Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

Aback distro koncerty

Pozvánka na koncerty pořádané Aback dsitrem, můžete se těšit na pekelný rachot a kapely jako R.K.S., Cripplekorps, Lahar, Korubo, Rapsöd, Scalp, Tupak amaru, Fear of extinction nebo Sänitar...


Autor: Peťa/ABACK

ABACK DISTRO UVÁDÍ :

Neděle 14.2.2010 : Další hluk Německý a český kapely.

R.K.S.myspace.com/rkspunkrock – výborně nasranej punk z Německýho saska po vzoru starých kapel : VORKRIEGSJUGEND  nebo NORHMAL, zpívaný v rodný němčině, což dodává kapele surovost, nasranost a osobitost německejch a od nás se trochu distancujících kvalitních kapel!
 
CRIPPLEKORPSbandzone.cz/cripplekorps – rozsekávajícíc hc/punk z Prahy v sestavě třech lidí co to umí pořádně rozpálit na živo, venku mají poměrně čerstvý demo split cd se SANITÄR.

Začátek koncertu od 20:30, vlez 120,-. První budou hrát CRIPPLEKORPS a ostatní už znáte.


Pátek 5.3.2010 : tento koncert bude víceméně zaměřen na veganskou ochutnávku  jídel, jako tomu bylo minulí rok, zároveň chci poukázat na to že hardcore punk není jen o hudbě. Proto je pro mě tento koncert něčím specifickej a hlavně důležitej, takže na něj chci upozornit. Dále bude probíhat v místě klubu sbírka hraček pro Dětský Domov v Pardubicích a snad se povede domluvit i videoprojekce s přednáškou na téma, práva zvířat ve společnosti.

Vegetariánská/Veganská ochutnávka : bude fungovat zároveň i jako společenská hostina kdy můžeš donýst svoje vegetariánské, veganské jídlo a rovněž se sám občerstvit i když nic nedoneseš. Tímto je dobré poukazovat na veganskou bezmasou stravu která se už chvílema vytrácí z hc/punku. Když nic nedoneseš , tak se alespoň můžeš inspirovat a poslat to dál. Jídlo si budu/budeme vařit sami VEGANO PUNX stejně jako vše ostatní. Posezení bude fungovat po dobu od 17:00 – 20:00 v místě koncertů! Poté bude stůl s jídlem strčen do rohu po obvodu s místnostní pro zvukaře. Od 18:30 bude k prodeji vegan guláš.

Sbírka hraček pro dětský domov : jakožto minulej i před minulej rok, bude v místě klubu probíhat sbírka hraček pro Dětský domov, tentokrát v Pardubicích. Hračky doneste co neponičené, pokud možno co nejméně poničené!

Videoprojekce/Přednáška : snad se povede jako minulí rok uspořádat videoprojekci a přednášku na téma práva zvířat, zneužívání zvířat lidmi. Bude od 18:30 – 20:00, přednáška nakonec nebude!

Koncert : start koncertu bude v 20:00 musí se končit nejpozději v 0:00!! Distra budou také v prostorách malého sálu, pokud chceš přijeď s distrem si vítán. V prostorách Agory se nesmí kouřit, takže to dodržujte a choďte kouřit ven! Kapely,leták a průběžné info bude postupem času uvedeno na webu, buďte dochvilní a přijděte v čas!

Kapely :

LAHAR - myspace.com/laharfastcore - Devastující a dobře známý thrash core z Písku, oproti dřívější fastcore tvorbě, teď a pouze jenom thrash s novou tváří za mikrákem Milanen z Balaclavy, kapele vyšli minulej rok dvě našláplý desky : split 12"LP se STOLEN LIVES a  split EP"7 s holandskými, sympatickými thrashery THE SHINING, je potřeba psát něco víc??!!

KORUBO -  Zničující hardcore crust punk z Brna a okolí, přejmenování COREBASTARDS likvidujou sluch pod tímto názvem, D-beatový bicí, špinavej zvuk kytar a srozumitelný řev zabaleno v jejich první demo kazetě se studiovým zvukem to jenom sčítá a potvrzuje! Další jejich kapely jsou SCARTO a třeba rozpadlý BASTO. Po dlouhým zvaním se konečně kapelu podařilo pozvat do našich končin.

RAPSÖD - myspace.com/rapsodthrashers – Tahle Thrash hardcore punk kapela z jihlavy je celkem u nás více než dobře známa, na živo totální masírka a zběsilost, venku stále první demo 2008 který se povedlo na jedničku z hvězdičkou.


Pátek 19.3.2010 : takže kompletní sestava v pátek 19.3.2010 na můj narozkovej koncert je takto : TUPAK AMARU, SCALP, SANITAR, FEAR OF EXTINCTION. Koncert bude pojmenován "Peťův narozkovej koncert vol.4" Popisky a info dole, takže čti.

TUPAK AMARUamaru.wz.cz/tupak_amaru.htm - orlovská anarcho hardcore punk grupa, na společném mini tour po čechách se SCALP se ukáže na jednom koncertě v Pardubicích... Kapela má vydáno povedenou split mc s Jihlavskou bandou RUCE PO OBRNĚ a snad už brzy se dočkáme další vypečený nahrávky, protože  jejich existence sahá 5-6 let...

SCALP - scalp.mixzone.cz/hlavni.htm - banda ze severu čech z Jablonce, netypický hc/punk... Jejich nahrávku budeš asi těžko schánět, jestliže vůbec nějaká je. Za mikrofonem můžeš čekat Martina vydavatele, fanzinu Kazimír.

SANITARbandzone.cz/sanitar – o tejhle poměrně nový bandě z Prahy jsem se zmiňoval o pár řádku níže, takže krátce hrajou tu členové s CLIMAX, venku mají D.I.Y.split cd s CRRIPLEKORPS v kovovém obalu a prdel nakopávající d-beat hardcore crust punk v podobě starých švédských kapel, už se nemohu dočkat až vám na živo prdel nakope doslova!! Jo a ještě mají také myspace profil...

FEAR OF EXTINCTIONmyspace.com/fearofextinction – další nová kapela opět z Prahy, zde se sešli členové z kapel DEMARCHE, JONESTOWN, a bubeníka mají až z Anglických BICKLE'S CAB. Můžeš čekat agresivní, špinavej hardcore crust, připomínající mě starý nahrávky kanálnějšího druhu od RIPCORD. U týhle kapely je očividně vidět zejména na živo, nadšení a energie, tak to z kapely leze na plno a mají moje sympatije! Pakliže vám to nestači, tak za vocalem můžeš vidět Mirka Vokála z distra, labelu Phobia records.

Opět bude na míště klasicky jako vždy, distra, vegan jídlo a tak to znáte dál, začátek koncertu bude 20:30, po koncertě bude narozková afterparty až do rána, leták bude zanedlouho na webu a připomenu, choďtě kouřit ven!

Sobota 26.6.2010 : hrát bude kapela KORROZAOmyspace.com/korrozaopunk – hc/grind s pekelným bubeníkem z Brazílie a přímo z města SäO PAULO. Další bandy knim jsou v jednání, info, leták bude časem.

Další koncerty co jsou naplánovaný:
Sobota 3.4.2010 -  V Pardubicích v Divoký Veverce, v plánu TRIGER – grind z německa, atd.
Sobota 26.6.2010 – v Pardubicích v Divoký Veverce

Peťa/ABACK
WWW.ABACK.BLOGUJE.CZ
24.01.10 13:49
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one