Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

Pravěk Experimental Night

22.03. proběhne Pravěk experimental night v pražském Chapeau rouge. Zahrají kapely: ALLOCHIRIA (GRE), RYVULET (DE), SMUTEČNÍ SLAVNOST, KING KEPOKRAK, BADBADNESS, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS. Výtěžek koncertu bude věnován UG sdružení Pravěk a Food Not Bombs...

Autor: Willhelm Grasslich (killthepop@centrum.cz)
Výtěžek koncertu bude věnován UG sdružení Pravěk a Food Not Bombs!

Pravěk je projekt fungující jako nezávislé DIY literární sdružení, které pomáhá mladým autorům vydat jejich díla do světa bez čekání ve frontě a plazení se před komerčními vydavateli. Už svou existencí protestuje proti faktickému omezování možností provozovat nezávisle DIY kulturu.

ALLOCHIRIA (post-sludge/metal)
Hutný, ale i křehký sludge metal z řeckých Athén se poprvé objeví v Praze v rámci evropského turné! Členové kapely jsou známí svými squatterskými aktivitami na domácí scéně, principy antikomerce a DIY jsou jim víc než vlastní. V lednu 2014 vydali svou první dlouhohrající desku Omonoia, kterou vám také 22. března představí!

Not only slid, but also delicate sludge metal band from Athens (Greece) appears in Prague for the first time within its european tour! Members of the band are known for their squatting activities, DIY ethics and noncommercial attitudes. Allochiria will present new record Omonoia, that was released in January 2014.

RYVULET (post-rock/hardcore)
http://ryvulet.bandcamp.com
Berlínský kvintet přináší své rozjímavé kompozice na pomezí post rocku a post metalu, ovšem s hardcorovým pozadím. Nekompromisně se staví proti rasismu, sexismu či homofobii. Podporují DIY aktivity bez nároku na honorář! Doufáme, že je poctíte svým zájmem!

Quintet from Berlin is coming to bring you meditative compositions between post rock and post metal, but with hardcore attitudes. They stand against racism, sexism and homophobia uncompromisingly. Ryvulet supports DIY activities with all its means, so give them a try!

SMUTEČNÍ SLAVNOST (experimental/black metal)
http://smutecnislavnost.bandcamp.com
Striktně neortodoxní black metal, tak nazývá tento pražský soubor svou tvorbu, která je originální směsí hutného atmosférického blacku a post metalu s prvky noisu. Jedná se o antifašistický black metal, nebo chcete-li RABM.

Smuteční Slavnost defines its style as strictly unorthodox black metal. It sounds like original mixture of atmospheric black metal and post-metal with noise influences. Moreover, it’s antifascist black metal, or RABM, if you want.

KING KEPOKRAK (stoner-rock/hardcore)
http://bandzone.cz/kingkeporkak
Mohutné kytarové riffy obrovitého kytovce s hardcorovým podtextem, to je King Keporkak. S novým řevem za mikrofonem kapela koncertuje, jak se dá, a jsme moc rádi, že i u nás.

Solid guitar riffs are symbols of mighty whale, but hardcore attitudes are the basis of King Keporkak. They have a new vocalist and they will play at many concerts, also at ours:-)

BADBADNESS (crust-punk)
http://bandzone.cz/badbadness
Nová kapela na scéně, za níž se skrývají nejen bývalí a současní členové Třetího Stupně Tortury. Rychlý a přímočarý angažovaný punk bez zbytečných keců okolo!

New band on hardcore scene in Prague that consists partly of the former and actual members of Třetí Stupeň Tortury. Fast, straightforward, politically engaged punk without useless chatting!

UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (nun-core)
http://bandzone.cz/ugflyingcircus
Hluková improvizovaná zběsilost v podání surrealistických maskovaných jeptišek, díky nimž poznáte například ty nejniternější útroby válečných lodí z první světové války, obživlé sochy stalinistických diktátorů či japonského ducha Kayako v ženském klášteře.

Demon of noise improvisation performed by the surrealistically masked nuns. In their show you can find the innermost parts of battleship from WWI, reanimated statues of stalinist dictators or japanese ghost Kayako in women monastery!

22.3. 2015
Chapeau Rouge
Jakubská 2, Praha
Od 18 hod.
Vstup 100 kč


http://www.pravek.eu


 
05.02.15 15:46
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one