Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

Hluboká orba news září 2013

Zářijové novinky z Hluboké orby, koncerty VILE INTENT a RUIDOSA INMUNDICIA v Brně, jedenáctý pokračování Killed by Brno, kompilačka tribute to NEGATIVE FX, HO distro...Autor: Filip (orba@seznam.cz)

Hluboká orba news září 2013

1) VILE INTENT turné + recenze
2) Koncerty VILE INTENT a RUIDOSA INMUNDICIA v Brně
3) So 14. 12. Killed By Brno Vol. 11
4) Komp. LP "The Few The Proud - A Tribute To NEGATIVE FX" k dostání
5) SEE YOU IN HELL live
6) Maximum RocknRoll č. 365 se scene reportem z Brna
7) Zásilka nových desek od SPHC
8) Distro + 2nd hand

1) VILE INTENT turné + recenze

Kanadská power violence bruska hraje tenhle týden pár koncertů v našich končinách a to tady:
25. 9. Bratislava - Fuga (+ SIAMESE QUEENS, BARNEY GUMBLE)
26. 9. Brno - Vegalité viz. níže
27. 9. Praha - Hospoda nad Viktorkou (+ TRIGGER, SICK GORE SUFFER, VÁCLAV KLAUS)

Tady je pár recenzí na jejich novou desku:
http://www.czechcore.cz/redakce/VILE-INTENT---Skin-in-the-game-EP-P7021515.html
http://www.deathfistzine.blogspot.dk/2013/09/vile-intent-skin-in-game-7ep-2013-ifmh.html
http://www.periferia.cz/recenze/dvd/vile-intent-skin-in-the-game-1111/

2) Koncerty VILE INTENT a RUIDOSA INMUNDICIA v Brně

United Crusties present:

čtvrtek 26. září Brno - Vegalité, start 20:00
VILE INTENT (Montreal, Kanada) - Kanaďani zavítají do Brna v rámci svého prvního evropského turné, během kterého odehrají několik koncertů v Čechách, na Moravě a na Slovensku a soudě dle nahrávek to bude určitě stát za to! VILE INTENT jsou sice u nás skoro neznámou kapelou (ostatně jako skoro všechny lepší hardcore/punkové kapely ze všemožných koutů světa za posledních pět let), ale to je jedno - brousí zlý a špinavý power violence/hardcore s jasnou inspirací u zakladatelů žánru, jakými byli v ranných 90. letech CROSSED OUT, INFEST nebo NO COMMENT = bleskové kulometné výsypy se střídají s brutálními těžkotonážními pasážemi s dominantní basou a do toho jede agresivně-zoufalý řev... husté a autentické! Kapela nepoužívá myspace/facebook/bandcamp, turné si organizuje sama a preferuje hrát mimo klasické komerční kluby na DIY/politicky orientovaných místech. Vše, co zatím vydali, můžeš stáhnout tady:
http://vileintent.likeweeds.org

SEE YOU IN HELL (Brno) - domácí kamikadze hardcore tým na domácí půdě a to v netradiční sestavě se zpěvačkou (www.seeyouinhell.cz)

PRŮMYSLOVÁ SMRT (Jihlava) - grinding thrash/punk zběsilost od téhle nesmrtelné party z Vysočiny a trochu i z Brna (http://bandzone.cz/prumyslovasmrt)

BAD AGE (Prostějov) - klasický československý hardcore punk ve stylu 80./90. let, tj.  skoro přesně v duchu zaprášených demáčů kapel jako KRITICKÁ SITUACE, ZELENÍ KANIBALOVÉ nebo TELEX (http://bandzone.cz/badage)

Koncert bude nekuřácký, začne přesně ve 20:00, skončí do 23:00 a zvučit ho bude Tom/Yacht Club (takže zvuk bude masakr!).
Vegalité, Slovákova 10: www.vegalite.cz

Čt 7. 11. Brno - Vegalité, start 20:00
RUIDOSA INMUNDICIA (Rakousko) - hyperaktivní vídeňská úderka po roce a půl zpátky v Brně, super-energický hardcore s kulometným volálem ve španělštině a hodně polit. texty, teď v září na svém prvním turné po USA a zároveň se split singlem s DROPDEAD venku, listopadový středoevropský mini-výlet s K.S. má jen čtyři data a to brněnské je jediným u nás (https://www.youtube.com/watch?v=SGzQ0ABWgTA)

KYLMÄ SOTA (Finsko) - velmi hlučný d-beat s kytarovým zvukem odkazujícím na DISCLOSE a s půlkou (zpěvák Janne a basačka Helena) známějších SELFISH v sestavě. Debutní a zatím jediné LP jim vyšlo před lety na labelu Yannicka z TRAGEDY Feral Ward a kdysi se taky mihli na festivalu Play Fast Or Dont. Tahle kapela je sice "aktivní" už nějakých 10 let, ale moc toho nevydává a ani nenahraje, tohle je jedna z mála šancí vidět tohle bordelové komando, nekompromisně mixující d-beat, zběsilý finský punk a japonský hardcore dohromady. (http://www.youtube.com/watch?v=4wSHn3d0obo)

MIDNATT DÖD (Znojmö) - ortodoxní d-takt staré švédské školy s novým zpěvákem a debutním singlem na cestě (www.bandzone.cz/midnattdod)

BOMBATÖLCSÉR (Blučina) - hrubý a neotesaný grinding crustcore výplach (www.bandzone.cz/bombatolcser)

Koncert bude nekuřácký, začne přesně ve 20:00, skončí do 23:00 a zvučit ho bude Tom/Yacht Club (takže zvuk bude masakr!).
Vegalité, Slovákova 10: www.vegalite.cz

3) So 14. 12. Killed By Brno Vol. 11

United Crusties present:
so 14. 12. Brno - Yacht: Killed By Brno Vol. 11
D.I.Y. hardcore/punk fiesta

OK, jedenácté (nějak to letí, ne?) pokračování podzemního punkového "festivalu" na konec roku, koncert bez hvězd, sponzorů a přihlouplé reklamy, stejný jako poprvé v roce 2003 tak i teď a to opět na Yachtu - nejstabilnějším a nejlepším fleku na hardcore/punkové koncerty, co kdy Brno mělo.

Jdeme na to:
18:00 společná veganská večeře (= něco přines a zkus to přinýst načas, pak už bude koncert a chaos)
19:00 koncert (fakt se u nás začíná načas!)

REPELENT SS (Praha/Morava) - řidič tvrdý chleba má a dokáže se pekelně nasrat... zbrusu nová kapela poskládaná z větší části z mužů za volantem firmy Prague Nomads, desetiminutová (= přijď VČAS!!!) hardcore smršť a v sestavě známé ksichty z FLOWERS FOR WHORES, TUMMO, MINDLOCK, GOSPEL OF THE FUTURE, MOTHER atd. (http://repelentss.bandcamp.com/)

??? (Brno) - devět let po rozkladu první sestavy FESTA DESPERATO Mirek und Kamil opět v jedné kapele pod nesmrtelným heslem "Není čas ztrácet čas, to musí, kurva, valit!" Regulérní název téhle party vznikne snad brzo, hudba - šest válů v pěti minutách nebo tak nějak... první koncert!

BRÜNNER TODESMARSCH (Brno) - léta páně 2013 hrábli členové a pohrobci FESTA DESPERATO/EVIDENCE SMRTI/KORUBO/SUMO/RISPOSTA  atd. do strun a zcela nečekaně sypou ultra-zběsilý raw punkový bordel na ose zla Tampere/Ósaka/Portland... (http://www.brunner-todesmarsch.cz/)

UNATTENDED FUNERAL
(Žilina) - další docela nová kapela, těžký/brutální/bolestivý power violence, husté a hutné pasáže kontra ultra-rychlé výplachy, lidi z BOILING POINT v sestavě a stejně jak u BRÜNNER T. aktuálně skvělé debutní demo venku! (http://unattendedfuneral.bandcamp.com/)

FINIS AFEMIE
(Děčín) - divoký hardcore/punk ve 100% dívčí sestavě, dva vokály a maximální nadšení, v Brně poslední dobou naživo co chvíli, na Yachtu poprvé... http://bandzone.cz/finisafemie)

SEE YOU IN HELL (Brno) - domácí pořadatelský tým, v tu dobu snad čerstvě zpět z v pořadí šesté zaoceánské expedice... hardcore tsunami vlnobití. (www.seeyouinhell.cz)

EVIDENCE SMRTI (Brno) - po skoro dvouleté hibernaci je roku 2013 tahle prohnilá crustová mršina zpět mezi živými - s novými vály a mírně obměněnou sestavou, více netřeba představovat, covery NAUSEY a AMEBIX jistě nebudou chybět. (http://bandzone.cz/evidencesmrti)

MOČOVÝ KHAMENI (Ústí nad Labem) - po 22(!) letech existence si tihle nesmrtelní severočeští veteráni drcení tvrdého jádra poprvé zahrají v Brně, očekávej autentický punkový grindcore v duchu AGATHOCLES/ROT od téhle ne moc právem přehlížené party! (http://bandzone.cz/mocovykhameni)

KOMPLEX VINY (Poděbrady) - svižný anarcho crust/punk s nádechem valašsko-rožnovské školy a hodně polit. texty, další ne moc známá kapela (a to má už přes 10 křížků na krku) a v Brně taktéž poprvé a snad ne naposled. (http://bandzone.cz/komplexviny)

PRÜGELKNABE (Ostrava) - V+W tuzemského power violence se svou kulometnou osmiminutovou palbou po dlouhé době zpět na Yachtu. (http://bandzone.cz/prugelknabe)

RÚŽOVÝ VANKÚŠ (Ostrava) - progresivní (punk)rockový cirkus se členy všemožných ostravských kapel a velmi širokým stylovým záběrem! Poslech této kapely vyžaduje otevřenou mysl a tolerantní hudební vkus, haha... (http://bandzone.cz/ruzovyvankus)

MÖBIUS (Žilina) - těžký bahenní sludge na závěr večera, opět někdo z BOILING POINT u nástrojů, mocná stěna hluku zaručena. (http://mobiusdoom.bandcamp.com)

Na místě freebox (= něco přines - desku, kazetu, fanzin, CD, triko...), distra, jídlo od Food Not Bombs.
Koncert bude nekuřácký a ti, co přijdou včas, budou mít o něco levnější vstup.
Yacht, Kolejní 6

4) Komp. LP "The Few The Proud - A Tribute To NEGATIVE FX" k dostání

Je to neuvěřitelné, ale 11 let od chvíle, kdy zpěvák z losangeleské kapely RUIDO začal dávat dohromady mezinárodní kompilaci coverů bostonské mlátičky NEGATIVE FX, je deska venku! Vydání se nakonec  ujal německý label Regurgitated Semen Records, který jí před pár týdny vydal jako svůj 127. titul nákladem 400 kusů. Deska se jmenuje "The Few The Proud - A Tribute To NEGATIVE FX" a většina kapel na ní už neexistuje. Kromě SEE YOU IN HELL (ještě ve staré sestavě a s Alešem tehdy z MINDLOCK/dnes v REPELENT SS ve sborech) na ní uslyšíte  86 MENTALITY, RUINATION, REPROACH, VOETSEK, PIGNATION, SICK TERROR, QUILL, PISSED YOUTH, LIFE CRISIS, CRIPPLE BASTARDS, RUNNAMUCKUS, UNDER PRESSURE, NAILED DOWN, BLOOD I BLEED, STAKE OUT, VOORHEES, EXTORTION a TERMINAL STATE.
Pokud máš o desku zájem, ozvi se na mail, pár kousků bude k mání během několika dnů (cenu upřesníme).

5) SEE YOU IN HELL live

čt 26. 9. Brno - Vegalité (+ VILE INTENT a spol.)
so 5. 10. Strážnice - Green Bar (+ MÖRKHIMMEL, MARCH OF THE HORDES, KUTYA HARAP)
pá 11. 10. Sereď - Kemping
so 12. 10. Žilina - Bullwar Bar (+ SHEEVA YOGA, UNATTENDED FUNERAL)

29. 11. - 7. 12. "Finding Oneself at the Hardest Moment... Again" SEE YOU IN HELL & LOTUS FUCKER West Coast US Tour 2013

so 14. 12. Brno - Yacht: KBB Vol. 11

bližší info na www.seeyouinhell.cz

6) Maximum RocknRoll č. 365 se scene reportem z Brna

Ve 365. (říjen 2013) čísle kalifornského punkového měsíčníku Maximum RocknRoll vyšel šestistránkový scene report z Brna, v hodně tlustém časáku dále najdete např. rozhovory se  ZUDAS KRUST (Indonésie), KONTRASEKT (USA), HERO DISHONEST (Finsko), VIOLENT PARTY (USA) atd., fotoreportáž z finského Puntala-Rock festivalu, tour reporty, sloupky, milion recenzí a další...

Pokud máš o časák zájem, dej vědět, pár kusů mám na prodej.

7) Zásilka desek od SPHC

Od Dana z LOTUS FUCKER dorazila zásilka několika novinek na jeho labelu SPHC, vše jen v pár kusech:
NOISE/SETE STAR SEPT split 10" (200 Kč) - brazilský politický noisecore s demo nahrávkou z roku 1993 vs. současné japonské grind-noise duo, mocný hlukový útok a skvělý obal!
LOTUS FUCKER "Forever My Fighting Spirit" LP (290 Kč) - druhé LP téhle progresivní noise/hardcore bandy z Washingtonu DC, skvělá deska s parádním obalem od Wese Samplese a s obistripem navrch
MERCILESS GAME "Genjitsu Wo Kutabare" 8" EP (150 Kč) - noisepunková kapela Zacha z XBRAINIAX a Dana z LOTUS FUCKER na hodně netradičním formátu osmipalcového singlu. Hluková pocta CONFUSE/GAI, nadšená recenze vyšla v Orbě č. 29
TERVEET KÄDET "Piinaavanautinto" EP (100 Kč) - finští punkoví veteráni ranných 80. letech i po reunionu v plné palebné síle, zběsilá suomipunk tsunami!
NUKLEAR BLAST SUNTAN "The Wheel Of Fate Is Turning" EP (100 Kč) - netradiční hardcore z jihu USA trochu jak KYLESA/DAMAD s hustými kytar. efekty

8) Distro + 2nd hand

Nový desky LPs + EPs + kazeta
FEAR OF EXTINCTION/MAKABERT FYND split EP 100 Kč
KRÜGER "Ruku v ruce s pokrokom" EP  100 Kč
KRAOST EP 100 Kč
ROXOR "Požierač duší" EP 100 Kč (poslední kus!)
RAPSÖD/PRUMYSLOVÁ SMRT split EP 90 Kč
FEAR OF EXTINCTION 1st EP 90 Kč
AZID/HIROSHIMA NIGHTMARE split LP 200 Kč
SEE YOU IN HELL "Jed" LP 250 Kč
SEE YOU IN HELL "Jed" kazeta - ruský press 60 Kč
SEE YOU IN HELL/CROW split EP 100 Kč
SEE YOU IN HELL "Útok" LP americký press 200 Kč
SEE YOU IN HELL Útok" gartefold LP 220 Kč
SEE YOU IN HELL "Umět se prodat" LP 200 Kč
N.E.K. "Dekavermes" EP 80 Kč
FLEX EYE/SOCIAL PORKS split EP 100 Kč
YOU SUCK "Shit Happens" EP 90 Kč
CONQUESTIO/WOUNDED KNEE split EP 100 Kč
v/a "Brno stále v plamenech" LP 250 Kč
v/a "Spalte Brno na prach" LP 200 Kč

Fanziny
Hluboká orba č. 29 130 Kč
Hluboká orba č. 29 limit (sítotiskovej přebal) 150 Kč
Hluboká orba č. 27 120 Kč
Smrt č. 6 50 Kč

Knížka
Kytary a řev anebo co bylo za zdí 270 Kč

2nd hand desky - LPs
(při odběru čtyř pátá zadarmo, kromě ANTISECT, haha)
VULGO ACRATA "O Silencio" LP 120 Kč
NO TOMORROW/OILTANKER split LP 190 Kč
MÖRKHIMMEL "In The Shadow..." LP 180 Kč
NOISEAR "Submit..." LP 200 Kč
NOTHING LP 90 Kč
SAF LP 200 Kč
ANTISECT "Peace Is Better Than A Place In History" LP (originál z r. 91!) 600 Kč
GIUDA "Senza Paura, Senza Pomani" LP 200 Kč
GIUDA 1st LP 140 Kč
NERVESKADE LP 220 Kč
DEMOLITION "Mob Of Wolves" LP 230 Kč
ALL OR NOTHING HC/NAKED AGGRESSION split LP 100 Kč
HOLIER THAN THOU "Hating..." LP 220 Kč
STAZIONE SUICIDA LP 190 Kč
ANFO LP 100 Kč
YAKUZA HORROR LP 120 Kč
DISCARGA "625" LP 220 Kč
CONTRASTO/NAGASAKI NIGHTMARE split LP 120 Kč
GOMORRHA LP 190 Kč
UMLAUT "Havoc Wreakers" LP 220 Kč
OI POLLOI "Ar Ceol..." picture LP 230 Kč
SLANG "Imoortality" LP 230 Kč
HYSTERIA 10" 50 Kč
DISKELMA "Punk Is Over" LP 190 Kč
I.R.A. "Epidemia De Infexion Respiratoria Aguda" (brazilský press z r. 2004) LP 290 Kč
THE FUTURES LP 230 Kč
KOLOKOL LP 190 Kč
E "Live" LP 200 Kč
KNIFE FIGHT "Crisis" LP 200 Kč
PACK/S.O.L. split LP 200 Kč
CONTRASTO "Statico Senso" 150 Kč
DEZINFEKCE "Stačí najít důvod" 150 Kč
HALF LIFE "Whats Right" 180 Kč
INFEKCJA "Przegrani..." 160 Kč
LETS GROW "Disease..." 130 Kč
ORDRENEKT/VICTIMISED split 200 Kč
PROOF OF EXISTENCE 160 Kč
RAW POWER "After Your Brain" 300 Kč
RIPCORD "Discography Part III"  220 Kč
THE RITES "Wish You..." (USA) 250 Kč
STRONG INTENTION "What Else..." 190 Kč
BORN AND RAZED "Holy Wars" LP 160 Kč
D.D.I./STALKER split LP 150 Kč
DISEASE LP  140 Kč
v/a "Tribute To Rejestracja" LP 160

2nd hand desky - EPs (při odběru čtyř pátá zadarmo)
BUNNY SKULLS "10 Songs 1 Sided EP" EP 90 Kč
HERPES EP 80 Kč
BRAIN KILLER 1st EP 70 Kč
CASE OF EMERGENCY EP 60 Kč
DISKELMA 1st EP 60 Kč
MERDOSO EP 80 Kč
SPITTING TEETH EP 70 Kč
ANODE "2nd EP" - double EP 170 Kč
GREEN BERRET/MOČOVÝ KHAMENI split EP 100 Kč
CHARM "Shikami" EP 100 Kč
ITS YOU EP 40 Kč
ANXTV 60 Kč
ARRIGT ANTRAEK  60 Kč
ASSEMBLY OF GOD 60 Kč
BACKSTABBERS INC. "Evolution" 50 Kč
BAD TASTE/NET WEIGHT split EP 40 Kč
BORN/DEAD/PELIGRO SOCIAL split EP 70 Kč
CONSTRICTED "All Confusion" EP 70 Kč
CROSSING CHAOS "Disgusting Reality" EP 90 Kč
DEADFALL EP 70 Kč
DIOS MIO/BRING THAT SHIT split EP 50 Kč
DISKOIRAA "Play And Record" EP 60 Kč
FATAL NUNCHAKU/CHAROGNE STONE split EP 40 Kč
FIX MY HEAD "Empty..." EP 50 Kč
FUCK HATE PROPAGANDA/H-TARGET split EP 40 Kč
HAND PLANT EP 40 Kč
HOLDING ON/REAL ENEMY split EP 60 Kč
IDORA "Farewell Message" EP 60 Kč
IRA ET DECESUS/NJB split EP 50 Kč
INTENSE YOUTH "Selfdestruct" EP 50 Kč
KILLED IN ACTION "Selfabuse" EP 40 Kč
KILLING GROUND/GAG ORDER split EP 40 Kč
LAST SECURITY/MAN IN SHACKLES split EP 50 Kč
LETS GROW "Neverending..." EP 50 Kč
POISON PLANET "Boycott Everything" EP 50 Kč
DEPRESY MOUSE/PASKUDA split EP 40 Kč
v/a "4 Way To Hell" EP (SICK TERROR, GRITOS DE ALERTA...) EP 40 Kč
MIDNIGHT RESURRECTOR EP 40 Kč
MIHOEN/SICK TERROR split EP 70 Kč
N.A.B. "Collage..." EP 40 Kč
NARSAAK "Prašina" EP 30 Kč
N.E.K. "Ninos En Kombate" EP zadarmo s objednávkou
NEUROOTIISET PELIMANIT/TARTUNTA split EP 50 Kč
PIREXIA EP 40 Kč
SKIT YOUTH ARMY EP 40 Kč
SPY MASTER EP zadarmo s objednávkou
STRONG INTENTION/SOLID DECLINE split EP 50 Kč
WORHATS EP 40 Kč
ANY LAST WORDS EP 50 Kč
ARTIMUS PYLE/DIALLO split EP 80 Kč
CEMENTERIO SHOW/L AMICO DI MARTUCCI split EP 70 Kč
DESOLATION "Rest In Panic" EP 70 Kč
DYSMORFIC/ULCERRHOEA split EP 60 Kč
HARMONY AS ONE "Stranger..." EP 80 Kč
I SHOT CYRUS/KRIEGSTANZ split EP 50 Kč
LAST MATCH/SWITCHBLADE split EP 50 Kč
MASS SEPARATION "Tak Mau Lagi" EP 60 Kč
PATH OF DESTRUCTION EP 40 Kč
YOUSSUF TODAY EP 40 Kč
SKRUPEL/STALKER split EP 50 Kč
BACKSLIDER/NIMBUS TERIFIX split EP 90 Kč
FREAKS/77 POINTS OF HATE split EP 40 Kč
URKO "Fast 3 Chords..." EP 50 Kč
URKO "Thrash It Up" EP 50 Kč
CONDENADA/SIN ORDEN split EP 70 Kč
AKEMARROPA EP 40 Kč
ACID REFLUX "Secret Power" EP 60 Kč
ENGLISH DOGS "Get Off..." EP 50 Kč
OFFENDERS "We Must Rebel" EP boot 70 Kč
WHAT HAPPENS NEXT? "Eurothrash Tour 2003" EP 80 Kč
YAKUZA HORROR EP 50 Kč
STATE VIOLENCE 1st EP 60 Kč
CRIPPLED OLD FARTS EP 40 Kč
TONE DEAF 1st EP 70 Kč
EVACUATE "Endless War" EP 50 Kč
HOLIER THAN THOU? 1st EP 60 Kč

2nd hand trika
COLERA "Pela Paz..." žluté s barevným potiskem, vel. S 130
BEYOND DESCRIPITION "Act Of Sheer..." bílé s modrým potiskem, vel. L 140
CONGA FURY "World Peace" bílé s černo-červeným potiskem, vel. M 140
WRETCHED "Finira Mai" černé s bílým potiskem, vel. S 140
PADLOCK "What Is Your Reason To Fight" červené s bílým potiskem, vel. S 120

Ke každé objednávce zadarmo CD kompilace v/a "Deny The Report Vol. 5" (japonský crust/raw punk/thrash/fast HC: ISTERISMO, UNARM, IMPARA, ENCROACHED, EASIES atd.)
27.09.13 13:22
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one