Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

More noise for life vol.7

Pozvánka na sedmé pokračování More noise for life, které se uskuteční 18.8. v Podboru u Hrochova Týnce za účasti kapel: Terror firmer (IT), Sposa in alto mare (IT), Kurwa aparata, Bombatolcsér, Life possession, Kruger, Culture of death, Shitnoise...

Autor: peta.aback@centrum.cz

MORE NOISE FOR LIFE VOL.7
Sobota 18.8.2012 - Podbor (fotbalové hřište) u Hrochova Týnce

Na místě bude: Veganské občerstvení jako vždy za rozumnou cenu, z více druhů jídel, alko, nealko, distra a materiály týkajícících se práv a svobody zvířat, k dispozici bude na místě kasička pro aktivity na zvířecí práva.

Jak se dostat na koncert: Vlakem ve směru trati 016 Borohrádek – Chrudim. Vystoupíte na vlakové zastávce Bořice. Místo koncertu leží od zastávky zhruba 800 metrů na fotbalovém hřišti u lesa.

Link mapy místa zde:
http://mapy.cz/#x=15.918940&y=49.977503&z=14

Hrají:

TERROR FIRMERhttp://www.myspace.com/tfirmer
Těžkotonážně brutální crust/grind drancovačka z Itálie, kde se chopí mikrofónů Gabri z CANCER SPREADING. Již příkladem nahrávkou split 7" EP s HUMUS tomu dává značně najevo. Co více psát o TERROR FIRMER, snad jen to, že se můžete těšit na pořádný výprask!!

SPOSA IN ALTO MAREhttp://www.sposainaltomare.com
Hned po boku TERROR FIRMER zavítají do našich končin rovněž další italové, půjde o hc/grind výplach na plný kule!! Po splitu 7" EP s AGATHOCLES, mají zaděláno na další split tentokrát 10" LP s MESRINE. Těžce D.I.Y. Kapela, která nečeká na to až jí budou padat omaštěný knedlíky do huby, kapela která si sama org anizuje uplně všechno, převážně vydávání desek, kazet. Slyšíte dobře kazet. Kazety, který už mají svoji slávu za sebou, a né jen proto je mě nad míru tahle banda sympatická.

KURWA APARATA –  http://www.med-user.net/~kurwaaparata
Raw detonační crust punk z Rakouska, z Vídně, nebo lépe řečeno od EKH squatu. Zřejmě skoro každý ví, co dočinění máte s touhle hordou punx, která se do vás pěkně zakousne a nepustí. Poslední nahrávka byla delší dobu avizována a š lo o LP, které staví do lajny, celou jejich diskografii, kdo může ať zapátrá, jelikož kapela působí na hlukovém poli okolo 10. Let.

BOMATOLCSÉR –  http://bandzone.cz/bombatolcser
Nová nadějná crust banda hrdlořezů od Brna dávajíc hold švédskému crustu alá CRUDE SS, nebo zámořním STATE OF FEAR. Kapela plánuje již touto dobou vydat demo, pokud se už tak nestalo. Na živo bude mela...

LIFE POSSESSIONhttp://bandzone.cz/lipo
Raw d-beat crust od Středovýchodu s novou demo nahrávkou, která již byla vydavána k turné. Taktéž plánující koneckonců samotný sedmipalec, živé vystupování a určitě více rychlosti v hudbě než bylo kdy doposud.

KRUGER –  http://bandzone.cz/kruger
D-beat crust slakt mangel ze Žižkovských sklepů a hospod, s novou nahrávkou přichystanou na debutní singl již v přípravě, né-li venku k datu samotné akce. Zde můžeš vidět členy z kapel SANITAR, LIBERA IN CAUSA, nebo již z dřívější sestavy TOMORROWS HELL.
 
CULTURE OF DEATHhttp://bandzone.cz/cultureofdeath
Raw detonační crust z Kamenickýho Šenova, ovlivněný, inspirovaný italskými spolky z 80. Let jako byli klasiky žánru INDIGESTI, či NEGAZIONE a né jen to, taktéž ovlivněný crustem alá STATE OF FEAR. Velmi zajímavá kapela, která kloubí dohromady více stylů.

SHITNOISEhttp://bandzone.cz/shitnoise
Crust/grind deformace od České Třebové. Máte na paměti jejich debutní kazetu, od které už odeběhnul nějaký ten pátek, kapela zároveň stihla přeházet sestavu a snad již brzy se dočkáme nějaké nové nahrávky.
 
Pořadí a časy kapel:

1) SHITNOISE 20:00 – 20:45
2) KRUGER 20:45 – 21:30
3) BOMBATOLCSÉR 21:30 – 22:15
4) LIFE POSSESSION 22:15 – 23:00
5) SPOSA IN ALTO MARE 23:00 – 23:45
6) TERROR FIRMER 23:45 – 00:30
7) KURWA APARATA 00:30 – 01:15
8) CULTURE OF DEATH 01:15 – 02:00
 
Koncert se koná za každého počasí!

Začátek koncertu bude od 20:00 přesně! Vstup 170,-. S sebou přineste dobrou náladu jako vždy! Psy nechte doma, hluk jim opravdu nevyhovuje.

Pro mapy a více info na : www.aback.bloguje.cz

28.04.12 12:21
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one