Punk zine..!
                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SPAZZ - Dwarf Jester Rising MC
L.UL.U / GOD´S AMERICA - split EP
MOOM / GOD´S AMERICA - split EP

Gore Grind Mafia Festival vol.1

Máte rádi prořádnej prasečí rykot, tak právě pro vás je tahle akce s názvem "Gore Grind Mafia Festival Vol.1". Do vašeho kalendáře si tučně zapište datum 14.2., Ostrava - klub Tančírna, začátek v 16:00, vstup dvěstě vočí, maximální výplach zaručen!


Gore Grind Mafia Festival vol.1

14.2. 2009 - Ostrava - Tančírna
vstup: 200 Kč/7,75 Euro - začátek: 15:30

SQUASH BOWELS – ve sváteční valentýnský galavečer nebylo možné pozvat nikoho jiného než tvůrce legendárních "Love Songs" z roku 2005. Polský grindový masakr roztancuje i mrtvé, vytasí dnes již lidové nestárnoucí hity i nové fláky a navíc se můžete těšit na zcela nového bubeníka, který se se SQUASH BOWELS představí vůbec poprvé! To si nelze nechat ujít! 
www.myspace.com/squashbowels

EPITOME – kapela méně známá, nicméně stejně kvalitní a opět z Polska. Někteří EPITOME pamatujete z vynikajícího představení z roku 2006 (případně i z roku 1999) na festivalu OBSCENE EXTREME. S největší pravděpodobností opět nebude chybět krev a doktorské hábity, takže vedle taneční řezničiny by měla oku lahodit i řádné chorá image. A aby specialit nebylo málo, novým frontmanem EPITOME se stal Gabi působí ve slovenských OBLITERATE!
www.myspace.com/epitomegrind

FLESHLESS – V současnosti v zahraničí Děčínští pánové dělají sobě a hlavně českému death/grindu vynikající reklamu, to ale neznamená, že bychom si je nemohli pořádně vychutnat i doma. "Hate Is Born", zatím poslední fošna zabíjí a vraždí ve všech ohledech a nenechá vydechnout! A  které z klasických hitů starších alb Vláďa a spol vyberou pro tento večer? Nechme se překvapit!
www.myspace.com/fleshlessband

JIG-AI - Nadějní goremaniaci z Prahy, říkalo se ještě nedávno při vydání debutu "Jig-Ai". Nyní vyšla druhá řadovka "Katana Orgy", opět u Romana z Bizarre Leprous a nese se ve stejně neúnavném, extrémním, hopsavém a zkrátka krásném stylu jako dříve. Není co řešit, jediná povinnost každého pravého goregrindera je dostat se do první řady a létat všude, kde to půjde!
www.myspace.com/jigaigore

40GRADI% – Nadějní mladíci z Chorvatska, to si určitě řekl i sám Čurby a i pro to je pozval na letošní ročník Obscenu. Kdo z vás by rád zjistil oč se jedná, má skvělou možnost! Fanoušci NCC, AHUMADO GRANUJO ale i před chvíli opěvovaných JIG-AI zachrochtají blahem! Třeste se a těšte na grindové tornádo! 
www.myspace.com/40gradi

SPASM – DRUM..N..BASS GIGOLO GORE GRIND, tak se hoši s většího či menšího okolí Přerova sami definují a k tomu není co dodat. Zkrátka kopec zábavy a zároveň kvalitní skotačivé muziky. Nové album "Paraphylic Elegies" vyšlo u Rotten Roll (DE) vydávajících například split HAEMORRHAGE/DEAD a už i samo o sobě, že se naší kapele takto daří v zahraničí svědčí o jejich kvalitách. 
www.myspace.com/spasmgrind

FELISHA – Samozřejmě jsme v moravskoslezském kraji a tak nechybí i zástupce lokální scény. Ačkoliv FELISHA není v podvědomí fans moc známá i díky tomu, že mají historicky snad první koncert, neznamená to, že by dosahovali nižších kvalit - vždyť v sestavě působí členové DISFIGURD CORPSE, G.O.R.E. a SPASM! Jen jejich taneční, jednoduchý a hopsavý pornogrind vyzkoušejte a vaše touhy budou stoprocentně ukojeny!
www.bandzone.cz/felisha 

SPINELESS FUCKERS – jelikož MINCING FURY A.G.G.O.G.D. na chvíli zmizeli z naší scény, jistí členové to nevydrželi a založili další kapelu se jménem SPINELESS FUCKERS. Neskutečně chytlavé veselé písničky zahrané stejně dravě a extrémně jakoby to byli sami MINCING FURY... Zkrátka povinnost!
www.myspace.com/spinelessfuckers

CARNIVORA – Vedle CRITICAL MADNESS na Šumpersku roste a to pekelně rychle mladičká kapela CARNIVORA z Velkých Losin a i díky tomu, že nedávno vydali oficiální demo "Obscene Culture" mají tu čest rozdovádět vás a dostat do varu v úvodu našeho tanečního bálu. Kdo miluje taneční rytmus, nikterak složité postupy a krásný gore vokál bude minimálně potěšen, možná i zaskočen! A ti ostatní nepochopí, co je to hned na začátku tolik roztančilo :-)
http://bandzone.cz/carnivora

PROGRAM:
klub bude otevřen v 15:00, 16:15 začíná produkce!

16:15 - 16:45 CARNIVORA
16:45 - 17:30 FELISHA
17:30 - 18:15 SPASM
18:15 - 19:00 40GRADI%
19:00 - 20:00 JIG-AI
20:00 - 21:00 FLESHLESS
21:00 - 22:00 EPITOME
22:00 - 23:15 SQUASH BOWELS
23:15 - 00:00 SPINELESS FUCKERS

TOMBOLA:
1. místo - lístek na OBSCENE EXTREME 2009
2. místo - předplatné časopisu PAŘÁT na 1 rok
3. místo - jedinečný, originální a jedním kusem vyrobený
památeční krygl na tuto akci!
4 - 6. místo - originální a jedinečné tričko časopisu PAŘÁT

Cena jednoho lístku do tomboly je 10Kč a samozřejmě u baru nechybí tequila za 30Kč!

A CHYSTÁME PRO VÁS JEŠTĚ JEDNO PŘEKVAPENÍ, PROTO SLEDUJTE  WEB AŤ SE VŠE DOZVÍTE JAKO PRVNÍ!

myspace.com/crystalproduction 

crystalprod.cz
myspace.com/gggmafiafest

Vstupné 200,- a začínáme v 16:00!!!

JAK DO KLUBU:
Festival se bude konat v prostorách klubu PROSTOR-TANČÍRNA
www.prostor-tancirna.net 
Klub se nachází v centru Ostravy, na břehu řeky Ostravice, asi 100 metrů od Sýkorova mostu proti proudu řeky.

30.01.09 22:30
trojka
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #36 zine
PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one