Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC

METALURGIA festival

Nový klubový, metalový festival v srdci Vysočiny, v unikátním prostoru Polenského klubu, jehož srdce - pódium a taneční parket - tepe přímo uprostřed bývalého sklepa na uhlí v útrobách hradní pevnosti, a vstup do něj zeje přímo uprostřed hradební stěny bývalé středověké tvrze, na jejíž základech byl později vybudován dnes už známý Polenský zámek. METALURGIA festival proběhne v sobotu 8. 11., začátek 20h. Zahrají LEZOK,  KAOSQUAD, STOLEN LIVES, PRŮMYSLOVÁ SMRT a FOREVER KRANG...
Autor: Mičl

METALURGIA FESTIVAL

Nový klubový festival v Polné, v unikátním prostoru Polenského klubu, jehož srdce - pódium a taneční parket - tepe přímo uprostřed bývalého sklepa na uhlí v útrobách hradní pevnosti, a vstup do něj zeje přímo uprostřed hradební stěny bývalé středověké tvrze, na jejíž základech byl později vybudován dnes už známý Polenský zámek! Celá tato scenérie je zarámována v jeden celek nad rybníkem Peklo, a unikátní genius loci tohoto místa se tak stává ideálním místem pro náš metal/punkový festival! Metal/punkový proto, že všechny kapely hrající na METALURGIA festivalu pocházejí původem z nitra punkové scény, ale rozhodly se hrát ty nejtvrdší možné styly a naroubovaly do své muziky všechny možné způsoby metalového běsnění, a staly se z nich, ať už hudebně nebo díky své unikátní show, jedny z nejtvrdších kapel v Česku! METALURGIA festival vám přináší opravdový hudební extrém, který v současnosti na Vysočině nemá obdoby! Uvidíte a uslyšíte nejrychlejší z nejrychlejších a nejtvrdší z nejtvrdších! Buď u toho!

LEZOK (atmospheric blackmetal), Praha
(https://lezok.bandcamp.com/releases)
Z Prahy se k nám valí tahle těžká mašina umazaná černou kolomazí! Jejich muzika je brutální a hustá a potěší všechny fanoušky černýho řemesla od punku po blackmetal! Ale nenech se zmást! Lezok je jednou z vlajkových lodí současný rozvíjející se pražský black/deathový scény! Až zaduní první tóny, ve sklepení polenský tvrze začnou opadávat stoleté nánosy prachu! Lezok je tady a přiváží svou mohutnou kytarovou hradbu o kterou se rozbiješ jako o schody po dvou flaškách slivovice! Přijď se nadýchat pražskýho metalovýho kouře! Polenský klub lehne popelem!

KAOSQUAD (old school death metal), Blatná
(https://madmusickcz.bandcamp.com/album/kaosquad-institute-for-mental-decay-7-ep-2017)
Tihle týpci z jihočeské Blatné jsou jednou z nejtvrdších kapel, který můžete v Česku v současnosti vůbec vidět! Jejich brutální výsyp, podlazený deathmetalový riffy a chorobný vokály ve stylu Carcass/Repulsion nenechají spát žádné metalové srdce! Na Vysočině se ukážou zhruba po roce a čtvrt a kdo ví, kdy přijedou příště! Nepropásni to!

STOLEN LIVES (thrashmetal/death/grind), Vysoké Mýto
(https://fuckingstolenlives.bandcamp.com/album/lucifer-v-efekt)
Rychlá thrash/death/grind/hardcore rubanice, s kytaristou, kterej jede bomby jako sviňa! Stolen Lives z Vysokého Mýta letos oslavili 15 let na scéně, vydali nové a úspěšné album Luciferův efekt a do Polné přivezou svojí ultimátní show plnou kytarových orgií a sérií blastbeatů! Je to melodický? Je to tvrdý? Je to rychlý? Je to drsný? Jo? Tak jsou to Stolen Lives!

PRŮMYSLOVÁ SMRT (extreme hardcore/thrash/grindcore), Jihlava
(https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/invaze-zm-n)
Místní matadoři a zároveň pořadatelská crew, kteří se po únorovém festivalu konečně vrací do Polné! Průmyslovka hraje hustej mix extrémního hardcoru/grindcoru/thrashmetalu a punku s extrémní stopáží songů a šíleným zpěvákem a po sérii zářijových koncertů jsou našlapaní jako sviňa! Poslední dobou v okolí moc nehrajou, tak přijď hodit očko, jestli je všechno v pořádku! Rychlost, mosh a rouhání!

FOREVER KRANG (grind´n´roll), Jihlava
(https://bandzone.cz/_73253)
A festival zahájí tahle legendární smečka z Jihlavy, která z vlastního rozhodnutí nehraje víc než dva koncerty za rok! Dave Lombardo za bicíma, Johny Ramone na kytaře a George Fisher na vokále! Grind´n´roll as fuck! Krátce, rychle a vtipně!

INFO A EXTRAS:
Po celý večer metal/rock/hardcore/punk muzika na baru - ty nejtvrdší nářezy v Mičlově výběru, hodíš čumex totálka! :-D:-DNa čepu pivo typu IPA! Na vstupu dvě samolepky zdarma - 1x metal/punk a 1x eko! Positive vibes: Na místě info a letáky týkající se ekologie  a problematiky změny klimatu!

PŘEKVAPENÍ:
Pro METALURGIA festival vytvořil Mičl originální artwork a logotyp a bylo by tedy trestuhodné ho nezvěčnit na limitované sérii festivalových trik. Máme průřez všemi velikostmi a na své si přijdou jak opravdoví metal fans tak příznivci punkové estetiky. Trička budete moct zakoupit na vstupu v Polenském klubu, ale buďte rychlí, triček je velice omezené množství.

CENA A DOPRAVA:
Protože víme, že někteří z vás se chystají dojet, cena vstupného bude nízká, abyste si mohli ušetřit na cestu a na alkohol :-D:-D Polná leží v ideální poloze uprostřed trojúhelníku JIHLAVA - HAVLÍČKŮV BROD - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, což jsou hlavní směry odkud se můžete dostat dál odkudkoli v České republice. První autobus do Jihlavy v sobotu ráno jede z Polné ve 4:47, druhý 5:12, třetí 6:55 atd atd. První spoj směr Havlíčkův Brod jede v 5:12 přes Dobronín, kde přesednete na vlak do Brodu, to samé platí pro směr Žďár na Sázavou, a další spoje pro oba směry odjíždějí cca okolo 6:40. Pro ty z vás kdo preferují taxi budeme mít nachystaná 2-3 čísla na taxíky, kteří jezdí o cca 100 Kč levněji než je běžná taxa v okolí, ale bude sobota ráno takže počítejte prosím s větší vytížeností :-D:-D

AFTERPARTY:
Polenský klub je proslulý svými párty až do rána a i tentokrát bude pro vás otevřen do ranních hodin, takže se nebojte, že by nebylo kde být. Bude kde být a bude pařba! :-D:-D

https://www.facebook.com/events/2584126771680505
https://bandzone.cz/koncert/495699-polna-polensky-klub-metalurgia-festival
https://cs-cz.facebook.com/prumyslovasmrt
https://www.facebook.com/klub.polna 
07.11.19 17:59
trojka
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one