Punk zine..!
              Naše akce:           

24.07.2020
Plzeň (belFAST)
Benefit na FNB Plzeň


DIE PUPPEN AUGEN, SAY RAID, FORREST TRUMP
FB event


              Recenze:              

HUMAN FAULT – Zjevné předurčení LP

        Info o koncertech:       

SUMMER MOSHPIT PÁRTY

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

IMPULSEALER - s/t MC
HATED YOUTH / ROACH MOTEL - split LP
UNA BESTIA INCONTROLABLE - Metamorfosi LP

NOVÝ ZAČÁTEK, NOVÝ BARRÁK

Centrum Ostravy čeká v září otevření nového multikulturního klubu BARRÁK, stojí na místě původního klubu Prostor-Tančírna...


 
Autor: press@musicbarjam.cz

NOVÝ ZAČÁTEK, NOVÝ BARRÁK

Centrum Ostravy čeká v září otevření nového multikulturního klubu BARRÁK, který pojme až pět stovek lidí. Řadí se tak do trojice největších v tomto městě. Stojí na místě původního klubu Prostor-Tančírna, který má většina lidí spojený hlavně s rock-metalovou scénou. Současná dramaturgie bude doširoka otevřena. Krom živé hudby mnoha žánrů se návštěvníci dočkají i divadelních večerů nebo studentských akcí. Nově je klub pod taktovkou mladých lidí, kteří již čtyři roky provozují opavský klub JAM, vozí k nám kapely z celého světa a od jara vystupují pod značkou Euphory Production.

“Ostrava nám dává mnohem větší možnosti, jak svým výhodnějším umístěním, tak i kapacitou klubu”, říká nový majitel Michal Hrabovský. “Klub prošel kompletní rekonstrukcí, která změnila celý jeho interiér. Těšit se tak lidé mohou na nové bary, ozvučení, světla, sociální zařízení, ventilaci, kapely zase na lepší zázemí”, dodává.

Dramaturg Marcel Palovčík, který stojí např. za produkcí Fulnekfestu, nám odhaluje více z chystaného programu: “Sázíme především na zahraniční hvězdy. Už v září nás navštíví například hiphopoví Deliquent Habbits (MEX) a Afu-Ra (USA), world music uslyšíte v podobě Zion Train (GB), tradiční irskou muziku dovezou The Hogs (IRL) s hostem Václavem Koubkem a metalisty potěší třeba Benediction (GB), nebo Gama Bomb (IRL). Myslíme ale i na českou špičku, kterou zastoupí Monkey Business, Sunshine, Monika Načeva, Už jsme doma a mnoho dalších zajímavých jmen.”

Pokud se budou provozovatelé držet svého tempa z Opavy, kde za poslední roky přivezli kapely z více jak desítky zemí, může se Ostrava skutečně těšit na klub velkého stylu a doufejme, že to místní lidé ocení svou účastí na pořádaných akcích. Na webu www.barrak.cz zatím naleznete program klubu, v brzké době pak i vyčerpávající informace o všem, co s ním souvisí. Zatím jsou provozovatelé aktivní hlavně na síti Facebook, kde můžete sledovat komentované pozvánky na jednotlivé akce.
14.10.16 22:09
trojka
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one