Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

Fulnekfest 2010

V polovině května se ve Fulneku u Nového Jičína uskuteční 5. ročník hudebního festivalu pod názvem FULNEKFEST 2010...Autor: Marcel Palovčík


Během dvou dnů na festivalu předvedou své umění kapely jako LOCOMOTIVE , kterou není třeba jistě dlouze představovat. Jedná se o jednu z mála českých kapel, která se dokázala prosadit i v zahraničí.   Dalším uskupením bude CRASHPOINT, jenž si za 10 let působení na hudební scéně vybudoval již kvalitní renomé a velmi často plní kluby po celé České republice. Dalším účinkujícím na festivalu bude stále stoupající hvězda českého nu-metalu kapela HC 3, která se po působení v USA vrátila, aby opanovala česká pódia. Odlehčení přinese ska-punk kapela SAKUMPRÁSK, hrající od roku 2004. Tito Karviňáci mají na kontě přes stovku koncertů po celé ČR a SR a účast na několika prestižních festivalech jako Migthy Sounds, Top Fest, Hrachovka a dalších, kde si zahráli po boku hvězd jako Limb Bizkit, SKA-P, Napalm Death, Konflikt, a dalších. Strhující HC předvedou DEAF 99, kteří sami sebe označují jako hardcore bordel z Ostravy. Kapela v roce 2009 oslavila 10 let své existence a poprvé na FULNEKFESTU vystoupí s novým bubeníkem. Další HC partičkou jsou STREETMACHINE hrající klasický NYHC vycházející z punku. Pro milovníky kapel Sick of it all, Agnostic front či Madball bude tato kapela určitě lahůdkou. Koncertní vystoupení k nové desce jistě nenechá nikoho chladným a rozhýbe všechny přítomné. Pro příznivce grindcoru program festivalu nabízí vystoupení kapely SPASM, velmi rychle stoupající hvězdy českého grindu, který patří v Evropě k nejlepším. Ne nadarmo hrají SPASM po celé Evropě a zcela jistě budou zpestřením letošního ročníku. Jedinou kapelou, která pro účast na festivalu musí překonat hranice, jsou zvolenští MADCULT a vy budete mít možnost si vychutnat svižný metalcore, který produkují. FILTHY MINDS budou první brněnská kapela v pětileté historii festivalu, která na FULNEKFESTU vystoupí a předvede vám strhující NYHC, ovšem s brněnskou příchutí, tedy SBHC. PIPI DUPU budou reprezentovat domácí scénu. Velmi progresivní hudba těchto mládenců vás jistě velmi potěší a rozhýbe. Pseudo hudeBBYBní kočičina..živě neposlouchatelná kakofonie...gabbamatní pračka na tekkno/grind/reggae/HC a kdoví kýho hroma čeho všeho ešče, tak sami sebe popisují ostravští BBYB, hrající extrémní teknogrind stejně jako pražští M.A.C. OF MAD, kteří na festivalu také vystoupí. Poslední grindovou akvizicí pro tento rok jsou  RUBUFASO MUKUFO. Ostravsko-havířovský grind, který těží z grindové tradice tohoto kraje, pro vás jistě budete krásným zpříjemněním sobotního podvečera. Dále na festivalu vystoupí kapely AQVA SILENTIA, HECHITERA, THE FALL OF GHOSTFACE, THE BONE COLLECTOR a PRESSURE WAVE.

Avšak ani po ukončení produkce na podiu se rozhodně nudit nebudete. O afterparty se postarají slovenští dnb dj´s INTRO A KE3N, stejně jako moderátoři rádia Rebel se svým párty stanem. Samozřejmostí je zajištění ochrany před případným deštěm v podobě pivního stanu. Festival se tedy koná za každého počasí.

Dále je v areálu možné stanovat, využít nabídky dobrého piva a jídla. K parkování jsou vyhrazena místa mimo areál. Vstupné na festival činí na oba dny 100,- Kč a termín festivalu je 14. a 15. května 2010. Místo konání festivalu je v příjemném prostředí autocampu Jerlochovice ve Fulneku u Nového Jičína.

Více informací o festivalu můžete získat na webu festivalu www.fulnekfest.cz.

25.03.10 22:14
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one