Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

Nové tituly u Aback records

Právě teď vychází na Péťovo Aback records několik titulů: Split 12" LP - AGGREANTION/HOMO HOMINI LUPUS, Split 7" EP - CANCER SPREADING / BLACK TRINITY, MC - CARBONIZED 4 WAY SPLIT, Split CD-r - LIFE POSSESSION / VICTIMS OF CLASSWAR...

Autor: peta.aback@centrum.cz

Právě vychází u Aback distribuce, records :

Split 12" LP - AGGREANTION/HOMO HOMINI LUPUS
Split 7" EP - CANCER SPREADING / BLACK TRINITY
MC - CARBONIZED 4 WAY SPLIT
Split CD-r - LIFE POSSESSION / VICTIMS OF CLASSWAR
 
AGGRENATION - švédský, drtící raw punk věrně v kolejích inspirovaný praotcema MODERAT LIKVIDATION, ASOCIAL nebo ROVSVETT, plus navrch s energií finského raw punku, těšit se můžeš jednoznačně na d-beat punk výplach v kterém jsou švédské kapely jednoznačně vynikající. Nová nahrávka navazuje na stále stejný d-takt tempo jako již z předešlého splitu LP s NULLA OSLA.

HOMO HOMINI LUPUS – Chorvatská hc/punk grind bruska po splitu LP s BRIVIDO následně povytahuje laťku víše aby vás vyburcovala ze židle.... Zde můžeš čekat nečistý vliv protější strany d-beat crustu. Jako host zde učinkuje v pár válech kytarista Davor z hc/thrash brusky SENATA FOX. Deska byla lisována v Německu a vychází taktéž limitovaná vícebarevná edice.

CANCER SPREADING – Horda crusterů z Itálie vám představí stench core crust metal s hrobovým řevem, inspirovaný UK crustem z druhý poloviny 80. Let – AXEGRINDER, HELLBASTARD... Již pro tento split čekej více metal než crust.

BLACK TRINITY – s novým netradičně pojatým black metalovým projektem z Řecka od Lidí z GO FILH GO, jenž vychází v názvu kapely samotné, né že bych byl nějakým vyznavačem temnýho metalu, ale představa od lidí, kteří mydlí noise punk d-beat rachot GO FILTH GO je více uspokojivá... Deska byla lisována ve Francii.

 
SPOSA IN ALTO MARE / TURRONIZER / EBOLA / HIPPY CRACK : 2 x crust/grind z Itálie a jednou grincore TURRONIZER ze Španělska. Vesměs stylově stejné kapely, který mohu označit za dosti podobající se až skoro to samé. U TURRONIZER a SPOSA IN ALTO MARE jde o záznamy z živých koncertů. Mimo jiné HIPPY CRACK jsou z Finska, prasí čistý noise core, tudíž pro vyznavače noise coru s vysavačem u ucha je tohle zajimává záležitost. Vychází na originál kazetě ve více barvách.

LIFE POSSESSION - Nová demo nahrávka d-beat crustu z čech vychází k turné, které má kapela již za sebou. 5 válů se střídavě hlubším a ječivím vokálem, včetně coveru od TOTALITAR. Né jen obal, ale jako celek nahrávky, kterou si kapela tvořila sama. Čekej D.I.Y. Obal tisknutý ofsetovým tiskem v grafickém zpracování, nepoznamenaný počítačem. Pouze sprej, barvy, nůžky a lepidlo. To vše zabaleno v plastovém, tuhém obalu. Pár válů můžeš poslechnout na odkaze zde.

VICTIMS OF CLASSWAR - Je metal punková úderka se špetkou d-beatu z Německa. Druhá demo nahrávka se 4 vály, s lyrikou v mateřtině a angličtině. Split vyšlo záměrně ke společnému, evropskému turné.
 
Více informací o titulech na : http://www.aback.bloguje.cz

21.05.12 13:18
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one