Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC

Full Blown chaos v Opavě

Pozvánka na hardcore akci do Opavy, kam zavítají amíci Full blown chaos a Smashface, doplňovat je budou rakušáci United Blood a čeští Suffocate with your vomits...


Autoři: palovcikm@seznam.cz

FULL BLOWN CHAOS (USA), SMASHFACE (USA), UNITED BLOOD (AT), SUFFOCATE WITH YOUR VOMITUS

OPAVA, MUSICBAR JAM, 17. DUBNA 2011

V neděli  17. dubna se opavský Musicbar Jam rozechvěje pod náporem nekompromisního HC. Do tohoto klubu totiž zavítají v rámci evropského turné opravdu kvalitní HC kapely světové úrovně. V rámci jediného koncertu v ČR zde vystoupí FULL BLOWN CHAOS (USA), SMASHFACE (USA), UNITED BLOOD (A) a SUFFOCATE WITH YOUR VOMITUS.

FULL BLOWN CHAOS (myspace.com/fullblownchaos) sice hrají od roku 2001, ale debutu se dočkali v roce 2004, po nahrání alba "Wake the Demons". Tato nahrávka je katapultovala rovnou mezi špičku ve svém žánru a na velká pódia, která sdílela s takovými jmény jako HATEBREED, SLIPKNOT, TERROR, SICK OF IT ALL, MADBALL, HIMSA, NAPALM DEATH, SUPERJOINT RITUAL, SEPULTURA, AGNOSTIC FRONT, FEAR FACTORY, apod. Jejich hardcore amerického střihu je přímočarý a nekompromisní. Hudební projev je také podtrhnut výrazným zpěvem, který je inspirován (jak sám zpěvák tvrdí), takovými osobnostmi,  jako Max Cavallera a Phillip Anselmo. Můžeme se tedy těšit na výbornou energickou show.

Další kapelou, která tento večer rozčísne nejednomu fanouškovi tvrdých riffů pěšinu, jsou američtí SMASHFACE (myspace.com/smashfaceband) Tento jedinečný projekt Lorenza Antonucci ze Sworn Enemy a Chrise Storey, zakládajícího člena All Shall Perish vznikl v roce 2009 a po přibrání Seana Swafford z kapely Fairfield začal vytvářet originální energický styl a zvuk, který sami nazývají SHREDCOOOOORE! Už jenom tato jména v sestavě nám zaručují, že se opravdu máme na co těšit.

Výčtem zahraničních kapel pro tento večer však ještě nekončíme. Rozjetou zábavu potvrdí Rakušani UNITED BLOOD (myspace.com/hardcoreunitedblood) Tato salzburská kapela má velmi blízko k projevu FULL BLOWN CHAOS a hraje velmi hutný hardcore se skvěle odfrázovanými texty.  Není proto divu, že si je Full blown chaos vybrali jako předkapelu pro celé turné a určitě ukážou, že Američani nesáhli vedle.

Poslední z kapel, která tento večer vystoupí a celý večer otevřou jsou  SUFFOCATE WITH YOUR VOMITUS bandzone.cz/suffocatewithyourvomitus z Černošic. Jde o mladou kapelu, která však zcela jistě navodí pro celý večer dobrou atmosféru.

Celá akce začíná v 17:30 a končit bude v 22:00, kvůli možnosti stihnout poslední vlakové spoje z Opavy, ale klub bude otevřen až do odjezdu prvních ranních spojů.  Vstup na akci je 225 Kč v předprodeji/300 Kč na místě a vstupenky je možné koupit v klubu a v síti Ticketpro.


03.04.11 21:26
trojka
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one