockmag oslaví 5 let

Hudební portál Rockmag.cz oslaví pět let svojí existence koncertem, který proběhne v Polné u Jihlavy, vystoupí kapely: Mimoritmus, D.A.D., Průmyslová smrt a Aft...


Autor: info@rockmag.cz

Rockmag.cz bude slavit 5 let své existence festivalem v Polné

Přátelé hudby, muzikanti a posluchači, vězte, že je to již 5 let, kdy vznikl a na českém internetu se objevil hudební portál Rockmag.cz - tedy Rockmag.cz tak, jak ho známe dnes. Vycházel z databáze kapel a interpretů, která začala vznikat již v roce 2005 na podzim...

Historie a současnost portálu:
Jelikož databáze kapel měla úspěch, začali přibývat další funkce a v roce 2005 se objevila i doména Rockmag.cz a databáze kapel byla obohacena o magazín. Autoři portálu bratři Havlíčkovi pokračovali další roky v rozšiřování funkcí a tak web aktuálně nabízí návštěvníkům užitečné informace ze světa rockové muziky. Je složen z několika fragmentů jako je například magazín, databáze kapel, databáze akcí, inzertní sekce apod. Obsah magazínu tvoří početná redakce, kterou prošlo od jeho začátku více než 100 redaktorů.

Festival:
A jelikož je tomu již pět roků, co je Rockmag.cz na světě. Rozhodli se tvůrci portálu toto trvání oslavit alespoň nějakou malou akcí. Po krátkém dumání bylo rozhodnuto uspořádat mini festival k pěti letům existence Rockmagu v Polné u Jihlavy v místním klubu Zámecká Rychta. Akce se bude konat 25. listopadu v již zmíněném klubu Zámecká Rychta v Polné u Jihlavy.

Na festivalu vystoupí tyto kapely:

Mimoritmus (Polná)
Pokud chcete slyšet dobře zahranej punk-rock nebo ska, máte jedinou příležitost, protože tahle kapela ho do vás napumpuje a to nadoraz. Kapela si za dobu své existence získala řadu příznivců a tak již od roku 2000 úspěšně koncertuje po celé ČR. Z tvorby jmenujme desky Ženy v rytmu mimoritmu a Najděte si kvalitního milence.
http://rockmag.cz/kapely/mimoritmus/

D.A.D. (Kamenná u Polné)
Kapela D.A.D. je pro změnu melodic metalová skupina, která vznikla v roce 1993 jako skupina punková. Styl kapely se však během let vyvíjel a dnes kapela hraje metalovou muziku. Má za sebou nejen řadu vystoupení především na festivalových akcích, ale i mnoho alb. Poslední z nich s názvem Kompromisy vyšlo v roce 2010 a v mnoha médiích se dočkalo kladných reakcí.
http://www.dadcz.com

Průmyslová smrt (Polná)
Tato hard-corová úderka vydala v letošním roce split album s jihlavskou partou Rapsöd u vydavatelství PHR, které se dle ohlasů lidí, kteří ho slyšeli, více než líbilo. Kapela se však oblibě posluchačů těší už od roku 2003. Kapela je zárukou pořádně nakopnuté akce.
http://prumyslovasmrt.cz

Aft (Jihlava)
Aft je dle Wikipedie oválná bělavá nebo žlutobílá léze (eroze) na sliznicích vzniklá prasknutím puchýře (vezikulu). Povrch afty je tvořen fibrinovou masou s neutrofilními granulocyty. Jedná se vlastně o mělký vřídek. Každopádně tento Aft je punková skupina, která se v posledních letech začíná prosazovat především na jihlavské hudební scéně a tak jistě zaujme příznivce tohoto hudebního stylu.
http://bandzone.cz/aft

+ Akci bude uvádět hudebník, šermíř a moderátor Václav "Kyklop" Vinkler.
+ Na akci bude k vidění také UV&light show, což je působivé vystoupení - "černé divadlo", alternativa k ohňové show na bázi UV barev a světel. Předvede jej skupina Ad Infinitum - http://www.adinfinitum.cz
+ po skončení vystupování kapel after party
+ vodka s energyťákem za 35 Kč
+ soutěž o řadu cen
+ prodej triček Rockmag.cz
+ možná ještě další účinkující

Vstup na akci je ZDARMA!

03.11.11 00:15
trojka
           Novinky v distru:          

VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one