Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

06.03.20 - Plzeň (Belfast) - PETROLIO (ITA), DÍLNA REKORDS

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

Full Blown chaos v Opavě

Pozvánka na hardcore akci do Opavy, kam zavítají amíci Full blown chaos a Smashface, doplňovat je budou rakušáci United Blood a čeští Suffocate with your vomits...


Autoři: palovcikm@seznam.cz

FULL BLOWN CHAOS (USA), SMASHFACE (USA), UNITED BLOOD (AT), SUFFOCATE WITH YOUR VOMITUS

OPAVA, MUSICBAR JAM, 17. DUBNA 2011

V neděli  17. dubna se opavský Musicbar Jam rozechvěje pod náporem nekompromisního HC. Do tohoto klubu totiž zavítají v rámci evropského turné opravdu kvalitní HC kapely světové úrovně. V rámci jediného koncertu v ČR zde vystoupí FULL BLOWN CHAOS (USA), SMASHFACE (USA), UNITED BLOOD (A) a SUFFOCATE WITH YOUR VOMITUS.

FULL BLOWN CHAOS (myspace.com/fullblownchaos) sice hrají od roku 2001, ale debutu se dočkali v roce 2004, po nahrání alba "Wake the Demons". Tato nahrávka je katapultovala rovnou mezi špičku ve svém žánru a na velká pódia, která sdílela s takovými jmény jako HATEBREED, SLIPKNOT, TERROR, SICK OF IT ALL, MADBALL, HIMSA, NAPALM DEATH, SUPERJOINT RITUAL, SEPULTURA, AGNOSTIC FRONT, FEAR FACTORY, apod. Jejich hardcore amerického střihu je přímočarý a nekompromisní. Hudební projev je také podtrhnut výrazným zpěvem, který je inspirován (jak sám zpěvák tvrdí), takovými osobnostmi,  jako Max Cavallera a Phillip Anselmo. Můžeme se tedy těšit na výbornou energickou show.

Další kapelou, která tento večer rozčísne nejednomu fanouškovi tvrdých riffů pěšinu, jsou američtí SMASHFACE (myspace.com/smashfaceband) Tento jedinečný projekt Lorenza Antonucci ze Sworn Enemy a Chrise Storey, zakládajícího člena All Shall Perish vznikl v roce 2009 a po přibrání Seana Swafford z kapely Fairfield začal vytvářet originální energický styl a zvuk, který sami nazývají SHREDCOOOOORE! Už jenom tato jména v sestavě nám zaručují, že se opravdu máme na co těšit.

Výčtem zahraničních kapel pro tento večer však ještě nekončíme. Rozjetou zábavu potvrdí Rakušani UNITED BLOOD (myspace.com/hardcoreunitedblood) Tato salzburská kapela má velmi blízko k projevu FULL BLOWN CHAOS a hraje velmi hutný hardcore se skvěle odfrázovanými texty.  Není proto divu, že si je Full blown chaos vybrali jako předkapelu pro celé turné a určitě ukážou, že Američani nesáhli vedle.

Poslední z kapel, která tento večer vystoupí a celý večer otevřou jsou  SUFFOCATE WITH YOUR VOMITUS bandzone.cz/suffocatewithyourvomitus z Černošic. Jde o mladou kapelu, která však zcela jistě navodí pro celý večer dobrou atmosféru.

Celá akce začíná v 17:30 a končit bude v 22:00, kvůli možnosti stihnout poslední vlakové spoje z Opavy, ale klub bude otevřen až do odjezdu prvních ranních spojů.  Vstup na akci je 225 Kč v předprodeji/300 Kč na místě a vstupenky je možné koupit v klubu a v síti Ticketpro.


03.04.11 21:26
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one