Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

Chaos party v Teplicích

Pozvánka na koncert do Teplic, kde v tamním klubu Božák 25.3. zahrají němečtí Step by step společně s Climax a Burning steps...Autor: Broumis

STEP BY STEP (NĚMECKO)
Tuhle sympatickou pětici z jihoněmeckýho Mnichova spojuje nejenom společná kapelní minulost většiny členů, který působili v chaos-punkový kapele jménem ANGRY YOUTH, ale i záliba v kombinaci tvrdýho a uřvanýho street-punku alá Casualties nebo The Unseen a melodickýho skate-punkrocku typu Anti-Flag nebo Millencolin. Všechny a nejenom tyhle vlivy můžem v muzice STEP BY STEP slyšet, kluci to ale dávaj dohromady po svym a zní to rozhodně zajímavě. Můžem se určitě těšit na energickou show a spoustu našlapaný muziky, protože jak tvrdí zprávy ze sousedního Německa, koncert těchhle nekompromisních týpků vážně stojí za to!

CLIMAX (PRAHA, MOST)
Po víc než 10 letech hraní se v poslední době začalo pražský chaos-punkový mlátičce blejskat na časy a to s příchodem čerstvýho vzduchu v podobě novejch členů. Climaxum to teď šlape jak nikdy předtim a hodlaj vám to na Božáku rozhodně předvést. Možná přijde i na řadu něco málo z novýho materiálu. Máte dost všech možnejch trendy crustů a chybí vám kapela, která se nebojí starýho dobrýho 82' stylu s občasnejam melodickejma a trashovejma vlivama? Pak sou Climax banda přesně pro vás!

BURNING STEPS (MOST)
V Teplicích už dost dobře známá kapela ze stok sousedního Mostu, která po nedávný změně sestavy prošla dost výraznou změnou zvuku. Zajímá vás, jak to dopadne, když se sejdou 4 lidi, z nichž jeden poslouchá pop-punk typu Blink 182 nebo NOFX, druhej starej hardcore-punk typu Black Flag a Dead Kennedys, třetí trash-metalový Slayer nebo Kreator a čtvrtej emotivní záležitosti jako Fall Of Efrafa nebo i Godspeed You Black Emperor a rozhodnou se, že budou hrát něco, co všechny nasere? Jestli jo, tak tady jsou BURNING STEPS!

To všechno za přátelskejch 100,- Kč už v pátek 25.března od 20:00 v Teplicích na Božáku!

14.03.11 11:13
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one