Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
Fresh rap Bonuse a jeho nové album konečně v Brně, 12.3. ve Vegalité... 
Autor: brzobohaty.o@seznam.cz

12.3.2011 Bonus & Plugnplay - Brno, Vegalite, Slovákova 10

Martin Hůla aka Bourek aka Unabomber aka Božan aka BONUS. „A jak mu máme říkat? Samozřejmě vykat… a říkat?“ To asi není až tak důležité, lepší spíš bude poslechnout si jeho tvorbu, kterou pod pseudonymem Bonus vydává od roku 2009.

Upozornil na sebe již svým EP Inkognito, a na konci roku 2010 vydal album Konec Civilizace. V podstatě koncepční album obsahuje patnáct tracků, ve kterých se Bonus zabývá rozporem hodnot a nejednoznačností světa, ve kterém žije. Zmizeli kladní hrdinové, nikdo z nás není dobrý člověk. Chovat se slušně znamená poslušně. Nadbytek zbytečných "informací" odvádí pozornost od každodenní reality, tlak konzumní kultury udržuje lidi v oddané apatii. "Co v takovém prostředí znamená nějaká svoboda?" Existuje vůbec nějaké východisko? "Roboti jsou stejně dobří lidé jako my."

Album nahrával Pe.Klo (ex-Hissing Fauna) v pražském studiu Kundolab. Kromě dvou skladeb s beaty Karaoke Tundry jsou pod veškerou hudbou podepsaní Pe.Klo s Bonusem. Na albu hostují David Volenec (Colorfactory, Sebastians, Prince of Tennis), Idea (Ideafatte), Lyrik (Modré hory, Quasimondo), Aran Satan (Gnu, Aran Epochal), Banán (Lahar, Balaclava), Lineup(Plugnplay), DJ Spinhandz a DJ Spank.

Na koncertech s Plugnplay rapuje Bonus do spontánně tvořenejch podmazů, který se pohybujou někde od glitch ambientu až po leftfield hiphop. Žádný releasy, žadný nahrávky a každej koncert je jinej - zvukem i náladou. Jaký zvuk a jakou náladu bude mít ten brněnský? To se dozvíme 12.3.2011, kdy Bonus s Plugnplay živě představí nové album Konec Civilizace v prostorách Vegalite, na ulici Slovákova 10.

Support akce mají na starosti členové kapely My Dead Cat hrající jako CAT FLU djs.

BIOGRAFIE

Martin Hůla (aka Bourek) se narodil v roce 1979. Do roku 2006 hrál v kapele Ememvoodoopöká, se kterou získal žánrového Anděla v kategorii Alternativní a nezávislá scéna za rok 2005. Je členem kapel Sporto (nominované na stejnou cenu v kategorii Elektronická hudba za rok 2009), Phoenix II, Aran Epochal, Plugnplay a Komunisti. Podílí se na činnosti labelu Silver Rocket a příležitostně remixuje. Pracuje jako grafický designer ve studiu Carton Clan a občasný publicista. Pod jménem Bonus koncertuje a nahrává od léta 2009.

 
29.10.16 18:25
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one