Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SCYTHE - s/t MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC

Hluboká orba news prosinec 2014

Prosincové novinky z Hluboké orby… koncerty pod hlavičkou United crusties, SEE YOU IN HELL – Flexi 7“, Hluboká orba #31, staré čísla HO ke stažení, recenze, reporty, fotky, koncerty SYIH a distro + 2hand…
 
Autor: Filip (orba@seznam.cz)


Hluboká orba news prosinec 2014


1) Sobota 13. 12. Killed By Brno Vol. 12/15 let SEE YOU IN HELL
2) SEE YOU IN HELL flexi a trika
3) Hluboká Orba č. 31 ve výstavbě
4) Středa 4. 3. 2015 Brno: SYSTEMATIK (Kan) + další
5) Sobota 14. 3. Brno: Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 4
6) SEE YOU IN HELL live
7) Starý čísla Hluboké Orby ke stažení
8) Recenze, reporty, fotky
9) Distro + 2nd hand (novinky, slevy)

1) Sobota 13. 12. Killed By Brno Vol. 12/15 let SEE YOU IN HELL

United Crusties present:
so 13. 12. Brno - Yacht: Killed By Brno Vol. 12/15 let SEE YOU IN HELL


Se SEE YOU IN HELL letos máme 15 let a tradiční Killed By Brno je ideální příležitostí, jak to oslavit. Na ohlídnutí za minulostí postačí jedna (delší) věta - odehráli jsme něco mezi 200 a 300 koncerty (už to dávno nepočítáme), vydali 3 velké desky a hromadu dalších hudebních nosičů po celém světě, šestkrát jsme byli na turné za oceánem, několikrát po Evropě, jako United Crusties jsme uspořádali okolo stovky akcí, od roku 2002 hrajeme v prakticky stejné sestavě (občas přišel a odešel 2. kytarista) ... a nemuseli jsme při tom lézt do prdele žádným manažerům, organizátorům velkých festivalů, masmédiím a ani nikomu dalšímu. Na Killed By Brno jsme pozvali kapely, se kterýma se vesměs známe tak dlouho, jako existujeme, anebo kapely, ve kterých hrají lidi, kteří hráli dřív v kapelách, se kterýma jsme toho kdysi hodně odehráli.

V 17:30 otevíráme Yacht.

Od 18:00 bude společná veganská večeře (= něco přines) v I. patře Yachtu, na které bude zároveň v prodeji přesně stovka 0,7 lahví s očíslovanou etiketou s pivním speciálem American IPA 15 stupňů uvařeným SYIH jen pro tuhle příležitost.

Od 19:00 bude koncert (začínáme přesně), na kterém zahrají KUTYA HARAP, AD ACTA, MOČOVÝ KHAMENI, LYCANTHROPHY, LAHAR, SEE YOU IN HELL, SHEEVA YOGA, GRIDE a TOMORROWS HELL.

Na místě bude freebox (= něco si odnes a něco přines - desku, kazetu, fanzin, CD, triko...), distra, jídlo od Food Not Bombs a prezentace brněnské bezpeněžní zóny (http://freemarketbrno.webzdarma.cz). Koncert bude nekuřácký.

Yacht: Kolejní 6
Info: www.seeyouinhell.cz

2) SEE YOU IN HELL flexi a trika

Nedávno vyšlo nové dvouskladbové flexi SEE YOU IN HELL - nahráno v jihočeském Hellsoundu, ve sborech s výpomoci pánů z GRIDE a LAHAR, venku 330 ručně číslovaných kusů, uvnitř oboustr. barevný plakát A3 s letákama skoro ze všech koncertů, co jsme kdy odehráli + samolepka. Ve vnitřňáku najdeš i odkaz, na kterém se obě skladby dají stáhnout v MP3 formátu. Obě jsou k poslechu na:
www.seeyouinhell.bandcamp.com

K dostání za 100 Kč u kapely poštou (+ pošta) nebo osobně (např. na KBB) nebo taky u PHR, INSANE SOCIETY, GAS MASK, PHOBIA, TOTALITARIANISM STILL CONTINUES (SK)...

Pokud chcete vzít nějaké kopie do distra, pak při odběru 5 ks a více je na každým 20 Kč sleva.

K dostání jsou taky nová trika SEE YOU IN HELL - černá nebo červená, oboustranná, všechny velikosti vč. dámských, vepředu motiv ze split singlu s CONTRAST ATTITUDE, vzadu logo SYIH z etikety LP „Jed“. Cena 250 Kč + pošta nebo osobní odběr (např. na KBB)

3) Hluboká Orba č. 31 ve výstavbě

Pomalým tempem se rozjíždějí práce na Hluboké Orbě č. 31, která vyjde někdy příští rok. Pokud máš nějakej nápad na článek, rozhovor, tour report apod., stejně tak pokud chceš zrecenzovat nějakou nahrávku (pouze D.I.Y. hardcore/punk - ne metal), ozvi se na mail orba(a)seznam.cz, dík!

4) Středa 4. 3. 2015 Brno: SYSTEMATIK (Kan) + další

Smrt & Spaghetty Or Die & Hluboká Orba present:

Středa 4. 3. Brno - Vegalité, start 20:00

SYSTEMATIK (Vancouver, Kanada) - hrubej, špinavej a zběsilej hardcore/punk připomínající POISON IDEA a další klasiky US hardcore z 80. let se solidním d-beat rytmem (kytarista hrával v ortodoxní d-beat smečce UNLEARN) poprvé na turné po Evropě. Debut LP na profláklém kanadském labelu Deranged Records, aktuální LP k turné vyjde na Sabotage Records. Ukázky z nového LP tady:
https://sabotagerecords.bandcamp.com/album/systematik-bondage-lp
Debut LP tady:
https://derangedrecords.bandcamp.com/album/systematik
Demo z r. 2011 ke stažení tady:
http://terminalescape.blogspot.cz/2012/05/systematik.html

ŠIGELA (Bratislava) - postpunková melancholie, syrová tříakordová jednoduchost, basové linky připomínající ruskou legendu GRAŽDANSKAJA OBORONA, ex-S.I.K.A./STEH! Demo tady:
http://bandzone.cz/sigela
http://sigela.bandcamp.com

URBURA (Valašsko) - zbrusu nová kapela poskládáná z ostřílených hráčů rozpadlých valašských smeček jako byli HOMO CONSUMENS (bicí mašina Sirák!), DEPRESY MOUSE nebo SAME OR DIFFERENT, syrová crust punková jízda v typicky autentickém místním podání…
http://bandzone.cz/urbura?at=info

Koncert začne přesně a skončí do 22:30, bude ho zvučit Tom Yacht, bude nekuřácký a stát bude lidových 130 Kč.

Info: www.vegalite.cz

5) Sobota 14. 3. Brno: Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 4

United Crusties present:
Sobota 14. 3. Brno - Yacht: Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 4

Zatím máme jen termín a místo (Yacht samozřejmě), kapely zveřejníme během ledna. Bude společná vegan večeře, freebox, Food Not Bombs, distra atd. a možná i předkoncert v I. patře.

Bližší info koncem roku na: www.seeyouinhell.cz

6) SEE YOU IN HELL live

so 13. 12. Brno - Yacht: Killed By Brno Vol. 12/15 let SEE YOU IN HELL
pá 2. 1. Hradec Králové - klub č.p. 4 (+ KLUTZ, NEEDFUL THINGS)
so 14. 2. Moravský Krumlov
so 21. 2. Orlová - Futra (+ ROSA PARKS, MAC GYVER)
so 14. 3. Brno - Yacht: Hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 4

7) Starý čísla Hluboké Orby ke stažení

8) Recenze, reporty, fotky

9) Distro + 2nd hand

Ceny bez pošty nebo osobní odběr na KBB a dalších koncertech SEE YOU IN HELL.

Novinky:

SEE YOU IN HELL flexi 100 Kč
LIFE POSESSION „Miliony let“ EP - hodně povedenej druhej singl domácí crustové drtičky, covery TOTALITÄR a KAAOS + super obal od Bena (120 Kč)
LIFE „Proof Of Survival“ EP - novej singl crusterů z Tokia vydanej u příležitosti evropského turné, pořádně hlučnej a útočnej raw punk, 3 šlehy v duchu MOB 47 na áčku a jeden delší stenchcore opus na béčku (130 Kč)
LOTUS FUCKER/SETE STAR SEPT split EP - dvojnásobná porce hluku, LOTUS FUCKER tady „hrají“ neúprosnej noisecore v duchu SSS (70 válů na jejich straně se skvělejme názvama!), japonské duo SSS se snaží hrát noise/hardcore v duchu LOTUS FUCKER, dementní a originální split! (100 Kč)
MIDNIGHT CRISIS EP - zběsilej německej hardcore/punk v duchu starých finských kapel se zpěvákem z HERÄTYS a tudíž i zpěvem ve finštině (90 Kč)
PANIKOS „Awakening From Lethargy“ LP - parádní řeckej temnej HC/stenchcore/crust, znovuobnovená kapely z hlubin počátků 90. let se svou první nahrávkou po reunionu, nadšená recenze vyšla v Hl. Orbě č. 29, lepší AMEBIX (a se zpěvem v řečtině!) (290 Kč)
EXIT HIPPIES/LOTUS FUCKER split LP - pořádně hlučné splitko, Japonci EXIT HIPPIES mixují něco jako nejsklepnější nahrávky E.N.T./SORE THROAT s technem a LOTUS FUCKER tady mají asi nejbordelovější matroš, co kdy vydali, po vyprodání znovu v distru (290 Kč)
LOTUS FUCKER „Forever My Fighting Spirit“ LP  - druhé LP téhle progresivní noise/hardcore bandy z Washingtonu DC, skvělá deska s parádním obalem od Wese Samplese a s obistripem navrch, po vyprodání znovu v distru, nadšená recenze v Orbě č. 30  (290 Kč)
OVERPOWER EP – německá kapela se členama MIDNIGHT CRISIS hrající hardcore ovlivněnej japonskýma Burning Spirits kapelama (90 Kč)
DISKOIRAA LP + DVD – diskografie zběsilé raw punkové mlátičky z Baskicka (290 Kč)
ALERT! ALERT! „Zemsta“ EP – skvělej hlučnej d-beat punk z Polska, trochu s vlivem DESTINO FINAL/ATENTADO nebo INVASION (100 Kč)
Hlasatel zine č. 2 + GRIDE/ZEMĚŽLUČ split flexi - po vyprodání další várka v distru, 228 stran v EP formátu, 18 rozhovorů, tour reporty i vzpomínky z nehudebních cest. Historické exkurze, fotopříloha i komix. V obsahu této více knihy než fanzinu například najdete: rozhovory s Malignant Tumour, Insanií, Trashcat, Innoxia Corpora a dalšími. Tour reporty Šanov, Empty Hall Of Fame/Kactus, historie kapel Victim a Dead Kennedys a přílohu o labelech. (220 Kč)  

Nový desky LPs/EPs/CDs

INFEKCJA „2011“ EP politickej crust masakr, jeden z nejlepších crustových singlů za posledních několik let, nula procent ema/metalu, čistej crustcore jak z 90. let 110 Kč
v/a „Get Back Our Future“ CD - kompilační CD s kapelama z japonské Tsuamy, od rozjetého punku v duchu starých švédských kapel (THE RUSTED, STICKYS, SKIZOPHRENIA), přes stenchcore (MASSGRAVE, DEATH DUST EXTRACTOR) až po rozjetej hardcore (LAST) 140 Kč
UNBROKEN BONES EP 100 Kč – metalpunk z Ruska, podobnej na BROKEN BONES
SEE YOU IN HELL „Jed“ CD 100 Kč
RAPSÖD/PRUMYSLOVÁ SMRT split EP 90 Kč
SEE YOU IN HELL „Jed“ LP 250 Kč
SEE YOU IN HELL „Jed“ LP americký press 250 Kč
SEE YOU IN HELL „Útok“ LP americký press 200 Kč
SEE YOU IN HELL Útok“ gartefold LP 220 Kč
SEE YOU IN HELL „Umět se prodat“ LP 200 Kč
N.E.K. „Dekavermes“ EP 80 Kč
FLEX EYE/SOCIAL PORKS split EP 100 Kč
CONQUESTIO/WOUNDED KNEE split EP 100 Kč
v/a „Spalte Brno na prach“ LP 200 Kč
v/a „The Few, The Proud – Tribute NEGATIVE FX“ LP 350 Kč

Fanziny

Hluboká orba č. 30 140 Kč
Hluboká orba č. 30 limit (+ samolepka, plakát A2) 150 Kč
Hluboká orba č. 29 130 Kč
Hluboká orba č. 29 limit (sítotiskovej přebal) 150 Kč
Seven Inches To Freedom č. 10 (50 Kč) - fanzin z Floridy od ex-bubeníka MERKIT/PANZRAM Joea, formát A5, 40 stran, luxusní obálka + grafika, vevnitř sloupky, „moje první deska“ historky, rozhovor s Eugene Records, top desky r. 2011, článek o LP „Monuments To Thieves“ od HIS HERO IS GONE, recenze punkových knížek, recenze desek atd.
Seven Inches To Freedom č. 11 (50 Kč) - trochu obskurní formát (širší A4?), 24 stran, luxusní obálka + grafika, vevnitř sloupky, rozhovory s EX-BREATHERS, Mykelem Boardem/MRR, SHOXX, ohlídnutí za kapelou REACT, „moje první deska“ s Mattem Averagem, recenze atd.
Seven Inches To Freedom č. 12 (40 Kč) - 20 stran A5, sloupky, recenze a celej zbytek časáku je dlouhej tour report PANZRAM kombinovanej s recenzema na demáče nových amerických kapel, se kterýma PANZRAM během turné hráli
Kazimír č. 5 (120 Kč) - tourreporty Empty hall of fame, Climax, microtour A.Brigade / Thalidomide / Scalp, zápisky z cest a zahraničních festiválů, rozhovory: Instinto (Španělsko), NoWhiteRag (Itálie), Danny Trejo (Itálie), z českých luhů a hájů pak přispěli Fasteratu, Aorta a BOB, interviews s výtvarníky, dobrodruhy, aktivisty FNB a muzikanty... lepená vazba, 96 str., formát A4
Cerelitida č. 4 (70 Kč) - sloupky, recenze, rozhovory se Scalp, Meinhof, Marou Infedelious,  Occhi di Farfalla, tour reporty Empty Hall of Fame  a Alert, nějaké čtení a povídání o libereckém Azylu, výjezdu, punkových kapelách v Kolumbii, povídka a recenze na koncerty uspořádané pod hlavičou Celerální Cerel. Sto stran.

Knížka

Kytary a řev anebo co bylo za zdí 270 Kč

2nd hand desky - LPs (všechny po 130 Kč)

BROKEN NEEDLE LP
FROM ASHES RISE/VICTIMS split LP
HALF LIFE „Whats Right“ LP
KNIFE FIGHT „Crisis“ LP
NO TOMORROW/OILTANKER split LP
ORDRENEKT/VICTIMISED split LP
PACK/S.O.L. split LP
RAW POWER „After Your Brain“ LP
RESTARTS „Slumworld“ LP
RIPCORD „Discography Part III“  LP
SICK FIT LP
THE FUTURES LP
THE RITES „Wish You...“ LP
VULGO ACRATA „O Silencio“ LP
v/a „Tribute To Rejestracja“ LP

2nd hand desky - EPs (všechny po 50 Kč)

ANY LAST WORDS EP
ASSEMBLY OF GOD EP
BUNNY SKULLS „10 Songs 1 Sided EP“ EP
CASE OF EMERGENCY EP
CROSSING CHAOS „Disgusting Reality“ EP 90 Kč
CEMENTERIO SHOW/L AMICO DI MARTUCCI split EP
DESOLATION „Rest In Panic“ EP
EVACUATE „Endless War“ EP
FREAKS/77 POINTS OF HATE split EP
GREEN BERRET/MOČOVÝ KHAMENI split EP
HERPES EP
HARMONY AS ONE „Stranger...“ EP
HOLIER THAN THOU? 1st EP
MERDOSO EP
POISON PLANET „Boycott Everything“ EP
SPITTING TEETH EP
STAB „Blindness And Lies“ EP
URKO „Thrash It Up“ EP05.12.14 12:39
trojka
           Novinky v distru:          

GO AND KILL #5 zine
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
VILE SPIRIT – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one