Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

Hluboká orba news červen 2015

Červnové novinky z Hluboké orby… koncerty pořádané United crusties, SYIH live, distro + 2nd hand…

 

Autor: Filip (orba@seznam.cz)
 

Hluboká orba news červen 2015


1) Středa 17. 6. Brno - Schrott: „Suomi Punk Invaasio X Nippon Fast HC Skinkanzen“
2) Pondělí 22. 6. Brno - Vegalité Backstage: VICIOUS REALITY (Pol), HEATSEEKER (Pol), MORAL HANGOVER (Brno)
3) Úterý 22. 9. Brno – Schrott: DEATHRAID (USA), HOW LONG? + další
4) Sobota 3. 10. Brno - Yacht: „Underground Hardcore Blasphemy Vol. 1“
5) SEE YOU IN HELL live
6) Distro + 2nd hand

1) Středa 17. 6. Brno - Schrott: Suomi Punk Invaasio X Nippon Fast HC Skinkanzen

United Crusties present:

Středa 17. 6. Brno - Schrott (start 19:30)

LAPINPOLTHAJAT (Tampere/Helsinki, Finsko) - kapela původem z laponského Rovaneimi (10 km jižně od polárního kruhu), ve které začínal v roce 1997 bubnovat Jukka, u nás určitě známější jako zpěvák SOTATILA (s níž vymetl za posledních deset let nejedno brněnské pódium) a který později seděl za bicíma např. v TURUN TAUTI, KANSALAISTOTTELEMATTOMUUS nebo v RIISTETYT. Po dvou letech se rozpadla, znovuobnovila se v r. 2009 až po přestěhování členů na jih Finska a od té doby valí naplno (hromada desek na Jukkově labelu Kämäset Levyt, brazilské turné loni atd.). Narozdíl od spousty hlučných a pekelně zběsilých finopalových úderek se LAPINPOLTHAJAT drží spíš v rychlejším středním tempu, kdy sázejí jednu silnou (skoro až hitovou!) melodii za druhou a v jejich hudbě nechybí kromě tvrdosti a vzdoru i jistá dávka melancholie a temnoty. A jejich zpěvu (podpořeném masivními sbory) v mateřštině rozumíte každé slovo, pokud teda umíte finsky... Častá přirovnání ke klasikům žánru APPENDIX a LAMA určitě nelžou, tohle je v současnosti určitě jedna z nejlepších punkových kapel ze země tisíců jezer a k nám přijíždějí vůbec poprvé, takže doporučujeme nepropásnout! A na tohle turné přivezou zbrusu nové LP vydané v kooperaci několika labelů vč. domácího PHR Records…
http://lapinpolthajat.bandcamp.com
http://www.punkinfinland.net/bands/lapinpolthajat

Novej rozhovor na czechcore a nový recenze:
http://www.czechcore.cz/Rozhovor-s-LAPINPOLTHAJAT-P7025353.html
http://periferia.cz/recenze/cd/-1224
http://www.kidsandheroes.com/lapinpolthajat-songs-1997-2013
http://www.czechcore.cz/LAPINPOLTHAJAT-%E2%80%8E--Songs-1997-2013-CD-P7025544.html

SPEED!! NOISE!! HELL!! (Kochi-city, Japonsko) - krutá a řádně hlučná fastcore palba z města, odkud pocházeli DISCLOSE a to od docela nové kapely, kterou nedávno poskládal neúnavný tahoun místní scény, kytarista Yoshio Inoue. SPEED!! NOISE!! HELL!! jsou hudebně docela podobní na jeho předchozí smečku CONGA FURY, hrají stejně tak splašeně, střemhlavě a nekompromisně, ale uslyšíte tady víc vlivů tradičního japonského hardcore, navíc naživo to totálně nakopnou dva neúnavně řádící zpěváci. Yoshio už odpradávna v rodném Kochi provozuje obchod s deskama/koncertní flek K-Club/Chaotic Noise, label Dan Doh a hrál ve spoustě kapel, vedle CONGA FURY např. ve WAVES, JUDGEMENT DISORDERLY, PYRAMID STATE atd. a nějakou dobu hobloval i v těch DISCLOSE. Pro SEE YOU IN HELL zorganizoval koncerty na obou našich japonských turné a vždy se o nás skvěle postaral, i proto je super, že na svém prvním výjezdu mimo Japonsko zahraje jeho nová kapela zrovna v Brně.

Na turné vychází kazeta na Malárii:
http://speednoisehelljapan.bandcamp.com/album/speed-noise-hell-split-with-mir-cz

MAALMAINLOPPU (Kouvola, Finsko) - o něco mladší tour kolegové, původně tradiční surový punkový útok v duchu ranných 80. let (BASTARDS, KAAOS nebo RIISTETYT atd.), nové vály trochu víc s vlivem britského anarchopunku, v Brně hráli před 2 lety společně s ARMLESS CHILDREN a naživo to rozhodně stálo za to. Jejich vinylový debut zabodoval v nejednom žebříčku nejlepších desek za r. 2012 ve fanzinu Maximum RocknRoll (vypovídá-li to o něčem), za sebou americké turné, venku několik desek (hlavně na Kämäset Levyt), zkuste si je poslechnout někde na youtube, kapela svoje stránky nemá.

Recenze:
http://www.kidsandheroes.com/maailmanloppu-ela-lasin-takana
http://www.periferia.cz/recenze/dvd/-1225

MACGYVER (Brno) - lokální totální punková jízda, léty prověřená kapela, skvělé debut LP na PHR poslechni tady:
http://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/panthalassa

Schrott - Křenová 10 (cca 5 minut od hl. nádraží)
Klub je nekuřácký, má hustou industriální výzdobu a velkou nabídku pivních speciálů na baru.
Zvučit bude Tom Yacht.
Začíná se přesně, končí se okolo 22:00 a pokud příjdeš včas, budeš mít levnější vstup.
FCB událost tady:
https://www.facebook.com/events/1612441815639297
 
Obě finské kapely taky hrají 14. 6. v Praze v Modré Vopici (společně s DEATH CULTURE DEPRIVATION a EUS ARSE) a SPEED!! NOISE!! HELL!! jedou celé československé turné.
 
2) Pondělí 22. 6. Brno - Vegalité Backstage: VICIOUS REALITY (Pol), HEATSEEKER (Pol), MORAL HANGOVER (Brno)

United Crusties present:

První zahraniční hardcore kapely, co začaly do Brna čerstvě po revoluci jezdit, nebyly ani z Ameriky, ani z Japonska nebo z Brazílie, ale z Polska. Jen málokdo si už dnes asi vzpomene na jména jako APATIA, ALIANS, AHIMSA, ULICA nebo INKWIZYCJA a na koncerty na dávno už pozapomenutých místech jako klub Machina, Křenová 75 nebo hospoda U Dvořáků v Žabinách. Polsko máme hned vedle a přitom moc kapel odtam k nám posledních 20-25 let nejezdí, což je rozhodně škoda, protože jednak jsou jejich kapely stále skvělé a mají co říct a pak, jak z nejrůznějších průzkumů často vychází, Poláci mají nejradši ze svých sousedů právě obyvatele Česka, haha… S United Crusties se ještě letos pokusíme hned několik polských kapel do našich končin pozvat a tohle jsou první dvě vlaštovky:

VICIOUS REALITY (Czestochowa) - 100% energický a nadšený old school straight edge hardcore se silným pro-vegetariánským/pro-veganským poselstvím. Hraje tady většina členů o něco známějších REGRES (velmi pozitivní recenze vyšla v posledním čísle Orby) a na svůj debutní singl „Eyes To The Sun“ na Refuse Records naflákali VICOUS REALITY hned 9 válů, takže je jasné, že na to jdou přímočaře a rovnou k věci! Navíc tady co chvíli zaburácejí úderné sborové vokály a deska zní sympaticky nekomplikovaně a autenticky „osmdesátkově“, takhle se u nás skoro vůbec nehraje a i proto bude jejich živý výstup určitě stát za to (kromě toho - kolik straight edge kapel do roka v Brně vystupuje?).

Singl a demo k poslechu tady:
www.viciousxreality.bandcamp.com

HEATSEEKER (Varšava) - hrubý a nekompromisní hardcore výsyp v duchu starých bostonských kapel jako D.Y.S. nebo SLAPSHOT anebo prvních CRO-MAGS, agresivní skladby o stopáži jen něco málo přes minutu s mocným nasazením a s hustými, vše živé i neživé válcujícími riffy, tohle je totální hardcore oheň! Stejně jako jejich kolegové na turné mají venku jen demo a debutní singl, poslechni tady:
www.heatseekerhc.bandcamp.com

MORAL HANGOVER (Brno) - zbrusu nová lokální raw punková klepačka ovlivněná MOB 47, WRETCHED anebo HOMO CONSUMENS, v sestavě konečně samé (skoro) neprofláklé ksichty, střemhlavý, surový hudební i textový útok!
www.bandzone.cz/moralhangover

Vegalité - Slovákova 10
Netradičně se bude hrát vzadu v backstagi (jo!) a vstupné bude dobrovolné, určitě ale mysli na obě polské kapely na turné! (pokud váháš, kolik dát, tak ideální rozmezí je 60 - 120 Kč)
Koncert bude nekuřácký.
Start 19:30/konec ve 22:00 (přesně!)
FCB událost tady:
https://www.facebook.com/events/1589501947933315

VICIOUS REALITY a HEATSEEKER dále hrají tady:

20. 6. Praha - Café na půl cesty
21. 6. Bratislava - garáže pod Prístavným mostom
28. 6. Košice - Collosseum

3) Úterý 22. 9. Brno – Schrott: DEATHRAID (USA), HOW LONG? + další

United Crusties present:

Úterý 22. 9. Brno – Schrott (start 19:30)


DEATHRAID (Seattle, USA) – čistá crustcore rubanice od téhle léty prověřené kapely ze západního pobřeží USA, která v rámci svého druhého evropského turné poprvé (a konečně!) zavítá do Brna. Zpěvák DEATHRAID Jay má za sebou solidních 25 let aktivního hraní v kapelách, které v podstatě definovaly politický crust 90. let, ať už se jednalo o DISRUPT, STATE OF FEAR nebo o CONSUME. V DEATHRAID ho pak doplňují další veteráni amerického crustu, co hrávali vedle CONSUME např. v DECREPIT, SHITLIST, WHOREHOUSE OF REPRESENTATIVES nebo v INHASTE. Kapela má venku dvě samostatná LP na labelu Keitha z HELLSHOCK Black Water Records a split LP se Švédy DESPERAT. Připravte se na intenzivní, špinavou non-stop crustcore palbu s těžkotonážním zvukem, zabijáckými riffy a v maximálně energickém podání!
https://deathraid.wordpress.com
https://www.youtube.com/watch?v=oY6CvunuKSQ
https://www.youtube.com/watch?v=SK8KglksRYc

HOW LONG? (Slezsko) – česko-polští crustcore veteráni z temných slují ostravsko-karvinského uhelného revíru, co to s jednou (delší) přestávkou drtí už od půlky 90. let. Debutní split singl s UNARMED ze Švédska z r. 1996 je jedním z nejpovedenějších titulů na Insane Society (a to jich je už ke stovce) a dvě aktuálnější split LPs s ROXOR a KULMA pak dokazují, že tahle kapela neustopila ze své cesty ani o kousek. Brno zozbombardují už poněkolikáté a na cestě jsou nějaké nové nahrávky, takže buďte ve střehu…
http://bandzone.cz/howlong

+ další 2 kapely (brzy upřesníme)

Schrott - Křenová 10 (cca 5 minut od hl. nádraží)
Klub je nekuřácký, má hustou industriální výzdobu a velkou nabídku pivních speciálů na baru.
Zvučit bude Tom Yacht.
Začíná se přesně, končí se okolo 22:00 a pokud příjdeš včas, budeš mít levnější vstup.

4) Sobota 3. 10. Brno - Yacht: „Underground Hardcore Blasphemy Vol. 1“

United Crusties present:

Sobota 3. 10. Brno – Yacht: „Underground Hardcore Blasphemy Vol. 1/Benefit pro kolektiv Kulturou proti chátrání“


„Podzimní Killed By Brno“ = zpátky na Yacht s osmi kapelama (nejen domácíma) na programu, společnou vegan večeří, freeboxem, Food Not Bombs atd. a navíc to bude benefit na záslužnou věc.

UNATTENDED FUNERAL (Žilina) – všedrtící power violence grindcore bez basy s týpkama z BOILING POINT a MOBIUS v sestavě
https://unattendedfuneral.bandcamp.com

YARVAR COCHA (Valašsko) - léty prověřená, hrubá punková jízda ošlehaná větry hor s lidma z AD CALENDAS GRAECAS, HOMO CONSUMENS, KUTYA HARAP a ZRÁDCE RASY v sestavě
http://www.bandzone.cz/yarvarcocha

SEE YOU IN HELL (Brno) - domácí hardcore smršť na domácím pódiu
www.seeyouinhell.cz

BURN THE CROSS (Jaslo, Polsko) – podmračený, temný hardcore/crust s vokálem plným jedu a vzteku a s pekelně rouhačskými texty proti nacionalismu a organizovanému náboženství, hudba v nejlepších tradicích kapel z východních končin Polska, jakými byli AMEN, ANTICHRIST nebo THE BOLD AND THE BEAUTIFUL. Přirovnání HIS HERO IS GONE a BORN AGAINST asi nelžou, ale BURN THE CROSS mají rozhodně svůj ksicht. Venku split singl s HOLY EXTERMINATION a split LP s CHORYGEN a nejaktuálněji pak skladba na nové EP kompilaci polských crustových kapel „The Darkness Is Coming… Are You Ready?“ na labelu Chaos W Mojej Glowie. Poprvé v ČR.
https://burnthecross.bandcamp.com
https://chaoswmojejglowie.bandcamp.com

S.A.T.A.N. (Jaslo/Rzeszow, Polsko) – S.A.T.A.N. neboli Screaming Art Terrorizing Apathetic Nothingness drtí jádro v minimalistické dvoučlenné sestavě už rovných 10 let a jejich extrémní punk v sobě mixuje těžkej hardcore, crust, black metal i grindcore. Za sebou mají hromadu desek, kdy tou poslední je jednostranné LP „The Never Ending Funeral“ tématicky věnované právům zvířat a vegetarisánství/veganství. S tour kolegy BURN THE CROSS je spojuje mj. společný kytarista a v neposlední řadě pak podobně temná a depresivní atmosféra jejich hudby.
http://satanextremepunk.bandcamp.com
https://diysatan.wordpress.com

EVIDENCE SMRTI (Brno) - surová stenchcore/crustová jízda přímo do hlubin pekla s vokálem vymítače ďábla, jeden z mála koncertů v poslední době.
www.bandzone.cz/evidencesmrti

Další kapely zveřejníme brzy na www.seeyouinhell.cz

30 korun z každého lístku jde na http://www.kulturouprotichatrani.cz

5) SEE YOU IN HELL live

so 25. 7. Praha - Modrá Vopice (+ LAHAR, HLINOMAZ, MARCH OF THE HORDES, CONTROLLED EXISTENCE, ENCORE)

pá 31. 7. Liberec - Azyl: Pos-T-rash Párty (+ THALIDOMIDE, DROM, UPROSTŘED PÁDU, BEZBOLESTNÁ)

FCB událost: https://www.facebook.com/events/1408069209508140/1433650466950014

čt 10. 9. Brno - Yacht (+ WARCRY, BRÜNNER TODESMARSCH)
so 3. 10. Brno - Yacht: Underground Hardcore Blasphemy Fest

6) Distro + 2nd hand

Ceny bez pošty nebo osobní odběr na koncertech SEE YOU IN HELL.

Novinky:

PIOGGIA NERA „Danze Dei Miserabili“ LP – 8 let po parádním debut LP je tady docela nečekaně druhá velká deska od téhle krutě temné punkové kapely z Itálie. Temnota, hniloba, rozklad a jasnej odkaz ke klasikům žánru NERORGASMO s geniálníma melodiemi, pochmurnou atmosférou a syrovým vokálem v mateřštině navrch, co zní jak kdyby vycházel z rakve. Poslechni na http://pioggianera.bandcamp.com/album/danze-dei-miserabili-2014 ....280 Kč

ALIUSTERRA/ROSA PARKS split EP - 2x svěží anarchopunková krev, ALIUSTERRA = údernej punk se saxofonem s vlivy temné vlny/post punku, ROSA PARKS = vzteklej, hodně politickej hardcore/punk, super grafika a rozkládací obal, garážovej zvuk… 90 Kč

COMMODORE 64/RESTRICTION split EP - 2x old school/thrash/HC mazec od docela nových kapel, co se na vinylu objevují vůbec poprvé, C64 trochu s vlivem LIMPWRIST, R. víc thrash… 100 Kč

HIBAKUSHA/HIROSHIMA NIGHTMARE split EP – burácející crust grind s polit. texty ze Severu Moravy vs. thrash/crust/death metal pohřeb z Jižních Čech, netradiční, ale pěknej obal… 100 Kč

v/a „Na krev“ LP – parádní kompilace pěti domácích punkových kapel za účasti ALIUSTERRA, DEZINFEKCE, INNOXIA CORPORA, MACGYVER a EVIDENCE SMRTI, víc netřeba dodávat… 250 Kč

DEAD STOOL PIGEON/MAN LIFTING BANNER split EP - split dvou holandských veteránských kapel na Refuse Records, obě tu mají jen covery - D.S.P. od ALONE IN A CROWD a UNDERDOG a MAN LIFTIN BANNER od SS DECONTROL a G.B.H. V M.L.B. taky hrají 2/3 SEEIN RED… 130 Kč

SMRT č.7/DRUNK NACH OSTEN č.3,5 split fanzin Celkem 100 stránek A4 psaní o punku, životě a dalších věcech okolo, Rozhovory, recenze, reporty, články, texty, fotky... tisk v tiskárně… 90 Kč

BURN THE CROSS/HOLY EXTERMINATION split EP – 2x Polsko, BTC = podmračnej, temnej hardcore, HOLY EXTERMINATION = hustej stenchcore…110 Kč

Starší věci:

Nový desky LPs/EPs/CDs

SEE YOU IN HELL flexi 100 Kč
LOTUS FUCKER/SETE STAR SEPT split EP - dvojnásobná porce hluku, LOTUS FUCKER tady „hrají“ neúprosnej noisecore v duchu SSS (70 válů na jejich straně se skvělejme názvama!), japonské duo SSS se snaží hrát noise/hardcore v duchu LOTUS FUCKER, dementní a originální split! (100 Kč)
MIDNIGHT CRISIS EP - zběsilej německej hardcore/punk v duchu starých finských kapel se zpěvákem z HERÄTYS a tudíž i zpěvem ve finštině (90 Kč)
PANIKOS „Awakening From Lethargy“ LP - parádní řeckej temnej HC/stenchcore/crust, znovuobnovená kapely z hlubin počátků 90. let se svou první nahrávkou po reunionu, nadšená recenze vyšla v Hl. Orbě č. 29, lepší AMEBIX (a se zpěvem v řečtině!) (290 Kč)
EXIT HIPPIES/LOTUS FUCKER split LP - pořádně hlučné splitko, Japonci EXIT HIPPIES mixují něco jako nejsklepnější nahrávky E.N.T./SORE THROAT s technem a LOTUS FUCKER tady mají asi nejbordelovější matroš, co kdy vydali, po vyprodání znovu v distru (290 Kč)
LOTUS FUCKER „Forever My Fighting Spirit“ LP  - druhé LP téhle progresivní noise/hardcore bandy z Washingtonu DC, skvělá deska s parádním obalem od Wese Samplese a s obistripem navrch, po vyprodání znovu v distru, nadšená recenze v Orbě č. 30  (290 Kč)
OVERPOWER EP – německá kapela se členama MIDNIGHT CRISIS hrající hardcore ovlivněnej japonskýma Burning Spirits kapelama (90 Kč)
Hlasatel zine č. 2 + GRIDE/ZEMĚŽLUČ split flexi - po vyprodání další várka v distru, 228 stran v EP formátu, 18 rozhovorů, tour reporty i vzpomínky z nehudebních cest. Historické exkurze, fotopříloha i komix. V obsahu této více knihy než fanzinu například najdete: rozhovory s Malignant Tumour, Insanií, Trashcat, Innoxia Corpora a dalšími. Tour reporty Šanov, Empty Hall Of Fame/Kactus, historie kapel Victim a Dead Kennedys a přílohu o labelech. (220 Kč)  
v/a „Get Back Our Future“ CD - kompilační CD s kapelama z japonské Tsuamy, od rozjetého punku v duchu starých švédských kapel (THE RUSTED, STICKYS, SKIZOPHRENIA), přes stenchcore (MASSGRAVE, DEATH DUST EXTRACTOR) až po rozjetej hardcore (LAST) 140 Kč
SEE YOU IN HELL „Jed“ CD 100 Kč
RAPSÖD/PRUMYSLOVÁ SMRT split EP 90 Kč
SEE YOU IN HELL „Jed“ LP 250 Kč
SEE YOU IN HELL „Jed“ LP americký press 250 Kč
SEE YOU IN HELL „Útok“ LP americký press 200 Kč
SEE YOU IN HELL Útok“ gartefold LP 220 Kč
SEE YOU IN HELL „Umět se prodat“ LP 200 Kč
N.E.K. „Dekavermes“ EP 80 Kč
FLEX EYE/SOCIAL PORKS split EP 100 Kč
v/a „Spalte Brno na prach“ LP 200 Kč
v/a „The Few, The Proud – Tribute NEGATIVE FX“ LP 350 Kč

Fanziny

Hluboká orba č. 30 140 Kč
Hluboká orba č. 30 limit (+ samolepka, plakát A2) 150 Kč
Hluboká orba č. 29 130 Kč
Hluboká orba č. 29 limit (sítotiskovej přebal) 150 Kč
Seven Inches To Freedom č. 10 (50 Kč) - fanzin z Floridy od ex-bubeníka MERKIT/PANZRAM Joea, formát A5, 40 stran, luxusní obálka + grafika, vevnitř sloupky, „moje první deska“ historky, rozhovor s Eugene Records, top desky r. 2011, článek o LP „Monuments To Thieves“ od HIS HERO IS GONE, recenze punkových knížek, recenze desek atd.
Seven Inches To Freedom č. 11 (50 Kč) - trochu obskurní formát (širší A4?), 24 stran, luxusní obálka + grafika, vevnitř sloupky, rozhovory s EX-BREATHERS, Mykelem Boardem/MRR, SHOXX, ohlídnutí za kapelou REACT, „moje první deska“ s Mattem Averagem, recenze atd.
Seven Inches To Freedom č. 12 (40 Kč) - 20 stran A5, sloupky, recenze a celej zbytek časáku je dlouhej tour report PANZRAM kombinovanej s recenzema na demáče nových amerických kapel, se kterýma PANZRAM během turné hráli

Trička

SEE YOU IN HELL – oboustranná, černá nebo červená s bílým potiskem, vepředu motiv ze split singlu s CONTRAST ATTITUDE, vzadu logo z etikety LP „Jed“, značka Fruit Of The Loom, všechny velikosti vč. dámských za 250 Kč
SEE YOU IN HELL – z amerického turné s LOTUS FUCKER v r. 2013, černá, oboustranná, velikosti M a L za 200 Kč
SEE YOU IN HELL – z amerického turné s LOTUS FUCKER a XBRAINIAX v r. 2011, černá, oboustranná, velikosti M a L za 200 Kč

Knížka

Kytary a řev anebo co bylo za zdí 270 Kč

2nd hand desky - LPs (všechny po 130 Kč)

HALF LIFE „Whats Right“ LP
NO TOMORROW/OILTANKER split LP
PACK/S.O.L. split LP
RAW POWER „After Your Brain“ LP
RESTARTS „Slumworld“ LP
SICK FIT LP
THE FUTURES LP
THE RITES „Wish You...“ LP
VULGO ACRATA „O Silencio“ LP

2nd hand desky - EPs (všechny po 50 Kč)

ANY LAST WORDS EP
ASSEMBLY OF GOD EP
BUNNY SKULLS „10 Songs 1 Sided EP“ EP
CASE OF EMERGENCY EP
CEMENTERIO SHOW/L AMICO DI MARTUCCI split EP
DESOLATION „Rest In Panic“ EP
EVACUATE „Endless War“ EP
FREAKS/77 POINTS OF HATE split EP
GREEN BERRET/MOČOVÝ KHAMENI split EP
HERPES EP
HARMONY AS ONE „Stranger...“ EP
SPITTING TEETH EP
STAB „Blindness And Lies“ EP
URKO „Thrash It Up“ EP
 
14.06.15 20:34
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one