Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

Hluboká orba news leden 2015

Lednové novinky z Hluboké orby… koncerty pod hlavičkou United crusties, Hluboká orba #31, recenze, reporty, fotky, koncerty SYIH a distro + 2hand…
 

Autor: Filip (orba@seznam.cz)
 

Hluboká orba news leden 2015

 
1) Středa 4. 3. Brno: SYSTEMATIK (Kanada) + další
2) Sobota 14. 3. Brno: Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 4
3) Úterý 21. 4. Brno: CLOCKED OUT (Skotsko) + další
4) SEE YOU IN HELL live + nový trika a bandcamp
5) Recenze, reporty, fotky
6) Hluboká Orba č. 31 ve výstavbě
7) Distro + 2nd hand (novinky, slevy)
 
1) Středa 4. 3. 2015 Brno: SYSTEMATIK (Kan) + další

Smrt & Spaghetty Or Die & Hluboká Orba present:

Středa 4. 3. Brno - Vegalité, start 20:00

SYSTEMATIK (Vancouver, Kanada) - hrubej, špinavej a zběsilej hardcore/punk připomínající POISON IDEA a další klasiky US hardcore z 80. let se solidním d-beat rytmem (kytarista hrával v ortodoxní d-beat smečce UNLEARN) poprvé na turné po Evropě. Debut LP na profláklém kanadském labelu Deranged Records, aktuální LP k turné vyjde na Sabotage Records. Ukázky z nového LP tady:
https://sabotagerecords.bandcamp.com/album/systematik-bondage-lp
Debut LP tady:
https://derangedrecords.bandcamp.com/album/systematik
Demo z r. 2011 ke stažení tady:
http://terminalescape.blogspot.cz/2012/05/systematik.html

ŠIGELA (Bratislava) - postpunková melancholie, syrová tříakordová jednoduchost, basové linky připomínající ruskou legendu GRAŽDANSKAJA OBORONA, ex-S.I.K.A./STEH! Demo tady:
http://bandzone.cz/sigela
http://sigela.bandcamp.com

URBURA (Valašsko) - zbrusu nová kapela poskládáná z ostřílených hráčů rozpadlých valašských smeček jako byli HOMO CONSUMENS (bicí mašina Sirák!), DEPRESY MOUSE nebo SAME OR DIFFERENT, syrová crust punková jízda v typicky autentickém místním podání…
http://bandzone.cz/urbura?at=info

Koncert začne přesně a skončí do 22:30, bude ho zvučit Tom Yacht, bude nekuřácký a stát bude lidových 130 Kč.

Info: www.vegalite.cz
 
2) Sobota 14. 3. Brno: Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 4

Bližší info o koncertě v samostatném článku.
 
3) Úterý 21. 4. Brno: CLOCKED OUT (Skotsko) + další

United Crusties present:
Úterý 21. 4. Brno – Vegalité, start 20:00

CLOCKED OUT (Glasgow, Skotsko) - nekompromisní negativistická hardcore smršť minutových výplachů s hodně zlým vokálem a chytlavými kytarovými riffy. Jasnej vliv starých amerických hardcore/thrash kapel, ale v totálně současném podání, jak ho hrávali např. 9 SHOCKS TERROR. U nás skoro neznámá kapela, ale naživo údajně totální masakr. Nová deska jim vychází na jaře a to na SPHC - labelu zpěváka LOTUS FUCKER Dana.
www.clockedout.bandcamp.com

PRÜGELKNABE (Ostrava) – V+W tuzemského powerviolence, střemhlavý osmiminutový nálet bez pauz + možná bude i noisecore bonus na závěr, v Brně po sakra dlouhé době.
www.bandzone.cz/prugelknabe

THE BREED (Vyškov) – řádně rozjetý a úderný hardcore/punk odkazující trochu na staré československé kapely jako TELEX, ZELENÍ KANIBALOVÉ nebo KRITICKÁ SITUACE.
www.bandzone.cz/thebreed

Vstup 130 Kč, hustý zvuk od Toma/Yacht, nekuřácký koncert, začneme včas.

CLOCKED OUT taky zahrají o den dřív v pondělí 20. 4. v Ústí nad Labem v klubu Exil.

4) SEE YOU IN HELL live + nový trika a bandcamp

so  31. 1. Uničov – Na Čtverce (+ NORTH MORES, ZMETCI, FACAN, BI-LA KAIFA)
so 14. 2. Moravský Krumlov - Zámecký sklep (+ CARL GUT, KULLERVO, BRÜNNER TODESMARSCH, TERRORELHÁRÍTÁS, K.P.D., MOTORMENT, SKUNK PUNK)
so 21. 2. Orlová - Futra (+ ROSA PARKS, MAC GYVER)
so 14. 3. Brno - Yacht: Hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 4

Nově máme k dostání trika i v červené barvě, viz. distro dole nebo www.seeyouinhell.cz

Vzhledem k tomu, že LP „Jed“, kompilace „Brno stále v plamenech“ a flexi už jsou skoro vyprodané, rozhodli jsme se skladby z těchto nahrávek umístit na náš bandcamp (www.seeyouinhell.bandcamp.com) volně ke stažení.

5) Recenze, reporty, fotky

6) Hluboká Orba č. 31 ve výstavbě

Pomalým tempem se rozjíždějí práce na Hluboké Orbě č. 31, která vyjde někdy letos. Pokud máš nějakej nápad na článek, rozhovor, tour report apod., stejně tak pokud chceš zrecenzovat nějakou nahrávku (pouze D.I.Y. hardcore/punk - ne metal), ozvi se na mail orba(a)seznam.cz, dík!

7) Distro + 2nd hand

Ceny bez pošty nebo osobní odběr na KBB a dalších koncertech SEE YOU IN HELL.

Novinky:

ŽGRIND zine č. 5 – rozhovory:  Výtržnická extáze, Bilos - Malignant Tumour, Khaaranus production, Alkalmötlankodik, Eye Cannot Die, Zbyňa Vintr, Filip - Hluboká orba/Syih, Carl Gut, tour Bombatölcsér/Bricanyl Turbuhaler, Hoyas - Attack of Rage, Levi - Jack, Mira - Noise fest, Šakal - Noise Master a Matúš - Nomad Sky Diaries. Jako příloha jsou na DVD Carl Gut - materiál ze 7´´ se Škoda 120, fotky k tomuto číslu a starý čísla Žgrindů, dále placka Vytržnická extáze a brko, vše ve spešl tetrapackovém balení, každý kus originál (45 Kč)

Nový desky LPs/EPs/CDs

SEE YOU IN HELL flexi 100 Kč
BAD AGE/DISFUNKCE MYSLI split EP - útočnej hardcore v duchu starých čs. kapel/Prostějov vs. záhrobní crust punk/Znojmo (100 Kč)
LIFE POSESSION „Miliony let“ EP - hodně povedenej druhej singl domácí crustové drtičky, covery TOTALITÄR a KAAOS + super obal od Bena (120 Kč)
LIFE „Proof Of Survival“ EP - novej singl crusterů z Tokia vydanej u příležitosti evropského turné, pořádně hlučnej a útočnej raw punk, 3 šlehy v duchu MOB 47 na áčku a jeden delší stenchcore opus na béčku (130 Kč)
LOTUS FUCKER/SETE STAR SEPT split EP - dvojnásobná porce hluku, LOTUS FUCKER tady „hrají“ neúprosnej noisecore v duchu SSS (70 válů na jejich straně se skvělejme názvama!), japonské duo SSS se snaží hrát noise/hardcore v duchu LOTUS FUCKER, dementní a originální split! (100 Kč)
MIDNIGHT CRISIS EP - zběsilej německej hardcore/punk v duchu starých finských kapel se zpěvákem z HERÄTYS a tudíž i zpěvem ve finštině (90 Kč)
PANIKOS „Awakening From Lethargy“ LP - parádní řeckej temnej HC/stenchcore/crust, znovuobnovená kapely z hlubin počátků 90. let se svou první nahrávkou po reunionu, nadšená recenze vyšla v Hl. Orbě č. 29, lepší AMEBIX (a se zpěvem v řečtině!) (290 Kč)
EXIT HIPPIES/LOTUS FUCKER split LP - pořádně hlučné splitko, Japonci EXIT HIPPIES mixují něco jako nejsklepnější nahrávky E.N.T./SORE THROAT s technem a LOTUS FUCKER tady mají asi nejbordelovější matroš, co kdy vydali, po vyprodání znovu v distru (290 Kč)
LOTUS FUCKER „Forever My Fighting Spirit“ LP  - druhé LP téhle progresivní noise/hardcore bandy z Washingtonu DC, skvělá deska s parádním obalem od Wese Samplese a s obistripem navrch, po vyprodání znovu v distru, nadšená recenze v Orbě č. 30  (290 Kč)
OVERPOWER EP – německá kapela se členama MIDNIGHT CRISIS hrající hardcore ovlivněnej japonskýma Burning Spirits kapelama (90 Kč)
DISKOIRAA LP + DVD – diskografie zběsilé raw punkové mlátičky z Baskicka (290 Kč)
ALERT! ALERT! „Zemsta“ EP – skvělej hlučnej d-beat punk z Polska, trochu s vlivem DESTINO FINAL/ATENTADO nebo INVASION (100 Kč)
Hlasatel zine č. 2 + GRIDE/ZEMĚŽLUČ split flexi - po vyprodání další várka v distru, 228 stran v EP formátu, 18 rozhovorů, tour reporty i vzpomínky z nehudebních cest. Historické exkurze, fotopříloha i komix. V obsahu této více knihy než fanzinu například najdete: rozhovory s Malignant Tumour, Insanií, Trashcat, Innoxia Corpora a dalšími. Tour reporty Šanov, Empty Hall Of Fame/Kactus, historie kapel Victim a Dead Kennedys a přílohu o labelech. (220 Kč)  
INFEKCJA „2011“ EP politickej crust masakr, jeden z nejlepších crustových singlů za posledních několik let, nula procent ema/metalu, čistej crustcore jak z 90. let 110 Kč
v/a „Get Back Our Future“ CD - kompilační CD s kapelama z japonské Tsuamy, od rozjetého punku v duchu starých švédských kapel (THE RUSTED, STICKYS, SKIZOPHRENIA), přes stenchcore (MASSGRAVE, DEATH DUST EXTRACTOR) až po rozjetej hardcore (LAST) 140 Kč
UNBROKEN BONES EP 100 Kč – metalpunk z Ruska, podobnej na BROKEN BONES
SEE YOU IN HELL „Jed“ CD 100 Kč
RAPSÖD/PRUMYSLOVÁ SMRT split EP 90 Kč
SEE YOU IN HELL „Jed“ LP 250 Kč
SEE YOU IN HELL „Jed“ LP americký press 250 Kč
SEE YOU IN HELL „Útok“ LP americký press 200 Kč
SEE YOU IN HELL Útok“ gartefold LP 220 Kč
SEE YOU IN HELL „Umět se prodat“ LP 200 Kč
N.E.K. „Dekavermes“ EP 80 Kč
FLEX EYE/SOCIAL PORKS split EP 100 Kč
CONQUESTIO/WOUNDED KNEE split EP 100 Kč
v/a „Spalte Brno na prach“ LP 200 Kč
v/a „The Few, The Proud – Tribute NEGATIVE FX“ LP 350 Kč

Fanziny

Hluboká orba č. 30 140 Kč
Hluboká orba č. 30 limit (+ samolepka, plakát A2) 150 Kč
Hluboká orba č. 29 130 Kč
Hluboká orba č. 29 limit (sítotiskovej přebal) 150 Kč
Seven Inches To Freedom č. 10 (50 Kč) - fanzin z Floridy od ex-bubeníka MERKIT/PANZRAM Joea, formát A5, 40 stran, luxusní obálka + grafika, vevnitř sloupky, „moje první deska“ historky, rozhovor s Eugene Records, top desky r. 2011, článek o LP „Monuments To Thieves“ od HIS HERO IS GONE, recenze punkových knížek, recenze desek atd.
Seven Inches To Freedom č. 11 (50 Kč) - trochu obskurní formát (širší A4?), 24 stran, luxusní obálka + grafika, vevnitř sloupky, rozhovory s EX-BREATHERS, Mykelem Boardem/MRR, SHOXX, ohlídnutí za kapelou REACT, „moje první deska“ s Mattem Averagem, recenze atd.
Seven Inches To Freedom č. 12 (40 Kč) - 20 stran A5, sloupky, recenze a celej zbytek časáku je dlouhej tour report PANZRAM kombinovanej s recenzema na demáče nových amerických kapel, se kterýma PANZRAM během turné hráli
Kazimír č. 5 (120 Kč) - tourreporty Empty hall of fame, Climax, microtour A.Brigade / Thalidomide / Scalp, zápisky z cest a zahraničních festiválů, rozhovory: Instinto (Španělsko), NoWhiteRag (Itálie), Danny Trejo (Itálie), z českých luhů a hájů pak přispěli Fasteratu, Aorta a BOB, interviews s výtvarníky, dobrodruhy, aktivisty FNB a muzikanty... lepená vazba, 96 str., formát A4
Cerelitida č. 4 (70 Kč) - sloupky, recenze, rozhovory se Scalp, Meinhof, Marou Infedelious,  Occhi di Farfalla, tour reporty Empty Hall of Fame  a Alert, nějaké čtení a povídání o libereckém Azylu, výjezdu, punkových kapelách v Kolumbii, povídka a recenze na koncerty uspořádané pod hlavičou Celerální Cerel. Sto stran.

Trička

SEE YOU IN HELL – oboustranná, černá nebo červená s bílým potiskem, vepředu motiv ze split singlu s CONTRAST ATTITUDE, vzadu logo z etikety LP „Jed“, značka Fruit Of The Loom, všechny velikosti vč. dámských za 250 Kč
SEE YOU IN HELL – z amerického turné s LOTUS FUCKER v r. 2013, černá, oboustranná, velikosti M a L za 200 Kč
SEE YOU IN HELL – z amerického turné s LOTUS FUCKER a XBRAINIAX v r. 2011, černá, oboustranná, velikosti M a L za 200 Kč

Knížka

Kytary a řev anebo co bylo za zdí 270 Kč

2nd hand desky - LPs (všechny po 130 Kč)

BROKEN NEEDLE LP
FROM ASHES RISE/VICTIMS split LP
HALF LIFE „Whats Right“ LP
KNIFE FIGHT „Crisis“ LP
NO TOMORROW/OILTANKER split LP
PACK/S.O.L. split LP
RAW POWER „After Your Brain“ LP
RESTARTS „Slumworld“ LP
SICK FIT LP
THE FUTURES LP
THE RITES „Wish You...“ LP
VULGO ACRATA „O Silencio“ LP

2nd hand desky - EPs (všechny po 50 Kč)

ANY LAST WORDS EP
ASSEMBLY OF GOD EP
BUNNY SKULLS „10 Songs 1 Sided EP“ EP
CASE OF EMERGENCY EP
CROSSING CHAOS „Disgusting Reality“ EP 90 Kč
CEMENTERIO SHOW/L AMICO DI MARTUCCI split EP
DESOLATION „Rest In Panic“ EP
EVACUATE „Endless War“ EP
FREAKS/77 POINTS OF HATE split EP
GREEN BERRET/MOČOVÝ KHAMENI split EP
HERPES EP
HARMONY AS ONE „Stranger...“ EP
HOLIER THAN THOU? 1st EP
MERDOSO EP
POISON PLANET „Boycott Everything“ EP
SPITTING TEETH EP
STAB „Blindness And Lies“ EP
URKO „Thrash It Up“ EP
20.01.15 22:06
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one