Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

06.03.20 - Plzeň (Belfast) - PETROLIO (ITA), DÍLNA REKORDS

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

Mrkvan core festival IV

Pozvánka na dvoudenní multižánrový hudební festival na zimním stadionu v Polné u Jihlavy Mrkvan core festival IV, který proběhne 9.až 11.září...Autor: mrkvancore@seznam.cz

Mrkvan core festival IV
9.až 11.září 2011 v Polné u Jihlavy
Dvoudenní multižánrový hudební festival na zimním stadionu v Polné u Jihlavy

Mrkvan core festival je hudební festival, který se nechce omezovat ne jeden hudební styl, che dát prostor hudebním skupinám více hudebních žánrů, jako punk, hardcore, ska či hip hop. Čtvrtý ročník přináší pestrý výběr kapel například jihlavské hip hop uskupení PioSquad, nebo ska reggae Fast food orchestra. Jako třešnička na dortu vystoupí také kontroverzní dívčí skupina Luštěla, mnohými nenáviděná a mnohými zbožňovaná. Zahraniční zastoupení zajistí další dívčí skupina Butcherbabes z rakouského Grazu. Na nedělní zakončovací koncert, který se bude konat v klubu Zámecký rychta dorazí zahraniční kapely CN Roundhouse kick(De) – screamo hardcore z Lipska a emo rockový Hidden by the grapes(At) z opět z rakouského Grazu.

Na festivalu budou celkem dvě stage – hlavní a dj stan pro afterparty. Na festivalu bude zajištěno občerstvení alko i nealko, a bude zajištěno vegetariánské a veganské občerstvení. V dj stanu bude také fungovat menší freebox/bleší trh. V sobotu vystoupí se svou divadelní hrou uskupení Klíče v zámku z moravských Bučovic.

Program Pátek Zimní stadion Polná 9.9.2011

Hlavní stage:
19:00 E.R.C.P.
19:45 Zkouška sirén
20:35 Afarastafa
21:30 Straight
22:20 Fast Food Orchestra
23:30 Luštěla

Dj stan:
Dj Dzogy
Disko teror soundsystem

Program Sobota Zimní stadion Polná 10.9.2011

Hlavní stage:
18:00 HFD
18:45 Butcher babes(At)
19:30 Rapsöd
20:20 0. no 1
21:10 Mc broko
22:10 Queens of everything
23:10 Pio squad

Dj stan Radio 1:
Djs Radio 1 all night show:
Dj Babe LN,
Dj Gadjo.cz,
Dj Kaya

Program Neděle klub Zámecký rychta Polná 11.9.2011

20:00 Hidden by the grapes(At)
21:00 CN Roundhouse kick(De)
21:00 Afterparty Djs

After party Dj: Dj Dzogy

Účinkující na festivalu:

E.R.C.P. – parta místních mladých a divokých punkerů, kteří se nebojí dělat hudbu nahlas a rychle, nezaobírají se tím, že neumí dokonale hrát, ale do hudby dávají svoje srdce – baví je hrát a jinak než ostatní kapely, jinak než mainstreamoví velikáni.

Zkouška sirén – jak sami o sobě píší - jsou“ „hradecko pražský trio jemně ujetejch floutků, který se flákaj ode zdi ke zdi a k ničemu rozumnýmu nejsou. Proto ta muzika.“ Kapela se pohybuje ve stylových vodách kapel, které se drží ve stáji Silver rocket. Indie, rock, pop, punk, škatulky jsou přísné vymezení, které téhle kapele nesedí. Jsou to rockoví floutci.

AfaRastafa – Dan, JoeD a Bk, to jsou postavičky z hip hop reggae skupiny z Jihlavy. Kluci se vypracovali neustálým vystupováním takřka z ulice a dnes hrají i na velkých koncertech a párty. Rap reggae a osobní výpověď o téhle době. Na kontě mají již několik alb – hledej na internetu.

Luštěla – mnohými nenáviděná a mnohými milovaná, to je Luštěla. Není snad již více kontroverzní hudební uskupení na české hudební scéně. Disko, provokace a dívčí skupiny jsou stále na pořadu dne a Luštěna nás o tom stále víc a víc přesvědčuje.

Straight – „jihlavsko loucká“ scéna je velmi silná a zastupují jí na festivalu opět Straight, rap hardcore metalcore, který je na scéně již víc jak 10 let. Tahle kapela mnohé přivedla k hardcore a k tvrdší odnoži muziky na Vysočině. Uvidíme jak letos zatnou drápy do podia na Mrkkvancore festivalu.

Fast food orchestra – ska z Prahy, který snad již nikomu není potřeba představovat. Jedna z nejznámějších českých kapel, která se drží tohoto žánru na velmi profesionální úrovni. Na kontě stovky koncertů, a nespočet kvalitních vydaných alb.

HFD – velká skupina tehdejších gympláků si v minulosti založila kapelu a hrála folk punk ska. Po skončení školy jim to vydrželo a dnes stále vyprodávají koncerty. „Léto, pohoda, ska, úsměvy“ to jsou slova, kterými se dají HFD nejlépe charakterizovat.

Butcherbabes(At) – divčí kapela v troj členné sestavě z rakouského Grazu. Tyhle holky od řezníka koketují s grindcore motivy ve svých promo fotkách, ale v jejich muzice je slyšet jasný odkaz na americké  kapely jako Bikinikill. Holky to umí pořádně rozjet.

Rapsöd – thrash hardcore z Jihlavy podobný kapelám jako DRI nebo Municipalwaste, kapela s feelingem, ze kterého máš pocit, že oni tou muzikou žijí. Momentálně jim vyšel teď singl společné s Průmyslovou smrtí(fastcore, Jihlava). Žádný z jejich koncertů se neobejde bez divoké mosh zábavy.

0.on 1 – psychedelický pop rock, ve stylu starých anglických kytarových kapel. Po rozpadu kapely Tabletky se zformovala tahle skupina a dává najevo, že pop se dá dělat s undergroundovým nádechem.

McBroko – jednočlená kapela momentálně z rakouského Grazu. Mc hraje na kytaru a doprovází ho nasamplovaná muzika – vlastní tvorba na pozadí jako drumm and base či breakcore. Fanatické výraz v obličeji s přichyceným mikrofonem na brýlích při každém koncertu a rychlá elektronická muzika – to je MC Broko.

Queensofeverything – pražská ska punková scéna je mocná a mít přehled v ní je docela náročná činnost. QOE jsou však již po nějaké době velmi dobře zajetou skupinou, která svojí kvalitou muziky musí přesvědčit každého. Ska punk neverdie!

Piosquad – současná špička tuzemského rapu a hip hopu, po tvrdé práci a ustavičném sebezdokonalování se během několika let tahle smečka „Jižních pionýrů“ dostala nahoru. Na kontě mají několik alb, nominací v tuzemských soutěžích, cen a velmi pozitivní kritiku. Rapu se v Jihlavě daří a bude dařit dál.

CN Roundhousekick(De) – screamo hardcore punk z německého Lipska. Téhle kapele sedí časté koncertrování, ktreté preferují v malých uzavřených prostorech – proto vystoupí na nedělní afterpárty v clubu Zámecká rychta.

Hidden by the grapes (At)– emo rocková hvězda z rakouského Grazu, vlivy, které působily na tuto kapelu lze nalézt v kytarové škole kapel jako At the drive in, Sparta či Lvmen. Energií nabitá muzika se vším všudy. Po roce opět zpátky v Čr.

Několik užitečných rad a informací pro každého návštěvníka:

1.  Budeme rádi když se nám pokusíš vyjít vstříc.
2. Snaž se co nejvíce zdržovat v areálu zimního stadionu. Kolem bydlí lidé a pokud se chceme dočkat dalšího pokračování festivalu, zkusme dělat co nejméně nepořádku v okolí stadionu.
3. Pro vykonávání potřeby použij pouze vyznačená místa.
4. Respektuj pořadatele, když po tobě něco budou chtít.
5. Nevnášej do areálu nebezpěčné věci, jako skleněné lahve, zbraně a podobně (Kup si radši pet lahev!).
6. Zvířata nech doma, nebudou zbytěčně stresována a pustíme tě bez keců dovnitř.
7. Neřvi na ulicích v blízkosti areálu, dělej to radši někde doma.
8. Na místě se bude i stanovat a spát tak buď tolerantní.
9. V areálu se skvěle občerstvíš (alko i nealko), veganským, vegetariánským, masotariánským jídlem.
10. Sebou si vezmi dobrou náladu a festival si skvěle užiješ.

Aktuální info zde:
www.mrkvancore.cz

06.09.11 19:16
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one