Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

Podpořte Moshpit tragedy rec

Kanadský label Moshpit tragedy records shání pomoc, pokud už jste někdy zavítali na stránky moshpittragedy.com víte, že zde lze stáhnout některé nahrávky zdarma nebo za ně zaplatit a podpořit, tak label. Label momentálně shání nějaké peníze na další připravované projekty, vítaná je jakákoli pomoc a propagace!


Pokud znáte stránky (www.moshpittragedy.com) víte, že ve spolupráci s kapelami zveřejňují na stránkách alba ke stažení ve vysoké kvalitě mp3 spolu s kompletním artworkem. Je tam určitý platební systém, který vám umožňuje zaplatit za to, co se vám líbí nebo dokonce stáhnout album zdarma.

Určitě si dokážete představit, že spousta lidí si alba stáhne zadarmo což je naprosto v pořádku, ale čas od času má label výdaje, které nejsou pokryty.

Například: Flash gramofon, momentálně na stránkách vyčerpává prostor pro nová alba, právě se pracuju na novém, aby vyhovoval pro více nahrávek.

To znamená, že label potřebuje získat nějaké peníze, aby mohli pokračovat dál a přidat co nejvíce downloadu a vy se měli z čeho těšit.

Chystají se nahrávky MISERY, ISKRA, CONFLICT, EXISTENCH a SYSTEM SHIT stejně jako několik nahrávek z MORTARHATE RECORDS, JUST SAY NO RECORDS a BELFAST ECORDS.

Nejlepší věc kterou můžete udělat, je jít na stránky a zaplatit za jednu nebo více nahrávek! Podpoříte tím kapely a label.

Právě teď je tam mnoho skvělých kapel/nahrávek jako: AMEBIX, EXTREME NOISE TERROR, TOTAL FUCKING DESTRUCTION, DISASSOCIATE, ARRESTUM, HANGOVER OVERDOSE, THE SKUDS, DEVIL'S SON-IN-LAW, BURNT CROSS, POWER IS POISON, SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN, HULLUUS, REVOLUTIONARY YOUTH, DESCENDED FROM RATS a další.

Případně, pokud chcete poskytnout přímou podporu v této záležitost, můžete poslat darování přímo přes PayPal na: mptrecords@hotmail.com -  jakákoli pomoc od kapel/labelů/dister/zinů atd., výměna bannerů je vítaná.

Pokud budete dál využívat tyto stránky a máte pár babek ve vašem PayPal, prosím darujte je.

Jako poděkování za vaši stálou podporu bude label dál pokračovat v uvolňování muziky tímto způsobem!
25.01.09 23:52
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one