Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

Dezerter v Brně

V sobotu 23.10. zavítá do Brněnského klubu Favál legenda polského punku Dezerter, doprovod jim budou dělat ostřílení borci ze Zeměžluče a Innoxia Corpora...


Autor: PHR

Kultovní poláci DEZERTER zahrají v Brně!

V rámci  oslavy patnáctých narozenin hudebního nakladatelství a distribuce Papagájův hlasatel se dne 23. října 2010 uskuteční v brněnském klubu Favál výroční koncert. Hlavním lákadlem je bezesporu účast legendární polské punkové skupiny Dezerter. Jedná se o první klubový koncert této kapely, která hraje již od roku 1981, na našem území. Kapela vznikla ve Varšavě a za dobu své existence si získala kultovní status nejen v rodném Polsku. Rovněž v říjnu vychází její nové, již jedenácté, studiové album „Prawo do bycia idiotą“. Kapelu, kterou od jejího vzniku tvoří kytarista Robert Matera a bubeník Krzysztof  Grabowski doplňuje od začátku nového milénia baskytarista Jacek Chrzanowski. Za dobu své existence nikdy neopustila punkovou hudbu, ale časem ji začala mísit s vlivy hardcore či rocku. Dezerter je především dravá a nesmlouvavá hudba s velice inteligentními texty, které nutí k zamyšlení.

Bylo by jistě chybou opomenout ostatní kapely, které se tohoto koncertu zúčastní nebo je považovat za pouhé předskokany. Na koncertě se představí další kapela jejíž historie sahá až do roku 1986. Zeměžluč je za roky své existence nedílnou součástí punkové scény a nikdy neměla potřebu ze sebe dělat „pouťovou atrakci“ jako mnoho jejích souputníků z předrevolučních let, kteří hrají dodnes. Brňáci jistě představí nové písně, které by se měli objevit na další studiové nahrávce, kterou kapela plánuje vydat v příštím roce.

Třetí, sic nejmladší, ale rozhodně ne méně kvalitní, je kapela z Rožnovska – Innoxia Corpora. Od doby vydání jejich debutního alba již také uplynulo deset let a kapela letos vydala nový, již třetí, počin s názvem „Je stále těžší otočit prst proti sobě“, který sklízí velmi pozitivní ohlasy.

28.09.10 10:10
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one