Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

06.03.20 - Plzeň (Belfast) - PETROLIO (ITA), DÍLNA REKORDS

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

PEKLO NAD OTAVOU 9

V sobotu 18. října se již podeváté otevřou brány samotného pekla. Opět se tak stane v prostorách strakonického hudebního klubu Křemelka, kde se představí čtyři zajímavé kapely různých extrémních žánrů: ASSESSOR, F.O.B., MÖRKHIMMEL a V RUKOU OSUDU...

Autor: Johan (johan@fobiazine.net)
 
PEKLO NAD OTAVOU 9
Sobota 18.10.2014, 20.00, Strakonice – Music bar Křemelka

ASSESSOR
Thrash metal
www.bandzone.cz/assessor
Po třech letech se na místo činu vrací legendární kapela, která psala dějiny tuzemského extrémního metalu, která se po několika letech hibernace vrátila v roce 2010 na scénu. Letos uplynulo od založení původního ASSESORU dlouhých 26 let, přesto v současné sestavě (s kosmeticky upraveným názvem) fungují dva zakládající muzikanti – kytarista Jarda Pracna (známý z celé řady kapel, namátkou třeba MORIORRU) a zpěvák Michal Roháček (KRYPTOR, ex-TORTURA). Kolem nich funguje mladší krev, také velmi dobře známá z řady dalších souborů. Repertoár současného ASSESSORU tvoří jak hity z kultovního alba „Invaze“ (vůbec první extrémní nahrávka, která u nás vyšla po pádu komunistického režimu), tak nové skladby, které pokračují v duchu klasického thrash metalu a které vyšly na albu „Štvanice“ v roce 2012.

F.O.B.
Death metal / metalcore
www.bandzone.cz/fob
Táborští matadoři se vrací po třech letech, objevili se spolu s ASSESSOREM v roce 2011 na třetím Pekle nad Otavou. I F.O.B. za sebou mají dlouhou pouť undergroundem, během níž vydali tři demosnímky a pět řadových alb. Od death/doom metalu se přes mix death a thrash metalu postupně posunuli do modernějších vod a aktuální tvorba pulzuje na rozhraní death metalu a metalcore. Vedle chytlavých míst ale nechybí pořádné nářezy, vedle „klínů“ (čti cleanů) ani pořádný hrdelní marast. Tahle divoká jízda je zaznamenaná na novinkovém albu „Reap What You Sow“, které loni na jaře vyšlo u MetalGate a navíc jako příloha magazínu Spark.

MÖRKHIMMEL
Death/black/crust/core
www.morkhimmel.cz
MÖRKHIMMEL znamená ve švédštině, norštině a dánštině temné nebe. A stejně temná je i muzika, kterou tahle parta od roku 2007 produkuje. Po řadě personálních změn naleznete v aktuální sestavě muzikanty známé z působení v MASSGENOCIDE PROCESS, MOTHER, THEMA 11 nebo ÚL!. Po prvním demu vznikly další dvě nahrávky, z nichž hlavně zásadní „Zloskřivec“ (který vyšel pouze na vinylu) sklidil spoustu nadšených kritik napříč scénami. Aby ne, když MÖRKHIMMEL zručně kombinují hardcorovou nespoutanost, crustovou rychlost a deathovou špínu. A nesmrdí jim ani staroškolský black metal, ostatně jako své vzory uvádějí DARK THRONE, HELLHAMMER, VENOM nebo BATHORY. A jak říkají, rádi zahrají pro metalisty i pro hardcoristy. A po dvou turné po Švédsku a Norsku přijedou po dvou letech zahrát do Strakonic i vály z připravené další desky, kterou nedávno nahráli v Hellsoundu.

V RUKOU OSUDU
Down tempo / hardcore
http://vrukouosudoom.blogspot.cz
Jediné „Ruce“ budou mít na Pekle premiéru a bude to premiéra zlá a ponurá. V RUKOU OSUDU totiž produkují hudbu táhnoucí se jako sliz, ono „down tempo“ nemá daleko k funeral doom metalu, ale protože členové kapely vzešli z hardcore scény, je tam i tenhle žánr slyšitelný. Motto na webu pak hovoří jasnou řečí: „Hrajeme pomalou a špinavou hudbu, aby sme nasrali ty, který si to zasloužej!“ VRO mají na kontě demo, 7“ a dvě splitka, přičemž každé na jiném formátu, na LP s PRAY FOR DEATH, na magnetofonové kazetě (!) s BLUES FOR THE REDSUN.

Vstupné: 100 Kč,-
 
19.09.14 18:27
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one