Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, VZTEKLEC, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event


*******************
středa 07.08.19
Plzeň
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), ???
***info brzy***
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

FEAR FEST 2019

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

JÁCHYM VÁGNER - Aberration MC
HORROR VACUI - In darkness you will feel alright LP
CAUSTIC CHRIST - Can't Relate  LP

PAURA ve Velkém Meziříčí

Brazilská hardcorová legenda PAURA opět v České republice! V rámci turné po Evropě se představí 21.4. 2013 v Rock Depu ve Velkém Mezříčí. Společně s Paurou se na tour objeví z kalifornského San Francisca svižná hardcorová banda ALCATRAZ. Jako support z domácího prostředí vystoupí kmen MAWATAI (etno-hardcore/Velké Meziříčí)...

Autor: emoceans@centrum.cz

Začátky Paury sahají do roku 1995, kdy se dali dohromady 4 amigos. V té době ještě všichni hráli ve svých původních kapelách a skupina Paura pro ně byla jen "bokovka". V roce 1996 vydali první CD, které zaznamenalo u fanoušků nečekaný úspěch. Ještě v tom samém roce rozhodli, že se kapela rozroste o druhého kytaristu. Od té doby vydali ještě dalších 5 CD: Reflex of Difference (1998), The Myth is Dead (2002), YOUKILLUSWEOVERCOME (2005), Reverse the flow (2007) a poslední novinkou je History bleeds. Svůj vůbec první koncert v České republice odehrála Paura na RUDAFESTU, kde se amígos nesmírně líbilo a s pořadateli navázali úzké přátelské vztahy. Byl to rok 2010, kdy PAURA absolvovala svoji vůbec první návštěvu Evropy. Podle slov zpěváka Fabia chtěli kluci po letech účinkování na scéně absolvovat něco nového. Něco, co by jim přidalo novou krev do žil. A proto se rozhodli, že se podívají do Evropy. Nikdy však nemysleli na to, že se zde od té doby budou objevovat s pravidelnou frekvencí každým rokem. Po loňské INTEGRITY IS NOT FOR SALE europaen summer tour 2012 se v kapele udála změna na postu basáka, kdy Danila Frantangela z rodinných důvodů (svatba a narození syna) vystřídal Rodolfo Duarte. Kapela absolvovala mnoho koncertů s nejvýznamnějšími světovými HC bandami (Agnostic Front, H2O, First Blood…) a hrála ve více než dvaceti zemích světa. Energická hardcorová muzika, lehce říznutá death metalem vás určitě nebude nudit!

O 10 let mladší čtyřčlenná HC formace Alcatraz pocházející z Kalifornie z USA vznikla v roce 2005. V závěsu za kapelami Set Your Goals a First Blood reprezentují těžký, svižný a energický hardcore ze San Francisca podobný kapelám Sworn Enemy nebo Terror. Za dobu své existence absolvovala kapela nespočet koncertů s mnoha světovými HC legendami. Zahrála si po boku Terror, Madball, Comeback Kid, First Blood, All shall Perish… Po boku First Blood zahráli na tour v Japonsku, v Indonésii a také se objevili na tour a na mnoha festivalech v Evropě. Jsme velice rádi, že se tato kapela taktéž ukáže v Rock Depu, protože to bude pekelnej mazec a všichni se máme na co těšit!

15.03.13 16:21
trojka
           Novinky v distru:          

KOLYMA TALES #2 zine
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one