Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

More noise for life vol.6

Pozvánka na šesté pokračování More noise for life, které proběhne 20.08. v Podboru u Hrochova týnce. Zahrají kapely: Rotten brats, Midnatt dod, B.T.C.W., Libera in causa, Sanitar, Die hards, Massmord, Process of decay…


Autor: Peťa/ABACK
MORE NOISE FOR LIFE VOL.6
Sobota 20.8.2011 - Podbor (fotbalové hřište) u Hrochova Týnce

Na místě bude: Veganské občerstvení jako vždy za rozumnou cenu, z více druhů jídel, alko, nealko, distra a materiály týkajícících se práv a svobody zvířat, k dispozici bude na místě kasička pro aktivity na zvířecí práva.

Jak se dostat na koncert : Vlakem ve směru trati 016 Borohrádek – Chrudim. Vystoupíte na vlakové zastávce Bořice. Místo koncertu leží od zastávky zhruba 800 metrů na fotbalovém hřišti u lesa.

Link mapy místa zde :
http://mapy.cz/#x=15.918940&y=49.977503&z=14

Hrají :

LIBERA IN CAUSAwww.bandzone.cz/liberaincausa – rychle útočný až brutálně syrový d-beat crust vycházející ze švédsko, anglické staré školy alá CRUDE SS, ale především EXTREME NOISE TERROR, WARFEAR nebo americkými DISRUPT. Od každého pokud vemeš kousek stylu hraní, výjde ti do kupy tahle energetická úderka, řvaná jedním zahrobním vokálem a druhým uřvaným ječákem z Žižkova – Praha. Za nedlouho by měla kapela vrhnout na svět první demo.

SANITARwww.bandzone.cz/sanitar - další porce hlučného d-takt crustu z Prahy. Zde můžeme slyšet opět hodně vlivů švédkého a anglického crustu v podání TOTALITAR, či BOMBRAID. Pokud jsi fanda LP – BOMDRAID "destinations" tak si budeš hvízdat do noty, zkombinuj tuto zběsilost s rannými nahrávkami DISORDER a výsledek máš zde. Na živo opravdu silná kapela!! SANITAR se jako debutní vinylovou nahrávkou dvěma vály podíleli na PRAGUE AND DISORDELY kompilaci a s klidem mohu oznámit to nejlepší co se na kompilaci nachází je právě ono. Kapela která odpovídá formátu evropských nebo zámořních kapel nenechá doufám dlouho čekat s prvním vinylem.

MIDNATT DODwww.bandzone.cz/midnattdod – zběsilí raw d-beat crust punk ze Znojma je další odpovědí švédského hc/crust 80. Let. Jako jsou MOB 47, ASOCIAL, PROTES BENGT, od kterých koneckonců hrají covery. Za celkem krátkou existenci kapela aktivně koncertuje a venku mají již debutní CD-r demo.

PROCESS OF DECAYwww.bandzone.cz/processofdecay – kupředu štvaný raw noise crust punk z Benešova, inspirovaný decentně japonským, starým hlučným punkem CONFUSE kde ohlodává zbytky destrukce ameriká hrubost ATROCIOUS MADNESS, DETESTATION. V týhle kombinaci kapela dává přesně zapadající dívčí zpěv, řvaný stylem DETESTATION a taktéž vzdává hold špinavému punku. Nahrávka je zatím v nedohlednu.

ROTTEN BRATSwww.bandzone.cz/rottenbrats -  tohle je velmi energetická až nekompromisně drtící raw punk kapela z Milevska v podobě starých finských kapel, trochu připomínající KAAOS nebo snad MELLAKKA. To nejlepší z finského (nebo lépe řečeno celosvětového) neučesaného raw punku 80. Let, co kdy vůbec vzniklo! Na živo jsou ROTTEN BRATS neskutečná jízda, která jen tak neutichne! Venku má kapela CD-r demo, které si vlastním nákladem vydala. Rovněž z dema jsou dva vály na kompilaci POSLOUCHÁTE JIŽNÍ ČECHY 3.

DIE HARDSwww.bandzone.cz/diehards – zničující squadra ze Šuran ze Slovenska likviduje raw punkem co se dá. Momentálně kapela chrlí absolutně nabudšenej, surovej punk s lehkostí street punku s hrubostí starých uk kapel CHAOS UK, DISORDER ovanutý decentně noise punkovým zvukem, stále bez nahrávky.

MASSMORDwww.bandzone.cz/massmord – skvěle zapadající crust taktéž ze Šuran/Slovensko se členy DIE HARDS. Vlivy čerpající kde jinde než v dávné době anglicko švédské DISCHARGE, CRUDITY. S trochou toho novějšího, temnejšího crustu.

B.T.C.W.www.bandzone.cz/behindthecemeterywall? – devastující, opravdu povedený hc/grind ze Strakonic s výborně záhrobním vokálem! Určitý a jasný vliv v kapele cítím od NASUM. Rovněž kapela podrtila pěti vály kompilaci POSLOUCHÁTE JIŽNÍ ČECHY 3 a tímto se dočkala debutního vynilového zářezu, který v této podobě krásně zapadá.
 
Pořadí a časy kapel :

1) ROTTEN BRATS 20:00 – 20:45
2) MIDNATT DOD 20:45 – 21:30
3) B.T.C.W 21:30 – 22:15
4) LIBERA IN CAUSA 22:15 – 23:00
5) SANITAR 23:00 – 23:45
6) DIE HARDS 23:45 – 00:30
7) MASSMORD 00:30 – 01:15
8) PROCESS OF DECAY 01:15 – 02:00
Koncert se koná za každého počasí!

Začátek koncertu bude od 20:00 přesně! Vstup 160,-. S sebou přineste dobrou náladu jako vždy!

Pro mapy a více info na : www.aback.bloguje.cz

13.08.11 13:46
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one