Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

Grindcore attack vol.1

Pozvánka do bývalé Ostravské Tančírny dnes už s novým názvem Barrák. 9. září se zde uskuteční Grindcore attack vol.1, kde se představí Ultimo mondo cannible (IT), Inferia (FIN), Sperm of makind (SK), Mincing fury a Choked by own vomits...


Autor: press@musicbarjam.cz

GRINDOCORE ATTACK VOL. 1

ULTIMO MONDO CANNIBALE (IT), INFERIA (FIN), SPARM OF MANKIND (SK), MINCING FURY, CHOKED BY OWN VOMITS
PÁTEK 9. ZÁŘÍ 2011

Nově zrekonstruovaný klub BARRÁK (ex-Tančírna) v Ostravě čeká hned ze začátku září pořádná porce grindcore. V pátek 9. září se zde totiž potká hned 5 kapel tohoto žánru.

První z nich jsou italští ULTIMO MONDO CANNIBALE.  Jejich typické goregrindové tancovačky  všem návštěvníkům ukážou, že i tak křesťansky založené zemi jako je Itálie umí produkovat zvrácené riffy s ještě zvrácenějšími  texty, které jsou opravdu gore.

Z dalekého severu do Ostravy dorazí finská INFERIA produkující velmi svižný grindcore s prvky death metalu. Rychlost a nasazení, které do své hudby vrhají určitě rozhýbe všechny účastníky koncertu a můžeme se těšit na pořádný mazec pod pódiem. Ne nadarmo je tato kapela i jedním z vystupujících na letošní FEKAL PARTY v Praze.

Slovenským zástupcem na tomto večírku budou SPERM OF MANKIND z Bratislavy, kteří absolvují celé minitour společně s ULTIMO MONDO CANNIBALE. Toto napovídá, že se můžeme těšit na goregrindovou nálož. Jejich způsob podání gore je opravdu unikátní a lze říct, že SPERM OF MANKIND patří k tomu nejlepšímu, co slovenská scéna v rámci tohoto žánru nabízí.

Jedním z českých zástupců budou MINCING FURY z Brna. Tato kapela produkuje svůj vlastní osobitý a propracovaný grindcore, který je typický neustálými zvraty. Proto tato kapela neustále během svého vystoupení překvapuje. O jejich kvalitách svědčí i to, že byli přizvání na jediný koncert amerických GORGASM v České republice.

Poslední kapelou, která tento večer ukáže, co v ní je a druhý český zástupce jsou CHOKED BY OWN VOMITS. Tato koncertně velmi vytížená kapela hraje svižnější goregrind s typickými vokály a velkou hutností muziky. V Ostravě tedy jistě budou mít co říct.

Je tedy vidět, že nás čeká opravdu zajímavý večer, plný skvělé zábavy za líbivých tónů kapel z celé Evropy. Celá akce začíná v 19 hodin a vstup na akci je 150,- Kč.

29.08.11 22:10
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one