Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP
SORDO / POWERXCHUCK - split EP

MORE NOISE FOR LIFE vol. 11

Jedenáctý ročník tradičního venkovního DIY festivalu MORE NOISE FOR LIFE, který proběhne ve dnech 19. – 20.08. v Podboru u Hrochova Týnce. Můžeš se těšit na šestnáct kapel z různých koutů Evropy...
 

Autor: Peťa (peta.aback@centrum.cz)
 
MORE NOISE FOR LIFE vol. 11

19.08. - 20.08.16
Podbor - fotbalové hřište (u Hrochova Týnce)


MORE NOISE FOR LIFE je malý D.I.Y. festival raw punk d-beat crust hc/ grind spřátelených kapel, pouze D.I.Y. punk, žádné komerční kapely zde nebudou podporovány, žádná tolerance sexismu, rasismu a dalšímu hovnu. Na místě jsou distra, vegan jídlo, včetně benefitní kašičky pro svobodu zvířat. Organizace Svoboda Zvířat bude mít na místě info stánek včetně - v sobotu od 13:00 bude probíhat přednáška a videoprojekce o utrpené zvířat na kožešinových farmách. Také se bude pálit oheň jako vždy. Místo před pódiem bude zastřešeno, hrát se bude za každého počasí! Možnost stanování. Vše je děláno D.I.Y., tímto jdou všechny peníze ze vstupu kapelám na cestu, myslete na to.

Vstupné: p
átek, sobota na oba dny 280,-
sobota 250,-

Jak se dostat na koncert: Vlakem ve směru trati 016 Borohrádek – Chrudim. Vystoupíte na vlakové zastávce Bořice. Místo koncertu leží od zastávky zhruba 1 kilometr na fotbalovém hřišti u lesa v Podboru.

Link mapy: https://mapy.cz/zakladni?x=15.9189400&y=49.9775030&z=14

Info o kapelách:

Pátek :

DIM - Akustický punk zahraný aktivním, přátelským človíčkem z Lyonu, původem Španělem, který má prsty nejen v pořádání koncertů , ale hlavně a především v distru a labelu FIGHT WAR PRODUCTION. Kapelu dal dohromady v roce 2012, venku má 4 CD, včetně pátého, živého vystoupení dubnového turné po Kanadě, odehrané koncerty/turné má po Francii, Belgii. V ČR bude jeho premiéra. (Francie)
https://dimpunk.bandcamp.com

KOTVA - Je dobře zakotvená hc/punk kapela z Grazu-Rakouska v čele s českým okupantem (Chalym) tamních kapel HEAN AND SHOULDERS, nebo dřívější Jihlavské formaci LOBOTOMIA. Tohle není kdoví jaká špína, za to tohle duo, kytara a bicí působí dost autenticky. Vlastním nákladem si vydali dvě CD-Rka, které budou mít k dostání na jejich turné. (Rakousko)
https://kotva.bandcamp.com

KULLERVO - Nekontrolovatelný raw punk mayhem z Moravy tak jak ho máte/máme rádi, v kapele najdeš členy a ex členy kapel, KORUBO, SCARTO, BASTO, ALKALMOTLANKODIK atd.... Co nevidět přijdou s jejich debutní kazetou, která vyjde na labelu zpěváka - Ultima Ratio, Přijďte zabít další hřebík do rakve. (CZ)
http://bandzone.cz/kullervo

GARCA PITIC - Maďarská raw d-beat punk sebranka se členy ISZONYAT, LÉPÉSELŐNY, FEGYELMEZŐ RÉSZLEG v sestavě. Tahle nepříliš známá sebranka má na kontě tři samostatný CD, split kazetu s TŰRÉSHATÁR včetně samostatné demo kazety. Kapela vznikla v roce 2009, jejich členové jsou aktivní na domácí půdě v pořádání koncertů společně s webovým zinem AGYAM POKLA. (Maďarsko)
http://gargapitic.bandcamp.com

MC BROKO - Naprosto šílený odvaz v podání jednoho chlapíka z Grazu, neboli Jihlavského imigranta (kapela KOTVA) přichází s lehce bláznivým projektem, který projel Europou, Mexikem a Indonésii. Vznik v roce 2008. Mix Hardcoru, Breakcoru, BikePunku, ToyDiska, DnB, Country, Experimentalu, Noisu prostě BROCCORE !!! Tahle spontánní sešlost všemožných nástrojů, věcí z kontejneru zaručí tu nejlepší kvalitu pátečního večera. (Rakousko)
http://bandzone.cz/mcbroko

Sobota:

BILL STONE - Akustický, instrumentální solo punk projekt maníka z CHAROGNE STONE založený onoho roku 2016. Zároveň venku s debutní deskou s názvem Gendarme. (Francie)
https://www.youtube.com/watch?v=A7eQZgsuRsE&spfreload=5

ENDLESS HANGOVER - Crust grind sypanice včele s obměněnou sestavou přejmenovaných SHITNOISE z České Třebové. (CZ)
http://bandzone.cz/shitnoise

LOS MIERDA - Španělská pogo punk sešlost zasídlená v Berlíně se datuje do roku 2012. Hned rok na to 2013 vyšel jejich debutní sedmi palec s názvem "Punk Basurilla", který si kapela vydala vlastním nákladem. Tahle sympatická trojice si plánuje vydat další nahrávku v podobě 7" EP. (Německo)
https://soundcloud.com/losmierda

JACKSON FIGHT - Čtveřice maniaků extrémního powerviolence s tématikou práva zvířat startují v Srpnu jejich první turné a do té doby by snad měli mít jejich debutní nahrávku na nosiči, který je prozatím neznámý, kapela se dala dohromady nedávno, členové působily v BURNING LADY nebo CYCLAMEN. Tohle bude zaručeně na živo pekelně, rychlá jízda! (Francie)
https://jacksonfight.bandcamp.com

FEAR OF EXTINCTION - Surová raw d-beat crust punk špína která to drhne neúnavně někdy od roku 2011, se stále střídající sestavou, která má co nabídnout. Za mě osobně vládnou nahrávky split singl s MAKABERT FYND, 4- WAY SPLIT a hlavně dotažené do konce, naprosto velmi povedené album "..​. And They Still Suffer LP". Uvidíme s jakou další nahrávkou nás překvapí. Mimo jiné členové působily/působí v hromadě dalších kapelách namátkou jsou ANGRY BRIGADE, JONES TOWN, SANITAR, PROCESS OF DECAY nebo ADACTA.  Na postu zpěváka stojí aktivní článek labelu a distra Phobia Reords. V ČR máme povícero crust punk kapel, ale ne až takových kvalit jako je tahle sešlost z Metropole. (CZ)
https://fearofextinction.bandcamp.com

DOOMSISTERS - Crust grind bahno marast z Francouzského města hrající okolo Nabord od roku 2011 s diskografií čítající jednoho samostatného singlu, dvou split singlů s WHORESNATION, PER CAPITA a samostatné, bezejmenné velké desky z roku 2014. To vše vyšlo v kooperaci mnoha labelů, převážně na labelu Crustatombe zpěváka Mouneta. Členové působí/působily v kapelách jako jsou LUST FOR DEATH, DIEGO PALLAVAS, KILLJOY, NARODICHY nebo GROSSEL. Další várka šílenosti, která nás nenechá v klidu. (Francie)
https://doomsisters.bandcamp.com

MIDNIGHT CRISIS - Silně energetická hardcore punk smečka z Lipska ovlivněná garážovým punkem 80. let a mixem Deutsche/Finland punku, hrající od roku 2012, hned na to si další rok vydala vlastním nákladem devíti písňovou demo kazetu. O rok později jim vyšel debutní, povedený sedmi palec na Švýcarském (Biel/Bienne) labelu Rinderherz Records ve dvou vydání, 500 a 300 kusovou edicí. Rok 2015 split singl WHACK & WASTED, na kterém mají doslova dva zabijácké vály. Pro rok 2016 mají už nahráno... V kapele se sešli členové HERATYS, OVERPOWER, IDIOTS RULE, DEPRESSIVE STATE, SHUT THE FUCK UP nebo UNKIND. Do toho všeho zpíváno autentickou mateřštinou zpěváka Fina z HERATYS. Pokud máš rád kapely jako SLIME mixnutý špetkou BASTARDS, APPENDIX jsi na správné cestě. (Německo)
https://midnightcrisis.bandcamp.com

NOWHITERAG - Poměrně u nás známý street hardcore punk z Modeny, založený roku 2003, venku se třemi 12" LP. Připomínající spolky ala THE VIRUS, UNSEEN, CASUALTIES, THE KRAYS, CLIT 45 nebo CIDER BREAKFAST. Na postu zpěváka je aktivita labelu a distra Nuclear Chaos, který se zaměřuje převážně na kooperace s dalšími labely. (Itálie)
https://nowhiterag.bandcamp.com

BOOM - Fastcore crust mlátička z Toulouse se dala dohromady roku 2015. Rozeběhnutá mašina členů z předchozích kapel jako VARLIN, DISBEATURE, HALABJA, TOL ERESSEA, DISSIPED, Q2000, CELINE DION, FATAL NUNCHAKU nebo BIOTOX. Právě touto dobou mají nahráno a plánují vydat dva split 7" EP s ERSATZ a ANSIA. Hrubá jízda. (Francie)
https://boom666.bandcamp.com

CHAROGNE STONE - Fast hardcore punk založený roku 2004, od roku 2010 hraje pouze jeden člen "Bill" z BILL STONE. Kapela má venku 5 samostatných sedmi palců, dvě LP a jedno CD-R demo s posledním albem "Basic Core Instinct". Vše vyšlo na vlastním labelu kapely Boum Coeur Records, který má na svědomí jedna a tatáž postavička. (Francie)
https://crapouletrecords.bandcamp.com/album/la-main-de-lange

UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS - Noise bastard všeumětelství až do konce! (CZ)
https://unclegrashasflyingcircus.bandcamp.com

Pořadí a časy kapel:

Pátek:

1) DIM 20:00 - 20:50
2) KOTVA 20:50 - 21:40
3) KULLERVO 21:40 - 22:30
4) GARCA PITIC 22:30 - 23:20
5) MC BROKO 23:20 - end ??

Sobota:

1) BILL STONE 17:30 - 18:00
2) ENDLESS HANGOVER 18:00 - 18:50
3) LOS MIERDA 18:50 - 19:40
4) JACKSON FIGHT 19:40 - 20:30
5) FEAR OF EXTINCTION 20:30 - 21:20
6) DOOMSISTERS  21:20 - 22:10
7) MIDNIGHT CRISIS 22:10 - 23:00
8) NOWHITERAG 23:00 - 23:50
9) BOOM 23:50 - 00:40
10) CHAROGNE STONE 00:40 - 01:30
11) UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS 1:30 - end ??

S sebou přineste dobrou náladu jako vždy! Psy nechte doma, hluk jim opravdu nevyhovuje.
Please no dogs ! Really noise for dogs is not too good.

25.06.16 20:04
trojka
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
ADACTA - Circullus Viciosus LP
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one