Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), ???
***info brzy***
        Info o koncertech:       

FEAR FEST 2019

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

JÁCHYM VÁGNER - Aberration MC
HORROR VACUI - In darkness you will feel alright LP
CAUSTIC CHRIST - Can't Relate  LP

Crushing caspars v Opavě

Dvacátého sedmého listopadu se v Opavském klubu Jam představí dnes už všemi větry ošlehání němci Crushing Caspars...Autoři: palovcikm@seznam.cz

CRUSHING CASPARS

Opavský Music bar Jam přivítá jednu z důležitých kapel evropské hardcore scény. Svou show zde totiž přijedou předvést němečtí CRUSHING CASPARS. Crushing caspars vznikli v roce 1995 v německém Rostocku a v počátcích svého hraní navazovali na velikány old-school hardcore jako jsou Agnostic front, Sucidal tendencies nebo Gorilla biscuits. V roce 1996 vydali své debutové album, které obsahovalo 5 songů, a v roce 1998 následovalo album další. Od této doby si Crushing caspars vytvořili vlastní styl hardcore – více zpěvný, více ironický, více zábavný, ale definitivně založený na tradičních hardcore kořenech. Sami ho nazvali Baltic sea hardcore. Jejich první plnohodnotné album “Full Flavour“ bylo vydáno v roce 2000 a to samo nákladem. V tomto roce odehráli také více než 50 koncertů a v roce 1999 absolvovali své první turné s brazilskými HC legendami Patos de porao. V roce 2004 se stali součástí agentury MAD Tourbooking, což bylo velmi významným krokem k dalším živým vystoupením. Od té doby následovaly koncerty či turné s takovými jmény jakoSick o fit all, Agnostic front, Murphys love, Nadbyl, Ignite či pravidelná účast na některých koncertech slavné PERSISTENCE TOUR. Tuto kapelu, která má velmi živelná vystoupení jste mohli vidět také v Česku. A to na festivalech Brutal assault, Pod parou či Fulnekfest.

Crushing caspasrs ovšem nebudou v Opavě vystupovat sami. Tento večer je podpoří například MADFALLS z Frýdku-Místku, tato stále stoupající a zlepšující se punkrocková kapela má na svém kontě již velmi mnoho koncertů po celé České republice. Kromě toho stihla vydat 2 plnohodnotné CD a jedno demo, které jí dopomohly k úspěchu na tuzemské scéně. O jejich kvalitách vypovídá i velký zájem hudebních časopisů a fanzinů, jenž vydali několik rozhovorů se členy Madfalls.

Dalším předskokanem pro tento večer budou PIPI DUPU, velmi nadějná mladá formace z Fulneku, která vznikla ze členů uskupení Psychic dependence. Jejich progresivní rock vás donutí se do jejich muziky pozorněji zaposlouchat a zjistit, že má hodně co říct.

Poslední z kapel, jenž zahrajou tento večer jsou WHISPERVOID z Opavy. Whispervoid nejsou na slezské scéně žádným nováčkem. Jejich specifický metalcore si již našel spoustu příznivců a někteří z vás měli možnost jejich živé vystoupení ochutnat již v podobě předskokanů amerických First blood v Jamu.

Vstupné na tento koncert činí pouhých 80,- Kč před 20-tou hodinou a 100,- Kč po 20 hodině. Vyplatí se proto přijít včas.

10.11.10 22:08
trojka
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #34 zine
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one