Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP
SORDO / POWERXCHUCK - split EP

Nezávislý festival Branišovice

NFBcrew vás zve na v pořadí sedmnáctý ročník Nezávislého festivalu, který se uskuteční v sobotu 20. a v neděli 21. července 2013 v krásném přírodním areálu v Branišovicích. Brána festivalu bude otevřena od sobotní dvanácté hodiny a první kapela odstartuje festival ve 13:00...


Autor: Balda-š120 (balda120@seznam.cz)

V sobotu proběhne klasický branišovický festival za rekordní podpory kapel ze zahraničí a poprvé letos navíc od nedělního dopoledne aftershow párty. Je jasné že letošní soupiska kapel se více než povedla!

MASTER  Jedna z prvních amerických death metal kapel (od roku 1983!) v čele se sympatickým Paulem Speckmennem představí materiál ze své zatím poslední desky "The New Elite". V současnosti připravují MASTER  velké evropské  tour na kterém navštíví i náš festival. O kvalitách téhle kapely není pochyb.

INSANITY ALERT - rakouská odpověď na Suicidal Tendencies, D.R.I. nebo Municipal waste! Mrkněte na jejich videa na youtube a budete mít jasno. Za sebou spoustu koncertů po evropě a dvě EP který si můžeš poslechnout na jejich Bandcamp. Borci také předělali několik pecek od starých kapel, třeba "Alcohol" od Gang green, nebo "Run to the hills" od Iron maiden. Skate/thrash jak noha, legrace a nadsázka.

THE SHINING - Thrash/metal/hardcore! Holandsko. Kapela u nás velmi dobře známa se splitka s českými Lahar. Přátelství mezi THE SHINING a INSANITY ALERT není náhodné.. Heavy Kevy (jak si říká zpěvák Insanity alert) je původem z Holandska, proto ta spousta společných koncertů. Jsme rádi že tyhle dvě bandy zahrají na našem pódiu a třeba dojde i k nějakému společnému songu.

NADIR - Maďarsko. Jak tomu bylo v minulých letech i letos zahrají nejen HC,grind a punk kapely. NADIR tohle vše kombinují a přidávají navíc doom a death metal. Kapela není na scéně žádným nováčkem, od roku 1993 hráli pod názvem DARK CLOUDS, v roce 2004 se pak přejmenovali na NADIR. Svůj styl nazývají doomcore a jejich tour podporu využily takové kapely jako Napalm death, Crowbar, Pro-pain a další.

SETE STAR SEPT - Tohle duo z Tokia předvede jak na noisegrind! Od roku 2004 jako noisecore kapela, postupně přidávající do jejich extrémní hudby více grindu, hodně ovlivněni japonskými The Gerogerigegege. Ale pozor, tuhle hudbu produkují i ženy. V případě SETE STAR SEPT jde o slečnu Kae která se stará o "basu a zpěv". Tohle bude hóóóódně extrémní záležitost!

HUMAN ERROR - Maďarsko. Kapela fungující od roku 1996 začínala spíše s  grindcorem, dnech hrajíci dis-beat /crust-punk. HE to pěkně odsejpá, texty zpívají v rodném jazyce a někteří o nich mluví jako o maďarských Cripple bastards. Na živo to borci umí parádně rozbalit, o tom u nás přesvědčíte sami . Tohle je šupa pro všechny pankáče i grindery!

DAVOVÁ PSYCHÓZA - Není třeba představovat. Můžete se těšit na jejich klasické songy a divokou punkrock show. Co dodat??

Jihočešti БУТ ! Náklep jak hovado, kapela vznikla na jaře 2009 z ex-členů kapel Ingrowing, Uprise, Den za dnem a Exhale. Po loňské debutní nahrávce "Call for nemesis" mají na grind UG scéně své místo, těšte se na pořádně nasranou grindcore jízdu.Jedna z mála čistě grind core kapel u nás, takže fanoušci Terrorizer, Blockheads nebo Nasum, tohle je pro vás!

Dalšími kapelami na sedmnáctém ročníku jsou RAGING DEATH z Polska, kteří hrají old school thrash metal, všem dobře známá punk legenda ZEMĚŽLUČ, D-beat-crustoví DO YOU THINK I CARE? z Maďarska, skvělý hardcore-punk z jížních Čech SVINĚ!, slovenská grindcore banda STERCORE, crust-grindová stálice HIBAKUSHA a parádní hradcore-punk z Valašského Meziříčí FACAN !

Oproti minulým ročníkům však letošní nabízí i něco navíc. Od nedělní desáté ranní je připravena AFTERSHOW PÁRTY !

Hlavní nedělní kapelou jsou O INIMIGO z brazilského  Sao Paula, ve které najdeme členy Ratos de Porao, Discarga a I Shot Cyrus.  Hrají melodický hardcore/punk pro fanoušky kapel jako Gorilla biscuits, NOFX atd...V půli července vyrážejí na své první evropské turné, jedna ze zastávek bude i u nás na aftershow!

Dalších  šest „after kapel" je z Moravy. Zahrají Hardcore-punk bandy HUMAN FAULT a spříznění THE BREED z Vyškova, obě kapely valí hardcore-punk, za grindcore a death metal tu budou CRITICAL MADNESS ze Šumperka, BOLEST BUDE VĚTŠÍ z Uherského Hradiště a prozatím velmi málo známá banda FEAR OF METANOL což je kapela složená se členů Melancholly pessimism, Lesní plesnivec a Dirty talking. Crust-punkoví DISFUNKCE MYSLI celou after zahájí !

Celkem tedy 22 kapel, vstup v sobotu  od 12:30  za 200,- , od 15:00 za 290,-, na nedělní aftershow vstup s "náramkem" ze soboty zdarma, ostatní 50,-.

Na festivalu distra, prodej CD, LP, triček, vege i masité pokrmy, pivo Poutník, čepované nealko (i pivo) a spousta kořalky… Areál z části zastřešen. Stanování a parkování samozřejmě  bez poplatku. Přijďte se pobavit, setkat se s přáteli, popít a vytvořit skvělou atmosféru jako každý rok!

Prosíme návštěvníky, neberte s sebou láhve ani jiné sklo, ostré předměty a jakékoliv zbraně.

Dorazte podpořit jediný DIY festival na jižní Moravě!

NFBcrew 2013

16.07.13 14:46
trojka
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
ADACTA - Circullus Viciosus LP
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one