Punk zine..!
               Naš akce:              

sobota 12.10.19
Plzeň (Garáž)
NBDY, VIOLENCE JUNKIE // CRY OF HUMANS collab.,
PAREGORIK, URKHAGAAN, DIMMACHERUS>>>info ZDE<<<
        Info o koncertech:       

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

NO FAITH - Forced subsrvience LP
ONA SNOP / FAILURE - split 10"
ANF / ILL! - split EP

Pravěkfest IV.

Ve dnech 2. - 3.10. se v Praze (Exit-us) uskuteční čtvrté pokračování Pravěkfestu. Během dvou dnů vystoupí kapely: Victims of Classwar (DE), Trutzwall (DE), Klutz, Black Aspirin, Hrobokop, Mečem Naplocho, Noise improvisation – Paregorik + ~ˇ^ˇ~ +Uncle Grasha’s Flying Circus, Spreading Dread, Amoclen, King Keporkak, Madafaka, Menstrual Soup, Dirty Piss Fuckers,  S.N.B., Bambulkyne Dobrodružstvá...

Autor: Willhelm Grasslich (killthepop@centrum.cz)
Pravěkfest IV.
2. - 3. 10. 2015, Praha, Hudební klub Exit-us

Čtvrtý ročník festivalu UG sdružení Pravěk je tady! Opět se bude jednat o benefiční akci, kterou můžete podpořit náš společenský aktivismus za svobodný a neautoritářský přístup nejen ke kultuře. Opět se bude jednat o dvoudenní akci plnou extrémní muziky a hluku!

Pravěk je projekt fungující jako nezávislé DIY literární sdružení, které pomáhá mladým autorům vydat jejich díla do světa bez čekání ve frontě a plazení se před komerčními vydavateli. Už svou existencí protestuje proti faktickému omezování možností provozovat nezávisle DIY kulturu.
http://www.pravek.eu

Vstup 100 kč na den, 150 kč dva dny.

Pátek 2. 10. od 19 hod:

Victims of Classwar (blackened crust)
Byli loni a budou i letos! Kdo měl čest tuto kapelu vidět naživo, určitě chápe, proč jsme je oslovili i tentokrát. Zvuk jako valivá hmota řezavého temného dehtu okořeněného až Švankmajerovským lidským hnusem rozsekaná palbami bicích, k tomu angažovaný obsah a DIY do morku kostí. Co víc si přát!
http://victimsofclasswar.bandcamp.com
http://bandzone.cz/victimsofclasswar?at=info

Trutzwall (Pounding black metal)
Hodně drsná a obskurní záležitost, která se k nám valí z Drážďan společně s Victimy. Jste-li milovníky klasičtějšího blacku (a nejste žádnými hnusnými fašouny, samozřejmě), pak vám Trutzwall jistě sednou!
https://trutzwall.bandcamp.com/releases

Klutz (violence)
Pro milovníky ultrarychlých sypaček nemusíme myslím tuhle kapelu představovat. Pro vás ostatní vskutku reklamní varování – dlouhodobý poslech této smečky může způsobit alzheimerovu chorobu! K tomu obligátní: „Možnost si vybrat neznamená svobodu!“
http://kuklutz.noblogs.org

Black Aspirin (slugde/crust)
Tahle banda složená ze zkušených harcovníků z kapel jako Slavery či Encore si za svou poměrně krátkou aktivní dráhu vydobyla značné renomé. Valivý sludge přecházející do hardcore-punkových pasáží podobných třebas Hellshock je přesně to, co nám v paletě žánrů na Pravěkfestu scházelo!
http://blackaspirin666.bandcamp.com/track/infernal-war

Hrobokop (metal/crustpunk)
Užijte si svůj konec života – je tady Hrobokop! Postrach všech pražských revizorů a věrný obveselovatel mnoha DIY street party. Peklo je na zemi a nebe je hluk!
https://www.youtube.com/watch?v=KcSp2GtyiYk

Mečem Naplocho (fastpunk)
Z demáčů této ultrarychlé bandy se správci z youtube pokakávají. Nutno ještě dodat, že za kytarou poznáte autora knihy „Další zbytečné kecy,“ Vinarda, z věrné Pravěké bluesovky Strýček Zvrhlík.
https://www.youtube.com/watch?v=DF1tjHMyFpY

Noise improvisation – Paregorik + ~ˇ^ˇ~ +Uncle Grasha’s Flying Circus
Kolik přístrojů se dá ještě propojit, aby to publikum přežilo? Na tuto otázku budeme společně s touto likvidační skupinou noiserů hledat odpověď na konci prvního dne festivalu. Legendy se vraždí!
https://žádný odkaz na bandcamp, prostě se nechte překvapit!

Sobota 3. 10. od 17 hod:

Spreading Dread (thrash metal)
Kvalita se prostě nezapře. I poněkud stísněné prostředí loňského Dr. Vojáka nijak neubralo síle této žižkovské smečce, jejíž nové album „Age of Aquarius“ se již blíží vydání. A je kurva na co se těšit! Kapela zdařile kombinuje křehčí progresivní pasáže s brutálními moshovacími nájezdy. Jsme velice rádi, že ji můžeme po roce znovu přivítat na našem festivalu!
http://bandzone.cz/spreadingdread

Amoclen (grindcore)
Tak díky podobným bandám má tuzemský grindcore světovou úroveň! Liberecká sypačka Amoclen se dala po krátké pauze znovu dohromady, aby nás opět zavalila přílivem léčiv s roztodivnými účinky, i když převážně návykovými a způsobujícími psychotické stavy. Rozhodně jeden z tahounů letošního ročníku!
http://bandzone.cz/amoclen

King Keporkak (stoner/sludge hardcore)
Po necelém roce aktivního působení v nové sestavě nejspíš není potřeba tuhle v bahně si libující bestii představovat. Jen dodáme, že na málokterou desku z domácí scény jsme se těšili tak, jako na chystané cédéčko King Keporkak!
http://bandzone.cz/kingkeporkak

Madafaka (deathcore)
Palby jaxviň, valivé riffy a neustálé skočné breakdowny, to je Madafaka. Moderní corovačky sice bohužel nezřídka skrývají prázdné hezounkovské pozérství a ukňourané vokály, tohle ale rozhodně není ten případ! Madafaka vás nakrájí a nahází do vegeguláše, tak se těšte!
http://bandzone.cz/madafaka

Menstrual Soup (grindcore)
Poctivý, syrový a úchylný grindcore na Pravěkfestu již potřetí (letí to, co?:-)! V Menstruační Polévce plavou dva z nejaktivnějších členů Pravěku, kapela drtí své palby navzdory všem protivenstvím. U nás je ale doma, tak jí to dejme kurva najevo!
http://bandzone.cz/menstrualsoup

Dirty Piss Fuckers (grind/death/core)
Mladá kapela, která ale roste každým novým koncertem! Její styl se rozkládá někde na pomezí grindu, death metalu a deathcoru. Dejte si bacha, nebo skončíte na cévkování!
http://bandzone.cz/dirtypissfuckers

S.N.B. (violence noisepunx)
Esenbéčka po pauze znova aktivní (loni nám scházeli:-), ovšem ještě neotřelejší a hlučivější než předtím! A Ty Jando z osy, jestli se Ti zdá, že Ti hoří barák, tak věř, že se Ti to nezdá!
http://bandzone.cz/seremenabudoucnost

Bambulkyne Dobrodružstvá (gore’n’roll)
"Prišla stuhou previazaná škatuľka, a v nej bola, bola bola bola, a v nej bola, bola bola bola, Bambuľka, Bambuľka, Bambuľka, Bambuľka..." Tato večerníčková veselice ve stylu Squirophobic či Rompeprop je novinkou v naší "stáji talentů", vhodná pro všechny roztomilé chlípníky!
http://bandzone.cz/bambulkynedobrodruzstva

http://www.pravek.eu
http://praveknoisesection.blogspot.cz
http://www.exit-us.com
https://www.facebook.com/events/1456221038005963
http://bandzone.cz/koncert/370987-praha-exit-us-pravekfest-iv
 
06.08.15 20:36
trojka
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one