Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC

Benefice pro Ukrajinu

V sobotu 9. 4. se v plzeňské Papírně uskuteční speciální Benefice pro Ukrajinu pořádané spolkem CONEXIS z.s. Na této charitativní akci vystoupí celkem 6 kapel z alternativní hudební scény a polovina z kapel přijede až z Německa! Celá benefice začne v 17:00 a vybrané vstupné půjde celé na konto Paměti národa zřízené pro pomoc Ukrajině. Zahrají: OAKHANDS (DE), ACID ROW, SPACE SHUTTLE (DE), AUTUMN KIDS (DE), HUBNUTÍ ŘÍZENÉ POČÍTAČEM a VŠETULY & SFINX...
Autor: Honza MB
 
Benefice pro Ukrajinu
Kapely z Česka a Německa pomáhají v plzeňské Papírně 9.4.

Pořadatelům z CONEXIS z.s., kteří v časech míru pořádají oblíbený Pilsen Busking Fest není jedno, co se na Ukrajině děje. Proto se rozhodli pomoct tím, co umí nejlépe a 9.4. uspořádají Benefici pro Ukrajinu v plzeňském kulturním centru Papírna. Ještě před měsícem plánovali společně se spřátelenou skupinou pořadatelů nazývajících se Místní Borci jarní edici Místního Fesťáku, který by se díky zájmu 3 kapel z Německa zahrát si v Plzni nesl v česko-německých barvách. Do toho jim však Putin hodil hodně jemně řečeno „vidle“, celou akci „museli“ obléci do barev modro-žlutých a svojí troškou tak přispět k podpoře napadené Ukrajiny.

Vybrané peníze ze vstupného budou odeslány na konto Paměti národa zřízené pro pomoc Ukrajině a pořadatelé doufají, že podobnou akci už nikdy nebudou muset pořádat. Na akci zahrají indie post hardcorový Oakhands, stoner pekelníci s novou deskou Acid Row, psychedeličtí Space Shuttle, emo hardcorový Autumn Kids a dvojka žánrově těžce zařaditelných a více či méně nových kapel Hubnutí řízené počítačem a Všetuly&Sfinx.

Kdy: 9.4.2022 od 17:00
Kde: Papírna, Plzeň – multipatro
Vstupné: Od 150,- do nekonečna (doporučené 300,-)
Všichni Ukrajinští občané mají samozřejmě vstupné zdarma!


Program:
17:00 - Všetuly&Sfinx
18:00 - Hubnutí řízené počítačem
19:30 - Autumn Kids (de)
20:30 - Space Shuttle (de)
22:00 - Acid Row
23:30 - Oakhands (de)


★ OAKHANDS (Německo)
Indie / emo / post rock / screamo
Tak tohle bude Tečka za celou beneficí a kapela, která nám v minulém roce zahrála v Plzni hned 3x během 2 dní v rámci Pilsen Busking Festu / Místního Fesťáku… Pokud máš rád kapely typu Pianos Become the Teeths, La Dispute a jim podobný nesmíš rozhodně chybět. Umí jak rychle, tak pomalu. Jak potichu, tak nahlas a hlavně jsou to velký sympaťáci s velkým srdcem.
https://thischarmingmanrecords.bandcamp.com/album/tcm-112-oakhands-the-shadow-of-your-guard-receding

★ ACID ROW
stoner / punk / garage
Kdo by neznal tuhle sebranku výjimečně šikovných neandrtálců, která nedávno tak trochu zběhla za lepším matrošem, nekonečnou slávou a většími pódii z Plzně do Prahe. To nám ale nazabránilo je alespoň na jeden večůrek povolat zpátky na západ, aby se s námi podělili o jejich novou čupr desku Afterglow. Tu nedávno pokřtily kromě šílený párty dokonce i krví, což kromě jejich talentu přitahovat průsery značí i fakt, že do všeho jdou naplno a Tebe pod pódiem taky šetřit nebudou!
https://acidrow.bandcamp.com/album/afterglow

★ SPACE SHUTTLE (Německo)
psych / free jazz / space rock
Tuhle kapelu jentak nevygůglíš a to nejen kvůli lehce zaměnitelnýmu názvu, ale vzhledem k celkem krátký existenci. Kvarteto jazzem ovlivněných psychedeliků k nám přijede z Lipska, kde se snaží pro NASA vyzkoumat možnosti živit se na marsu hudbou místo jídla a vody. Jakou mají šanci uspět na poli vědeckém skutečně nevíme, ale coby kapela za průzkum rozhodně stojí!
https://spaceshuttle1.bandcamp.com/album/space-shuttle

★ AUTUMN KIDS (Německo)
emo / post hardcore
Emotivní hardcore, tak jak ho máme rádi! Žádný velký kudrlinky, experimenty a odbočky. Tahle pětice si na nic nehraje a můžeš se tak těšit na poctivou porci melodickýho a sem tam i dost nasranýho hardcoru, který z Tebe vysaje jakoukoliv přebytečnou agresi a splíny rozpustí jak kyselina.
https://autumnkidshc.bandcamp.com

★ HUBNUTÍ ŘÍZENÉ POČÍTAČEM
avantgarde / jazz / rock / psych
Chtěli by hrát pořád a stále, celý den, celou noc s představou, že to baví někoho poslouchat. A protože nikdo nemá rád překvapení, sdělí vám o co všechno se pokusí. Bude to jazz, rock, stoner, balkán, a taky trochu sci-fi ufo soundrack, tak si na ně přijďte klidně i ukázat prstíkem.
https://www.youtube.com/watch?v=3Nkk9WUVRKE&t=1186s

★ VŠETULY & SFINX
indie / alternative / math / avant / rock?
Dvojka zkušených borců z Moravy (raději neudávám přesnou lokaci, páč bych je určitě hodil do Brna odkud zaručeně nejsou!), kde bubeníka známe z o trochu známějších Fat Old Donald a určitě i mnoha dalších kapel či projektů, který si teď nedokážu tak úplně vybavit. Po poslechu jejich mobilních nahrávek je ale naprosto jasný, že i když to kucí celý otevřou, bude to moc moc dobré!
https://soundcloud.com/user-840108332

FB event: https://www.facebook.com/events/1611800575860539


 
02.04.22 21:27
trojka
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one