Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

Plus Mínus v Praze

Bratislavská punkrocková mašina zahraje 6.2.2010 v pražském Matrixu na podporu dobročinné akce "Help to pejskové fest", doprovod jim budou dělat Nežfaleš, Reverends, No Side a Brain Drain.


Autor: honza@london77.cz

Bratislavští punkrockoví veteráni Plus Mínus v Praze!

Dne 6.2.2010 v pražském klubu Matrix na Žižkově tato svižná punkrocková kapela ze Slovenska podpoří benefiční akci spolu s dalšími předními představiteli mladé generace punkrockové a rock´n´rollové scény, jako jsou  Nežfaleš, Reverends, No Side a Brain Drain.

Koncert je stejně jako v minulém roce pořádán za účelem podpory nadace Robin spravující psí útulky. Za celou dobročinnou akcí stojí Petr „Moucha“ Mol – basák z kapely Nežfaleš (která na akci mimochodem také vystoupí) a komentuje: „Přípravy na akci vrcholí a my doufáme, že se nám podaří do Matrixu dostat alespoň stejný počet návštěvníků, jako tomu bylo v roce 2008 v pražském Rock café, kam zavítalo něco málo přes 450 lidí! Před dvěma lety se tak na podporu nadace vyčlenilo přes 25 tisíc korun, což nás motivovalo k tomu, abychom z této akce učinili tradici, což dokazujeme již druhým ročníkem.“

Vstupné je 130 Kč z čehož každých 70 korun půjde přímo nadaci. Zbylé peníze pokryjí náklady spjaté s přípravou. Tento benefiční koncert podpoří i punk-rock´n´rollový obchod London 77, který na akci dokončí výprodej zboží z roku 2009 a každých 10% z každého prodaného kusu věnuje také na podporu nadace.

PLUS MINUS (Punkrock SK) - Punkrocková pecka z Bratislavy, známá svým neskutečným nasazením a skvělou show. Kapela, kterou tvoří i členové legendárních Iné kafe, oslavuje 10 let své existence, připravuje nové EP a čile brázdí Československo.
http://bandzone.cz/plusminus 

NEŽFALEŠ (Punk´n´roll) – Tahle punk'n'rollová kapelka si na koncert odskočí ze studia, kde právě pracuje na novém albu!!! Kromě starších pecek, třeba ze svého ceněného alba "Ber dokud dávám", tak jistě dojde i na pár novinek, které se na novém CD objeví!!!
http://bandzone.cz/nezfales

NO SIDE (Punkrock) – Říčanská banda, která hraje už osm let rychlej energickej punkrock.
V současnosti chystá novou desku, ze který rozhodně zazní pár pecek!!
http://bandzone.cz/noside

REVERENDS (Hard Rock´n´roll) – Živelná show s koulema. Jinak se tahle partička popsat nedá. Zhruba před rokem se objevili na scéně a od té doby jen stoupají. Kapela, kterou rozhodně stojí za to vidět, už třeba i proto, že ji tvoří bývalí členové kapel jako The Fialky nebo Nežfaleš!!!
http://bandzone.cz/reverends

BRAIN DRAIN (punkrock´n´roll) – Tahle kapela symbolizuje mladou krev punkrocku ve stylu 77. I oni v současné době chystají nové album!!
http://bandzone.cz/braindrain

Nadace Robin
Nadaci Robin Zdeny Frýbové založila paní spisovatelka Zdena Frýbová v roce 1992. Podporuje především útulky pro zvířata. Posílá jim přímo peníze. Naopak pomoc v podobě krmení pro psy a kočky poskytuje nadace několika desítkám mini útulků: rodinám nebo jednotlivcům, kteří navzdory tomu, že žijí ve velmi nuzných poměrech (většinou důchodci, ale též rodiny s malými dětmi), poskytli domov několika bezprizorním psům a kočkám a dobře se o ně starají. A do třetice se stará o krmení bezprizorních zvířat v terénu. Na několika místech, kde se tato zvířata potulují, rozmísťuje nadace krmení a zcela výjimečně i potraviny jiné - jako mléko, piškoty, špek apod.
Bankovní spojení nadace je č.ú.: 194313354/300.

Kontakt:
London 77
Honza Řezáč
776 628 107
honza@london77.cz

Petr “Moucha” Mol
605 11 65 75
p.moucha@seznam.cz
19.01.10 19:38
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one