Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC

20.02.16 - OLDSCHOOL DEATH/THRASH NIGHT

V sobotu 20.2.2016 (Písek – Pí club) zavítá do našich končin současná špička dánského death metalu, kapela UNDERGANG z Copenhagenu. Do ČR přijedou na jediné dva koncerty – Břeclav a Písek, které odehrají společně s DEIQUISITOR. Taktéž death metalová skvadra z Dánského města Ringsted. Jak v Písku, tak v Břeclavi si s nimi zahrají jihočeští grindeři KAOSQUAD (Písek/Blatná) a písecký line-up doplní pořádající thrash komando LAHAR…

Autor: Petr Kolář (petr-kolar@centrum.cz)
OLDSCHOOL DEATH/THRASH NIGHT – UNDERGANG, DEIQUISITOR, LAHAR, KAOSQUAD

•    Kdy: 20.2. 2016
•    Kde: Písek, Local club Pí
•    Start: 19:00
•    Vstup: 180,- Kč


Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1058968647479014

Všichni  fans poctivýho metalu, zpozorněte! V sobotu 20.2.2016 zavítají do našich končin skuteční králové Skandinávské undergroundové scény, současná špička dánského death metalu, kapela UNDERGANG z Copenhagenu. Do ČR přijedou na jediné dva koncerty – Břeclav a Písek, které odehrají společně s DEIQUISITOR. Taktéž death metalová skvadra z Dánského města Ringsted. Jak v Písku, tak i v Břeclavi si s nimi zahrají jihočeští grindeři KAOSQUAD (Písek/Blatná) a písecký line-up doplní pořádající thrash komando LAHAR. Koncert proběhne v prostorách Local clubu Pí. Naprostá povinnost pro fanoušky hnilobného old school death metalu, ale i thrashe a grindu! Info a rezervace vstupenek na emailu: lahar@email.cz

UNDERGANG (oldschool death metal, Dánsko)
Trojice z dánského hlavního města Kodaně, která vznikla v roce 2008 na troskách death/black/crust kapely REALM OF CHAOS. Jejich současný poctivě hnilobný metal vás rázem přenese na přelom 80. a 90. let. Chytlavé kytarové riffy protkané zlem, se ženou neúprosně vpřed, podpořené brutální basovou linkou a totálně záhrobním vokálem. To vše ve valivém středním tempu poctivých death metalových bicí zaobalené do atmosféry mlžného oparu právě opadající hřbitovní mlhy. Pokud máš rád styl kapel jako Autopsy, Rottrevore nebo  ranou tvorbu Incantation, Grave či Obituary, „vítej v klubu“. Během sedmiletého působení mají na svém kontě několik split singlů, (např. s americkými Funebrarum, který mimochodem vyšel na Jihočeském labelu Doomentia rec. a je samozřejmě „sold out“ ), EPček a dem a hlavně tři velké desky: „Indhentetafdøden“ (2009), „Til døden os Miller“ (2012) a stále novotou vonící „Dødenlægerallesår“ z roku 2015. Právě novinka je velmi kladně hodnocena mezinárodními metalovými médii. Frontman DavidTorturdød působí, nebo působil, ještě kromě Realm of Chaos ve smečkách Phrenelith,  Reefer či  Wormridden (projekt s Tanašim Tanakou z japoských ANATOMIA – doporučuji k poslechu!!!). UNDERGANG vám naservírují poctivý střednětempý oldschool death metal v té nejšpinavější podobě. Připravte se však na koktejl neskutečné energie, který dokáží namíchat právě a jen pánové ze Severských luhů a hájů. Chorobný, tíživý a zapáchající metal, který ocení jak fandové evropské, tak i zámořské death metalové školy. O tom, že se nejedná o žádná ořezávátka, svědčí fakt, že UNDERGANG v posledním období svého působení hrají s takovými jmény, jako jsou např. AUTOPSY, REPULSION, BRUTAL TRUTH, DECEASED či NOMINON. Týden po koncertě v Písku zahrají i na hvězdami nabitém evropském Maryland Deathfestu.
https://www.facebook.com/undergangktdm/?fref=ts
https://undergang.bandcamp.com

DEIQUISITOR (death metal, Dánsko)
Zatím poměrně neznámé jméno na death metalové scéně. O to víc je jejich death metal přesvědčivý. DEIQUISITOR pocházejí z dánského města Ringsted a jedná se o ostřílenou trojici muzikantů, kteří prošli mnoha dánskými kapelami extrémních žánrů (např.: Luciation, Nastran, OgdruJahad, Blodfest, Legion, Sadomator, Doinus, PurificationKommando, Wargoatcult, Solhverv nebo Fallen Angel.) DEIQUISITOR mají na kontě jedno demo z roku 2013 a především první EP „Hexagon Vortex“, které vyšlo loni u labelu Ancient Darkness Productions. Na tomtéž labelu vychází v příštím roce také jejich čerstvě nahraný 11-ti songový materiál na CD, vinylu i na kazetě. Klasický death metal, který vás semele a dá vzpomenout na staré dobré klasiky smrtícího kovu.
https://www.facebook.com/Deiquisitor
https://soundcloud.com/ancient-darkness-prod/deiquisitor-elongated-crystal

LAHAR (thrash metal, Písek)
Tuzemská thrash metalová jednička současnosti pokaždé dokáže strhnout dav k divokému mosh pitu a stage divingu. Na domácím podiu to pak platí dvojnásob. Kapela je na scéně 13 let a po personálních změnách v loňském roce (Iny zpěv a Skalík baskytara) jsou LAHAR v ještě lepší formě, než kdykoliv předtím. Energický, ultra rychlý a všem dobře známý thrash metal s českými texty postaven především na skladbách z posledních nahrávek: „Umění strachu“, „Až přijde čas“ a splitu s Exorcizphobií. V setlistu se možná objeví nějaký ten nový vál z materiálu na kterém momentálně kluci makají. Pro oživení play listu, ale zazní určitě i něco z ranější  tvorby. Zažít LAHAR na domácím hřišti je stejné, jako jít na koncert v kalifornské Bay Area. Thrash!
https://laharthrash.bandcamp.com

KAOSQUAD (death/grind, Jižní Čechy)
Tři oldschool maniaci, kteří sypou přímočarý death/grind starý školy v duchu raných CARCASS, TERRORIZER, REPULSION nebo NAPALM DEATH. Na pódiu se střídají dva vokály basáka (kytara v Lahar) a kytaristy, vše podpořené kulometnou palbou zpoza bicích (Aleš ex-Grex, ex-Mururoa). Z celé kapely srší neskutečná energie, prvotřídní porce extrémní hudby i vždy dobrá nálada. V roce 2013 vydali split album s B.T.C.W., které dokazuje jejich kvalitu avšak v setlistu mají mnoho nových a ještě lepších válů, které  jíž nahrané čekají na finální mix v Hellsoundu .V Písku už nám nehráli pěkně dlouho, takže - je se na co těšit.
http://bandzone.cz/kaosquad

Pozn. na závěr: Tento koncert není dotován z fondů Evropské unie ani z jiných fondů!!! Podporuj lokální scénu.


 
14.12.15 22:50
trojka
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one