Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

APPÄRATUS, ATOMIC DEATH, BLACK HOLE OF CALCUTA v Yachtu

V pátek 14.6. zahrají v Brněnském Yachtu APPÄRATUS a ATOMIC DEATH z Malajsie, BLACK HOLE OF CALCUTA (US), LYCANTHROPHY, ZKAŽENÁ MYSL a MORSA....Autor: Filip (orba@seznam.cz)

pátek 14. 6. Brno - Yacht, start 20:00

S United Crusties jsme vždycky brali hardcore/punk především jako undergroundovou síť kámošů z celého světa a za dosavadních 10 let pořádání koncertů jsme tak v Brně přivítali kapely i z poměrně „exotických" destinací - Argentina, Brazílie, Alžírsko, Makedonie, Japonsko, Mexiko... z Malajsie jsme tu ještě nikoho (tedy s výjimkou 1/4 australských PISSCHRIST, jejichž zpěvák Yeap právě z téhle země pochází) neměli a je nejvyšší čas to napravit!

APPÄRATUS (Selangor, Malajsie) hrají už 13 let nekompromisní raw punkový bordel těžce ovlivněný klasickýma kapelama ze Švédska 80. let - MOB 47, ANTI-CIMEX, MODERAT LIKVIDATION, SHITLICKERS nebo DISARM a přidávají k tomu sebevražedné východoasijské nasazení! Venku mají kromě hromady demáčů taky LP „Hardcore Religion" na francouzském labelu Shogun a tamtéž jim u příležitosti jejich prvního evropského výletu vyjde sedmipalec s posledním demáčem („Löst Demo").
www.myspace.com/apparatusasfukk
http://terminalescape.blogspot.cz/2013/02/apparatus.html

ATOMIC DEATH (Selangor, Malajsie) - je novější kapela, hrají teprve pár let a v sestavě je někdo z APPÄRATUS. ATOMIC DEATH řežou nekompromisní old school thrash/metal/punk v duchu TOXIC HOLOCAUST a podobných populárnějších kapel, ale s jistou sympatickou dávkou surovosti, neohrabanosti a samozřejmě s maximální energií...
www.atomicdeathsquad.blogspot.cz/
http://terminalescape.blogspot.cz/2010/05/atomicdeath.html

BLACK HOLE OF CALCUTTA (Chico, USA) - mezinárodní rozměr pátečního večera na Yachtu bude podtržen dalšími zaoceánskými účastníky, B.H.O.C. asi budete znát z jejich split EP s LYCANTHROPHY a pokud ne, pak jistě postačí popis toho, co tahle parta produkuje jako agresivní mix grindcore, fastcore, crustu a black metalu!
www.blackholeofcalcutta.bandcamp.com

LYCANTHROPHY (Žďár nad Sázavou) - řezníci s Vysočiny jsou po dlouhých dvou a půl letech zpátky v Brně (naposledy to bylo s Japonci AGE a spol.) a to v nezvyklé sestavě - dočasně bez pěvkyně Zdíši, kterou u mikrofonu zastoupí basák Šupin a jeho zase jeden z otců CZ grindcore Otto z NEEDFUL THINGS. Fastcore masakr!
www.myspace.com/lycanthrophy

ZKAŽENÁ MYSL (Valašsko) - letos na druhý pokus, když v dubnu to s ALTERCADO ve Vegálu nevyšlo, surový sekeromlat punk, ex-HOMO CONSUMENS, debutní nahrávka právě venku...
www.zkazenamysl.webgarden.cz

MORSA (Brno) - domácí tým na startu večera, Jana-Kamil-Filip-Erik a krutá fast HC/death/grind střelba s pekelným nasazením, přijďte včas ať to nepropásnete!
www.bandzone.cz/morsa

Yacht ještě stále stojí na ulici Kolejní 6 a jede k němu bus č. 53 (ze zastávky Skácelova jednou za hodinu vždy v 0:51) nebo jeď tram č. 12 od nádraží až na konečnou (Technologický park) a pak jdi pěšky cca 500 metrů směrem ke kolejím. Vstupné vybíráme od 19:30 a do 20:00, kdy se začne hrát, bude o něco levnější. Koncert je nekuřácký a bude na něm jídlo od Food Not Bombs.
info: www.seeyouinhell.cz

08.04.13 18:34
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one